FemMas Blondierpoeder, blauw, met arganolie, 500g

€ 55,58

€ 111,16 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Overige haarverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 1.632,00/1l
€ 97,92
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maria Nila Cleansing Powder, 60 gram
Maria Nila Cleansing Powder, 60 gram
€ 345,83/1kg
€ 20,75
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Blondor Freelights haarverf voor blonderen, 9% developer voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
Blondor Freelights haarverf voor blonderen, 9% developer voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
€ 18,76/1l
€ 18,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganolie leave-in conditioner
Arganolie leave-in conditioner
€ 74,44/1l
€ 18,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bingospa Biergistextract, 30%, 100 ml
Bingospa Biergistextract, 30%, 100 ml
€ 97,80/1l
€ 9,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
Birkavit Haarconditioner Kamille, 75 ml
€ 42,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Haarstylingpoeder, 35 ml
Haarstylingpoeder, 35 ml
€ 773,43/1l
€ 27,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COLOSREGEN Haarwortelserum GENACTIV 100 ml
COLOSREGEN Haarwortelserum GENACTIV 100 ml
€ 504,50/1l
€ 53,10
-4%
€ 50,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Natucain - MKMS24 Serum voor haarstimulatie, 100 ml
Natucain - MKMS24 Serum voor haarstimulatie, 100 ml
€ 599,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 127,02
-€ 67,07
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
DERMOFUTURE Haarwuchsmasker, 300 ml
€ 20,70/1l
€ 6,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elleure Modelklei, 100 ml
Elleure Modelklei, 100 ml
€ 155,00/1l
€ 15,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Brandnetel kruidenwater, 95 ml, BARWA
Brandnetel kruidenwater, 95 ml, BARWA
€ 34,42/1l
€ 3,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
Londa Permanentvloeistof Neutralizer, 1000 ml
€ 19,17/1l
€ 19,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Serum voor krullend haar van laSaponaria - 150 ml
Serum voor krullend haar van laSaponaria - 150 ml
€ 109,73/1l
€ 16,46
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Herbaria Csalán Haarverzorging, haarolie voor droog haar, 250 ml
Herbaria Csalán Haarverzorging, haarolie voor droog haar, 250 ml
€ 51,76/1l
€ 15,77
-17%
€ 12,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cantu TXTR Hydraterende Conditioner, 473 ml
Cantu TXTR Hydraterende Conditioner, 473 ml
€ 12,58/1l
€ 5,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Yardley Keratine Haarcrème, 150g
Yardley Keratine Haarcrème, 150g
€ 92,47/1kg
€ 13,87
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
BINGOSPA haarserum met 20% biotine, 30 ml
€ 203,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Leave-Artiforce
Leave-Artiforce
€ 166,50/1l
€ 39,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FemMas Blondpoeder Blau met Arganolie 500g

Femmas Blondpoeder: Efficiënte en verzorgende opbleking
Ervaar met Femmas blondpoeder een snelle en grondige opbleking van uw haar, terwijl de haarstructuur wordt beschermd. Dit stofvrije product is eenvoudig in gebruik en klontert, druppelt of schuimt niet. Het is geschikt voor alle applicatietechnieken en biedt een langdurige opbleking. Verrijkt met waardevolle arganolie, geeft het het haar glans, elasticiteit en hydratatie.

Mengverhouding en toepassing
Femmas blondpoeder kan in verschillende mengverhoudingen worden bereid. Gebruik hiervoor altijd een niet-metalen container. Afhankelijk van de gewenste mate van opbleking, mengt u het blondpoeder met Femmas Oxycreme 6 vol. (1,9%), 10 vol. (3%), 20 vol. (6%), 30 vol. (9%) of 40 vol. (12%) in een verhouding van 1:1 tot 1:2 en roer het tot een romige consistentie. Breng de mengeling direct gelijkmatig aan op het droge, ongewassen haar. Voor de beste resultaten dient de toepassing bij kamertemperatuur te geschieden. Houd de aanbevolen inwerktijd van 20-50 minuten aan, afhankelijk van de haarstructuur en de gewenste mate van opbleking, en controleer regelmatig de voortgang. Spoel het haar na de inwerktijd grondig uit. Sluit de verpakking na gebruik luchtdicht. Alleen voor professioneel gebruik.


Belangrijke opmerkingen
Draag altijd geschikte beschermende handschoenen. Dit product is niet geschikt voor de huid, wimpers, wenkbrauwen of baard. Vermijd contact met huid en ogen. Het product kan allergische reacties veroorzaken. Bij contact met water, spoelen en eventueel een arts raadplegen. Breng de mengeling niet direct aan op de huid. Niet gebruiken op een gevoelige, geïrriteerde of beschadigde hoofdhuid. Niet direct voor of na een permanentbehandeling gebruiken. Koel en droog n. Buiten bereik van kinderen houden. Verwijderd houden van hitte, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet inademen. Alleen volledig lege containers afvoeren.

 

Ingrediënten: Potassium Persulfate, Ammonium Persulfate, Sodium Metasilicate, Magnesium Stearate, Magnesium Carbonate, Silica, Tetrasodium EDTA, Cellulose Gum, Sodium Hexametaphosphate Carbomer, Paraffinum Liquidum, Xanthan Gum, Sodium Stearate, Argania spinosa kernel oil, Parfume 1, Parfume 2,01 42090

Gewicht
0.5 kg
Inhoud
0.5 l
Fabrikant
Femmas Professional
EAN
4260450261727

Gewicht
0.5 kg
Inhoud
0.5 l
Fabrikant
Femmas Professional
EAN
4260450261727
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Inhalator, inhalatieapparaat, vernevelaar, inhalatieapparaat, aerosolvernevelaar, complete set.2 maskers  Vernevelaar  Mondstuk  Slang  5 filters  Panda
Inhalator, inhalatieapparaat, vernevelaar, inhalatieapparaat, aerosolvernevelaar, complete set.2 maskers Vernevelaar Mondstuk Slang 5 filters Panda
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 48,61
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 743,53
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 127,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
-3%
€ 7,64
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 120 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2788
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
€ 4,94/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,10
-3%
€ 4,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Comair siliconen haarcap voor highlights, groot formaat
Comair siliconen haarcap voor highlights, groot formaat
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Ravensburger Aqua Doodle®
Ravensburger Aqua Doodle®
€ 3,93/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 106,19
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus - Blauwe haarverhelderaar, 450 g
Schwarzkopf Igora Vario Blond Super Plus - Blauwe haarverhelderaar, 450 g
€ 6,29/1kg
€ 30,93
-38%
€ 18,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
Ergonomische gamingstoel - met lendensteun en hoofdsteun - In hoogte verstelbaar - zwart en wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 104,98
-€ 14,99
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4605
€ 92,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4605
€ 189,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 738
€ 158,90
-€ 13,31
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2788
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Blondor Freelights haarverf voor blonderen, 9% developer voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
Blondor Freelights haarverf voor blonderen, 9% developer voor vrouwen, 1000 ml - Wella Professionals
€ 18,76/1l
€ 18,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
Joanna. Zeer effectieve haarverhelder. Platinum Blond. Tot wel 9 tinten lichter.
€ 12,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
ProfiCare® haardroger met 1600 watt | Compacte föhn | Ionisatiefunctie voor glad haar | 3 temperatuur-/vermogensstanden | PC-HT 3073, roze
€ 54,98/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,74
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY 12V Elektrische kinderauto Audi SQ8, 3-versnellings elektrische auto met 2.4G afstandsbediening, koplampen, muziek, kinderauto voor kinderen vanaf 3 jaar, roze
COSTWAY 12V Elektrische kinderauto Audi SQ8, 3-versnellings elektrische auto met 2.4G afstandsbediening, koplampen, muziek, kinderauto voor kinderen vanaf 3 jaar, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 157,99
-€ 15,80
€ 142,19
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 632
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
U-vormige bank BEALIFE, 271x122x86 cm | 4-zits met armleuningen, comfortabele bank voor grote woonkamers | Donkergrijs | AR103
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 459,99
5% Voucher
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Just Perfecto JL-28 pannenset, 15 cm, gietijzer, met marmeren coating
Just Perfecto JL-28 pannenset, 15 cm, gietijzer, met marmeren coating
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
Kledingkast MALWA SS-90, antraciet/wit
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 149,99
Verkoper: Babylike
Productafbeelding van Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
Philips volautomatische koffiemachine, serie 2200, 2 koffie-instellingen, melkopschuimer, zwart (EP2334/10)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 454,41
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Beige bankstel, woonkamer set, 3+2+1 zitplaatsen, fluweel, hoge poten van beukenhout
Beige bankstel, woonkamer set, 3+2+1 zitplaatsen, fluweel, hoge poten van beukenhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 838,95
Gratis bezorging
Verkoper: SOFELLO
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 70,14/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 58,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 14 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
FemMas
Beoordeeld op 23 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Beste bleekpoeder voor donker haar
Beoordeeld op 13 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
Ebenholz haarverzorgingsproduct, Hair Activator (2 x 30 ml)
€ 97,92
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
Kilian Good Girl Gone Bad haarparfum, 50 ml
€ 80,02
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.600,40/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
Vichy 3337875522786, voor dames, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppel fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 58,16
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.693,33/1l
Productafbeelding van Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
Vichy 3337875522748, voor mannen, 6 ml, 3 weken, vloeistof, druppelfles, INGREDIËNTEN: AQUA / WATER - ALCOHOL DENAT. - DIAMINOPYRIMIDINE OXIDE - ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 70,61
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.768,33/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
Sebastian Professional Potion 9: Schaampudermasker (15 x 2 gram)
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.666,00/1kg
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
PHILIP B Weightless Mega Curl Enhancer, stylingcrème voor golvend en krullend haar, 178 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,79/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
Acca Kappa Herenverzorging: Baardborstel - Wengehout - Natuurlijke zwarte borstelharen
€ 47,94
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1kg
Productafbeelding van Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
Marlies Möller: Reisborstel voor haar en hoofdhuid
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,27
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 583,62/1kg
Productafbeelding van Marc Inbane Poederkwast
Marc Inbane Poederkwast
€ 33,66
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 673,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
Aveda 18084053683, Haarspray, voor dames, geschikt voor krullend haar, 200 ml, glansgevend, spray
€ 33,32
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 166,60/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Leave-in crème voor het beschermen en stylen van het haar, 145 ml
€ 34,68
-7%
€ 32,23
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,28/1l
Productafbeelding van Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
Redken Hydrating Curl haarmasker, 250 ml
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,92
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,68/1l
Productafbeelding van Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
Christophe Robin Hydraterende Leave-in Crème, 150 ml
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
Maria Nila, Stylingproducten, Dierproefvrij, Haarlak, Voor styling, Lichte fixatie, 300 ml
€ 30,24
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 75,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
Maria Nila Curlicue Cream, haarcrème, voor dames, 100 ml, voedend, pot, 1 stuk
€ 30,07
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,70/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 4 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 48,99
Verkoper: Lemonbite
€ 122,47/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 3-delig pakket - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 37,99
Verkoper: Lemonbite
€ 126,63/1l
Productafbeelding van Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
Sally Hansen | Haarverlichtingsset - 100 ml - Veganistisch - Geschikt voor gezicht en lichaam - Snel in gebruik
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 139,90/1l
Productafbeelding van Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
Sally Hansen Bleekcrème - 2 stuks - Alternatief voor haarentferning - Werkt snel
€ 24,99
Verkoper: Lemonbite
€ 124,95/1l
Productafbeelding van Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
Sweet Dreams, haarverfset voor kinderen, eenhoorn-thema, 1 stuk
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 599,00/1kg