Salco SEB-28CC, 220-240 V, 50 Hz, 0,85 A

€ 249,11

€ 194,07€-55,04

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
IJsblokjesmakers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 94,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Ruhhy 5537 IJsmachine 12 kg/24 uur
Ruhhy 5537 IJsmachine 12 kg/24 uur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 118,47
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van IJsblokjesmachine Flumbia | A-Ware
IJsblokjesmachine Flumbia | A-Ware
€ 205,98
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Homcom 800-139, 299 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 360 mm, 252 mm, 371 mm
Homcom 800-139, 299 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 360 mm, 252 mm, 371 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 247,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KuKoo ijsblokjesmachine, roestvrij staal, 40 kg per dag, met ijsbreker
KuKoo ijsblokjesmachine, roestvrij staal, 40 kg per dag, met ijsbreker
€ 549,99
Gratis bezorging
Verkoper: MonsterShop
Productafbeelding van Ruhhy 5536 IJsmachine 12 kg/24 uur
Ruhhy 5536 IJsmachine 12 kg/24 uur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 111,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Wëasy KW12 ijsmachine / 12 kg ijsblokjes per dag / 1,5 liter / Waterniveau-indicator / zwart
Wëasy KW12 ijsmachine / 12 kg ijsblokjes per dag / 1,5 liter / Waterniveau-indicator / zwart
€ 192,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van RVS ijsblokjesmachine voor ijskoud water - Bolavi | Nieuw
RVS ijsblokjesmachine voor ijskoud water - Bolavi | Nieuw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 288,38
-€ 8,39
€ 279,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van IJsblokjesmachine Korai | Nieuw
IJsblokjesmachine Korai | Nieuw
€ 154,48
-€ 4,49
€ 149,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Unold 48955 ijsblokjesmachine "Edel"
Unold 48955 ijsblokjesmachine "Edel"
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 388,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Premium, draagbare mini-ijsmachine – maakt in 15-20 minuten direct ijs, produceert 8 vaste ijsblokjes, ultra-compact voor thuis, op kantoor, tijdens het kamperen en op reis
Premium, draagbare mini-ijsmachine – maakt in 15-20 minuten direct ijs, produceert 8 vaste ijsblokjes, ultra-compact voor thuis, op kantoor, tijdens het kamperen en op reis
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 45,00
-2%
€ 44,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Clatronic ijsmachine: snelle productie - ijsblokjes in 10 minuten | tot 10 kg ijs in 24 uur | ijsmachine met 2 verschillende ijsblokjesgroottes en een waterreservoir van 1,1 liter | inclusief ijslepel | EWB 3798
Clatronic ijsmachine: snelle productie - ijsblokjes in 10 minuten | tot 10 kg ijs in 24 uur | ijsmachine met 2 verschillende ijsblokjesgroottes en een waterreservoir van 1,1 liter | inclusief ijslepel | EWB 3798
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 310,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van HENDI IJsblokjesmachine, model Ice cube 12, afmetingen 297x367x(H)378 mm, capaciteit 12 kg / 24 stuks.
HENDI IJsblokjesmachine, model Ice cube 12, afmetingen 297x367x(H)378 mm, capaciteit 12 kg / 24 stuks.
€ 206,53
Gratis bezorging
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van IJsblokjesmachine Plumpix | Nieuw
IJsblokjesmachine Plumpix | Nieuw
€ 205,98
-€ 5,99
€ 199,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van TZS First Austria - IJsblokjesmachine, 1,8 liter - 120W - 9 ijsblokjes in 7-9 minuten - 12 kg in 24 uur - Roestvrij staal
TZS First Austria - IJsblokjesmachine, 1,8 liter - 120W - 9 ijsblokjes in 7-9 minuten - 12 kg in 24 uur - Roestvrij staal
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 129,95
-€ 16,90
€ 113,05
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van VEVOR 150W ijsblokjesmachine, roestvrij staal, produceert 11,8 kg ijs per 24 uur. Maakt ijsblokjes in 7 minuten, heeft een opslagcapaciteit van 0,6 kg en beschikt over een automatische reinigingsfunctie. Ijsblokjesmachine
VEVOR 150W ijsblokjesmachine, roestvrij staal, produceert 11,8 kg ijs per 24 uur. Maakt ijsblokjes in 7 minuten, heeft een opslagcapaciteit van 0,6 kg en beschikt over een automatische reinigingsfunctie. Ijsblokjesmachine
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 184,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van 3-in-1 ijsmachine, waterdispenser en ijsbreker WEBBER, 200 watt, 20 kg/24 uur, 6 liter
3-in-1 ijsmachine, waterdispenser en ijsbreker WEBBER, 200 watt, 20 kg/24 uur, 6 liter
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 296,48
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Berdsen BD-421 ijsmachine, 1,1 liter / 12 kg, zwart
Berdsen BD-421 ijsmachine, 1,1 liter / 12 kg, zwart
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van H.Koenig ijsblokjesmachine KBP40
H.Koenig ijsblokjesmachine KBP40
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 245,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van GASTRONOMA 18620001, 150 Watt
GASTRONOMA 18620001, 150 Watt
€ 168,21
Verkoper: GaladorEU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • De Coca-Cola SEB-28CC ijsmachine in rood produceert ongeveer 8-10 kg ijsblokjes per dag, waardoor hij ideaal is voor thuisgebruik of kleinere evenementen. Hij heeft een uitneembaar waterreservoir met een capaciteit van ongeveer 1,2 liter, evenals een uitneembare ijsblokjesbak. Per cyclus kunnen ongeveer 9 ijsblokjes worden geproduceerd in slechts 7-11 minuten. De machine biedt de mogelijkheid om te kiezen tussen kleine en grote ijsblokjes en is voorzien van een handig draaghandvat voor eenvoudig transport. Een LED-display maakt de bediening en het monitoren van de werking eenvoudiger.
Kleur
Rood
Fabrikant
Salco
Gewicht
7.6 kg
EAN
4013894016022
MPN (Manufacturer Part Number)
SEB-28CC-R

Kleur
Rood
Fabrikant
Salco
Gewicht
7.6 kg
EAN
4013894016022
MPN (Manufacturer Part Number)
SEB-28CC-R
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van HEKATRON Genius Plus Rauchmelder
HEKATRON Genius Plus Rauchmelder
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 44,61
-11%
€ 39,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Apple AirTag 4 pack - Wit
Apple AirTag 4 pack - Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 95,39
-5%
€ 90,45
Gratis bezorging
Verkoper: JR-Commerce
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 94,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Sony PlayStation Portal - Afstandsbediening - draadloos
Sony PlayStation Portal - Afstandsbediening - draadloos
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 280,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
hünersdorff 802000 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
€ 1,36/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 99
€ 27,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Allibert ligbed Liege Jaipur, inclusief kussen, kleur: grafiet/grijs
Allibert ligbed Liege Jaipur, inclusief kussen, kleur: grafiet/grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 133,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Ruhhy 5536 IJsmachine 12 kg/24 uur
Ruhhy 5536 IJsmachine 12 kg/24 uur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 111,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Mobiele router (wit)
Mobiele router (wit)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 148,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Logitech G Driving Force versnellingsbak, 6 versnellingen met H-patroon, versnellingspook van echt leer en staal, geïntegreerde bevestigingsclips, compatibel met Driving Force racestuurwielen G29, G920 - Zwart
Logitech G Driving Force versnellingsbak, 6 versnellingen met H-patroon, versnellingspook van echt leer en staal, geïntegreerde bevestigingsclips, compatibel met Driving Force racestuurwielen G29, G920 - Zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 55,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 6 zwarte champagneglazen, 200 ml, geschikt voor champagne, prosecco en andere mousserende wijnen
6 zwarte champagneglazen, 200 ml, geschikt voor champagne, prosecco en andere mousserende wijnen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 25,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (beperkingen van toepassing), fysiek product
Aerosoft Microsoft Flight Simulator - Premium Deluxe Edition, PC, E (beperkingen van toepassing), fysiek product
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: aerosoft-house-of-simulation
Productafbeelding van tillvex Koelbox elektrisch 40L met wielen | Mini-koelkast 230 V en 12 V voor auto camping | Koelt & verwarmd | Eco-modus (grijs)
tillvex Koelbox elektrisch 40L met wielen | Mini-koelkast 230 V en 12 V voor auto camping | Koelt & verwarmd | Eco-modus (grijs)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 123,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
SWAREY S500 Draagbare energiecentrale 518Wh/144000mAh Thuisbatterij,Zonnengenerator,krachtcentrale,Batterijoplader,Powerbank met 100W Zonnepaneel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Ukonic 18053 Ukonic Kühlschrank Minecraft Creeper 8L
Ukonic 18053 Ukonic Kühlschrank Minecraft Creeper 8L
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 354,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Next Level Racing Cockpit Simulator Formule E en GT, model NLR-S010, zwart
Next Level Racing Cockpit Simulator Formule E en GT, model NLR-S010, zwart
€ 815,99
Gratis bezorging
Verkoper: E-System
Productafbeelding van Logitech 941-000112 Logitech Lenkrad G29  Racing Driving Force
Logitech 941-000112 Logitech Lenkrad G29 Racing Driving Force
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 232,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Sony Pulse Elite draadloze hoofdtelefoon
Sony Pulse Elite draadloze hoofdtelefoon
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 197,36
-€ 4,77
€ 192,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van KAFFEE Premium 80 koffiekapsules, selectiebox. Aromatische koffie, gemaakt van aluminium, 100% recyclebaar. Nespresso®*-compatibele capsules voor Nespresso®*.*Nespresso® is een geregistreerd handelsmerk van Société des Produits Nestlé S.A.*³ Compatibel met Nespresso® Original-systemen
KAFFEE Premium 80 koffiekapsules, selectiebox. Aromatische koffie, gemaakt van aluminium, 100% recyclebaar. Nespresso®*-compatibele capsules voor Nespresso®*.*Nespresso® is een geregistreerd handelsmerk van Société des Produits Nestlé S.A.*³ Compatibel met Nespresso® Original-systemen
€ 99,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Waterkoker 1,8L BERLINGER HAUS Purple Eclipse BH-9338
Waterkoker 1,8L BERLINGER HAUS Purple Eclipse BH-9338
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,73
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Karton Bite Power Proteinriegel Banane
Power System Protein Bar Bite Power Banaan, 32% eiwit, 24 stuks van 35g
€ 49,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,97
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Land Rover Defender - LEGO 42110
Land Rover Defender - LEGO 42110
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 286,65
Gratis bezorging
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van VALLSERO Trolliebagage set (M, L, XL) + schooltas, set cosmetica tasjes, harde koffer, rollende koffer met trolley, handbagage roze
VALLSERO Trolliebagage set (M, L, XL) + schooltas, set cosmetica tasjes, harde koffer, rollende koffer met trolley, handbagage roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 120,98
-€ 10,99
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: mindsupply
Productafbeelding van Sony PlayStation VR2, Speciaal ontworpen headset, Zwart, Wit, 110°, Eénkleurig, 110°, 120 Hz
Sony PlayStation VR2, Speciaal ontworpen headset, Zwart, Wit, 110°, Eénkleurig, 110°, 120 Hz
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 537,03
Verkoper: Shop-Mediarado

