Barfkleur voor wenkbrauwen en wimpers, Refectocil 15 ml, kleur 3.1: lichtbruin

€ 7,00

€ 466,67 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Wimper- & Wenkbrauwverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Redken Brews Clay Pomade, 100 ml
Redken Brews Clay Pomade, 100 ml
€ 195,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van 1 paar armstukken van Eisseide, met UV-bescherming, dun, ademend, verkoelend, geschikt voor zomerse sporten, maat XL, zwart
1 paar armstukken van Eisseide, met UV-bescherming, dun, ademend, verkoelend, geschikt voor zomerse sporten, maat XL, zwart
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Refectocil Starter Kit, Creatieve Kleuren
Refectocil Starter Kit, Creatieve Kleuren
€ 87,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 87,42
-9%
€ 79,42
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Elisium Olie voor nagels, saffloer, 15 ml
Elisium Olie voor nagels, saffloer, 15 ml
€ 255,33/1l
€ 3,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio Shea Balsem - Voor nagels, 19 ml
Bio Shea Balsem - Voor nagels, 19 ml
€ 21,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Catrice - Glam in Gold nagellak
Catrice - Glam in Gold nagellak
€ 781,25/1l
€ 6,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nail Care: Verzorging voor nagels. Mavaderma voor vrouwen. 10 - MAVALA
Nail Care: Verzorging voor nagels. Mavaderma voor vrouwen. 10 - MAVALA
€ 1.820,00/1l
€ 35,94
-49%
€ 18,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herome Nagellakversneller, Nagels, Vrouwen, 7 ml, Fles, 1 stuk, 30 mm
Herome Nagellakversneller, Nagels, Vrouwen, 7 ml, Fles, 1 stuk, 30 mm
€ 2.161,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Claresa SWEET FREEDOM Nagelriemolie
Claresa SWEET FREEDOM Nagelriemolie
€ 203,00/1kg
€ 2,38
-14%
€ 2,03
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Silcare The Garden of Colour, nagelolie "Yummy Gummy Pink", 75 ml
Silcare The Garden of Colour, nagelolie "Yummy Gummy Pink", 75 ml
€ 133,00/1kg
€ 11,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Titania nagelvijl met 6 oppervlakken
Titania nagelvijl met 6 oppervlakken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tiefschutz Contaqt Pro. Maat: M
Tiefschutz Contaqt Pro. Maat: M
€ 55,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Extra groot
Extra groot
€ 62,51
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nwllean sportbeha - zwart, maat: XS
Nwllean sportbeha - zwart, maat: XS
€ 35,69
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van Extra groot
Extra groot
€ 30,01
Verkoper: TrueStore-eu
Productafbeelding van #Verwijzing!
#Verwijzing!
€ 35,90
Verkoper: Phonmatic
Productafbeelding van adidas Budoband Club, bruin, 300 cm
adidas Budoband Club, bruin, 300 cm
€ 20,89
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van Benlee Atletische slipbeschermer, zwart, maat M
Benlee Atletische slipbeschermer, zwart, maat M
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,88
Verkoper: TrueStore-eu
Productafbeelding van Ringhorns, beschermende broek met beugel, heren, maat S, zwart
Ringhorns, beschermende broek met beugel, heren, maat S, zwart
€ 41,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze verf kleurt zowel de wimpers als de wenkbrauwen in de gewenste tint. Één tube bevat 15 ml verf. Voor één applicatie heeft u 2 cm verf nodig en ongeveer 10 druppels van een 3% oxidator om de verf te activeren. U kunt de oxidator bijvoorbeeld mengen in een bakje, zoals een Refectocil bakje. De oxidator is niet inbegrepen bij de wimperverf. De wimper- en wenkbrauwverf is voldoende voor 30 tot 40 toepassingen. Eenvoudige en betrouwbare applicatie, snelle werking, een uitstekend kleurresultaat dat tot 6 weken meegaat!

Gewicht
1000 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Additon voor uw gezondheid en schoonheid
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
9003877907091

