KMS MoistRepair Intense Restore Behandeling, 100 ml

€ 21,42

€ 20,27-5%

€ 202,70 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Haarbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Herstellende Voedende Balsem voor de Lengte en de Uitgebroken Punten van het Haar, Haarbalsem, voor droog haar, beschadigd haar, 125 ml, voedend
Sisley Herstellende Voedende Balsem voor de Lengte en de Uitgebroken Punten van het Haar, Haarbalsem, voor droog haar, beschadigd haar, 125 ml, voedend
€ 580,24/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 72,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Moroccanoil Smoothing, haarconditioner, uniseks, 300 ml, verpakking met pomp, bevat arganolie
Moroccanoil Smoothing, haarconditioner, uniseks, 300 ml, verpakking met pomp, bevat arganolie
€ 139,53/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 41,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Cooler - Leave-in Tonic 100 ml
Sebastian SebMan The Cooler - Leave-in Tonic 100 ml
€ 285,60/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Professional ReStart Density: Versterkende serum, 200 ml
Revlon Professional ReStart Density: Versterkende serum, 200 ml
€ 85,89/1kg
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KMS MoistRepair Intense Restore Behandeling, 500 ml
KMS MoistRepair Intense Restore Behandeling, 500 ml
€ 93,90/1l
€ 74,46
-36%
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van KMS MoistRepair Herstellende Crème, 125 ml
KMS MoistRepair Herstellende Crème, 125 ml
€ 206,80/1l
€ 25,85
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kerastase Blond Absolu Cicaflash Herstellende Conditioner (250 ml)
Kerastase Blond Absolu Cicaflash Herstellende Conditioner (250 ml)
€ 232,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 58,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Framesi Morphosis Repair Velvet 100ml - Herstellende serum
Framesi Morphosis Repair Velvet 100ml - Herstellende serum
€ 189,50/1l
€ 18,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Wella Invigo Enrich Stylingcrème, 150 ml
Wella Invigo Enrich Stylingcrème, 150 ml
€ 197,07/1l
€ 29,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KMS AddVolume Liquid Strength Rinse, 150 ml
KMS AddVolume Liquid Strength Rinse, 150 ml
€ 139,67/1l
€ 27,54
-23%
€ 20,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Elseve voedende haarmasker (Extraordinary Oil), 300 ml
Elseve voedende haarmasker (Extraordinary Oil), 300 ml
€ 78,67/1l
€ 23,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bingospa Schachtelhalm, 100% effectief tegen haaruitval
Bingospa Schachtelhalm, 100% effectief tegen haaruitval
€ 73,07/1kg
€ 22,83
-51%
€ 10,96
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kerasilk - Krulverzorgingsbalsem - 50 ml
Kerasilk - Krulverzorgingsbalsem - 50 ml
€ 76,33/1kg
€ 11,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van EIMI Vloeibare stylingproduct, 100 ml
EIMI Vloeibare stylingproduct, 100 ml
€ 200,20/1l
€ 20,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van KMS Curlup Stylingbalsem voor krullen, 230 ml
KMS Curlup Stylingbalsem voor krullen, 230 ml
€ 117,17/1l
€ 33,66
-19%
€ 26,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Redken Brews Clay Pomade, 100 ml
Redken Brews Clay Pomade, 100 ml
€ 195,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van K18 HeatBounce: Conditioner met hittebescherming, 236 ml
K18 HeatBounce: Conditioner met hittebescherming, 236 ml
€ 338,77/1l
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van KMS Hairplay Modelleerpasta, 150 ml
KMS Hairplay Modelleerpasta, 150 ml
€ 233,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,84
-18%
€ 34,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri-Enrich Wonder Balm, 150 ml
Wella Invigo Nutri-Enrich Wonder Balm, 150 ml
€ 83,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Professionals NutriCurls Curlixir Balm: Verzorgende balsem voor krullend haar, 150 ml
Wella Professionals NutriCurls Curlixir Balm: Verzorgende balsem voor krullend haar, 150 ml
€ 119,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,61
-27%
€ 17,95
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

KMS MoistRepair Intense Restore Treatment 100 ml

Intensieve behandeling voor diep hydraterende en reparerende werking.

De KMS MoistRepair Intense Restore Treatment regenereert en versterkt droog en beschadigd haar in slechts enkele minuten. Dankzij de AHA Structure Complex technologie wordt de haarstructuur hersteld, vocht vastgehouden en haarbreuk verminderd. De rijke formule verzorgt intensief, zonder het haar te verzwaren. De 100 ml verpakking is ideaal voor reizen of om het product te testen.

Eigenschappen:

  • Intensieve behandeling voor droog en beschadigd haar
  • Met AHA Structure Complex voor reparatie en versterking
  • Biedt langdurige hydratatie
  • Verbetert elasticiteit en soepelheid
  • 100 ml – handig formaat voor op reis

Toepassing:

  • Na het wassen aanbrengen in handdoekdroog haar
  • Gelijkmatig verdelen over de lengtes en punten
  • 3–5 minuten laten inwerken
  • Grondig uitspoelen

Voordelen in één oogopslag:

VoordeelBeschrijving
Intensieve regeneratieHerstelt beschadigd haar
Diepwerkende verzorgingHydrateert en geeft glans
Anti-frizz en versterkendVermindert haarbreuk en versterkt
100 ml tubeIdeaal om te testen en mee te nemen op reis

Water /Aqua / Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Isopropyl Myristate, Lanolin Acid, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Mineral Oil / Paraffinum Liquidum / Huile Minérale, Panthenol, Stearoxypropyl Dimethylamine, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Lecithin, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Stearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Distearate, Polysorbate 60, Citric Acid, Stearic Acid, Palmitic Acid, Myristic Acid, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Persea sima (Avocado) Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Flour Lipids, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Fragrance / Parfum.

Gewicht
150 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propyleenglycol, Isopropyl Myristaat, Lanolinezuur, Extract van Vanilla Planifolia-fruit, Extract van Aloe Barbadensis-blad, Minerale olie/Paraffinum Liquidum/Huile Minérale, Panthenol, Stearoxypropyl Dimethylamine, Ethylhexyl Methoxycinaamaat, Lecithine, Ethylhexylglycerine, Melkzuur, Cetylalcohol, Polyglyceryl-3 Distearaat, Polysorbaat 60, Citroenzuur, Stearzuur, Palmitinezuur, Myristinezuur, Guar Hydroxypropyltrimoniumchloride, Persea Gratissima (Avocado) olie, Triticum Vulgare (tarwe) zetmeel lipiden, Fenoxyethanol, Kaliumsorbaat, Natriumbenzoaat, Parfum
Fabrikant
EAN
4044897020709
MPN (Manufacturer Part Number)
102070

Gewicht
150 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Water/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Propyleenglycol, Isopropyl Myristaat, Lanolinezuur, Extract van Vanilla Planifolia-fruit, Extract van Aloe Barbadensis-blad, Minerale olie/Paraffinum Liquidum/Huile Minérale, Panthenol, Stearoxypropyl Dimethylamine, Ethylhexyl Methoxycinaamaat, Lecithine, Ethylhexylglycerine, Melkzuur, Cetylalcohol, Polyglyceryl-3 Distearaat, Polysorbaat 60, Citroenzuur, Stearzuur, Palmitinezuur, Myristinezuur, Guar Hydroxypropyltrimoniumchloride, Persea Gratissima (Avocado) olie, Triticum Vulgare (tarwe) zetmeel lipiden, Fenoxyethanol, Kaliumsorbaat, Natriumbenzoaat, Parfum
Fabrikant
EAN
4044897020709
MPN (Manufacturer Part Number)
102070
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Moroccanoil Smoothing, haarconditioner, uniseks, 300 ml, verpakking met pomp, bevat arganolie
Moroccanoil Smoothing, haarconditioner, uniseks, 300 ml, verpakking met pomp, bevat arganolie
€ 139,53/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 41,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van American Crew Fiber Cream, Haarstylingproduct, 100 ml, Textuurgevend, Tube, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 stuk
American Crew Fiber Cream, Haarstylingproduct, 100 ml, Textuurgevend, Tube, Aqua/Water/Eau, PVP, Cera Alba (Beeswax (Cire D’abeille)), VP/VA Copolymer, Glycerin, C12-15..., 1 stuk
€ 159,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Brews Clay Pomade, 100 ml
Redken Brews Clay Pomade, 100 ml
€ 195,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van 10 Miracle Leave-In Conditioner voor blond haar, haarspuit, uniseks, voor blond haar, 120 ml
10 Miracle Leave-In Conditioner voor blond haar, haarspuit, uniseks, voor blond haar, 120 ml
€ 118,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,64
-65%
€ 14,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Artègo Good Society 90 Free Shape Crystal Drops serum tegen pluis en breuk, 100 ml
Artègo Good Society 90 Free Shape Crystal Drops serum tegen pluis en breuk, 100 ml
€ 79,20/1l
€ 11,76
-32%
€ 7,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van American Crew Stylingcrème, 50g
American Crew Stylingcrème, 50g
€ 272,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,37
-5%
€ 13,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kerastase Blond Absolu Cicaflash Herstellende Conditioner (250 ml)
Kerastase Blond Absolu Cicaflash Herstellende Conditioner (250 ml)
€ 232,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 58,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Milk_shake Smoothing Cream, Haarcrème, Geschikt voor: Vrouwen, Alle haartypes, Alle kleuren, 150 ml, Beschermt de kleur, Beschermt tegen hitte, Hydraterend, Verzachtend
Milk_shake Smoothing Cream, Haarcrème, Geschikt voor: Vrouwen, Alle haartypes, Alle kleuren, 150 ml, Beschermt de kleur, Beschermt tegen hitte, Hydraterend, Verzachtend
€ 122,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SOS Repair (All-In-One Leave-In) haarverzorgingscrème, zonder spoelen, 400 ml
SOS Repair (All-In-One Leave-In) haarverzorgingscrème, zonder spoelen, 400 ml
€ 24,97/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella EIMI Perfect Setting, haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft glans en volume
Wella EIMI Perfect Setting, haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft glans en volume
€ 83,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,49
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Sisley Herstellende Voedende Balsem voor de Lengte en de Uitgebroken Punten van het Haar, Haarbalsem, voor droog haar, beschadigd haar, 125 ml, voedend
Sisley Herstellende Voedende Balsem voor de Lengte en de Uitgebroken Punten van het Haar, Haarbalsem, voor droog haar, beschadigd haar, 125 ml, voedend
€ 580,24/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 72,53
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Depot 300 Haarstyling, nummer 316, UV-filter haarstylingcrème, medium hold, 125 ml
Depot 300 Haarstyling, nummer 316, UV-filter haarstylingcrème, medium hold, 125 ml
€ 139,12/1l
€ 18,03
-3%
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Herstellende Voedende Balsem voor de Lengte en de Uitgebroken Punten van het Haar, Haarbalsem, voor droog haar, beschadigd haar, 125 ml, voedend
Sisley Herstellende Voedende Balsem voor de Lengte en de Uitgebroken Punten van het Haar, Haarbalsem, voor droog haar, beschadigd haar, 125 ml, voedend
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 72,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 580,24/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Smoothing, haarconditioner, uniseks, 300 ml, verpakking met pomp, bevat arganolie
Moroccanoil Smoothing, haarconditioner, uniseks, 300 ml, verpakking met pomp, bevat arganolie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 41,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,53/1l
Productafbeelding van Sebastian SebMan The Cooler - Leave-in Tonic 100 ml
Sebastian SebMan The Cooler - Leave-in Tonic 100 ml
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Revlon Professional ReStart Density: Versterkende serum, 200 ml
Revlon Professional ReStart Density: Versterkende serum, 200 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 85,89/1kg
Productafbeelding van Redken Brews Work Hard Modelpasta, 150 ml
Redken Brews Work Hard Modelpasta, 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 149,60/1l
Productafbeelding van KMS MoistRepair Intense Restore Behandeling, 100 ml
KMS MoistRepair Intense Restore Behandeling, 100 ml
€ 21,42
-5%
€ 20,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 202,70/1l