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling

Foto's van klanten

Beoordeeld op 4 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik ben verrast
Kleur Rood
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van COSTWAY IJsblokjesmachine, 41 kg/24 uur, professionele ijsblokjesmaker van roestvrij staal, ijsmachine met timer, automatische reinigingsfunctie en schep
COSTWAY IJsblokjesmachine, 41 kg/24 uur, professionele ijsblokjesmaker van roestvrij staal, ijsmachine met timer, automatische reinigingsfunctie en schep
€ 316,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Commerciële ijsmachine, ijsbereider met een capaciteit van 50 kg per 24 uur en een opslagcapaciteit van 11 kg, vrijstaande ijsmachine met timer en automatische reiniging
COSTWAY Commerciële ijsmachine, ijsbereider met een capaciteit van 50 kg per 24 uur en een opslagcapaciteit van 11 kg, vrijstaande ijsmachine met timer en automatische reiniging
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY ijsblokjesmachine: maakt 3 ijsblokjes in 20 minuten. Ijsmachine met 2 modi, een 24-uurs timer en een reinigingsmodus. Produceert vierkante ijsblokjes van 4 cm, die langzaam smelten
COSTWAY ijsblokjesmachine: maakt 3 ijsblokjes in 20 minuten. Ijsmachine met 2 modi, een 24-uurs timer en een reinigingsmodus. Produceert vierkante ijsblokjes van 4 cm, die langzaam smelten
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 226,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY ijsmachine voor 5 cm ijsbollen, ijsbereider met een capaciteit van 150 ijsblokjes per dag, ijsmachine met een waterreservoir van 1,6 liter, automatische reinigingsfunctie en een LED-touchdisplay
COSTWAY ijsmachine voor 5 cm ijsbollen, ijsbereider met een capaciteit van 150 ijsblokjes per dag, ijsmachine met een waterreservoir van 1,6 liter, automatische reinigingsfunctie en een LED-touchdisplay
€ 256,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van IJsblokjesmachine, capaciteit 20 kg/24 uur, met waterreservoir van 2,3 liter en 3,2 liter, reinigingsprogramma, roestvrij staal (zilver)
IJsblokjesmachine, capaciteit 20 kg/24 uur, met waterreservoir van 2,3 liter en 3,2 liter, reinigingsprogramma, roestvrij staal (zilver)
€ 314,98
-€ 17,64
€ 297,34
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van COSTWAY ijsmachine voor heldere, halvemaanvormige ijsblokjes, productie van 12 kg per dag, 16 ijsblokjes in 15 minuten. Ijsmachine met automatische reiniging en een 24-uurs timer
COSTWAY ijsmachine voor heldere, halvemaanvormige ijsblokjes, productie van 12 kg per dag, 16 ijsblokjes in 15 minuten. Ijsmachine met automatische reiniging en een 24-uurs timer
€ 192,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH