Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik

€ 33,99

€ 82,30 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 15 – do 22 oktober
Wees er snel bij!
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Urinezak, draagbare urinezak, wegwerp urinezak, noodurinezak, mini urinezak
Urinezak, draagbare urinezak, wegwerp urinezak, noodurinezak, mini urinezak
€ 217,28/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 20 stuks wegwerpbare klysmazakken voor darmspoeling, reiniging en ontgifting, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
20 stuks wegwerpbare klysmazakken voor darmspoeling, reiniging en ontgifting, geschikt voor gebruik in ziekenhuizen
€ 47,60/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Borstels met een reservoir voor drinkwater, geschikt voor verschillende haartypes
Borstels met een reservoir voor drinkwater, geschikt voor verschillende haartypes
€ 59,95
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Draagbare opbergdoos voor actiecamera
Draagbare opbergdoos voor actiecamera
€ 54,00
Gratis bezorging
Verkoper: HighDiscount
Productafbeelding van Stofzuiger
Stofzuiger
€ 10,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
Nuvinol wratverwijderingsdrank, pijnloos, 2 ml
€ 6.565,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lege fles ontharingswax voor thuisgebruik in de schoonheidssalon – Navulbare container voor ontharingswaxrollers
Lege fles ontharingswax voor thuisgebruik in de schoonheidssalon – Navulbare container voor ontharingswaxrollers
€ 359,80/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van CECOTEC Bamba FaceCare LightSonic
CECOTEC Bamba FaceCare LightSonic
€ 230,00/1kg
€ 40,98
-27%
€ 29,90
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Vervangingskop voor elektrische haartrimmer, lichaamsbehaardeiver, scheerkop
Vervangingskop voor elektrische haartrimmer, lichaamsbehaardeiver, scheerkop
€ 411,57/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Moleculaire waterstofgenerator 900ml - Waterstofinhalator
Moleculaire waterstofgenerator 900ml - Waterstofinhalator
€ 111,32/1kg
€ 1.179,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van 4-in-1 Multifunctioneel Apparaat Elektrotherapie
4-in-1 Multifunctioneel Apparaat Elektrotherapie
€ 21,50/1kg
€ 214,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Waterstof-dermabrasieapparaat, dieptereiniging, huidverjonging, 6-in-1
Waterstof-dermabrasieapparaat, dieptereiniging, huidverjonging, 6-in-1
€ 253,64
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Healthpoint Stoomapparaat, 100 gram
Healthpoint Stoomapparaat, 100 gram
€ 279,90/1kg
€ 37,46
-25%
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Gezichtsstomer Elektrisch - Huidverzorging Apparaat Met 800 W En Watertank - Voor Thuis Spa
Gezichtsstomer Elektrisch - Huidverzorging Apparaat Met 800 W En Watertank - Voor Thuis Spa
€ 187,99
Gratis bezorging
Verkoper: Astrens
Productafbeelding van Handstofzuiger met UV-sterilisatiefunctie en mijtenverwijderaar
Handstofzuiger met UV-sterilisatiefunctie en mijtenverwijderaar
€ 51,95
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Borreltepelzuiger, pijnloze borreltepelcorrector, hulpmiddel voor het corrigeren van platte of ingetrokken borstelippen
Borreltepelzuiger, pijnloze borreltepelcorrector, hulpmiddel voor het corrigeren van platte of ingetrokken borstelippen
€ 461,28/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Harsen neusmassageapparaat, neuslift-schraper, neusschraper, harsen neusschraapstaaf, neusschraapstaaf, neusmassageapparaat
Harsen neusmassageapparaat, neuslift-schraper, neusschraper, harsen neusschraapstaaf, neusschraapstaaf, neusmassageapparaat
€ 374,79/1kg
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Nutraneo Intensief
Nutraneo Intensief
€ 159,60/1l
€ 19,95
Verkoper: Natucap

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kenmerken

Handig ontwerp, comfortabel in gebruik, geen stroom nodig, geen geluid, geen milieuproblemen.

Geschikt voor: Personen met ademhalingsproblemen en ademhalingsproblemen veroorzaakt door hoesten.

Draagbaar, klein, licht en gemakkelijk te vervoeren, geschikt voor dagelijks gebruik thuis of in noodgevallen.

Uitgerust met een wegwerpslang om kruisbesmetting te voorkomen, schoon en hygiënisch.

Voor het opzuigen van slijm, bloed en andere vloeistoffen, maar ook voor eerste hulp ter plaatse, huisbezoeken en thuiszorg.

Specificaties

Staat: Nieuw

Artikeltype: Slijmopzuigpomp

Materiaal: ABS

Afmetingen: ongeveer 18,5 x 17 cm

Inhoud levering

1 x Slijmopzuigpomp

1 x Opvangfles

2 x Slijmopzuigslangen

Opmerkingen

1. De zuigslang en de opvangfles mogen niet te strak worden aangesloten.

2. Om kruisbesmetting te voorkomen, is het absoluut noodzakelijk om één persoon en één apparaat te gebruiken.

3. Trek de slang tijdens gebruik niet te strak aan en gebruik het apparaat niet te krachtig, om te voorkomen dat overmatige onderdruk het sslijmvlies beschadigt.

4. Patiënten met ademhalingsproblemen veroorzaakt door grote hoeveelheden braaksel of slijm en ademhalingsmoeilijkheden mogen dit product niet gebruiken. Gebruik in plaats daarvan een elektrische slijmopzuiger, omdat dit tot verwondingen kan leiden.

5. De handmatige zuigkracht is niet groot en kan, behalve bij een elektrische zuiger, niet optimaal werken.

Gewicht
0.413 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
EAN
7845567070584

Gewicht
0.413 kg
Fabrikant
Cocosity
Aantal stuks
1
EAN
7845567070584
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Elektrische step VIRON VeGA XL-700PRO, zwart
Elektrische step VIRON VeGA XL-700PRO, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van NARIZ, draadloze neuszuiger
NARIZ, draadloze neuszuiger
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 74,91
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 405
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
HP 15-fd0611ng, Intel® N, 39,6 cm (15,6 inch), 1920 x 1080 pixels, 4 GB, 128 GB, Windows 11 Home in S-modus
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 405,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 792
€ 113,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Makita DCL 180 ZB accu stofzuiger 18 V zwart solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DCL 180 ZB accu stofzuiger 18 V zwart solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van COSTWAY 10L Mini-koelkast met LED-spiegel voor cosmetica, 2-in-1 koel- en verwarmingsfunctie, draagbare koelbox, koeler en warmer, 23x28x34 cm
COSTWAY 10L Mini-koelkast met LED-spiegel voor cosmetica, 2-in-1 koel- en verwarmingsfunctie, draagbare koelbox, koeler en warmer, 23x28x34 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 79,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 206
€ 41,38
-17%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van 2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
2 stuks comfortabel neksteunkussen | Ergonomisch slaapkussen | Hoogwaardige kussenvulling - Kussen voor beddengoed, 74 x 47 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 50,65
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
Canon 4463C006 Canon PIXMA TS 3450
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 504
€ 208,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 806
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Mustang Mangal spiedergri, shashlikgrill, shashlik staande grill, 50x30x50 cm, inclusief 6 roestvrijstalen spiezen en grillrooster
Mustang Mangal spiedergri, shashlikgrill, shashlik staande grill, 50x30x50 cm, inclusief 6 roestvrijstalen spiezen en grillrooster
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 45,00
-42%
€ 25,99
Verkoper: i-Rewardshop
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
Grundig Luchtbevochtiger – Humidifier en Diffuser Aromatherapie – Bevochtiger met Hygrometer – 4,3L Luchtbevochtiger Slaapkamer – Zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Sharp magnetron met grillfunctie, model YC-MG01 ES
Sharp magnetron met grillfunctie, model YC-MG01 ES
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 97,84
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Unold 58850 lunchbox
Unold 58850 lunchbox
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 40,57
-4%
€ 38,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van AREBOS 20L Koelbox | Koelt en houdt warm | 12/230V, geschikt voor auto en stopcontact
AREBOS 20L Koelbox | Koelt en houdt warm | 12/230V, geschikt voor auto en stopcontact
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 251
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 454
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Ademhalingstrainer, diep ademhalingsapparaat, systeem voor het meten van ademhalingsoefeningen
Ademhalingstrainer, diep ademhalingsapparaat, systeem voor het meten van ademhalingsoefeningen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van VEVOR Gordijnroede met interne rails, 2-voudig, 92-183 cm. Verstelbare gordijnroede met afgeronde kogelkop en bevestigingsbeugels - Decoratieve raambekleding voor woonkamer, slaapkamer en andere ramen / Zwart
VEVOR Gordijnroede met interne rails, 2-voudig, 92-183 cm. Verstelbare gordijnroede met afgeronde kogelkop en bevestigingsbeugels - Decoratieve raambekleding voor woonkamer, slaapkamer en andere ramen / Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 80 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 80 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4625
€ 89,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 635
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 15 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 119,57
-€ 3,06
€ 116,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.912,75/1l
Productafbeelding van Voetenzakjes, hydraterend voetmasker, kamille, Foot Sock Idc, 1 stuk
Voetenzakjes, hydraterend voetmasker, kamille, Foot Sock Idc, 1 stuk
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1kg
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.760,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,86
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 175,44/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Vervangingskopjes Mach3, 8 stuks + Scheergel Extra Comfort (200 ml)
Vervangingskopjes Mach3, 8 stuks + Scheergel Extra Comfort (200 ml)
€ 42,46
Verkoper: somnia24
€ 212,30/1l
Productafbeelding van Natureza Cosmetica Photo-Ion Set 3X300Ml - Ozon Therapie
Natureza Cosmetica Photo-Ion Set 3X300Ml - Ozon Therapie
€ 51,99
Verkoper: Keratinshop
€ 57,77/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1kg
Productafbeelding van Juvena Fascianista 3D massage roller
Juvena Fascianista 3D massage roller
€ 28,56
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,45/1kg
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,49
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 284,90/1l