StriVectin TL Advanced™ Verstevigende Crème voor de Hals, 30 ml

€ 46,19

€ 42,19-8%

€ 1.406,33 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Vochtinbrengende crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 7 x 2 ml Babor Power Ampullen Hyaluronzuur
7 x 2 ml Babor Power Ampullen Hyaluronzuur
€ 2.292,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 32,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterend serum Bioderma Hydrabio (40 ml)
Hydraterend serum Bioderma Hydrabio (40 ml)
€ 686,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
€ 63,75/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe Crème Fraîche de Beauté, 3-in-1 gezichtscrème, 100 ml
Nuxe Crème Fraîche de Beauté, 3-in-1 gezichtscrème, 100 ml
€ 246,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Holika Holika, verstevigende en verzachtende crème, 50 ml
Holika Holika, verstevigende en verzachtende crème, 50 ml
€ 241,50/1kg
€ 24,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NEEDLY - Van crème tot crème, 50 ml
NEEDLY - Van crème tot crème, 50 ml
€ 490,20/1l
€ 24,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Noreva Densidiane Versterkende Crème, 125 ml
Noreva Densidiane Versterkende Crème, 125 ml
€ 23.950,00/1l
€ 23,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Crème, 40 ml
Eucerin Dermopure Clinical Crème, 40 ml
€ 19.620,00/1l
€ 19,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Acmed Azelaïnezuur 20%, crème tegen acne, 75 ml
Acmed Azelaïnezuur 20%, crème tegen acne, 75 ml
€ 21.680,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Dr. Hedison Hydraterende crème met hyaluronzuur, 80 ml
Dr. Hedison Hydraterende crème met hyaluronzuur, 80 ml
€ 414,38/1kg
€ 53,87
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
PENATEN 4653909008 PENATEN sensitiv Hautschutzcreme 200 ml
€ 31,50/1kg
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bioderma Hydrabio Crème, intensief hydraterend, 40 ml
Bioderma Hydrabio Crème, intensief hydraterend, 40 ml
€ 26.170,00/1l
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tołpa Authentique, hydraterende crème voor de huid, 40 ml
Tołpa Authentique, hydraterende crème voor de huid, 40 ml
€ 0,42/1kg
€ 16,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Synchroline Aknicare, 50 ml (crème)
Synchroline Aknicare, 50 ml (crème)
€ 9.660,00/1l
€ 9,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Skeyndor Power Hyaluronzuur Hydraterende Booster
Skeyndor Power Hyaluronzuur Hydraterende Booster
€ 1.872,00/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,16
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, verfijnt poriën, 200 ml
Eucerin Dermopure Clinical Reinigingsgel, verfijnt poriën, 200 ml
€ 74,80/1l
€ 14,96
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Celerit bleekcrème voor pigmentvlekken, 25 ml crème
Celerit bleekcrème voor pigmentvlekken, 25 ml crème
€ 296,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kiehl's Creme De Corps, 500 ml
Kiehl's Creme De Corps, 500 ml
€ 93,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Repavar Regenerate Gel, 30 ml
Repavar Regenerate Gel, 30 ml
€ 907,67/1l
€ 27,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bepanthol Sensicontrol Crème 400 ml
Bepanthol Sensicontrol Crème 400 ml
€ 84,00/1l
€ 34,83
-3%
€ 33,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verstevigende crème voor hals en decolleté, voor een strakker en lifted effect. Crème
Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
StriVectin
Doelgroepen
Dames
EAN
810014327228
0810014327228

Gewicht
30 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
StriVectin
Doelgroepen
Dames
EAN
810014327228
0810014327228
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van StriVectin TL Advanced™ Verstevigende Crème voor de Hals, 50 ml
StriVectin TL Advanced™ Verstevigende Crème voor de Hals, 50 ml
€ 1.112,20/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 62,98
-11%
€ 55,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van StriVectin Tighten & Lift Peptight™ Verstevigende Halsserum Roller, 50 ml
StriVectin Tighten & Lift Peptight™ Verstevigende Halsserum Roller, 50 ml
€ 1.233,80/1l
€ 61,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 89,99
-2%
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva
Productafbeelding van Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
Mr.Magic Royal 18-in-1 staafmixer, met kunststof behuizing, 400 watt, 0,75 liter kan, universele hakmolen accessoire, beker met drinkdop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 268
€ 91,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Philips PowerPro Compact, stofzuiger zonder zak, met allergiefilter, verwijdert 99,9% van het stof, 900 W, zwart (FC9331/09)
Philips PowerPro Compact, stofzuiger zonder zak, met allergiefilter, verwijdert 99,9% van het stof, 900 W, zwart (FC9331/09)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 406
€ 214,07
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Skye Decor, Loire - Anthraciet, salontafel, antraciet, 100 x 40 x 50 cm
Skye Decor, Loire - Anthraciet, salontafel, antraciet, 100 x 40 x 50 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 62,37
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
Crystal Retinal 6 (30 ml) – Zeer effectief anti-aging nachtserum met 0,06% retinaldehyde
€ 3.118,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Komfortec spannenlaken, 200x200 cm, geschikt voor boxspringbedden met een matras hoogte van 15 tot 30 cm, grijs
Komfortec spannenlaken, 200x200 cm, geschikt voor boxspringbedden met een matras hoogte van 15 tot 30 cm, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 42,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
Philips Travel Steamer 3000 Serie, draagbaar stoomapparaat, 20 gram/minuut constante stoom, 1000W, blauw (STH3000/20)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 379
€ 46,37
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Trizand 23375 Acupressuur-massagemat + kussentje en balletjes, zwart-goud
Trizand 23375 Acupressuur-massagemat + kussentje en balletjes, zwart-goud
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,89
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Unold 58850 lunchbox
Unold 58850 lunchbox
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 40,57
-5%
€ 38,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 50,65
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Grundig VCC 3850 A
Grundig VCC 3850 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 90,99
-8%
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Wiltec Stepapparaat, 41 x 30 x 18 cm, met trainingscomputer, hometrainer voor fitness voor benen en billen, mini-stepapparaat met trainingsbanden, voor duurtraining
Wiltec Stepapparaat, 41 x 30 x 18 cm, met trainingscomputer, hometrainer voor fitness voor benen en billen, mini-stepapparaat met trainingsbanden, voor duurtraining
€ 10,42/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Ninja AF300EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF300EU
Ninja AF300EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 345
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Steviola® Tabletten, 300 stuks | Arm aan calorieën | Handig voor onderweg | Veganistisch | Goed voor de tanden | Suikervervanger
Steviola® Tabletten, 300 stuks | Arm aan calorieën | Handig voor onderweg | Veganistisch | Goed voor de tanden | Suikervervanger
€ 116,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,64
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 300,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van KRUMAD Picknickdeken, waterdicht, 200x200 cm, XXL, geïsoleerd, geschikt voor buiten en kamperen, opvouwbaar met handgreep, grijs/zwart
KRUMAD Picknickdeken, waterdicht, 200x200 cm, XXL, geïsoleerd, geschikt voor buiten en kamperen, opvouwbaar met handgreep, grijs/zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van LEVOIT True HEPA Luchtzuiveraar Core 300-RAC
LEVOIT True HEPA Luchtzuiveraar Core 300-RAC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 260,95
-€ 41,02
€ 219,93
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van StriVectin Tighten & Lift Contour Restore™ Verstevigende en modellerende gezichtscrème, 50 ml
StriVectin Tighten & Lift Contour Restore™ Verstevigende en modellerende gezichtscrème, 50 ml
€ 1.100,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Koudrookgenerator, koudrookslang, rookproductieapparaat, zuinige brandstof, rookspiraal - vierkant
Koudrookgenerator, koudrookslang, rookproductieapparaat, zuinige brandstof, rookspiraal - vierkant
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
Clatronic® Nat- en droogzuiger | Blaasfunctie en shampoo-functie | 1200W | Tankinhoud 20 liter | Geschikt voor auto, tapijt, bank, vloeren | Inclusief accessoires | Natzuiger | BSS 1309
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 155,81
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van 3-delige microvezel beddengoedset, grijs, met een beddeken met een cirkelmotief, geschikt voor een bed van 240x220 cm (king size)
3-delige microvezel beddengoedset, grijs, met een beddeken met een cirkelmotief, geschikt voor een bed van 240x220 cm (king size)
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 24,99
Verkoper: Trend-Laden_5

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 3 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Nekcrème
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
Dior Prestige La Crème Riche, 50 ml, herverpakking
€ 461,68
-€ 112,84
€ 348,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.976,80/1l
Productafbeelding van Valmont Deto2x, verpakking van 60 ml
Valmont Deto2x, verpakking van 60 ml
€ 192,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.284,00/1l
Productafbeelding van Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
Sisley Sisleÿa L'Intégral Anti-Âge, Crème, Unisex, Anti-veroudering, Versterkend, Hydraterend, Verzachtend, Geschikt voor elk huidtype, 150 ml, Tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 333,00
-€ 148,74
€ 184,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.228,40/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
Helena Rubinstein Powercell Skinmunity Emulsie
€ 153,82
-€ 15,13
€ 138,69
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.849,20/1l
Productafbeelding van Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
Sisley Le Sculpteur, Crème, voor vrouwen, anti-cellulite, verstevigende crème, geschikt voor normale huid, 200 ml, verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 131,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 659,10/1l
Productafbeelding van La Mer, Hydraterende Emulsie
La Mer, Hydraterende Emulsie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.407,20/1l
Productafbeelding van Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
Méthode Jeanne Piaubert 3355998700256, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, geeft volume, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.310,60/1l
Productafbeelding van Sisley Herstellende Lichaamscreme, Crème, voor dames, Hydraterend, Normale huid, 200 ml, met pompflacon
Sisley Herstellende Lichaamscreme, Crème, voor dames, Hydraterend, Normale huid, 200 ml, met pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
Acqua di Parma Yuzu, Crème, Unisex, Hydraterend, Verhelderend, Voedend, Verzachtend, 150 ml, Glycerine, Shea-boter, Glazen verpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 462,40/1l
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
Thierry Mugler Alien, hydraterend, verzachtend, universele formule, vrouwelijk, pot, AQUA/WATER/EAU. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ALCOHOL. COCOGLYCERIDES. PARFUM/FRAGRANCE...., 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 304,45/1l
Productafbeelding van Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
Byredo Gypsy Water Body Lotion, 200 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 331,50/1l
Productafbeelding van Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
Dior Solar Beschermende Crème SPF 50, voor het lichaam, 150 ml, Crème, Ochana, Geschikt voor alle huidtypes, voor vrouwen
€ 88,93
-33%
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Getinte hydraterende crème 50 ml
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,02/1kg
Productafbeelding van Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
Getinte hydraterende crème met SPF 30 (Pure Radiant Tinted Moisturizer), 50 ml, Havana
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.020,00/1l
Productafbeelding van Cactus - Bouncy Serum, 52 ml
Cactus - Bouncy Serum, 52 ml
€ 50,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 966,54/1l
Productafbeelding van JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
JEANNE PIAUBERT WONDERFESS 3D GEL: Verstevigende gel voor de billen, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 444,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Bodycrème, 200 ml
Dr. Grandel Timeless Bodycrème, 200 ml
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 209,10/1l
Productafbeelding van StriVectin Crepe Control, Crème, voor vrouwen, lift effect, hydraterend, revitaliserend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, jojoba-olie, sheaboter
StriVectin Crepe Control, Crème, voor vrouwen, lift effect, hydraterend, revitaliserend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, jojoba-olie, sheaboter
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,45/1l