Kundal Protein Bonding Damage Care, intensief verzorging zonder spoelen, 130 ml

€ 28,62

€ 220,15 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Lipliners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sweed Lipliner, lipliner
Sweed Lipliner, lipliner
€ 21.925,23/1kg
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wunder2 Wunderkiss Glanzende Lipliner, Kleur: Cherry (1,2 g)
Wunder2 Wunderkiss Glanzende Lipliner, Kleur: Cherry (1,2 g)
€ 16.150,00/1kg
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lippencontouroverstyler Dr. Hauschka, nummer 04 Camaru, 1,05 gram
Lippencontouroverstyler Dr. Hauschka, nummer 04 Camaru, 1,05 gram
€ 16.466,67/1kg
€ 17,29
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kundal KUNDAL-Honing
Kundal KUNDAL-Honing
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kundal Kundal - Honing & Macadamia Douchegel (Babypoedergeur) - 500 ml
Kundal Kundal - Honing & Macadamia Douchegel (Babypoedergeur) - 500 ml
€ 37,82/1l
€ 18,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kundal Volume & Fixing Curl Cream, 130 ml
Kundal Volume & Fixing Curl Cream, 130 ml
€ 180,15/1l
€ 23,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KUNDAL Rijke sojamelk bodycrème, zachte vanille, 150 ml
KUNDAL Rijke sojamelk bodycrème, zachte vanille, 150 ml
€ 50,22/1l
€ 25,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Farmstay Hyaluron Gezichtsserum, 100 ml
Farmstay Hyaluron Gezichtsserum, 100 ml
€ 107,40/1l
€ 18,16
-40%
€ 10,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bionoble ricinusolie, 500 ml
Bionoble ricinusolie, 500 ml
€ 84,14/1kg
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wibo Lipliner met vitamine E, 6 stuks, 1,2 gram per stuk
Wibo Lipliner met vitamine E, 6 stuks, 1,2 gram per stuk
€ 869,00/1kg
€ 8,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Topchic 250ml, professionele haarverf voor salons
Goldwell Topchic 250ml, professionele haarverf voor salons
€ 391,67/1l
€ 23,50
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van LEBELAGE - Verpakking met haarmaskers met vitamines, 28 ml, 1 stuk
LEBELAGE - Verpakking met haarmaskers met vitamines, 28 ml, 1 stuk
€ 432,50/1l
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ENOUGH - Collageen Whitening Moisture Foundation #13 - Verhelderende collageen-foundation - 100 ml
ENOUGH - Collageen Whitening Moisture Foundation #13 - Verhelderende collageen-foundation - 100 ml
€ 81,60/1l
€ 8,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van TERRAZEN Aqua Recharge Deep Moist Serum - Serum voor intensieve hydratatie, 55 ml
TERRAZEN Aqua Recharge Deep Moist Serum - Serum voor intensieve hydratatie, 55 ml
€ 593,27/1l
€ 32,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van FARMSTAY Real Essence Masker, perziktissuemasker, 23 ml
FARMSTAY Real Essence Masker, perziktissuemasker, 23 ml
€ 30,87/1l
€ 0,71
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wibo Lip Define lippenstiftcorrectie, met vitamine E - 1,2g
Wibo Lip Define lippenstiftcorrectie, met vitamine E - 1,2g
€ 7.241,67/1kg
€ 8,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rodial Lip Sculpt Liner, 1,2 gram
Rodial Lip Sculpt Liner, 1,2 gram
€ 17.483,33/1kg
€ 20,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Artdeco Lippenbalsem
Artdeco Lippenbalsem
€ 3.790,00/1kg
€ 15,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INGLOT Creamy Soft Lipliner 08 Soft Chokeberry, 1,32 g
INGLOT Creamy Soft Lipliner 08 Soft Chokeberry, 1,32 g
€ 21,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inglot Soft Precision Lipliner 74, 1,13 gram
Inglot Soft Precision Lipliner 74, 1,13 gram
€ 16.575,22/1kg
€ 18,73
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Haarmasker - met natuurlijke ingrediënten en vitamines
Inhoud
130 ml
Ingrediënten
Cyclopentasiloxaan, Water/Aqua, Butyleenglycol, Dimethiconol, Cetylalcohol, Glycerine, Behentrimoniumchloride, Stearylalcohol, Cetrimoniumchloride, Isopropylalcohol, Myristylalcohol, Rosa Centifolia bloemenextract, Caprylylglycol, Lauryalcohol, 1,2-Hexanediol, Maltodextrine, Hibiscus Sabdariffa bloemenextract, Tulipa Gesneriana bloemenextract, Chlorella ferment, Prunus Amygdalus Dulcis (zoete amandel) olie, Pistacia Vera zaadolie, Gardenia Taitensis bloemenextract, Aleurites Moluccanus zaadolie, Macadamia Ternifolia zaadolie, Sclerocarya Birrea zaadolie, Propaandiol, Polysorbaat 20, Citroenzuur, Natriumcitraat, Gehydrolyseerd sojaproteïne, Gehydrolyseerd maisproteïne, Gehydrolyseerd tarweproteïne, Glycine, Serine, Glutaminezuur, Benzylglycol, Aspartaanzuur, Leucine, Gehydrolyseerde glycosaminoglycanen, Natriumhyaluronaat, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Ethylhexylglycerine, Histidine, Cysteine, Methionine, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Hydroxypropyltrimonium hyaluronzuur, Hyaluronzuur, Natriumacetylate hyaluronzuur, Dinatrium EDTA, Hydroxyacetofenon, Chlorfenesine, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionon, Limoneen, Hexyl Cinnamal, Linalool
Fabrikant
Kundal
EAN
8809809429737

Inhoud
130 ml
Ingrediënten
Cyclopentasiloxaan, Water/Aqua, Butyleenglycol, Dimethiconol, Cetylalcohol, Glycerine, Behentrimoniumchloride, Stearylalcohol, Cetrimoniumchloride, Isopropylalcohol, Myristylalcohol, Rosa Centifolia bloemenextract, Caprylylglycol, Lauryalcohol, 1,2-Hexanediol, Maltodextrine, Hibiscus Sabdariffa bloemenextract, Tulipa Gesneriana bloemenextract, Chlorella ferment, Prunus Amygdalus Dulcis (zoete amandel) olie, Pistacia Vera zaadolie, Gardenia Taitensis bloemenextract, Aleurites Moluccanus zaadolie, Macadamia Ternifolia zaadolie, Sclerocarya Birrea zaadolie, Propaandiol, Polysorbaat 20, Citroenzuur, Natriumcitraat, Gehydrolyseerd sojaproteïne, Gehydrolyseerd maisproteïne, Gehydrolyseerd tarweproteïne, Glycine, Serine, Glutaminezuur, Benzylglycol, Aspartaanzuur, Leucine, Gehydrolyseerde glycosaminoglycanen, Natriumhyaluronaat, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Ethylhexylglycerine, Histidine, Cysteine, Methionine, Natriumhyaluronaat crosspolymeer, Gehydrolyseerd hyaluronzuur, Hydroxypropyltrimonium hyaluronzuur, Hyaluronzuur, Natriumacetylate hyaluronzuur, Dinatrium EDTA, Hydroxyacetofenon, Chlorfenesine, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionon, Limoneen, Hexyl Cinnamal, Linalool
Fabrikant
Kundal
EAN
8809809429737
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jane Iredale Lip- en wangkleur "Just Kissed" in de tint "Forever Red" (3 g)
Jane Iredale Lip- en wangkleur "Just Kissed" in de tint "Forever Red" (3 g)
€ 10.200,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – een cosmetisch product voor huidverzorging
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – een cosmetisch product voor huidverzorging
€ 52,24/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lèvres Perfect, 1,2 g, Bruin, Roodbruin, Hydraterend, Gladmakend, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, ZEOLITE, STEARYL DIMETHICONE, BIS-DIGLYCERYL..., AI-gegenereerde afbeelding
Sisley Phyto-Lèvres Perfect, 1,2 g, Bruin, Roodbruin, Hydraterend, Gladmakend, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, ZEOLITE, STEARYL DIMETHICONE, BIS-DIGLYCERYL...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 489,60/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,00
-21%
€ 44,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,60/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Roze, Rose Passion, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Roze, Rose Passion, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,72
-5%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 37.400,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Akt, Brun Createur, voor dames, ingrediënten: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIEVEOIL...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Akt, Brun Createur, voor dames, ingrediënten: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIEVEOIL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.400,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown BB Lip Pencil Red, 1 gram, Rood, Verzachtend, Inhoudstoffen: Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown BB Lip Pencil Red, 1 gram, Rood, Verzachtend, Inhoudstoffen: Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 29.750,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141596, 1 gram, Nude, Pale Mauve, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141596, 1 gram, Nude, Pale Mauve, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 38,76
-10%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 31.527,27/1kg
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Parme Silhouette, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIE...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Parme Silhouette, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIE...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 7,80/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141381, 1 gram, Bruin, Rum Raisin, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141381, 1 gram, Bruin, Rum Raisin, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 33,63/1l
Productafbeelding van TOM FORD Lip Sculptor, 0,2 g, Oranje, Crush, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: CETYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTHETIC WAX, EUPHORBIA...
TOM FORD Lip Sculptor, 0,2 g, Oranje, Crush, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: CETYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTHETIC WAX, EUPHORBIA...
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 168.300,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141404, 1 gram, Bruin, Cocoa, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141404, 1 gram, Bruin, Cocoa, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 28.050,00/1kg
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Rood, Favoriet, Voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
Dior Contour, 1,2 g, Rood, Favoriet, Voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.950,00/1kg
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Rood, Klassiek, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
Dior Contour, 1,2 g, Rood, Klassiek, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.950,00/1kg
Productafbeelding van Lippenomlijner (Contour Lipliner Pencil), 1,2 g, kleur 259 Nude Ribbon
Lippenomlijner (Contour Lipliner Pencil), 1,2 g, kleur 259 Nude Ribbon
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1kg
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Moka Renversant, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, SYNTHETISCHE WAS, POLYBUTENE, CERA ALBA (bijenwas), ...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Moka Renversant, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, SYNTHETISCHE WAS, POLYBUTENE, CERA ALBA (bijenwas), ...
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.500,00/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place, 1,2 g, Kleur: Rot (Rood), Fragile Ego, Hydraterend, Egaliserend, Bevat: Jojoba-olie, Isododecaan, Synthetische was, Polybutene, Trimethylsiloxysilicaat, Sucrose Tetrastearate Triacetaat,...
Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place, 1,2 g, Kleur: Rot (Rood), Fragile Ego, Hydraterend, Egaliserend, Bevat: Jojoba-olie, Isododecaan, Synthetische was, Polybutene, Trimethylsiloxysilicaat, Sucrose Tetrastearate Triacetaat,...
€ 33,66
-6%
€ 31,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.240,00/1l
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Akt, Nude look, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX,
Dior Contour, 1,2 g, Akt, Nude look, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX,
€ 37,74
-15%
€ 32,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.725,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Bruin, Le Brun Tonka, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX...
Guerlain Contour G, 1,2 g, Bruin, Le Brun Tonka, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 22.100,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Rood, Le Rouge Rubis, Egaliserend, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX..., 1 stuk
Guerlain Contour G, 1,2 g, Rood, Le Rouge Rubis, Egaliserend, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX..., 1 stuk
€ 31,00
-17%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 25.500,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Brow G, Bruin, Roodbruin, 0,09 g, Oogpotlood, 19049 INGREDIËNTEN: - STEAANZURE - MICA - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - RHUS SUCCEDANEA FRUIT..., 1 stuk
Guerlain Brow G, Bruin, Roodbruin, 0,09 g, Oogpotlood, 19049 INGREDIËNTEN: - STEAANZURE - MICA - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - RHUS SUCCEDANEA FRUIT..., 1 stuk
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 23,46/1kg
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Roos, Le Bois de Rose, Verzachtend, Voor vrouwen, Ingreediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SQUALANE, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA CARNAUBA (COPERNICIA...
Guerlain Contour G, 1,2 g, Roos, Le Bois de Rose, Verzachtend, Voor vrouwen, Ingreediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SQUALANE, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA CARNAUBA (COPERNICIA...
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.550,00/1kg