Cat's Best Eco Plus Original - Kattenbakvulling van hout - 30 liter

€ 30,97

€ 2,37 / 1kg

plus € 16,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Kattenbakvulling & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TRIXIE CZ Kattenzand ORIGINAL (ÖKO PLUS), 10 liter / 4,3 kg
TRIXIE CZ Kattenzand ORIGINAL (ÖKO PLUS), 10 liter / 4,3 kg
€ 3,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 1 x Cat's Best Öko Plus, 20 liter
1 x Cat's Best Öko Plus, 20 liter
€ 1,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,63
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Cat's Best kattenbakvulling van hout, Sensitive - 20 liter
Cat's Best kattenbakvulling van hout, Sensitive - 20 liter
€ 5,03/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,22
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
Cat's Best ÖkoPlus kattenbakvulling, 20 liter
€ 1,79/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Cat's Best Smart Pellets, 20 liter
Cat's Best Smart Pellets, 20 liter
€ 2,25/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van 1 x Cat's Best Nature Gold, 10 liter
1 x Cat's Best Nature Gold, 10 liter
€ 1,51/1l
€ 15,09
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Asan Cat Pure, 42 liter
Asan Cat Pure, 42 liter
€ 169,97/1kg
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Cat's Best - Cats Best Universele freesmachine, 10 liter, 100% natuurlijke vezel - hout
Cat's Best - Cats Best Universele freesmachine, 10 liter, 100% natuurlijke vezel - hout
€ 3,45/1l
€ 34,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kattenbakvulling Biokats Classic 3-in-1, 18 liter
Kattenbakvulling Biokats Classic 3-in-1, 18 liter
€ 0,88/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,55
-21%
€ 17,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Katze Beste Oko Plus - brokjes
Katze Beste Oko Plus - brokjes
€ 5,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 24,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
Agros - GreenCat, natuurlijke kattenzand (12 liter)
€ 0,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,19
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kattenbakvulling EUROKATS, 20 liter
Kattenbakvulling EUROKATS, 20 liter
€ 1,38/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Naturalis tofu kattenbakvulling met lavendelgeur, 7 liter
Naturalis tofu kattenbakvulling met lavendelgeur, 7 liter
€ 10,83/1kg
€ 31,41
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kattenbakvulling Cats Best Univers, 7 liter / 4 kg
Kattenbakvulling Cats Best Univers, 7 liter / 4 kg
€ 1,16/1l
€ 8,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
CAT'S BEST Universal, 20 liter, 11 kg
€ 2,38/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ASAN Kattenzand, puur, 10 liter
ASAN Kattenzand, puur, 10 liter
€ 2,67/1l
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Celect Natuurlijke Kattenbakvulling (30 liter) - 99% gerecycled papier
Celect Natuurlijke Kattenbakvulling (30 liter) - 99% gerecycled papier
€ 55,61
-14%
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Akinu Happy Cat Sandy, fijne kattenzand, 0,5 - 2 mm, 7,2 liter
Akinu Happy Cat Sandy, fijne kattenzand, 0,5 - 2 mm, 7,2 liter
€ 4,88/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,13
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fitmin For Life Kattenzand Natuurlijk Plus, natuurlijke strooisel, 10 liter, 8,6 kg
Fitmin For Life Kattenzand Natuurlijk Plus, natuurlijke strooisel, 10 liter, 8,6 kg
€ 3,90/1kg
€ 33,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Houtvezel kattenbakvulling Cat's Best Original Eco Plus 30 liter Cat's Best Eco Plus is een houtvezel kattenbakvulling met een hoge absorptie, gemaakt van natuurlijke plantaardige vezels. Het absorbeert effectief vocht en onaangename geuren, waardoor de kattenbak langer fris blijft. De natuurlijke structuur van de vulling bevordert het comfort van het dier, terwijl het tegelijkertijd het schoonmaken rondom de kattenbak vergemakkelijkt. De vulling vormt stevige klontjes, waardoor het dagelijkse schoonmaken snel en gemakkelijk is, en het verbruik efficiënter. De verpakking van 30 liter is geschikt voor zowel huishoudens met één kat als voor gezinnen met meer dieren, en biedt een langdurig gebruik en een handige opslag.
Gewicht
13.05 kg
Inhoud
30 l
EAN
4002973191811
Fabrikant
Cat's Best

Gewicht
13.05 kg
Inhoud
30 l
EAN
4002973191811
Fabrikant
Cat's Best
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van reer 24123, Analoog
reer 24123, Analoog
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Badthermometer 'MyHappyBath' van Wal
Badthermometer 'MyHappyBath' van Wal
€ 21,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MyProtein Blender Bottle, 600 ml
MyProtein Blender Bottle, 600 ml
€ 8,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Febreze 3Volution Startset: Lilienbrise geurverfrisser en luchtverfrisser, stekker met 4 x 20ml navullingen
Febreze 3Volution Startset: Lilienbrise geurverfrisser en luchtverfrisser, stekker met 4 x 20ml navullingen
€ 305,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,45
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van reer 81100, Nagelvijl, Knopen, Wit, Batterijen, AAA, Doos
reer 81100, Nagelvijl, Knopen, Wit, Batterijen, AAA, Doos
€ 41,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kühlring 'Bite & Cool' (voor baby's)
Kühlring 'Bite & Cool' (voor baby's)
€ 11,42
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van reer 76093, Zwemspeelgoed, Jongen/meisje, 0,5 jaar, Siliconen, Zwart, Wit, Geel
reer 76093, Zwemspeelgoed, Jongen/meisje, 0,5 jaar, Siliconen, Zwart, Wit, Geel
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pokémon Affiti, voormalige collectie, Duits
Pokémon Affiti, voormalige collectie, Duits
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,39
Verkoper: TCC-SHOP
Productafbeelding van Reer massagebitring Ster helpt bij
Reer massagebitring Ster helpt bij
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream, 110 ml
€ 238,36/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Reer BiteDuo - Siliconen-houten bijtring, 6 stuks, verpakkingseenheid. Artikelnummer: 616856, EAN: 4013283793022
Reer BiteDuo - Siliconen-houten bijtring, 6 stuks, verpakkingseenheid. Artikelnummer: 616856, EAN: 4013283793022
€ 18,45
-7%
€ 17,05
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Ampoule (100 ml)
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule (100 ml)
€ 185,40/1l
€ 18,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tomy Pop Up Stitch, Tafelspel, Fijne motoriek, Vanaf 4 jaar, Familie spel
Tomy Pop Up Stitch, Tafelspel, Fijne motoriek, Vanaf 4 jaar, Familie spel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 27,72
-2%
€ 27,03
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van MAYBELLINE Lifter Liner Lipliner 009 - Peaking
MAYBELLINE Lifter Liner Lipliner 009 - Peaking
€ 162,40/1l
€ 8,69
-6%
€ 8,12
Gratis bezorging
Verkoper: Brunner-Mix-Store
Productafbeelding van Pokémon TCG: Glurak-ex Super Premium Collectie
Pokémon TCG: Glurak-ex Super Premium Collectie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRICKBOO
Productafbeelding van Pokémon TCG: Ogerpon-ex Premium Collectie
Pokémon TCG: Ogerpon-ex Premium Collectie
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 134,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Pampers Baby-Dry luiers, Paw Patrol editie, maat 6, voor baby's van 3-18 kg, 164 stuks
Pampers Baby-Dry luiers, Paw Patrol editie, maat 6, voor baby's van 3-18 kg, 164 stuks
€ 129,51
-€ 26,24
€ 103,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pokémon Company International Pokémon Trading Card Game Premium Collectie, april 2024 *Duitse versie*
Pokémon Company International Pokémon Trading Card Game Premium Collectie, april 2024 *Duitse versie*
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 100,28
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van 441649 Siliconen fopspeen Peppa, 6-18 maanden, 551235, 176335
441649 Siliconen fopspeen Peppa, 6-18 maanden, 551235, 176335
€ 12,57
-7%
€ 11,69
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nuk roestvrijstalen drinkfles Mini-Me Sip Cup
Nuk roestvrijstalen drinkfles Mini-Me Sip Cup
€ 53,75
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tommee Tippee 5010415916495, Grijs, Wit, Batterij, Ingebouwde batterij, Doos, 1 stuk
Tommee Tippee 5010415916495, Grijs, Wit, Batterij, Ingebouwde batterij, Doos, 1 stuk
€ 41,90
-19%
€ 33,75
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam (125 ml)
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam (125 ml)
€ 11,46
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nuk drinkfles Mini-Me, inklapbare drinkbeker
Nuk drinkfles Mini-Me, inklapbare drinkbeker
€ 37,22
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Vervangingsmes OneBlade QP215/50 (zilver/lichtgroen, 1 stuk)
Vervangingsmes OneBlade QP215/50 (zilver/lichtgroen, 1 stuk)
€ 107,03
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Philips Sonicare DiamondClean Prestige 9900 serie HX9992/31, Volwassenen, Sonische tandenborstel, Zachte reiniging, Tandvleesverzorging, Dieptereiniging, Whitening, 62.000 bewegingen per minuut, Roze, 2 minuten, 4 x 30 seconden
Philips Sonicare DiamondClean Prestige 9900 serie HX9992/31, Volwassenen, Sonische tandenborstel, Zachte reiniging, Tandvleesverzorging, Dieptereiniging, Whitening, 62.000 bewegingen per minuut, Roze, 2 minuten, 4 x 30 seconden
€ 1.783,60/1kg
€ 356,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
€ 63,00/1kg
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van NIVEA BABY 80546 NIVEA BABY GUTE NACHT Baby Shampoo 200,0 ml
NIVEA BABY 80546 NIVEA BABY GUTE NACHT Baby Shampoo 200,0 ml
€ 12,85/1kg
€ 12,85
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
Kattenbak | Spatel | Dak | 49 x 36 x 35 cm | Grijs/Wit
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van 5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5-in-1 kattenzand, afwasbaar, geurloos, met actieve kool, extreem absorberend, 4 zakken van 3,6 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7,76/1kg