MARYLAND Snacks, noten, honing, zout, 275g

€ 36,24

€ 131,78 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Noten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MARYLAND Snack, noten, gezouten, 18403, 275g
MARYLAND Snack, noten, gezouten, 18403, 275g
€ 42,22/1kg
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARYLAND Snack, pure noten, 91982, 275g
MARYLAND Snack, pure noten, 91982, 275g
€ 132,22/1kg
€ 36,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ültje Studentenfutter 7308 1kg
ültje Studentenfutter 7308 1kg
€ 24,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARYLAND Snack, Noten, Provençaalse stijl, 90368, 275g
MARYLAND Snack, Noten, Provençaalse stijl, 90368, 275g
€ 135,82/1kg
€ 37,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
€ 32,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARYLAND Studentenfutter Bessen, 92001, 275g
MARYLAND Studentenfutter Bessen, 92001, 275g
€ 130,22/1kg
€ 35,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Beskidzkie Orzeszki met zout, 70 gram
Beskidzkie Orzeszki met zout, 70 gram
€ 239,00/1kg
€ 18,99
-11%
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MARYLAND Snack, Noten, Hongaarse stijl, 18429, 275g
MARYLAND Snack, Noten, Hongaarse stijl, 18429, 275g
€ 127,53/1kg
€ 35,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Targroch Studentenmix 1000g: Gedroogd fruit en noten
Targroch Studentenmix 1000g: Gedroogd fruit en noten
€ 6,38/1kg
€ 6,72
-5%
€ 6,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aksam Beskidzkie, karamelized noten, 100 gram
Aksam Beskidzkie, karamelized noten, 100 gram
€ 167,30/1kg
€ 18,99
-11%
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Aksam Beskidzkie Noten met Zout, in blik, 140 gram
Aksam Beskidzkie Noten met Zout, in blik, 140 gram
€ 23,57/1kg
€ 3,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gerookte amandelen, geschild. Maryl. 400g
Gerookte amandelen, geschild. Maryl. 400g
€ 42,30/1kg
€ 16,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ültje pinda's, geroosterd en gezouten - 900g
Ültje pinda's, geroosterd en gezouten - 900g
€ 17,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lorenz 121455002: Pinda's - 200 g, gezouten
Lorenz 121455002: Pinda's - 200 g, gezouten
€ 121,80/1kg
€ 24,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Aksam Beskidzkie, noten met barbecuesmaak, 70 gram
Aksam Beskidzkie, noten met barbecuesmaak, 70 gram
€ 239,00/1kg
€ 18,99
-11%
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Targroch pinda's, 1000 g, gezouten en geroosterd
Targroch pinda's, 1000 g, gezouten en geroosterd
€ 4,14/1kg
€ 4,44
-4%
€ 4,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van XOX Cashewnoten, zeezout, 85028, 500g
XOX Cashewnoten, zeezout, 85028, 500g
€ 96,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 48,27
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bakalland, geroosterde pistachenoten in de schil, 200 gram
Bakalland, geroosterde pistachenoten in de schil, 200 gram
€ 47,29/1kg
€ 10,45
-4%
€ 9,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Felix, geroosterde aardappelchips, zonder zout, 140 gram
Felix, geroosterde aardappelchips, zonder zout, 140 gram
€ 17,83/1kg
€ 3,38
-5%
€ 3,21
Verkoper: Katomix
ORZESZKI ZIEMNE PRAŻONE W ŁUPINACH BIO 330 g - TERRASANA
Geroosterde pinda's in de schil, biologisch, 330 g - TERRASANA
€ 13,94/1kg
€ 4,71
-2%
€ 4,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Zoet en zout in perfecte harmonie! Maryland Snack Noten met honing en zout is een heerlijke mix van verschillende noten die voor een smaakvolle afwisseling zorgen. Tussen geroosterde pinda's, amandelen en cashewnoten bevinden zich gebakken pinda's, omhuld door een zoete laag honing. Een pittige zoutige toets maakt van deze snack een heerlijke traktatie voor tussendoor.

Maryland Snacknoten, honing en zout (blik van 275 gram)
Ingrediënten
Ingrediënten: 45% geroosterde PINDEN (pinda's, bleeksuiker, 2% honing, zout, natuurlijke aroma's), 24% pinda's (gebleekt, geroosterd), 16% AMANDELEN (geroosterd), 14% CASHEWNOTEN (geroosterd), koolzaadolie, zout. Kan sporen van andere noten bevatten
Voedingswaarde
Energie: 567,00 kcal, 2.357,00 kj; Vet: 41,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 5,70g; Koolhydraten: 25,00g; waarvan suikers: 21,00g; Eiwit: 22,00g; Zout: 0,99g; Vezels: 6,10g;
Gewicht
275 g
Levensmiddelenbedrijven
Maryland Trockenfrucht Vertriebs GmbH Heidekoppel 31 24558 Henstedt-Ulzburg Deutschland
Verkoopbenaming
Notenmengsel Een mengsel van gesuikerde pinda's, geroosterde en gezouten pinda's, amandelen en cashewnoten
Fabrikant
Maryland
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
18445
EAN
4008088184458

Ingrediënten
Ingrediënten: 45% geroosterde PINDEN (pinda's, bleeksuiker, 2% honing, zout, natuurlijke aroma's), 24% pinda's (gebleekt, geroosterd), 16% AMANDELEN (geroosterd), 14% CASHEWNOTEN (geroosterd), koolzaadolie, zout. Kan sporen van andere noten bevatten
Voedingswaarde
Energie: 567,00 kcal, 2.357,00 kj; Vet: 41,00g; waarvan verzadigde vetzuren: 5,70g; Koolhydraten: 25,00g; waarvan suikers: 21,00g; Eiwit: 22,00g; Zout: 0,99g; Vezels: 6,10g;
Gewicht
275 g
Levensmiddelenbedrijven
Maryland Trockenfrucht Vertriebs GmbH Heidekoppel 31 24558 Henstedt-Ulzburg Deutschland
Verkoopbenaming
Notenmengsel Een mengsel van gesuikerde pinda's, geroosterde en gezouten pinda's, amandelen en cashewnoten
Fabrikant
Maryland
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
18445
EAN
4008088184458
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van MARYLAND Snack, Noten, Provençaalse stijl, 90368, 275g
MARYLAND Snack, Noten, Provençaalse stijl, 90368, 275g
€ 135,82/1kg
€ 37,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MARYLAND Snack, noten, gezouten, 18403, 275g
MARYLAND Snack, noten, gezouten, 18403, 275g
€ 42,22/1kg
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARYLAND Snack, pure noten, 91982, 275g
MARYLAND Snack, pure noten, 91982, 275g
€ 132,22/1kg
€ 36,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ültje Studentenfutter 7308 1kg
ültje Studentenfutter 7308 1kg
€ 24,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 24,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARYLAND Snacks, Mixen van snacks, Amandelen, Cashewnoten, Pinda's, 275 g, Amandelen, Cashewnoten, Wortelen, 1 stuk
MARYLAND Snacks, Mixen van snacks, Amandelen, Cashewnoten, Pinda's, 275 g, Amandelen, Cashewnoten, Wortelen, 1 stuk
€ 42,22/1kg
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
ültje 442704 ültje Studentenfutter 20x 50g
€ 32,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TRESKO® Konvektor Heizung 1000W Elektroheizung Wandheizung Glaskonvektor Heizkörper Wand
TRESKO® Konvektor Heizung 1000W Elektroheizung Wandheizung Glaskonvektor Heizkörper Wand
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 72,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
Elektrische grastrimmer LYCOS E/500T (rood/grijs, 500 Watt)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 360
€ 43,62
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Severin filterkoffiezetapparaat, met 2 thermoskannen, 1000W, voor 8 kopjes, wit, 1 stuk.
Severin filterkoffiezetapparaat, met 2 thermoskannen, 1000W, voor 8 kopjes, wit, 1 stuk.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 159
€ 116,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
Melitta Auslese Milde Filterkoffie, gemalen, geschikt voor filterkoffiemachines, verkrijgbaar in een set
€ 21,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,34
-€ 6,49
€ 129,85
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van VASAGLE zwevende plank, wandplank, 80 x 20 x 3,8 cm, bruin
VASAGLE zwevende plank, wandplank, 80 x 20 x 3,8 cm, bruin
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 57,18
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lizis Granola met weinig suiker, 500g
Lizis Granola met weinig suiker, 500g
€ 50,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,09
-3%
€ 26,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van KARL KRÜGER Gansebradenpan, ovaal, 7,5 liter, Ø 38 cm, geëmailleerd, zwart/wit gespikkeld, artikelnummer 120806
KARL KRÜGER Gansebradenpan, ovaal, 7,5 liter, Ø 38 cm, geëmailleerd, zwart/wit gespikkeld, artikelnummer 120806
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 35,63
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van UISEBRT 360 x 300 cm, scharnierarm zonnescherm, aluminium, klemzonnescherm, zonnescherm voor balkon, zonwering, handbediening, donkergrijs
UISEBRT 360 x 300 cm, scharnierarm zonnescherm, aluminium, klemzonnescherm, zonnescherm voor balkon, zonwering, handbediening, donkergrijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 213,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Winkelschuurmachine TEENO 19.500 tpm – draadloze schuurmachine, 76 mm, complete set met 2 accu's van 2000 mAh en 6 schijven – voor schuren en polijsten
Winkelschuurmachine TEENO 19.500 tpm – draadloze schuurmachine, 76 mm, complete set met 2 accu's van 2000 mAh en 6 schijven – voor schuren en polijsten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: AIgroup
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
Aluminium zonnescherm 250 cm met scharnier en handkurbel - beige - Marktenscherm met handkurbel
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 38,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van XANTEN, pannenset, 7-delig, gietijzer, rood
XANTEN, pannenset, 7-delig, gietijzer, rood
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 125,25
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2120
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 253,99
-€ 18,00
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop