maltesers 460543 maltesers Schokobonbons 300,0 g

€ 31,30

€ 104,33 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – vr 16 oktober
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KADAYIF DUBAI CHOCOLADE, 100 gram
KADAYIF DUBAI CHOCOLADE, 100 gram
€ 59,90/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
€ 59,90/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van maltesers 460746 maltesers Schokobonbons 25x 37,0 g
maltesers 460746 maltesers Schokobonbons 25x 37,0 g
€ 32,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
Heerlijke smaak | Ferrero Kinder Creamy Melk en Knapperig, 19g
€ 164,74/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,13
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 53,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
€ 3,60/1kg
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
€ 226,40/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 22,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maltesers Chocoladebolletjes 135g – Knapperige haverkern omhuld met melkchocolade
Maltesers Chocoladebolletjes 135g – Knapperige haverkern omhuld met melkchocolade
€ 155,48/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
€ 74,60/1kg
€ 11,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Open Food 5701049191227, e1103, e420, e420ii, e428, volledig gehard plantaardig vet (palmkern- en kokosolie), magere melkpoeder, suiker,..., 450 kcal, 5,6 g, 57 g, 47 g
Open Food 5701049191227, e1103, e420, e420ii, e428, volledig gehard plantaardig vet (palmkern- en kokosolie), magere melkpoeder, suiker,..., 450 kcal, 5,6 g, 57 g, 47 g
€ 167,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van m&m's 179119 m&m's Chocolate Schokobonbons 250,0 g
m&m's 179119 m&m's Chocolate Schokobonbons 250,0 g
€ 39,32/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Piasten chocoladebolletjes, wit/roze, 225g
Piasten chocoladebolletjes, wit/roze, 225g
€ 11,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,82
-9%
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fazer Fazermint Chocolates 228 g
Fazer Fazermint Chocolates 228 g
€ 207,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,40
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Ritter Sport Pistache 67096, 100g
Ritter Sport Pistache 67096, 100g
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van m&m's 465879 m&m's Mini Chocolate Schokobonbons 225,0 g
m&m's 465879 m&m's Mini Chocolate Schokobonbons 225,0 g
€ 39,39/1kg
€ 9,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabou Oreo Bites, 140 gram
Marabou Oreo Bites, 140 gram
€ 135,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maltesers melkchocolade bolletjes met een knapperige moutkern, 300g

Maltesers combineren het beste van twee werelden: een knapperige moutkern, omhuld door zachte melkchocolade – luchtig en licht in de hap, onweerstaanbaar in de smaak. De verpakking van 300g is ideaal om te delen of voor een extra portie genot tussendoor.

Waarom Maltesers?

Omdat ze niet te zoet, niet te zwaar zijn, maar gewoon perfect in balans. Of het nu bij een filmavond is, op kantoor of onderweg – Maltesers passen altijd en brengen met elke hap een klein beetje vreugde.

De belangrijkste kenmerken in een overzicht

  • Luchtige moutkern met een kenmerkende crunch

  • Fijne melkchocolade – aangenaam zoet, nooit te veel

  • Grote verpakking van 300g – ideaal om te delen

  • Zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen

Geschikt voor wie?

Voor iedereen die van knapperige chocoladesnacks houdt – of het nu kinderen, volwassenen of het hele gezin zijn. Ook ideaal als klein cadeautje of als lekkere traktatie.

Mogelijkheden

Perfect voor:

  • Filmavonden
  • Lekkere snackmomenten in het dagelijks leven
  • Als topping bij desserts
  • Om te delen op het werk of met vrienden

Koop nu Maltesers – en geniet ervan

Of het nu voor jezelf is of om te delen: Maltesers melkchocoladebolletjes bieden echt genot zonder compromissen. Probeer ze nu – zo makkelijk kan het zijn om te genieten.

Mars GmbH
Postfach 1414

82004 Unterhaching (D)

[email protected]

MALTESERS zijn melkchocoladebolletjes met een luchtige, knapperige kern voor een heerlijk chocolade-ervaring.