Gewicht
1000 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Additon voor uw gezondheid en schoonheid
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
9003877907091
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van RefectoCil wenkbrauw- en wimperverf, kleur: blauwzwart, 15 ml
RefectoCil wenkbrauw- en wimperverf, kleur: blauwzwart, 15 ml
€ 1.082,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Barfkleur voor wimpers en wenkbrauwen Refectocil 15 ml, kleur 1 (zwart)
Barfkleur voor wimpers en wenkbrauwen Refectocil 15 ml, kleur 1 (zwart)
€ 926,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van REFECTOCIL Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, nummer 3 - Natuurlijk bruin, 15 ml
REFECTOCIL Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, nummer 3 - Natuurlijk bruin, 15 ml
€ 899,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 20W LED-videolamp voor op de vloer, 3000K-6000K, 360° draaibaar, inklapbaar, geschikt voor schoonheidssalons, manicure, wimperbehandelingen, gezichtsbehandelingen, zwart
20W LED-videolamp voor op de vloer, 3000K-6000K, 360° draaibaar, inklapbaar, geschikt voor schoonheidssalons, manicure, wimperbehandelingen, gezichtsbehandelingen, zwart
€ 54,99
-3%
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van REFECTOCIL Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, nummer 1.1 - Grafiet, 15 ml
REFECTOCIL Hennaproduct voor wenkbrauwen en wimpers, nummer 1.1 - Grafiet, 15 ml
€ 917,33/1l
€ 13,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PROFI CARE 331321 PROFI CARE 4-in-1 Multifunctionele stylingtool PC-HAS 3132, wit / roze
PROFI CARE 331321 PROFI CARE 4-in-1 Multifunctionele stylingtool PC-HAS 3132, wit / roze
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 43,36
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 17,09
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Bestbeauty ICONSIGN Wimperlift-set. Wimperlift, permanente wimperschoren, wimperschoren, wimperverlenging
Bestbeauty ICONSIGN Wimperlift-set. Wimperlift, permanente wimperschoren, wimperschoren, wimperverlenging
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Jinpoli ANION 1 Hula Hoop met massageknobbels, buikspiertrainer, 105 cm, fitness, 0,85 kg
Jinpoli ANION 1 Hula Hoop met massageknobbels, buikspiertrainer, 105 cm, fitness, 0,85 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 43,85
-53%
€ 20,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CITYSPORTS elektrische loopband, inklapbare loopband voor thuisgebruik, tot 12 km/u, met LED-display, houder voor telefoon en tablet
CITYSPORTS elektrische loopband, inklapbare loopband voor thuisgebruik, tot 12 km/u, met LED-display, houder voor telefoon en tablet
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 219,98
-€ 19,99
€ 199,99
€10 Voucher
Verkoper: mindsupply
Productafbeelding van 5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Aardappelplantzak XXL - 2 stuks / elk 70 liter - met handgrepen en kijkvenster
Aardappelplantzak XXL - 2 stuks / elk 70 liter - met handgrepen en kijkvenster
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, zilver
268W LED UV nageldroger, professionele lamp voor het uitharden van nagellak, geldroger met 4 timerstanden, zilver
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
-6%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zelurxx
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Nagelstofzuiger, manicure-sets, nagelstofzuiger, instelbare snelheid, manicuremachine, roze, collector's edition, 80W
Nagelstofzuiger, manicure-sets, nagelstofzuiger, instelbare snelheid, manicuremachine, roze, collector's edition, 80W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Borstmassage met vacuümbekers, kleine beker voor het liften van de borst, beker voor het behandelen van hangende borsten, geschikt voor schoonheidssalons
Borstmassage met vacuümbekers, kleine beker voor het liften van de borst, beker voor het behandelen van hangende borsten, geschikt voor schoonheidssalons
€ 132,54/1kg
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
NEOMANN Waxer II Waxset, warmhoudapparaat voor wax voor het verwijderen van haren, met elektrische verwarmingsplaat | Professionele set met 300 gram waxparels en 20 spatels
€ 0,07/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 74,63
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Truhlík met poten, merk RATO CASE, hoogte 60 cm - antraciet
Truhlík met poten, merk RATO CASE, hoogte 60 cm - antraciet
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 28,74
Verkoper: potz-tech
Productafbeelding van Fischer kinderhelm, model Eule, maat XS/S = hoofdomtrek 480 - 540 mm
Fischer kinderhelm, model Eule, maat XS/S = hoofdomtrek 480 - 540 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 70,26
-43%
€ 39,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MINIO, binnendeur "SALVADOR IV", 90 cm, model "Craft", eikenhout/zwarte kleur
MINIO, binnendeur "SALVADOR IV", 90 cm, model "Craft", eikenhout/zwarte kleur
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 272,00
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van JSDA® Professionele nagelfrees JD400, 30.000 omwentelingen per minuut, geschikt voor manicure en pedicure. Geen trillingen, weinig geluid, zwart
JSDA® Professionele nagelfrees JD400, 30.000 omwentelingen per minuut, geschikt voor manicure en pedicure. Geen trillingen, weinig geluid, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 87,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Opvouwbare loopband voor thuisgebruik, 1400W elektrische loopband, snelheid 1-12 km/u, met verstelbare helling, Bluetooth-luidspreker, LED-display, geschikt voor kantoor
Opvouwbare loopband voor thuisgebruik, 1400W elektrische loopband, snelheid 1-12 km/u, met verstelbare helling, Bluetooth-luidspreker, LED-display, geschikt voor kantoor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 219,98
-€ 19,99
€ 199,99
€10 Voucher
Verkoper: mindsupply
Productafbeelding van Schwarz deurhardware ERGO voor binnendeuren: deurset; deurklink; deurknop
Schwarz deurhardware ERGO voor binnendeuren: deurset; deurklink; deurknop
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 28,99
-9%
€ 26,15
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wandspiegel, hangspiegel, spiegel voor de badkamer, rond, goudkleurig, met ketting, diameter 30 cm
Wandspiegel, hangspiegel, spiegel voor de badkamer, rond, goudkleurig, met ketting, diameter 30 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,28
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van RefectoCil Lash & Brow Bar: Volgeboekte afspraken
RefectoCil Lash & Brow Bar: Volgeboekte afspraken
€ 131,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 140,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
Olvy tapijtreiniger, natzuigapparaat, 17.000 PA – Krachtig natzuigapparaat en tapijtreiniger voor banken, auto's en tapijten, inclusief accessoires en reinigingsmiddel
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 378
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Massagetafel, inklapbare massagetafel, schoonheidssalonbed, massagebank, massagebed, schoonheidsbed, geschikt voor salons, spa's, tatoeages en schoonheidsbehandelingen (roze)
Massagetafel, inklapbare massagetafel, schoonheidssalonbed, massagebank, massagebed, schoonheidsbed, geschikt voor salons, spa's, tatoeages en schoonheidsbehandelingen (roze)
€ 154,97
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.