Inhoud:

100 ml

CREST Tandpasta voor kinderen, beschermt tegen gaatjes, milde formule, 130 gram

€ 4,99

€ 49,90 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Tandpasta's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SPLAT Actieve tandpasta, beschermt het tandglazuur, remineraliseert, zonder SLES, 100 ml
SPLAT Actieve tandpasta, beschermt het tandglazuur, remineraliseert, zonder SLES, 100 ml
€ 49,90/1l
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Met biocalcium - Remineraliserend - Zonder fluoride
SPLAT - Tandpasta - 4-stuks verpakking - Met biocalcium - Remineraliserend - Zonder fluoride
€ 54,97/1l
€ 21,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Active - Bescherming voor het tandvlees - Remineralisatie
SPLAT - Tandpasta - 2 stuks - Active - Bescherming voor het tandvlees - Remineralisatie
€ 43,95/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 3 stuks - Calcimax - Remineraliserend - Zonder fluoride
€ 43,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest 3D White Advanced tandpasta, intensieve tandbleking, muntsmaak, 24 gram
Crest 3D White Advanced tandpasta, intensieve tandbleking, muntsmaak, 24 gram
€ 19,90/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - met fluoride - blekende formule - veilig voor het tandglazuur
Crest | Tandpasta - 93g - 3DWhite - Arctic Fresh - met fluoride - blekende formule - veilig voor het tandglazuur
€ 108,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,73
-70%
€ 10,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Marvis Kaneel-munt, 85 ml, Volwassen, Kaneel-smaak
Marvis Kaneel-munt, 85 ml, Volwassen, Kaneel-smaak
€ 378,71/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 32,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance, tandpasta met een frisse pepermuntgeur, 130 gram, 2-pack
Crest 3D White Brilliance, tandpasta met een frisse pepermuntgeur, 130 gram, 2-pack
€ 307,65/1l
€ 79,99
10% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Crest 3D White Radiant Mint tandpasta, 3,3 oz (93 g), 3-pack
Crest 3D White Radiant Mint tandpasta, 3,3 oz (93 g), 3-pack
€ 307,96/1l
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Tandpasta voor het witter maken van tanden, smaak: munt (85 ml)
Tandpasta voor het witter maken van tanden, smaak: munt (85 ml)
€ 9.290,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,02
-70%
€ 9,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BLEND-A-MED 3D White Cool Water Whitening tandpasta, 75 ml
BLEND-A-MED 3D White Cool Water Whitening tandpasta, 75 ml
€ 21,33/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,94
-17%
€ 1,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Crest | 3D White Brilliance 24g - Tandpasta voor wittere tanden - Menta-smaak - Tegen tandsteen
Crest | 3D White Brilliance 24g - Tandpasta voor wittere tanden - Menta-smaak - Tegen tandsteen
€ 82,92/1l
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Crest 3D White Arctic Fresh tandpasta, 93 g (verpakking met 2 stuks)
Crest 3D White Arctic Fresh tandpasta, 93 g (verpakking met 2 stuks)
€ 295,65/1l
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van APACARE Vloeibare tandpasta voor de hermineralisatie van tandglazuur, 75 ml
APACARE Vloeibare tandpasta voor de hermineralisatie van tandglazuur, 75 ml
€ 321,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 42,61
-43%
€ 24,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Crest 3D White Brilliance tandpasta met bescherming voor het tandglazuur, 110 gram
Crest 3D White Brilliance tandpasta met bescherming voor het tandglazuur, 110 gram
€ 589,90/1l
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Productafbeelding van Oral B Tandpasta 3D white vitalize (75 ml)
Oral B Tandpasta 3D white vitalize (75 ml)
€ 23,28/1l
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Kids 6 Tot 9 Jaar (50 ml)
Colgate Tandpasta Kids 6 Tot 9 Jaar (50 ml)
€ 24,60/1l
€ 1,30
-5%
€ 1,23
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Tandpasta ter bescherming tegen gaatjes
Tandpasta ter bescherming tegen gaatjes
€ 18,93/1l
€ 1,47
-3%
€ 1,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Meridol tandpasta voor bescherming van het tandvlees en milde wittering, 75 ml
Meridol tandpasta voor bescherming van het tandvlees en milde wittering, 75 ml
€ 46,27/1l
€ 3,58
-3%
€ 3,47
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van bioXtra tandpasta, milde formule, 50 ml
bioXtra tandpasta, milde formule, 50 ml
€ 23.720,00/1l
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SPECIFICATIES