  • Een heerlijke maltvulling, omhuld met zachte, smeltende melkchocolade.
  • Deze chocoladebolletjes zijn ideaal om te delen en cadeau te geven.
  • 100% geverifieerde, verantwoorde cacao-inkoop.


maltesers 460543 maltesers Schokobonbons 300,0 g
Ingrediënten
Suiker, magere melkpoeder, cacaoboter, glucose-siroop, gerstemoutersextract, cacaomassa, palmolie, weipermeaat (melk), botervet (melk), emulgatoren (sojalecithine, E492), palmpitolie, tarwemeel, rijsmiddelen (E341, E501, E500), tarwegluten, melkpoeder, zout, glazuurmiddel (pectine).
Voedingswaarde
Energie: 2.109 kJ / 504 kcal Vet: 25 g waarvan verzadigde vetzuren: 15 g Koolhydraten: 62 g waarvan suikers: 53 g waarvan polyolen: 0 g Eiwit: 8,3 g Zout: 0,39 g
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH Postfach 1414 82004 Unterhaching Deutschland
Verkoopbenaming
Vulling van malt (23%) met een laag melkchocolade (73%).
Fabrikant
Maltesers
MPN (Manufacturer Part Number)
460543
EAN
5000159555524

Ingrediënten
Suiker, magere melkpoeder, cacaoboter, glucose-siroop, gerstemoutersextract, cacaomassa, palmolie, weipermeaat (melk), botervet (melk), emulgatoren (sojalecithine, E492), palmpitolie, tarwemeel, rijsmiddelen (E341, E501, E500), tarwegluten, melkpoeder, zout, glazuurmiddel (pectine).
Voedingswaarde
Energie: 2.109 kJ / 504 kcal Vet: 25 g waarvan verzadigde vetzuren: 15 g Koolhydraten: 62 g waarvan suikers: 53 g waarvan polyolen: 0 g Eiwit: 8,3 g Zout: 0,39 g
Gewicht
300 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH Postfach 1414 82004 Unterhaching Deutschland
Verkoopbenaming
Vulling van malt (23%) met een laag melkchocolade (73%).
Fabrikant
Maltesers
MPN (Manufacturer Part Number)
460543
EAN
5000159555524
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Maak Geisha Box
Maak Geisha Box
€ 139,93/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met hydraulische opbergruimte, tweepersoonsbed met fluweelstof en lattenbodem, hoofdeinde met een ruim design, beige
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 326,99
-€ 22,00
€ 304,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Lotus 75696 Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
Lotus 75696 Biscoff Dessertsauce, 1,0 kg
€ 42,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Cuba - Cuba Gold geschenkset: Eau de Toilette 100 ml, Aftershave Cuba Gold 100 ml, Douchegel Cuba Gold 200 ml en Eau de Toilette Cuba Gold 35 ml
Cuba - Cuba Gold geschenkset: Eau de Toilette 100 ml, Aftershave Cuba Gold 100 ml, Douchegel Cuba Gold 200 ml en Eau de Toilette Cuba Gold 35 ml
€ 209,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 20,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
Lotus Biscoff karamelkoekjes, 150 stuks.
€ 25,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
Lindt Edel Nougat repen met vers geroosterde hazelnoten, 50g
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
€ 102,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,92
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
Lindt & Sprüngli Alpenmelk Chocolade met Noten, 300g
€ 113,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Pringles - Paprikachips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
Pringles - Paprikachips, 40 gram | Verpakking in een tube, 1 stuk
€ 32,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mars broodbeleg, 350 gram
Mars broodbeleg, 350 gram
€ 85,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
Kinder Ontbijt, extra portie (290 gram)
€ 10,97/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Double 170g 10St
Double 170g 10St
€ 145,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
€ 245,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herr's Carolina Reaper kaaschips (zeer pittig), 113g
Herr's Carolina Reaper kaaschips (zeer pittig), 113g
€ 24,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 18 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zijn volledig gelijmd aangekomen
Gewicht 0,18 kg
Beoordeeld op 10 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,3 kg
Beoordeeld op 13 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,18 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg