Kleur:

Roze

imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Pink / Hot Pink

€ 26,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 60 dagen

Onze bestedeals
Stereo-koptelefoons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Selencia Urban Play Draadloze Koptelefoon - Active Noise Cancelling - Met Opbergcase - Midnight Black
Selencia Urban Play Draadloze Koptelefoon - Active Noise Cancelling - Met Opbergcase - Midnight Black
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Kinderkoptelefoon met Draad - AUX kabel - Decibelbegrenzer - Candy Pink
imoshion Kinderkoptelefoon met Draad - AUX kabel - Decibelbegrenzer - Candy Pink
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Gembird MHP-JR-PK, Bekabeld, Muziek, 520 g, Hoofdtelefoon, Roze
Gembird MHP-JR-PK, Bekabeld, Muziek, 520 g, Hoofdtelefoon, Roze
€ 4,75
Verkoper: CaseZone
Productafbeelding van OTL Technologies PAW846, Kabel, 20 - 20000 Hz, Muziek, Hoofdtelefoon, Blauw, Wit
OTL Technologies PAW846, Kabel, 20 - 20000 Hz, Muziek, Hoofdtelefoon, Blauw, Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,54
-17%
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van MEDIA-TECH Epsilon BT MT3591, draadloze hoofdtelefoon, Bluetooth 4.2, microfoon, FM-radio, zwart
MEDIA-TECH Epsilon BT MT3591, draadloze hoofdtelefoon, Bluetooth 4.2, microfoon, FM-radio, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Minecraft Creeper hoofdtelefoon, over-ear model, 85dB, met kabel
Minecraft Creeper hoofdtelefoon, over-ear model, 85dB, met kabel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,44
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van JBL JR310, Kabel, Muziek, 20 - 20000 Hz, 105 g, Koptelefoon, Blauw
JBL JR310, Kabel, Muziek, 20 - 20000 Hz, 105 g, Koptelefoon, Blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,70
Verkoper: EVELATUS
Productafbeelding van Psi Patrol Bluetooth-hoofdtelefoon, roze
Psi Patrol Bluetooth-hoofdtelefoon, roze
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Lisciani 104468 - Barbie Bluetooth-hoofdtelefoon met microfoon, karaoke-hoofdset voor kinderen, roze
Lisciani 104468 - Barbie Bluetooth-hoofdtelefoon met microfoon, karaoke-hoofdset voor kinderen, roze
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,25
-33%
€ 52,34
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van LAMAX BaseKid1 Kinderhoofdtelefoon, roze
LAMAX BaseKid1 Kinderhoofdtelefoon, roze
€ 23,41
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van LAMAX SoundKid1 - hoofdtelefoon - roze
LAMAX SoundKid1 - hoofdtelefoon - roze
€ 17,35
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Nothing Headphones (a), Bekabeld en draadloos, 20 - 40000 Hz, Muziek, 310 g, Koptelefoon met microfoon, Roze
Nothing Headphones (a), Bekabeld en draadloos, 20 - 40000 Hz, Muziek, 310 g, Koptelefoon met microfoon, Roze
€ 183,39
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Kidywolf Bluetooth-koptelefoon, blauw - Koptelefoon - Draadloos
Kidywolf Bluetooth-koptelefoon, blauw - Koptelefoon - Draadloos
€ 41,88
Gratis bezorging
Verkoper: KinderWonderland
Productafbeelding van Belkin AUD012HQBL, Bekabeld en draadloos, Muziek, Koptelefoon met microfoon, Blauw
Belkin AUD012HQBL, Bekabeld en draadloos, Muziek, Koptelefoon met microfoon, Blauw
€ 45,10
-9%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Celly UP1100TYPEC, Kabel, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 15 g, Koptelefoon, Zwart
Celly UP1100TYPEC, Kabel, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 15 g, Koptelefoon, Zwart
€ 25,37
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Belkin AUD012hqBL, Bekabeld en draadloos, Muziek, Koptelefoon met microfoon, Blauw
Belkin AUD012hqBL, Bekabeld en draadloos, Muziek, Koptelefoon met microfoon, Blauw
€ 63,65
-34%
€ 41,63
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TRUST Nouna draadloze kinderhoofdtelefoon, PAW Patrol, roze
TRUST Nouna draadloze kinderhoofdtelefoon, PAW Patrol, roze
€ 36,95
Verkoper: CaseZone
Productafbeelding van 4smarts SkyBuds Wave, Bekabeld en draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 180 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
4smarts SkyBuds Wave, Bekabeld en draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 180 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
€ 39,50
-60%
€ 15,70
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van PowerLocus Bobo kinderhoofdtelefoon met microfoon, draadloos, blauw
PowerLocus Bobo kinderhoofdtelefoon met microfoon, draadloos, blauw
€ 44,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Muziek luisteren, dansen door de kamer en ondertussen de sfeervolle lichtjes zien oplichten. De imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon maakt van elk moment een feestje. Deze Koptelefoon combineert speels design met veilig geluid dankzij de decibelbegrenzer. Zo luistert jouw kind ongestoord de leukste muziek; op de achterbank, op vakantie of tijdens het maken van huiswerk.

Veilig geluid voor jonge oortjes

De oorschelpen bedekken het gehele oor en dempen omgevingsgeluid op een natuurlijke manier. Zo hoeft het volume niet omhoog om toch alles goed te horen. Het maximale geluidsniveau is afgestemd op kinderen, waardoor langdurig luisteren veilig blijft voor jonge oortjes. Het volume bedien je eenvoudig via de knoppen aan de zijkant.

Speels ontwerp en comfortabele pasvorm

De Koptelefoon heeft een speels unicorn-ontwerp en comfortabele oorschelpen met LED verlichting. Verbind de kinderkoptelefoon eenvoudig en draadloos via bluetooth en geniet van zo'n 20 uur luisterplezier! Laad de Koptelefoon vervolgens weer op via de meegeleverde USB-C oplaadkabel. Dankzij de verstelbare hoofdband groeit de Koptelefoon mee met je kind.

De voordelen van de imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon:


* Zacht gevulde oorschelpkussens en een verstelbare hoofdband zorgen voor een comfortabele pasvorm
* Ongeveer 20 uur afspeeltijd en volledig opgeladen binnen 2 uur, ideaal voor thuis en onderweg
* Bluetooth-verbinding met een bereik van 10 meter, geschikt voor smartphone, tablet en laptop
* LED verlichting op de oorschelpen geeft een speels effect
* Inclusief opbergetui, USB-C oplaadkabel, AUX-kabel en vliegtuigadapterKlaar voor de eerste danssessie? Bestel de imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon vandaag nog en geniet van de leukste muziek.

Fabrikant
iMoshion
Bluetooth
Ja
Kleur
Roze
Noise Cancelling
Nee
Geïntegreerde verlichting
Ja
MPN (Manufacturer Part Number)
SH00074034
EAN
8720922161925

Fabrikant
iMoshion
Bluetooth
Ja
Kleur
Roze
Noise Cancelling
Nee
Geïntegreerde verlichting
Ja
MPN (Manufacturer Part Number)
SH00074034
EAN
8720922161925
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Roze
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
€ 182,40/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Dino - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Petrol Green / Orange
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Dino - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Petrol Green / Orange
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
€ 173,80/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,38
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mattel Polly Pocket speelset
Mattel Polly Pocket speelset
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 99,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van VICTORINOX 6.7833.6 Messer M. Wellenschliff Sw.6st
VICTORINOX 6.7833.6 Messer M. Wellenschliff Sw.6st
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 50,74
-17%
€ 41,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sony MDR-ZX110, inklapbare hoofdtelefoon met hoofdband, roze
Sony MDR-ZX110, inklapbare hoofdtelefoon met hoofdband, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,49
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
€ 185,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 154
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir
Productafbeelding van Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
€ 146,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jopassy, 200 cm, bedhek, kinderbedbescherming, in hoogte verstelbaar, kinderbedhek voor eenpersoonsbed en kinderbed, valbeveiliging voor het bed
Jopassy, 200 cm, bedhek, kinderbedbescherming, in hoogte verstelbaar, kinderbedhek voor eenpersoonsbed en kinderbed, valbeveiliging voor het bed
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Barbie Signature: Verjaardagswensen
Barbie Signature: Verjaardagswensen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 62,66
-47%
€ 32,66
Verkoper: 3DToys
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 14-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model Unicorn (eenhoorn)
14-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model Unicorn (eenhoorn)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 119,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Nescafé Gold, smaak: cappuccino, romig en zacht | 250g
Nescafé Gold, smaak: cappuccino, romig en zacht | 250g
€ 46,64/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 11,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Soft Blue / Yellow
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Soft Blue / Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van OTL Technologies PAW846, Kabel, 20 - 20000 Hz, Muziek, Hoofdtelefoon, Blauw, Wit
OTL Technologies PAW846, Kabel, 20 - 20000 Hz, Muziek, Hoofdtelefoon, Blauw, Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,54
-17%
€ 26,84
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van MEDIA-TECH Epsilon BT MT3591, draadloze hoofdtelefoon, Bluetooth 4.2, microfoon, FM-radio, zwart
MEDIA-TECH Epsilon BT MT3591, draadloze hoofdtelefoon, Bluetooth 4.2, microfoon, FM-radio, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 5 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Neefje zeer tevreden
Kleur Blauw
Beoordeeld op 18 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
hoofdtelefoon
Kleur Groen
Beoordeeld op 10 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is in orde
Kleur Roze
Beoordeeld op 23 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Roze
Beoordeeld op 28 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Roze
Beoordeeld op 30 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Roze
Beoordeeld op 30 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Roze
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Retekess TA005 Draadloze hoofdtelefoon, ingebouwde oplaadbare batterij, ondersteunt stereo-, AUX- en RCA-ingang, hoofdtelefoon voor senioren, ouders
Retekess TA005 Draadloze hoofdtelefoon, ingebouwde oplaadbare batterij, ondersteunt stereo-, AUX- en RCA-ingang, hoofdtelefoon voor senioren, ouders
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 71,40
Gratis bezorging
Verkoper: Retevis_Official_Shop
Productafbeelding van Selencia Urban Play Draadloze Koptelefoon - Active Noise Cancelling - Met Opbergcase - Midnight Black
Selencia Urban Play Draadloze Koptelefoon - Active Noise Cancelling - Met Opbergcase - Midnight Black
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Dino - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Petrol Green / Orange
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Dino - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Petrol Green / Orange
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Special Edition - Draadloze Kinderkoptelefoon met Panterprint LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Leopard
imoshion Special Edition - Draadloze Kinderkoptelefoon met Panterprint LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Leopard
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Cobalt Blue
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Cobalt Blue
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac / Yellow
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac / Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Roze
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink / Apricot Orange Crush
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink / Apricot Orange Crush
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Lavender Lilac
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Roze
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon LED Light Cat Ear - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Hot Pink
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Pink / Hot Pink
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Pink / Hot Pink
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Soft Blue / Yellow
imoshion Draadloze Kinderkoptelefoon Unicorn LED Light - Decibelbegrenzer - Met AUX kabel - Soft Blue / Yellow
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van imoshion Kinderkoptelefoon met Draad - AUX kabel - Decibelbegrenzer - Candy Pink
imoshion Kinderkoptelefoon met Draad - AUX kabel - Decibelbegrenzer - Candy Pink
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk
Productafbeelding van INF Muts met Bluetooth 5.0 hoofdtelefoon en microfoon Donkergrijs
INF Muts met Bluetooth 5.0 hoofdtelefoon en microfoon Donkergrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,59
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Grixx over-earkoptelefoon Bluetooth 5.0 speelduur tot 10 uur zwart, AI-gegenereerde afbeelding
Grixx over-earkoptelefoon Bluetooth 5.0 speelduur tot 10 uur zwart
€ 22,99
Gratis bezorging
10% Voucher
Verkoper: The-mobile-accessory-shop
Productafbeelding van Grixx over-earkoptelefoon Bluetooth 5.0 speelduur tot 10 uur blauw, AI-gegenereerde afbeelding
Grixx over-earkoptelefoon Bluetooth 5.0 speelduur tot 10 uur blauw
€ 22,99
Gratis bezorging10% Voucher
Verkoper: The-mobile-accessory-shop
Productafbeelding van AI-gestuurde oordopjes voor vertaling, draadloos via Bluetooth, draagbaar, met smart homophone-technologie, die tegelijkertijd 140 talen kunnen vertalen
AI-gestuurde oordopjes voor vertaling, draadloos via Bluetooth, draagbaar, met smart homophone-technologie, die tegelijkertijd 140 talen kunnen vertalen
€ 51,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza