Gemaakt van hoogwaardig zinklegering, duurzaam en stevig, en verkleurt niet.
Geschikt voor damescardigans, truien, blouses, sjaals, enz.
Ideaal voor verschillende formele en informele gelegenheden, zoals bruiloften en vergaderingen.
Patroon van een bloem met holle details, mooi van uiterlijk en voegt charme toe.
Kan een geweldig cadeau zijn voor vrienden en familie, bijvoorbeeld voor verjaardagen en feestdagen.
Specificaties: Staat: 100% nieuw Materiaal: Zinklegering Kleur: Goud, antiek zilver, antiek brons Afmetingen: Ongeveer 13 x 2,4 cm / 5,1 x 0,9 inch
Inhoud van de verpakking: 3 x Cardiganclip
Opmerking: Let op: het nieuwe en oude type van dit product worden willekeurig verzonden, en zorg ervoor dat u er geen bezwaar tegen heeft voordat u bestelt.
Set van drie brocheclips met een hol bloemmotief, geschikt voor damespullovers, blouses en sjaals
€ 19,99
Gratis bezorging
Bij jou thuis
za 10 – ma 19 oktober
Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten
Meer informatie over deze advertentie
Vintage-stijl, handgemaakte gesp voor tailleband, set voor kraag en zadelaccessoires, 40 mm binnendiameter
€ 23,00
6% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
20 handgemaakte applicaties met dolfijnmotieven, geschikt om te naaien en te borduren
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Verstelbare sokkenweefmachine-set, knutselplank voor het maken van handgemaakte sokken, sjaals en mutsen
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Lampenkap, Papierlampenkap, Ophanginglampenkap, Lantaarnlampenkap, Lampionlampenkap, Accessoire voor lantaarn
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Set van 9 kristallen strass-applicaties voor decoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-6%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Draadontwerp-vormspindel, geschikt voor 4 vormen
€ 33,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Strass-broche voor elegante accessoires
€ 59,95
Verkoper: Versta
2 mm sieradengraveerwax, doe-het-zelf sieraden maken, graveerwax
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Hondenbandanas voor bruiloften, set van 2 stuks
€ 32,95
Verkoper: Versta
Set van 20 D-ringen met schroefogen voor creatieve knutselprojecten
€ 32,95
Verkoper: Versta
2 stuks houten lederrandafwerktules, geschikt voor verschillende maten, polijstgereedschap voor leerbewerking, doe-het-zelf handwerk
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Kapbevestiging - Donkerrood
€ 11,99
Verkoper: Netsilla
Prym breimachine
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 23,60
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-2%
€ 22,99
Verkoper: MT-Stofferie
Katoenen eierenmix
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Hekelblokplank met 20 spelden - Voor handwerkprojecten
€ 52,95
Gratis bezorging
Verkoper: HDJ-Collective
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Kenmerken:
Gemaakt van hoogwaardig zinklegering, duurzaam en stevig, en verkleurt niet.
Geschikt voor damescardigans, truien, blouses, sjaals, enz.
Ideaal voor verschillende formele en informele gelegenheden, zoals bruiloften en vergaderingen.
Patroon van een bloem met holle details, mooi van uiterlijk en voegt charme toe.
Kan een geweldig cadeau zijn voor vrienden en familie, bijvoorbeeld voor verjaardagen en feestdagen.
Specificaties: Staat: 100% nieuw Materiaal: Zinklegering Kleur: Goud, antiek zilver, antiek brons Afmetingen: Ongeveer 13 x 2,4 cm / 5,1 x 0,9 inch
Inhoud van de verpakking: 3 x Cardiganclip
Opmerking: Let op: het nieuwe en oude type van dit product worden willekeurig verzonden, en zorg ervoor dat u er geen bezwaar tegen heeft voordat u bestelt.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 72,95
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-4%
€ 69,31
Verkoper: Aspect-Shop
Relaxdays Breinaaldenset, 75 breinaalden voor sokken, 15 verschillende maten, met dubbele punt, van bamboe, naalddikte 2 tot 10 mm, naturel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
PENTART - Etzpasta voor glas, 50 ml
€ 26,99
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-28%
€ 19,25
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Creative Deco 10 x Houten Deurhangers, 20 x 6-8 cm
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
30 ml kunststof reageerbuizen, transparant, met schroefdop. 45 ml reageerbuisjes, geschikt voor bloevazen, kralen, snoepjes, glazen kralen, laboratoriumgebruik
€ 21,85
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
KRUMAD Precisie scherpzets voor scalpel, set van 2 mesjes met 20 bladen, professioneel mes voor modelbouw, knutselen, doe-het-zelf projecten en kunstenaarsbenodigdheden
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Lavendelbloemen, gedroogd, 1 liter (1 x ongeveer 140 gram)
€ 5,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Bestlivings
addiCraSytrio breinaalden, 21 cm / 2,5 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(44)Aantal beoordelingen: 44
€ 50,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Red Bull Energy Drink, gastroflessen, 24 stuks, 0,25 liter per fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 73,35
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-5%
€ 69,68
Verkoper: Katomix
KREUL 49953 Foto-overdrachtslak 750 ml (S)
€ 32,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(10)Aantal beoordelingen: 10
€ 24,26
Verkoper: somnia24
STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
€ 342,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 11,98
Verkoper: somnia24
CaDA Kitty's levensmiddelenwinkel (921 onderdelen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 20,80
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
GALA 95760 Gala Wachsklebeplättchen, weiß, Durchmesser: 15 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 39,49
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-52%
€ 18,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
com-four® 2 keramische kraswijzers met 12 reservemessen - Kraswijzers van roestvrij staal voor kookplaat en oven - Kraswijzer met handgreep en messenbescherming - Kraswijzer voor kookplaten
€ 32,38
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-66%
€ 10,98
Verkoper: com-four
Creativ Company 57477, Kov, Hout, Hout, Effen, 50 mm, 50 mm, 100 mm
€ 21,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
WESTCOTT E-16800 00 WESTCOTT Airbrushset für Kinder
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(4)Aantal beoordelingen: 4
€ 44,08
Verkoper: somnia24
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 14,79
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 12,49
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
-3%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 12,09
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Eeuwige gerbera's en rozen in een glazen vaas met verlichting | Geconserveerde bloemen als cadeau | Geschenkdoos | Oranje | 12x12x13 cm
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Siliconen mallen voor Halloween, herfst en oogstfeest - pompoen- en bladvormen voor gips, was en hars
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting