VEHHE douchekop met 5 straalstanden, inclusief slang van 1,5 meter, chroom, hoge druk

€ 40,95

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Douchekoppen & Handdouches & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
Wiltec douchearmatuur met vierkante regendouche, douchesysteem inclusief handdouche. Complete set voor wandmontage
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Handdouche met slang, roestvrij staal, waterbesparend, hoge druk, 1,5 meter
Handdouche met slang, roestvrij staal, waterbesparend, hoge druk, 1,5 meter
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang, 6 straalstanden, hoge druk, waterbesparend, handdouche, regendouche, zwart, 1,5 meter
Douchekop met slang, 6 straalstanden, hoge druk, waterbesparend, handdouche, regendouche, zwart, 1,5 meter
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang van 1,6 meter, 6 straalstanden, waterbesparend, geborsteld zwart chroom
Douchekop met slang van 1,6 meter, 6 straalstanden, waterbesparend, geborsteld zwart chroom
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van VILSTEIN Douchekop met slang, roestvrijstalen doucheslang, douchekop met 4 straalstanden, bescherming tegen draaien, douchekop voor douche, douchekop met slang, lengte 1,5 meter
VILSTEIN Douchekop met slang, roestvrijstalen doucheslang, douchekop met 4 straalstanden, bescherming tegen draaien, douchekop voor douche, douchekop met slang, lengte 1,5 meter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 74,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Grohe Tempesta Handdouche III, opvolgend model, 110 mm, 3 straalpatronen: Regen, RegenO2, Massage. Douchekop, diameter: 100 mm
Grohe Tempesta Handdouche III, opvolgend model, 110 mm, 3 straalpatronen: Regen, RegenO2, Massage. Douchekop, diameter: 100 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,20
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van 3-in-1 douchekop met slang, premium lijn, 150 cm
3-in-1 douchekop met slang, premium lijn, 150 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 14,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Douchekop met hoge druk, inclusief slang van 1,5 meter, met 3 straalstanden, anti-kalkfunctie, chroom, rond
Douchekop met hoge druk, inclusief slang van 1,5 meter, met 3 straalstanden, anti-kalkfunctie, chroom, rond
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van FASDUNT douchekop met 5 straalpatronen, inclusief hoogwaardige slang, 2 meter
FASDUNT douchekop met 5 straalpatronen, inclusief hoogwaardige slang, 2 meter
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang, 1,6 meter, douchekop met 6 straalstanden, chroom
Douchekop met slang, 1,6 meter, douchekop met 6 straalstanden, chroom
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang van 1,5 meter, 5 straalstanden, waterbesparend, stopfunctie, antikal, chroom
Douchekop met slang van 1,5 meter, 5 straalstanden, waterbesparend, stopfunctie, antikal, chroom
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van VEHHE douchekop met slang, 1,5 meter, 7 straalstanden, waterbesparend, zilverkleurig
VEHHE douchekop met slang, 1,5 meter, 7 straalstanden, waterbesparend, zilverkleurig
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang, 1,5 meter, 5 straalstanden, waterbesparend, chroom
Douchekop met slang, 1,5 meter, 5 straalstanden, waterbesparend, chroom
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Waterbesparende douchekop met slang van 2 meter en 5 straalstanden
Waterbesparende douchekop met slang van 2 meter en 5 straalstanden
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met hoge druk, met slang van 2 meter, 5 straalstanden, antikal, 120 mm, chroom
Douchekop met hoge druk, met slang van 2 meter, 5 straalstanden, antikal, 120 mm, chroom
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met hoge druk, inclusief slang en beugel, roestvrij staal, handdouche, waterturbo
Douchekop met hoge druk, inclusief slang en beugel, roestvrij staal, handdouche, waterturbo
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met filter, 7 straalstanden, waterbesparend, 1,5 meter slang, hoge druk, ABS, zwart
Douchekop met filter, 7 straalstanden, waterbesparend, 1,5 meter slang, hoge druk, ABS, zwart
€ 97,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang, 1,6 meter, waterbesparende handdouche, filter, 6 straalpatronen
Douchekop met slang, 1,6 meter, waterbesparende handdouche, filter, 6 straalpatronen
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop met slang en houder, 6 straalstanden, waterbesparend, chroom, 1,6 meter slang
Douchekop met slang en houder, 6 straalstanden, waterbesparend, chroom, 1,6 meter slang
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Douchekop, waterbesparend, met waterstopfunctie en 3 straalstanden, chroom
Douchekop, waterbesparend, met waterstopfunctie en 3 straalstanden, chroom
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • 5 Straalpatronen: Krachtige nevel, krachtige regen, regensproeier, pulserende massage, regen.
  • Waterbesparend en drukverhogend: De waterbesparende douchekop bespaart ongeveer 30% water, voor een betere douche-ervaring.
  • Gemakkelijk te reinigen en lekvrij: Eenvoudig te reinigen en lekvrij, voor probleemloos gebruik.
  • Chroom douchekop: Corrosiebestendig chroom design voor een lange levensduur.
  • Douchekop met 1,5m slang: Slang van hoogwaardig roestvrij staal met stevige messing aansluitingen.

De VEHHE douchekop met slang van 1,5 meter biedt een unieke douche-ervaring voor volwassenen, kinderen en huisdieren, dankzij de 5 verschillende straalpatronen, waaronder krachtige nevel, krachtige regen, regensproeier, pulserende massage en regen.

Dankzij de waterbesparende technologie spuit deze douchekop fijnere stralen dan traditionele modellen, waardoor tot 30% water bespaard kan worden bij elke douche. De hogedrukdouchekop zorgt bovendien voor een betere douche-ervaring.

De eenvoudige demontage van de douchekop maakt het gemakkelijk om deze te reinigen en voorkomt verstoppingen. De douchekop is gemaakt van chroomgecoat materiaal, waardoor deze corrosiebestendig en duurzaam is.

De meegeleverde roestvrijstalen slang van 1,5 meter heeft stevige messing aansluitingen die breuken voorkomen en een betrouwbare verbinding garanderen. Geniet van een comfortabele en hoogwaardige douche-ervaring met de VEHHE douchekop met slang.

Lengte
150 cm
Materiaal
Roestvrij staal
Messing
EAN
4069518036877
Fabrikant
Sonstige

Lengte
150 cm
Materiaal
Roestvrij staal
Messing
EAN
4069518036877
Fabrikant
Sonstige
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 3-in-1 douchekop met slang, premium lijn, 150 cm
3-in-1 douchekop met slang, premium lijn, 150 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 14,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toblerone Adventskalender, 200 gram
Toblerone Adventskalender, 200 gram
€ 119,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,88
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
€ 33,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Fisher-Price Leerplezier Liedjesboek
Fisher-Price Leerplezier Liedjesboek
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Aigostar 30HIP, draadloze waterkoker, kunststof behuizing, inhoud 1 liter, 1100 watt, 360° voet, droogkookbeveiliging, kalkfilter, automatische uitschakeling
Aigostar 30HIP, draadloze waterkoker, kunststof behuizing, inhoud 1 liter, 1100 watt, 360° voet, droogkookbeveiliging, kalkfilter, automatische uitschakeling
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 56,49
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van INF RVS Mee-eter Verwijderset 3-delig – Zilver 410 roestvrij staal met gebogen punt voor precieze comedonenverwijdering Zilver
INF RVS Mee-eter Verwijderset 3-delig – Zilver 410 roestvrij staal met gebogen punt voor precieze comedonenverwijdering Zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,39
-2%
€ 11,09
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
Manner 921758 Manner Cocos Schnitten Kekse 400,0 g
€ 32,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
Pâtisserie Mathéo, botercookies, 454g
€ 11,61/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
Lambertz Compositie Gebakkdoos, 1000 gram
€ 27,56/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 36,32
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van LED-dorp met beweging en een draaiende kerstboom - 19 cm - Kerstdecoratie
LED-dorp met beweging en een draaiende kerstboom - 19 cm - Kerstdecoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 146,93
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Attila chromen douchekop
Attila chromen douchekop
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,53
Verkoper: TITITUMTUM
Productafbeelding van PHILIPS Scheerapparaat S1151/00, artikelnummer 303478
PHILIPS Scheerapparaat S1151/00, artikelnummer 303478
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 43,38
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Eenhoorn armband knutselset voor meisjes, doe-het-zelf sieraden, cadeau voor kinderen van 4-13 jaar
Eenhoorn armband knutselset voor meisjes, doe-het-zelf sieraden, cadeau voor kinderen van 4-13 jaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van 44,5 cm grillrooster voor Weber Spirit I & II 200, 210, 7637, Spirit E-210, Spirit E-220, Spirit S-210, Spirit S-220. Weber grillaccessoire, grillrooster, roestvrij staal
44,5 cm grillrooster voor Weber Spirit I & II 200, 210, 7637, Spirit E-210, Spirit E-220, Spirit S-210, Spirit S-220. Weber grillaccessoire, grillrooster, roestvrij staal
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van qingmeng 100 stuks plastic transferpipetten van 3 ml, transparant met schaalverdeling
qingmeng 100 stuks plastic transferpipetten van 3 ml, transparant met schaalverdeling
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Afdekhoes voor waslijn, geschikt voor Leifheit waslijnen, 420D Oxford, 180x18x18 cm, waterdicht, winddicht
Afdekhoes voor waslijn, geschikt voor Leifheit waslijnen, 420D Oxford, 180x18x18 cm, waterdicht, winddicht
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Douchekop met filter: hoogwaardige handdouche met filtratie in 15 lagen, inclusief 1,5 meter slang en 3 verschillende straalstanden. Dit zuinige douchekop verwijdert hard water, restchloor, bacteriën en zware metalen
Douchekop met filter: hoogwaardige handdouche met filtratie in 15 lagen, inclusief 1,5 meter slang en 3 verschillende straalstanden. Dit zuinige douchekop verwijdert hard water, restchloor, bacteriën en zware metalen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 17 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Belvit Doucheset: Regendouche, handdouche en doucheslang, met Hansgrohe LivaFine inbouwthermostaat, hoekig, in zwart, inclusief iBox universeel
Belvit Doucheset: Regendouche, handdouche en doucheslang, met Hansgrohe LivaFine inbouwthermostaat, hoekig, in zwart, inclusief iBox universeel
€ 1.499,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Hansgrohe iBox inbouw badmengkraan, met Belvit regendouche, handdouche en slang – Doucheset geschikt voor alle bad- en douchekranen
Hansgrohe iBox inbouw badmengkraan, met Belvit regendouche, handdouche en slang – Doucheset geschikt voor alle bad- en douchekranen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 429,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Hansgrohe iBox inbouw badmengkraan, met Belvit regendouche, handdouche en slang – Doucheset geschikt voor alle bad- en douchekranen
Hansgrohe iBox inbouw badmengkraan, met Belvit regendouche, handdouche en slang – Doucheset geschikt voor alle bad- en douchekranen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 344,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Belvit Doucheset inbouw zwart met regendouche 30x30 cm, handdouche, wand aansluitboog en hansgrohe badmengkraan – Compleet systeem voor een moderne badkamer
Belvit Doucheset inbouw zwart met regendouche 30x30 cm, handdouche, wand aansluitboog en hansgrohe badmengkraan – Compleet systeem voor een moderne badkamer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 339,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Inbouw douchekop, 25 cm, complete set met wanddouchekop, arm in geborsteld goud
Inbouw douchekop, 25 cm, complete set met wanddouchekop, arm in geborsteld goud
€ 369,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Inbouw douchekop voor regen douche, 25 cm, complete set met wanddouchekop, arm en zwarte, matte afwerking
Inbouw douchekop voor regen douche, 25 cm, complete set met wanddouchekop, arm en zwarte, matte afwerking
€ 339,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Inbouw douchekop voor regen douche, 25 cm, complete set met wanddouchekop, arm en chromen afwerking
Inbouw douchekop voor regen douche, 25 cm, complete set met wanddouchekop, arm en chromen afwerking
€ 319,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van GROHE douchearmatuur Grohtherm 800, douchesysteem met badarmatuur en BELVIT Slim douchestang & handdouche met 3 straalpatronen, zonder regendouche. Doucheset
GROHE douchearmatuur Grohtherm 800, douchesysteem met badarmatuur en BELVIT Slim douchestang & handdouche met 3 straalpatronen, zonder regendouche. Doucheset
€ 299,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Douchesysteem, set, grijs geborsteld, rond, met regendouche (diameter 20 cm), handdouche, thermostaatkraan, doucheset met douchestang, anti-kalk spuitmonden. Complete doucheset
Douchesysteem, set, grijs geborsteld, rond, met regendouche (diameter 20 cm), handdouche, thermostaatkraan, doucheset met douchestang, anti-kalk spuitmonden. Complete doucheset
€ 299,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni douchepaneel met thermostaat, douchekolom met 5 functies, regendouche, douchesysteem met kraan, complete doucheset, wit
Aloni douchepaneel met thermostaat, douchekolom met 5 functies, regendouche, douchesysteem met kraan, complete doucheset, wit
€ 279,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Douchepaneel, douchekolom, 5 functies met thermostaatkraan, zwart, 160x20x6,5 cm
Douchepaneel, douchekolom, 5 functies met thermostaatkraan, zwart, 160x20x6,5 cm
€ 279,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni douchearmatuur met thermostaat, handdouche, grijs geborsteld messing
Aloni douchearmatuur met thermostaat, handdouche, grijs geborsteld messing
€ 199,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni badarmatuur met thermostaat en handdouche, geborsteld goud
Aloni badarmatuur met thermostaat en handdouche, geborsteld goud
€ 189,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Douchesysteem, zwart, mat, hoekig, met regendouche (22x22 cm), handdouche, thermostaatkraan, complete doucheset met douchestang, anti-kalk spuitmonden. Moderne doucheset
Douchesysteem, zwart, mat, hoekig, met regendouche (22x22 cm), handdouche, thermostaatkraan, complete doucheset met douchestang, anti-kalk spuitmonden. Moderne doucheset
€ 169,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Besjaar Douchekop met Slang, Hoge Druk met Filter, 10 Sproeistanden, Waterbesparende Regendouche
Besjaar Douchekop met Slang, Hoge Druk met Filter, 10 Sproeistanden, Waterbesparende Regendouche
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Univex
Productafbeelding van Aloni Regendouchekop, rond, zwart, mat, diameter 40 cm
Aloni Regendouchekop, rond, zwart, mat, diameter 40 cm
€ 69,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni regendouchekop, rond, geborsteld koper, Ø 30 cm
Aloni regendouchekop, rond, geborsteld koper, Ø 30 cm
€ 71,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni Regendouchekop, vierkant, zwart, mat, 40 x 40 cm
Aloni Regendouchekop, vierkant, zwart, mat, 40 x 40 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni Regendusche, douchekop, rond, geborsteld grijs, Ø30 cm
Aloni Regendusche, douchekop, rond, geborsteld grijs, Ø30 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni Regendouchekop, vierkant, koper, geborsteld, 30 x 30 cm
Aloni Regendouchekop, vierkant, koper, geborsteld, 30 x 30 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,90
Verkoper: Markt-Bau