  • Merk: Crest
  • Inhoud: 130 g
  • Type: Tandpasta voor kinderen
  • Eigenschappen: Bescherming tegen tandbederf, zacht voor het tandglazuur
  • Gebruik: Voor kinderen
  • Extra eigenschappen: De leuke kleur en glitters stimuleren kinderen om hun tanden te poetsen
  • Ingrediënten: Sorbitol, water, silica, natriumlaurylsulfaat, trinatriumfosfaat, natriumfosfaat, cellulosegom, aroma, natriumsacharine, carbomeer, glitter, titaniumdioxide, blauwe kleurstof 1.
  • Etiket in: Engels

AANVULLENDE INFORMATIE

Dit product is bedoeld voor kinderen. Buiten het bereik van kleine kinderen houden. Bij het inslikken van grote hoeveelheden, een arts raadplegen.

VOORDELEN

  • Effectieve bescherming tegen tandbederf
  • Milde formule geschikt voor het tandglazuur van kinderen
  • De leuke uitstraling van de tandpasta motiveert kinderen om regelmatig hun tanden te poetsen
  • Aangenaam in gebruik dankzij de kleurrijke en glanzende textuur

GEBRUIK

Doe een kleine hoeveelheid tandpasta op de tandenborstel. Poets uw tanden minstens 2 minuten lang, twee keer per dag – 's ochtends en 's avonds. Toezicht door volwassenen wordt aanbevolen.

Gewicht
130 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
zie etiket
Fabrikant
EAN
0037000003823
037000003823
37000003823

Gewicht
130 g
Slijtagegraad
Laag
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
zie etiket
Fabrikant
EAN
0037000003823
037000003823
37000003823
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zendium Tandpasta classic (75 ml)
Zendium Tandpasta classic (75 ml)
€ 41,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,38
-7%
€ 3,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
€ 179,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
DoTerra On Guard Natuurlijke Tandpasta voor Witte Tanden, 113 g - Vrij van fluoride, bleekt tanden
€ 560,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,00
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
GC Tooth Mousse tandpasta, 35 ml tube, aardbei (SUB)
€ 971,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 33,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
€ 23,51/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
ELMEX Sensitive Professional Tandpasta voor herstel en preventie, 75 ml
€ 143,87/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
Colgate Tandpasta Blue Fresh Gel (75 ml)
€ 1,96/1l
€ 1,92
-8%
€ 1,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
Meridol Parodont Expert tandpasta, 75 ml
€ 53,20/1l
€ 4,12
-3%
€ 3,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
DEPURDENT Clean & Polish tandpasta voor het reinigen van tanden, verwijdert tandplak en tandverkleuringen en heeft een polerende werking. Tube van 75 ml
€ 140,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,53
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
Dabur tandpasta met berensap, 100g. Bevat berensap voor gezonde tanden en tandvlees
€ 83,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 3M Clinpro tandpasta
3M Clinpro tandpasta
€ 110,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,93
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
€ 123,19/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
Tepe Pure Tandpasta Dry Mouth No Flavour (75 ml)
€ 53,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,11
-2%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
Violette tandpasta voor wittere tanden, kleurcorrectie en het verwijderen van tandvlekvlekken
€ 233,17/1l
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 30,95
-54%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
Niacinamid tandpasta voor wittere tanden, tandpasta voor een stralende glimlach, tandpasta voor wittere tanden, natuurlijke tandpasta met niacinamide voor het bleken van tanden
€ 0,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
Marvis Toothpaste Sensitive Gums Gentle Mint (75 ml)
€ 120,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,29
-2%
€ 9,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
Siddhalepa tandpasta Supirivicky | 4 stuks
€ 0,00/1l
€ 23,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
Bioniq White Filler tandpasta, 75 ml, crème
€ 102,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Ginger Mint (85 ml)
Marvis Toothpaste Ginger Mint (85 ml)
€ 8.270,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 8,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
Clinomyn Tandpasta rokers (75 ml)
€ 47,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,87
-2%
€ 4,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van aronal elmex 2069338007 aronal elmex Zahnfleischschutz Zahnpasta 75 ml
aronal elmex 2069338007 aronal elmex Zahnfleischschutz Zahnpasta 75 ml
€ 335,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,15
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
Theramed Junior Aardbeien Fluoridetandpasta. Bescherming tegen tandbederf. 75 ml
€ 42,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
SENSODYNE Repair & Protect Whitening tandpasta, 75 ml
€ 51,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
Swissdent Dental Cosmetics Xstain Stainless tandpasta, 100 ml
€ 308,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
Marvis Whitening Mint, tandpasta voor het witter maken van tanden, 85 ml, voor volwassenen
€ 238,12/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
Rembrandt Intense Stain Whitening Tandpasta, Mint, 99,2 g, 2-Pack
€ 353,48/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Eurosmart-Solutions
Bestseller
Productafbeelding van HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
HappySoaps Tandpasta Tabs - Met Fluoride - Spearmint 62 stuks
€ 78,14/1kg
€ 5,47
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
Tandpasta, Arm & Hammer, Complete Care, met fluoride, voor diepe reiniging, bevordert de gezondheid van het tandvlees, 170 gram
€ 49,90/1l
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Bestseller
Productafbeelding van WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
WELEDA Kindertandpasta (50 ml)
€ 83,00/1l
€ 4,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Theramed Junior Tandpasta Aardbei 6+ Jaar (75 ml)
Theramed Junior Tandpasta Aardbei 6+ Jaar (75 ml)
€ 45,07/1l
€ 3,47
-2%
€ 3,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 21 beoordelingen
Beoordeeld op 2 oktober 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig!
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 25 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Crest tandpasta
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 25 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goede smaak
Inhoud 0,161 l
Beoordeeld op 23 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Teleurgesteld
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 20 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 18 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,232 l
Beoordeeld op 12 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,232 l
Beoordeeld op 31 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,093 l
Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
Crest | Tandpasta - 107g - 3DWhite Brilliance Ultra White - muntsmaak - met fluoride - bleekformule
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,73
-68%
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
CREST Tandpasta voor bescherming tegen cariës, verfrissende formule, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 42,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 4-stuks - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 23,51/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
Tandpasta, Crest 3D White, diepe vlekken verwijderaar, intensieve tandbleking, met fluoride, 59 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
€ 179,90/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
Arm & Hammer - Tandpasta, 2-pack - Advance White - Whitening (blekend) - Bescherming tegen gaatjes - Formule met baking soda
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,58
Verkoper: Lemonbite
€ 28,18/1l
Productafbeelding van Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
Blend-a-dent Extra Sterk, Originele Superhechtende Crème
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,78
-25%
€ 5,79
Verkoper: Lemonbite
€ 123,19/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
Arm & Hammer - Tandpasta, 3-pack - Advance White - Witte tanden - Bescherming tegen tandbederf
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: Lemonbite
€ 26,45/1l
Productafbeelding van Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
Arm & Hammer, Advance White, Extreme, tandpasta voor het witter maken van tanden, met baking soda en peroxide, 170 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
Baksoda & Peroxide, Frisse Munt, Crest Whitening Tandpasta, 232 g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 39,82
-82%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 30,13/1kg
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 161 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,20/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
Tandpasta, Crest 3D White, beschermt tegen tandsteen, blekende werking, intensieve opheldering, 161g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
€ 59,90/1l
Productafbeelding van 3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
3DWhite Brilliance Intense Pepermunt Crest Whitening Tandpasta, 130 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 52,48
-69%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
€ 159,90/1l
Productafbeelding van Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
Crest tandpasta met bescherming tegen tandbederf, mintsmaak, 232 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 34,44/1l
Productafbeelding van Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
Crest Mini-tandpasta ter bescherming tegen tandbederf, geschikt voor reizen, 24 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 1,99
Verkoper: Lemonbite
€ 82,92/1l
Productafbeelding van Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
Tandpasta, Crest Complete Cinnamon Expressions, kaneel smaak, 153 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 99,90/1l
Productafbeelding van 3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
3D White Radiant Mint Crest Advanced Whitening tandpasta, 93 gram
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 102,04/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 4-stuks verpakking - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,69
Verkoper: Lemonbite
€ 39,22/1l
Productafbeelding van Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
Crest | Tandpasta 3D White Advanced Glamorous - 93 g - Effectieve whitening - Langdurige frisheid
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 42,81
-74%
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 109,90/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
BIOMED - Tandpasta - 2 stuks - Voor gezond tandvlees - Kalmerende bescherming voor het tandvlees - Zonder fluoride
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,56
Verkoper: Lemonbite
€ 42,80/1l
Productafbeelding van BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
BIOMED - Tandpasta - Actieve kool - 3-pack - Witteffect - Zonder fluoride - Met actieve kool
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 39,97/1l