Lippenbalsem, Carmex, Classic, tube, diepe hydratatie, direct comfort, bescherming tegen uitdroging, 10 g

€ 2,99

€ 29,90 / 1l

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Lippenbalsems & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
SkinCeuticals Antioxidant Lip Repair Balsem, 10 ml
€ 6.732,00/1l
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lippenbalsem, ChapStick, Classic, kersensmaak, dagelijkse hydratatie, bescherming tegen uitdroging, 4,25 g
Lippenbalsem, ChapStick, Classic, kersensmaak, dagelijkse hydratatie, bescherming tegen uitdroging, 4,25 g
€ 29,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
Blistex hydraterende en verzorgende lippenbalsem tegen irritatie, 4,25 g
€ 21,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,19
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Pilaten | Collageen lippenmasker - 7 g - hydraterend en verstevigend - intensieve verzorging voor de lippen
Pilaten | Collageen lippenmasker - 7 g - hydraterend en verstevigend - intensieve verzorging voor de lippen
€ 70,00/1l
€ 0,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CARMEX - Lippenbalsem, 6 stuks - Bescherming tegen kou - Verzorgend - In tube
CARMEX - Lippenbalsem, 6 stuks - Bescherming tegen kou - Verzorgend - In tube
€ 251,50/1l
€ 15,09
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lirene Verzorgende en beschermende lippenbalsem met SPF 50, 4,6 g
Lirene Verzorgende en beschermende lippenbalsem met SPF 50, 4,6 g
€ 646,00/1kg
€ 12,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Labello - Classic Care - Lippenbalsem - Verzorgend & Beschermend - 5,5 ml - 1 stuk
Labello - Classic Care - Lippenbalsem - Verzorgend & Beschermend - 5,5 ml - 1 stuk
€ 3.658,33/1l
€ 30,95
-29%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van BEBE Beschermende lippenbalsem "Klassieke lippenverzorging" met avocado-olie en sheaboter, 4,9 g
BEBE Beschermende lippenbalsem "Klassieke lippenverzorging" met avocado-olie en sheaboter, 4,9 g
€ 1.159,00/1kg
€ 11,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van dōTERRA Zonnebrand Lippenbalsem, 3,5 g
dōTERRA Zonnebrand Lippenbalsem, 3,5 g
€ 5.500,00/1l
€ 22,00
5% Voucher
Verkoper: Fine-experience
Productafbeelding van Apivita Intensief Hydraterende en Beschermende Lippenbalsem SPF20, met cacaoboter, 4,4 g
Apivita Intensief Hydraterende en Beschermende Lippenbalsem SPF20, met cacaoboter, 4,4 g
€ 463,50/1kg
€ 9,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BLISTEX Lippenbalsem Classic, 4,25g
BLISTEX Lippenbalsem Classic, 4,25g
€ 772,50/1kg
€ 3,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vaseline Original Herstellende Gel, beschermende reisverpakking, 49 g
Vaseline Original Herstellende Gel, beschermende reisverpakking, 49 g
€ 64,63/1kg
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Biovene Kokosbalsem voor de lippen met SPF50, 10 ml
Biovene Kokosbalsem voor de lippen met SPF50, 10 ml
€ 284,50/1kg
€ 5,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Neutrogena, beschermende lippenbalsem SPF 20, 4,8g
Neutrogena, beschermende lippenbalsem SPF 20, 4,8g
€ 698.000,02/1kg
€ 6,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lippenbalsem HawaiianTropic, hydraterende bescherming, SPF30, 4 ml
Lippenbalsem HawaiianTropic, hydraterende bescherming, SPF30, 4 ml
€ 600,00/1l
€ 7,20
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Carmex Classic Lippenbalsem, originele tube, 10g
Carmex Classic Lippenbalsem, originele tube, 10g
€ 1.396,00/1kg
€ 13,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 2 x Labello Protect+ Lippenstiften SPF15, 4,8 g, lippenverzorging
2 x Labello Protect+ Lippenstiften SPF15, 4,8 g, lippenverzorging
€ 2.648.000,07/1l
€ 13,24
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Rilastil Xeroclat Herstellende Lippenbalsem, 10 ml
Rilastil Xeroclat Herstellende Lippenbalsem, 10 ml
€ 1.689,00/1l
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ducray Ictyane Lippenbalsem, 15 ml
Ducray Ictyane Lippenbalsem, 15 ml
€ 1.141,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,12
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Korte beschrijving: De Carmex Classic lippenbalsem in tube zorgt voor intensieve hydratatie en een direct gevoel van comfort op de lippen. De praktische 10-gram tube is ideaal voor onderweg en ondersteunt de bescherming tegen uitdroging bij dagelijks gebruik.

