AUVON Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond, pillendoos met 2 compartimenten, zakformaat, donkerblauw

€ 48,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Pillendoosjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van BigDean tabletdoos voor 7 dagen, luchtdicht en geschikt voor voedingsmiddelen – medicijnbox voor 's ochtends, 's middags, 's avonds en 's nachts, AI-gegenereerde afbeelding
BigDean tabletdoos voor 7 dagen, luchtdicht en geschikt voor voedingsmiddelen – medicijnbox voor 's ochtends, 's middags, 's avonds en 's nachts
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 10,49
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van 2 pillendozen voor 7 dagen, elk met 2 compartimenten en 14 vakken, medicijnorganizer, draagbaar
2 pillendozen voor 7 dagen, elk met 2 compartimenten en 14 vakken, medicijnorganizer, draagbaar
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond. KOVIUU pillendoos met 2 compartimenten. Tablettenhouder
Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond. KOVIUU pillendoos met 2 compartimenten. Tablettenhouder
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van AUVON Tablettenbox, pillendoos voor 7 dagen, met 2 compartimenten, handzaam
AUVON Tablettenbox, pillendoos voor 7 dagen, met 2 compartimenten, handzaam
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van AUVON Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond, pillendoos met 2 compartimenten
AUVON Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond, pillendoos met 2 compartimenten
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Tablettenhouder voor 7 dagen, ochtend, middag, avond – Medicijnbox met 7 compartimenten, BPA-vrij, blauw
Tablettenhouder voor 7 dagen, ochtend, middag, avond – Medicijnbox met 7 compartimenten, BPA-vrij, blauw
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pillenbox met 2 compartimenten, blauw, draagbaar, geschikt voor reizen. Kleine medicijnbox, tablettenorganizer
Pillenbox met 2 compartimenten, blauw, draagbaar, geschikt voor reizen. Kleine medicijnbox, tablettenorganizer
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 2 pillendozen voor 7 dagen, met 2 compartimenten voor ochtend/avond
2 pillendozen voor 7 dagen, met 2 compartimenten voor ochtend/avond
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pillenhouder voor 7 dagen, tablettenbox, reisorganizer, blauw
Pillenhouder voor 7 dagen, tablettenbox, reisorganizer, blauw
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pillenbox voor 7 dagen, tablettenbox met 4 compartimenten, medicijnenbox, BPA-vrij
Pillenbox voor 7 dagen, tablettenbox met 4 compartimenten, medicijnenbox, BPA-vrij
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 2 pillendozen voor 7 dagen, met 2 compartimenten. Medicinedoos voor 14 dagen, met vakken voor 's ochtends en 's avonds
2 pillendozen voor 7 dagen, met 2 compartimenten. Medicinedoos voor 14 dagen, met vakken voor 's ochtends en 's avonds
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, met 3 compartimenten: ochtend, middag, avond. Blauw, BPA-vrij
Tablettenbox voor 7 dagen, met 3 compartimenten: ochtend, middag, avond. Blauw, BPA-vrij
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van ACWOO Tablettenbox voor 7 dagen, met 3 compartimenten, handzaam en vochtbestendig
ACWOO Tablettenbox voor 7 dagen, met 3 compartimenten, handzaam en vochtbestendig
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, met vakken voor ochtend, middag en avond, blauw, 14 vakken, BPA-vrij
Tablettenbox voor 7 dagen, met vakken voor ochtend, middag en avond, blauw, 14 vakken, BPA-vrij
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Medicijnbox groot, 7 dagen, 6 compartimenten, tablettenorganizer voor 's ochtends, 's middags en 's avonds
Medicijnbox groot, 7 dagen, 6 compartimenten, tablettenorganizer voor 's ochtends, 's middags en 's avonds
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pillenbox voor onderweg, wekelijks gebruik, 6 compartimenten, BPA-vrij, donkerblauw, 11,4 x 6,6 x 2,3 cm
Pillenbox voor onderweg, wekelijks gebruik, 6 compartimenten, BPA-vrij, donkerblauw, 11,4 x 6,6 x 2,3 cm
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten. Medicijndoseerder. Voor 's avonds en 's ochtends. Pillendoos
Tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten. Medicijndoseerder. Voor 's avonds en 's ochtends. Pillendoos
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, met vakken voor ochtend, middag en avond. Draagbare pillendoos met 3 vakken per dag
Tablettenbox voor 7 dagen, met vakken voor ochtend, middag en avond. Draagbare pillendoos met 3 vakken per dag
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • AUVON Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend en avond - De perfecte oplossing om uw dagelijkse medicijnen overzichtelijk en binnen handbereik op te bergen.
  • Vochtbestendig ontwerp - Beschermt uw medicijnen tegen vocht en bacteriën, om hun effectiviteit te behouden.
  • Gemakkelijk te openen - Zelfs met één hand gemakkelijk te gebruiken, dankzij de gebruiksvriendelijke, individueel uitneembare compartimenten.
  • Draagbaar en handzaam - Past gemakkelijk in uw hand- of jaszak, ideaal voor onderweg of op reis.
  • Groot opbergvermogen - Elk compartiment is ruim genoeg om meerdere tabletten of capsules op te slaan.

