Hoogte:

3.4 cm

JS ROERBUIS DN15 AG 3/4" x AG M28x1, VERCHROOMD, DVGW-gekeurd

€ 5,65

plus € 12,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 29 oktober – ma 2 november
Onze bestedeals
Sanitair-accessoires & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van DALLMER verbindingsboog 320, verchroomd, met duikbuis, 1 1/4 x DN 32
DALLMER verbindingsboog 320, verchroomd, met duikbuis, 1 1/4 x DN 32
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,37
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van KLUDI-reserveonderdeel: afdichtingsplug
KLUDI-reserveonderdeel: afdichtingsplug
€ 11,56
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Novaservis Sifony - Wastafelsifon, 5/4" x 40, chroom, 19,0
Novaservis Sifony - Wastafelsifon, 5/4" x 40, chroom, 19,0
€ 27,64
Verkoper: DOMEO
Productafbeelding van Hansa verbindingsstuk M15X1,5XG1/2
Hansa verbindingsstuk M15X1,5XG1/2
€ 22,54
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Ideal Standard zij-aansluitventiel, 1 stuk.
Ideal Standard zij-aansluitventiel, 1 stuk.
€ 91,50
-19%
€ 73,21
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Dallmer terugstroombeveiliging RS 4.7, DN70
Dallmer terugstroombeveiliging RS 4.7, DN70
€ 124,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van KLUDI-reserveonderdeel: hendel, type OBJEKTA
KLUDI-reserveonderdeel: hendel, type OBJEKTA
€ 41,21
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Kronenbach Lima 2.0: Vervangingsperlator voor bidet
Kronenbach Lima 2.0: Vervangingsperlator voor bidet
€ 24,07
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Thermostaatset met DX-aansluitstuk M30x1,5, Vekotrim hoekventiel G3/4-1/2
Thermostaatset met DX-aansluitstuk M30x1,5, Vekotrim hoekventiel G3/4-1/2
€ 42,07
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Geberit drijventiel voor inbouwspuitsystemen, type 240.705
Geberit drijventiel voor inbouwspuitsystemen, type 240.705
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 51,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Dornbracht reservehandgreep voor xStream
Dornbracht reservehandgreep voor xStream
€ 78,55
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Duravit ME door Starck: afvoersifon
Duravit ME door Starck: afvoersifon
€ 80,19
-11%
€ 70,86
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Sapho SPECTRE inbouwarmatuur met toiletdouche, chroom
Sapho SPECTRE inbouwarmatuur met toiletdouche, chroom
€ 201,19
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van Sapho ULTRATAP douchearmatuur voor toilet, chroom
Sapho ULTRATAP douchearmatuur voor toilet, chroom
€ 154,55
Verkoper: DOMEO
Productafbeelding van Dorn-schuifafsluiters, 1/2 inch, chroom
Dorn-schuifafsluiters, 1/2 inch, chroom
€ 140,59
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Sapho SPECTRE inbouwarmatuur met toiletdouche, chroom
Sapho SPECTRE inbouwarmatuur met toiletdouche, chroom
€ 198,37
Verkoper: DOMEO
Productafbeelding van Hansa, flexibele aansluitingsslang voor druktoepassingen
Hansa, flexibele aansluitingsslang voor druktoepassingen
€ 26,94
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD
Productafbeelding van Sapho ULTRAMIX inbouw-bidetkraan met stopdouche, rond, chroom
Sapho ULTRAMIX inbouw-bidetkraan met stopdouche, rond, chroom
€ 273,34
Verkoper: DOMEO
Productafbeelding van Sapho ULTRASAN douchearmatuur, chroom
Sapho ULTRASAN douchearmatuur, chroom
€ 157,40
Verkoper: DOMEO
Productafbeelding van Dornbracht vervangingsschakelaars
Dornbracht vervangingsschakelaars
€ 14,58
Gratis bezorging
Verkoper: MEGABAD

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

JS rohrontluchter DN15, aansluiting 3/4" AG x M28x1, verchroomd, DVGW-gekeurd, voor automatische ontluchting en vulling van gesloten systemen, duurzame en gecertificeerde kwaliteit voor sanitair toepassingen
Hoogte
3.4 cm
Materiaal
Metaal
Stijl
Glanzend
Kleur
Zilver
Aantal stuks
1
EAN
4044997174432
MPN (Manufacturer Part Number)
18901550001
Fabrikant

Hoogte
3.4 cm
Materiaal
Metaal
Stijl
Glanzend
Kleur
Zilver
Aantal stuks
1
EAN
4044997174432
MPN (Manufacturer Part Number)
18901550001
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van JS-aansluitstuk voor leidingen, DN20, AG 1" x AG M38x1, verchroomd
JS-aansluitstuk voor leidingen, DN20, AG 1" x AG M38x1, verchroomd
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,83
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Nike Everyday Baumwolle Gekussende Crew Sokken, 6-pack - Modelnummer: SX7666, Kleur: Wit, Maten: 38-42
Nike Everyday Baumwolle Gekussende Crew Sokken, 6-pack - Modelnummer: SX7666, Kleur: Wit, Maten: 38-42
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 34,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Podravka Ajvar Milde variant, 350 gram
Podravka Ajvar Milde variant, 350 gram
€ 9,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,65
-4%
€ 3,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
Benzinekanister, brandstofkanister, metalen kanister, 10 liter. Kanister voor benzine en diesel, kleur groen, RAL 6003
€ 4,37/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 43,65
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Js Rohrbeluefter Bauform D Ohne Anschlussbogen
Js Rohrbeluefter Bauform D Ohne Anschlussbogen
€ 31,59
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van Amica VD 1442 AI, vrijstaand, wijnrood, rechtsdraaiend, R600a, 213 liter, ST
Amica VD 1442 AI, vrijstaand, wijnrood, rechtsdraaiend, R600a, 213 liter, ST
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 512,70
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Casio - Polshorloge - Uni - GA-2100-1AER - G-SHOCK
Casio - Polshorloge - Uni - GA-2100-1AER - G-SHOCK
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 97,81
Verkoper: uhrcenter
Productafbeelding van Antislip sportssokken, 5 paar – Voetbal- en fitnesssokken, rood, maat 39-46
Antislip sportssokken, 5 paar – Voetbal- en fitnesssokken, rood, maat 39-46
€ 18,88
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), kleur: mintgroen
HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), kleur: mintgroen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.51.B, volautomatische koffiemachine, zwart
De'Longhi Magnifica Evo ECAM290.51.B, volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 455
€ 415,12
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Xiaomi Redmi 10 5G, 4GB RAM, 128GB opslag, dual SIM, Aurora Groen, EU-model
Xiaomi Redmi 10 5G, 4GB RAM, 128GB opslag, dual SIM, Aurora Groen, EU-model
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 599,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Luchtbeluchter 1/2" met verchroomde aansluitboog
Luchtbeluchter 1/2" met verchroomde aansluitboog
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 79,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Biggdesign Cats Cabin Suitcase – Kleine, stevige koffer met spinnerwielen – 4 wielen, TSA-slot, 40 liter – Geel
Biggdesign Cats Cabin Suitcase – Kleine, stevige koffer met spinnerwielen – 4 wielen, TSA-slot, 40 liter – Geel
€ 46,74
Gratis bezorging
Verkoper: BiggBrands_EU
Productafbeelding van Patroonfilterpomp - 2.006 l/uur
Patroonfilterpomp - 2.006 l/uur
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 41,83
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Oorwaxverwijderaar, oorreiniger - EARSIO
Oorwaxverwijderaar, oorreiniger - EARSIO
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 145
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van COSTWAY Babylooprek met 50 ballen en 2 deuropeningen, grijs
COSTWAY Babylooprek met 50 ballen en 2 deuropeningen, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Bestway® opblaasbare boot Kondor Elite™ 2000, afmetingen: 196 x 106 x 31 cm
Bestway® opblaasbare boot Kondor Elite™ 2000, afmetingen: 196 x 106 x 31 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 37,24
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van AVM 20002974 AVM FRITZ!Repeater 1200 AX
AVM 20002974 AVM FRITZ!Repeater 1200 AX
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 126,11
-€ 17,55
€ 108,56
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Hermia Concept, artikelnummer MCH009886, ontbijtbord, meerkleurig, keramiek, 25 x 11 x 3,5 cm
Hermia Concept, artikelnummer MCH009886, ontbijtbord, meerkleurig, keramiek, 25 x 11 x 3,5 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 54,35
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van COSTWAY, 180 cm kunstkerstboom, kerstboom met metalen voet, kerstboom met PVC-takken, groene kunstkerstboom
COSTWAY, 180 cm kunstkerstboom, kerstboom met metalen voet, kerstboom met PVC-takken, groene kunstkerstboom
€ 11,29/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 6 paar voetbalsokken, antislip, zeer elastisch, zachte sport-grip sokken voor hardlopen, geschikt voor professionele training en wedstrijden
6 paar voetbalsokken, antislip, zeer elastisch, zachte sport-grip sokken voor hardlopen, geschikt voor professionele training en wedstrijden
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van PLAYMOBIL Country 6927 - Ponyboerderij
PLAYMOBIL Country 6927 - Ponyboerderij
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 150,96
-€ 80,97
€ 69,99
Verkoper: LaniusToys
Productafbeelding van Framboos "Malling Promise" 50–70 cm – een productieve framboos voor de tuin, zoete zomerframboos, *Rubus idaeus*, een robuuste bessenplant voor tuin en pot
Framboos "Malling Promise" 50–70 cm – een productieve framboos voor de tuin, zoete zomerframboos, *Rubus idaeus*, een robuuste bessenplant voor tuin en pot
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,90
Verkoper: Blumen-Senf

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 25 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Geberit Taharet bidet, wandmontage, toilet, wit, inbouwreservoir, bedieningsplaat, soft-close deksel, model AC90L
Geberit Taharet bidet, wandmontage, toilet, wit, inbouwreservoir, bedieningsplaat, soft-close deksel, model AC90L
€ 599,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Belvit Wandclosetset, spuitrandloos, zwart, mat, met taharet-bidet, warm-koud water, soft-close sluiting, geschikt voor Geberit UP100
Belvit Wandclosetset, spuitrandloos, zwart, mat, met taharet-bidet, warm-koud water, soft-close sluiting, geschikt voor Geberit UP100
€ 551,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Volledige wandtoiletset met taharet-bidetfunctie, wandtoilet zonder spoelrand, soft-close zitting, inbouwreservoir en voorwandelement, inclusief accessoires
Volledige wandtoiletset met taharet-bidetfunctie, wandtoilet zonder spoelrand, soft-close zitting, inbouwreservoir en voorwandelement, inclusief accessoires
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 350,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni douchetoilet-set, compleet, zonder spoelrand, wandmodel met Taharet/bidet-functie, warm-koud waterkraan, soft-close toiletbril en wandcloset
Aloni douchetoilet-set, compleet, zonder spoelrand, wandmodel met Taharet/bidet-functie, warm-koud waterkraan, soft-close toiletbril en wandcloset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 310,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Creavit Design: Hangtoilet met geïntegreerde douchebruser (bidet) in roestvrij staal, wit
Creavit Design: Hangtoilet met geïntegreerde douchebruser (bidet) in roestvrij staal, wit
€ 259,00
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van KOTARBAU® Kachel Vloerplaat 50x30 cm Vloerplaat voor Open Haard Brandwerende Open Haard Mat Brandvertragend Haardpad Verzinkt Staal Zilver
KOTARBAU® Kachel Vloerplaat 50x30 cm Vloerplaat voor Open Haard Brandwerende Open Haard Mat Brandvertragend Haardpad Verzinkt Staal Zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,69
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Handgrepen voor de MIXXUS ZEUS batterijset, keramisch
Handgrepen voor de MIXXUS ZEUS batterijset, keramisch
€ 16,58
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Handgrepen voor de MIXXUS DOMINOX batterij, keramisch
Handgrepen voor de MIXXUS DOMINOX batterij, keramisch
€ 16,42
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Verborgen bevestigingssysteem voor wandcloset en wandbidet
Verborgen bevestigingssysteem voor wandcloset en wandbidet
€ 21,90
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Aloni geluidsisolatie voor wandtoilet en bidet
Aloni geluidsisolatie voor wandtoilet en bidet
€ 13,67
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van 35 mm cartridges, type SEDAL EN-35 S/D
35 mm cartridges, type SEDAL EN-35 S/D
€ 31,62
-76%
€ 7,45
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van Páka MIXXUS HANSBERG (40 mm)
Páka MIXXUS HANSBERG (40 mm)
€ 5,55
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van 40 mm cartridges, type LONG SEDAL EN-40, model C/D
40 mm cartridges, type LONG SEDAL EN-40, model C/D
€ 8,43
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van 40 mm cartridges, type SEDAL DN-40, geschikt voor gebruik met AZ-systemen
40 mm cartridges, type SEDAL DN-40, geschikt voor gebruik met AZ-systemen
€ 26,11
-68%
€ 8,31
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van 35 mm cartridges, type LONG SEDAL EN-35, model C/D
35 mm cartridges, type LONG SEDAL EN-35, model C/D
€ 7,49
Verkoper: Procraft