Voordelen:

  • Intensieve verzorging voor droge en beschadigde lippen
  • Direct comfort met een aangenaam verzorgend gevoel
  • Bescherming tegen omgevingsinvloeden en uitdroging van de lippen
  • Praktische tube voor een hygiënische en eenvoudige toepassing
  • Lichte textuur met een gladde finish

Gebruik:

  • Breng indien nodig een dunne laag aan op de lippen.
  • Gebruik meerdere keren per dag, vooral bij droge of gesprongen lippen.
  • Ideaal voor gebruik voor het verblijf buiten of bij koude, droge lucht.

n: Bewaar de lippenbalsem op een koele, droge plaats en bescherm hem tegen direct zonlicht. Sluit de tube goed na gebruik om de kwaliteit van het product te behouden.

Aanwijzingen:

  • Alleen voor uitwendig gebruik.
  • Vermijd contact met de ogen.
  • Bij irritatie stop dan met het gebruik.
  • Buiten het bereik van kinderen houden.

Ingrediënten: De lippenbalsem bevat menthol en camfer voor een aangenaam verfrissend gevoel, evenals verzorgende ingrediënten ter ondersteuning van de huidverzorging van de lippen. Raadpleeg de volledige INCI-lijst op de verpakking.

Gewicht
0.02 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
zie etiket
Fabrikant
EAN
0083078113148
083078113148
83078113148

Gewicht
0.02 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
zie etiket
Fabrikant
EAN
0083078113148
083078113148
83078113148
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bestway® Flowclear™ 3-in-1 teststrips, 50 stuks
Bestway® Flowclear™ 3-in-1 teststrips, 50 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 16,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Daily Care, 3 smaken, SPF 15, set, hydraterende en beschermende werking, 3 x 10 gram
Lippenbalsem, Carmex, Daily Care, 3 smaken, SPF 15, set, hydraterende en beschermende werking, 3 x 10 gram
€ 69,90/1l
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Classic, voor intensieve hydratatie, SPF 15, 4,25 gram
Lippenbalsem, Carmex, Classic, voor intensieve hydratatie, SPF 15, 4,25 gram
€ 29,90/1l
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van CARMEX Lippenbalsem, kersensmaak, 10 g, crème
CARMEX Lippenbalsem, kersensmaak, 10 g, crème
€ 199,44/1kg
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
Laneige Lip Sleeping Mask (Berry), 20 g - Herstellende lippenmasker
€ 267,89/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 25,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
Beauty of Joseon Relief Sun Aqua Fresh SPF 50+ (50 ml)
€ 381,60/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 19,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LACALUT® 1557428008 LACALUT® aktiv Zahnpasta 100 ml
LACALUT® 1557428008 LACALUT® aktiv Zahnpasta 100 ml
€ 122,60/1l
€ 12,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Carmex lippenbalsem voor droge, gebarsten lippen, 10 gram crème
Carmex lippenbalsem voor droge, gebarsten lippen, 10 gram crème
€ 359,00/1kg
€ 3,59
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Apple iPhone 17, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, zwart
Apple iPhone 17, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 1.099,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Carmex Comfort Care Balsem voor de lippen met bijenwas en pepermunt, 2 stuks
Carmex Comfort Care Balsem voor de lippen met bijenwas en pepermunt, 2 stuks
€ 998.750,00/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Adventskrans, langwerpig, kerstdecoratie, adventsarrangement, hout, 60x16x9 cm, wit-grijs  met kaarsen, wit
Adventskrans, langwerpig, kerstdecoratie, adventsarrangement, hout, 60x16x9 cm, wit-grijs met kaarsen, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van reisenthel shopper schoudertas Shopper Twist Silver grijs
reisenthel shopper schoudertas Shopper Twist Silver grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,41
Verkoper: Ranzenmaxx
Productafbeelding van 3-delige wandplankset, wit. Hangende plank, kunststof, zwevende plank, plank voor aan de muur, vrijdragend, opbergplank, plank
3-delige wandplankset, wit. Hangende plank, kunststof, zwevende plank, plank voor aan de muur, vrijdragend, opbergplank, plank
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,90
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Vaseline 67204335, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Met rozenextract, Hydraterend, Glanzend
Vaseline 67204335, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Universeel, Met rozenextract, Hydraterend, Glanzend
€ 539,19/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van VEVOR Kindersofa, schuim, 15-in-1, multifunctionele speeltafel, puzzel, kindersofa
VEVOR Kindersofa, schuim, 15-in-1, multifunctionele speeltafel, puzzel, kindersofa
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 444,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, Daily Care, aardbeiengeur, SPF 15, zonnebescherming, hydraterende werking, 4,25 g
Lippenbalsem, Carmex, Daily Care, aardbeiengeur, SPF 15, zonnebescherming, hydraterende werking, 4,25 g
€ 34,90/1l
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
Skin1004 Madagascar, Ampul, Gezichtsserum, 100% Centella Asiatica-extract, Geschikt voor het kalmeren van gevoelige en acnegevoelige huid, 100 ml
€ 179,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,95
-37%
€ 17,95
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Lippenbalsem, Carmex, kersensmaak, voor intensieve hydratatie, SPF 15, 10 gram
Lippenbalsem, Carmex, kersensmaak, voor intensieve hydratatie, SPF 15, 10 gram
€ 85,90/1l
€ 8,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Carmex Comfort Care, hydraterende lippenbalsem met haver, watermeloensmaak, 2-stuks
Carmex Comfort Care, hydraterende lippenbalsem met haver, watermeloensmaak, 2-stuks
€ 1.880,00/1l
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Five Star Lip Protection: Hydraterende lippenbalsem met SPF 30, Blistex, 4,25 g
Five Star Lip Protection: Hydraterende lippenbalsem met SPF 30, Blistex, 4,25 g
€ 995,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,23
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
Mairol® 42100 Mairol® Wachstumselixier Universaldünger 1,0 l
€ 18,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 46,12
-59%
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
€ 61,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,06
-20%
€ 7,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
heimtexland® Knuffeldekens SUPER ZACHT, woondeken, effen flanel, deken XXL, partnerdeken, type 380, bordeauxrood, 240 x 220 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 362
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
La Mer The Lip Volumizer, Lippenbalsem, Roze, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Bevat: Petrolatum, Triisostearyl Citraat, Polyglyceryl-2 Triisostearaat, Polybutene, Octyldodecanol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.591,20/1kg
Productafbeelding van Rose La Mer: Lippenbehandeling
Rose La Mer: Lippenbehandeling
€ 74,82
-2%
€ 73,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.558,82/1kg
Productafbeelding van Bare La Mer: De lippenbehandeling
Bare La Mer: De lippenbehandeling
€ 73,30
-2%
€ 71,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 21.091,18/1kg
Productafbeelding van LA MER lippenbalsem, 9 gram
LA MER lippenbalsem, 9 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.392,69/1kg
Productafbeelding van Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
Voedende lippenbalsem voor vrouwen, 9 - Sisley
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,22
-8%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.346,67/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
Dior Addict Lip Glow Balsem 001 Pink, 3,2 g
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53.040,00/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
Dior Rouge Forever Liquid, Bordeaux, Forever Shock, Kleur, Vrouwen, Mat, Fles
€ 50,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.388,33/1l
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Honey
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 44,88
-9%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.161,29/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
Sisley Phyto-Lip Balm, Lippenbalsem, Kleurloos, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Shea-boter, Hydraterend, Voedend, Verzachtend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.893,33/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.832,26/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
Yves Saint Laurent Loveshine Candy Glow, lippenbalsem met glans, tint 1B Pink Sunrise, 3,2 g
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.938,00/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, 3,1g
€ 40,80
-5%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.438,71/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 39,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 392,40/1kg
Productafbeelding van YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem, AI-gegenereerde afbeelding
YSL Loveshine Candy Glow lippenbalsem
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 376,50/1kg
Productafbeelding van Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
Vitamine E - lippenbalsem, 15 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.380,00/1l
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
Guerlain KissKiss Bee Glow, lippenbalsem, rozengeur, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, acaciahoning, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend
€ 45,01
-22%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.837,50/1kg
Productafbeelding van Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
Lippenbalsem Martinelia voor kinderen, met het motief van een panda, in een potje, 3,1 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.287,10/1kg
Productafbeelding van Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
Annemarie Bã–Rlind Natu Collagen Boost Plumping Lip Serum (15 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.972,00/1l
Productafbeelding van Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
Dermalogica AgeSmart Lip Renewal Complex, 1,75 ml
€ 28,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.440,00/1l