De AUVON tablettenbox voor 7 dagen, ochtend en avond, is de ideale oplossing om uw dagelijkse medicijnen veilig en georganiseerd op te bergen. Met verbeterde opdrukken die een strenge 3M-test hebben doorstaan, hoeft u zich geen zorgen te maken dat de symbolen loslaten.

Het vochtbestendige ontwerp van de pillendoos zorgt ervoor dat uw medicijnen optimaal worden beschermd. Elk van de 7 dagcompartimenten is voorzien van een duidelijk symbool dat in één richting wijst, om de juiste toewijzing te vergemakkelijken.

Dankzij het eenvoudige openmechanisme is de tablettenbox ook geschikt voor mensen met een beperkte handfunctie. De uitneembare compartimenten zijn gemakkelijk te vullen en bieden voldoende ruimte voor uw medicijnen.

Met zijn compacte afmetingen past de medicijnenbox moeiteloos in elke tas, zonder onnodig ruimte in te nemen. Zo heeft u uw dagelijkse tabletten, supplementen of pijnstillers altijd binnen handbereik, waar u ook bent.

Het royale opbergvermogen van elke doos maakt het mogelijk om tot 8 visoliecapsules per compartiment op te slaan. De totale afmetingen van de doos zijn 15,6 x 9,5 x 4,83 cm, en de individuele compartimenten zijn elk 8 x 4,38 x 2 cm groot.

Fabrikant
Sonstige
EAN
4069518046845

Fabrikant
Sonstige
EAN
4069518046845
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van BigDean tabletdoos voor 7 dagen, luchtdicht en geschikt voor voedingsmiddelen – medicijnbox voor 's ochtends, 's middags, 's avonds en 's nachts, AI-gegenereerde afbeelding
BigDean tabletdoos voor 7 dagen, luchtdicht en geschikt voor voedingsmiddelen – medicijnbox voor 's ochtends, 's middags, 's avonds en 's nachts
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 10,49
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van BigDean medicijndispenser, 7-daagse dispenser, tabletdispenser, weektablettenbox, set van 2 stuks
BigDean medicijndispenser, 7-daagse dispenser, tabletdispenser, weektablettenbox, set van 2 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 348
€ 11,53
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van VASAGLE Hoekrek, boekenrek, met 5 niveaus, hoogte: 159 cm, met stalen frame
VASAGLE Hoekrek, boekenrek, met 5 niveaus, hoogte: 159 cm, met stalen frame
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 127
€ 71,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van AUVON Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond, pillendoos met 2 compartimenten
AUVON Tablettenbox voor 7 dagen, ochtend/avond, pillendoos met 2 compartimenten
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Ninja AF300EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF300EU
Ninja AF300EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 345
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van WOLTU Dubbele rolgordijn, duo rolgordijn met klemfix systeem (geen boren), zijdelings bedienbaar rolgordijn Easyfix, lichtdoorlatend en verduisterend, donkergrijs, 50x150 cm
WOLTU Dubbele rolgordijn, duo rolgordijn met klemfix systeem (geen boren), zijdelings bedienbaar rolgordijn Easyfix, lichtdoorlatend en verduisterend, donkergrijs, 50x150 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 30,98
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Lifemed 99456, weekelijkse pillendoos, kunststof, transparant/blauw
Lifemed 99456, weekelijkse pillendoos, kunststof, transparant/blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,13
-53%
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 7-daagse pillendoos, medicijnbox, tablettenbox, pillendoos, wekelijkse box, doseerdoos
7-daagse pillendoos, medicijnbox, tablettenbox, pillendoos, wekelijkse box, doseerdoos
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 6,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1496
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Pillenhouder met kleurcodering voor een weergave van 7 dagen
Pillenhouder met kleurcodering voor een weergave van 7 dagen
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 6,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Bestseller
Productafbeelding van Matras 160x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 160x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 208,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van APPLE iPhone 16 128GB Black
APPLE iPhone 16 128GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 423
€ 1.048,96
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Selsey Galhad – TV-meubel Wotan, eikenhout, mat, met witte LED-verlichting, 175 cm breed
Selsey Galhad – TV-meubel Wotan, eikenhout, mat, met witte LED-verlichting, 175 cm breed
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 327,90
-€ 18,10
€ 309,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 979,06
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 264,20
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 253,99
-€ 18,00
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met bedopslag, verstelbaar hoofdeinde en lattenbodem, bekleed tweepersoonsbed met opbergruimte, van linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 335,99
-€ 25,00
€ 310,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Relaxdays 10045095, 1 stuk
Relaxdays 10045095, 1 stuk
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10037977, 1 stuk
Relaxdays 10037977, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
Relaxdays tablettenbox voor 7 dagen, met 2 compartimenten, voor 's ochtends en 's avonds, wekelijkse pillendoos voor thuis en onderweg, wit-blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 vakken: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, wit/blauw
Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 vakken: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, wit/blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays tabletdoos voor 7 dagen, met 3 compartimenten (ochtend, middag, avond), wekelijkse medicijndispenser met deksel, transparant
Relaxdays tabletdoos voor 7 dagen, met 3 compartimenten (ochtend, middag, avond), wekelijkse medicijndispenser met deksel, transparant
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 compartimenten: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, wit/rood
Relaxdays Pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 compartimenten: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, wit/rood
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 vakken: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, zwart
Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 vakken: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 vakken: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, wit/kleurrijk
Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 vakken: ochtend, middag, avond, nacht. Pillendoos, wit/kleurrijk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Tabletdoos, set van 3, met 6 compartimenten en extra deksel, waterdicht, van BPA-vrij kunststof, pillendoos voor op reis, wit/blauw
Relaxdays Tabletdoos, set van 3, met 6 compartimenten en extra deksel, waterdicht, van BPA-vrij kunststof, pillendoos voor op reis, wit/blauw
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 compartimenten, in het Engels, medicijnbox met schuifdeksel, wit/rood
Relaxdays pillendoos voor 7 dagen, wekelijkse tablettenbox, met 4 compartimenten, in het Engels, medicijnbox met schuifdeksel, wit/rood
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Digitale medicijnbox met alarm: 5 instellingen, trilling, pieptoon, waarschuwing. USB-oplaadbare, elektronische medicijnorganizer voor onderweg
Digitale medicijnbox met alarm: 5 instellingen, trilling, pieptoon, waarschuwing. USB-oplaadbare, elektronische medicijnorganizer voor onderweg
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, aluminiumlegering, ABS, blauw, dubbellaags, pillendoos, geschikt voor reizen, groot formaat
Tablettenbox voor 7 dagen, aluminiumlegering, ABS, blauw, dubbellaags, pillendoos, geschikt voor reizen, groot formaat
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenhouder voor 7 dagen, metaal, aluminiumlegering, ABS, zwart, dubbellaags, geschikt voor reizen, groot formaat
Tablettenhouder voor 7 dagen, metaal, aluminiumlegering, ABS, zwart, dubbellaags, geschikt voor reizen, groot formaat
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen, medicijnbox, pillendoos, organizer voor 14 dagen
Tablettenbox voor 7 dagen, medicijnbox, pillendoos, organizer voor 14 dagen
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pillenhouder, hartvormig, 7 compartimenten, wit, geschikt voor reizen, vitamine-organizer
Pillenhouder, hartvormig, 7 compartimenten, wit, geschikt voor reizen, vitamine-organizer
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenhouder voor 7 dagen, zwart, BPA-vrij, draagbaar. Geschikt voor medicijnen, vitamines en voedingssupplementen
Tablettenhouder voor 7 dagen, zwart, BPA-vrij, draagbaar. Geschikt voor medicijnen, vitamines en voedingssupplementen
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettendoos zwart met kwast, geschikt voor zowel grote als kleine tabletten, medicijndoos met opbergvak, nauwkeurig snijden (5-15 mm)
Tablettendoos zwart met kwast, geschikt voor zowel grote als kleine tabletten, medicijndoos met opbergvak, nauwkeurig snijden (5-15 mm)
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Tablettenbox voor 7 dagen met stoffen tas. Kleine medicijnbox voor medicijnen en vitamines. Model: Bloemen 02
Tablettenbox voor 7 dagen met stoffen tas. Kleine medicijnbox voor medicijnen en vitamines. Model: Bloemen 02
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Pillenbox, tablettenorganizer voor 7 dagen, geschikt voor medicijnen, vitamines, levertraan, wit, mat
Pillenbox, tablettenorganizer voor 7 dagen, geschikt voor medicijnen, vitamines, levertraan, wit, mat
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion