Khadlaj - Geurende olie met paarse musk, 20 ml

€ 24,49

€ 24,49 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Verzorgingsolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
€ 268,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 214,20/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Essentiële olie van bergamot, 0,5 liter
Essentiële olie van bergamot, 0,5 liter
€ 112,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: PURE_CHEMICAL
Productafbeelding van Bvlgari Goldea Parfumolie, 100 ml (voor dames)
Bvlgari Goldea Parfumolie, 100 ml (voor dames)
€ 590,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Calendula-olie, 50 ml
Calendula-olie, 50 ml
€ 55,09/1kg
€ 6,28
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
Puressentiel Ravintsara Olie, 10 ml
€ 2.085,00/1l
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Calendula-olie, 100 ml
Calendula-olie, 100 ml
€ 96,60/1l
€ 9,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sheikha - geparfumeerde olie, 12 ml
Sheikha - geparfumeerde olie, 12 ml
€ 1.375,00/1l
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van WELEDA - Citrusolie voor het lichaam, biologisch, 100 ml
WELEDA - Citrusolie voor het lichaam, biologisch, 100 ml
€ 250,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,07
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Huidverzorgingsolie spray, 200 ml
Huidverzorgingsolie spray, 200 ml
€ 33,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PENATEN Olie, 200 ml
PENATEN Olie, 200 ml
€ 23,20/1l
€ 4,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TEEBAUMOEL, 20 ml olie
TEEBAUMOEL, 20 ml olie
€ 133,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Weleda, Granaatappel Regeneratieolie, 10 ml
Weleda, Granaatappel Regeneratieolie, 10 ml
€ 85.500,00/1kg
€ 1,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nacomi Avocado-olie, 50 ml
Nacomi Avocado-olie, 50 ml
€ 102,67/1kg
€ 12,77
-51%
€ 6,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mohani Zaadhennepolie, 100 ml
Mohani Zaadhennepolie, 100 ml
€ 139,67/1kg
€ 16,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Amandelolie, 250 ml
Nacomi Amandelolie, 250 ml
€ 47,30/1kg
€ 12,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Johannesolie, 100 ml olie
Johannesolie, 100 ml olie
€ 46,32/1kg
€ 8,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aveda 18084986752, 100 ml
Aveda 18084986752, 100 ml
€ 324,50/1l
€ 32,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Rilastil Regenerum Olie, 30 ml
Rilastil Regenerum Olie, 30 ml
€ 26.240,00/1l
€ 26,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Khadlaj - Geurende olie met paarse muskgeur, 20 ml. Standaard verpakking. Voor dames.
Afmetingen
20 milliliter
Gewicht
1000 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
Khadlaj
Aantal stuks
36
Doelgroepen
Dames
EAN
6291107977126

Afmetingen
20 milliliter
Gewicht
1000 g
Inhoud
20 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
Khadlaj
Aantal stuks
36
Doelgroepen
Dames
EAN
6291107977126
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Alf Wardaat - geconcentreerde, geparfumeerde olie, 30 ml
Alf Wardaat - geconcentreerde, geparfumeerde olie, 30 ml
€ 497,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 3.263,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 938
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 203
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup
Bestseller
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 374
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
Lattafa Victoria, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Neroli, Vanille
€ 205,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 20,52
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 291,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 206,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 21,31
-3%
€ 20,66
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 2.837,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Sugar Plum Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Sugar Plum Eau de Parfum, 100 ml
€ 214,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Khadlaj Cream Velvet Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Khadlaj Cream Velvet Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 220,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
Lattafa Atheeri, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Jasmin, Orchidee, 1 Stück(e)
€ 390,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 39,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Khadlaj - Malika, geurende olie, 20 ml
Khadlaj - Malika, geurende olie, 20 ml
€ 1.150,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
Marshmallow Blush 100ml, uniseks parfumwater
€ 303,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 30,39
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
€ 218,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Khadlaj - Hareem Sultan Gold, geconcentreerde parfumolie zonder alcohol, 35 ml
Khadlaj - Hareem Sultan Gold, geconcentreerde parfumolie zonder alcohol, 35 ml
€ 664,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 23,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Habik for Women, Frauen, 100 ml
Lattafa Habik for Women, Frauen, 100 ml
€ 192,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 142
€ 23,48
-18%
€ 19,20
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
€ 249,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum 60 ml
Lattafa Ana Abiyedh Scarlet Eau de Parfum 60 ml
€ 322,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 19,34
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Ansaam Gold Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Ansaam Gold Eau de Parfum, 100 ml
€ 317,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 31,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1030
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van French Avenue Vulcan Baie, eau de parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan Baie, eau de parfum, 100 ml, uniseks
€ 336,70/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 33,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
Lattafa Fire On Ice, Unisex, 110 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 217,55/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 23,93
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Armaf Island Bliss Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Armaf Island Bliss Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 281,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 28,10
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
Lattafa Pride Nebras Elixir Eau de Parfum 100ml
€ 278,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 10 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
HAMMER
Beoordeeld op 23 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
Acca Kappa Gezichtsolie. Acca Kappa Sakura Tokyo Droge Bodyolie, 100 ml
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 469,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
Aveda 18084945315, Haarlotion, 50 ml, voor dames, voedend, hydraterend, fles, 1 stuk
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
Darphin, Essentiële Olie Elixer - Kamille Aroma Verzorging, Essentiële Olieën, Verzachtend, voor Dagelijks Gebruik, Olie, voor Gezicht en Hals, 15 ml
€ 41,82
-10%
€ 37,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.495,33/1l
Productafbeelding van Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
Evolve Mirakelgezichtsolie, 30 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
Rituals Ayurveda Droge Olie voor Lichaam & Haar
€ 27,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,20/1l
Productafbeelding van Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
Christopher Robin Night Recovery Monoi Olie, 92g
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 310,43/1kg
Productafbeelding van AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
AHAVA AHADOBMSK100, Olie, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, 100 ml, Spray
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,80/1l
Productafbeelding van Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
Nuxe Huile Prodigieuse Or, multifunctionele droge olie, roll-on, 60 ml
€ 25,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 427,67/1l
Productafbeelding van WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
WELEDA Harmoniserende Lichaamsolie met Wilde Rose
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
Weleda Mama Zwangerschapsolie, olie, voor vrouwen, tegen stretchmarks, hydraterend, kalmerend, verzachtend, voor alle huidtypes, 100 ml, spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,51
-4%
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
WELEDA Verzorgingsolie 100ml, Duindoorn
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 100 ml
€ 64,50
-3%
€ 62,56
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 625,60/1l
Productafbeelding van NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
NUXE 3264680024382, Olie, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Gladmakend, Verzorgend, Geschikt voor elk huidtype, 50 ml, Amandelolie, Arganolie, Macadamia-olie, Spray
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,60/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
Weleda Vlora+ Velvet Protection Olie, Intieme olie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, hydraterend, doos
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Or Dry Oil (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,01
Verkoper: PerfumTraders
€ 380,20/1l
Productafbeelding van Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
Nuxe Paris Huile Prodigieuse Multi-purpose Dry Oil (50 ml)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 17,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 350,00/1l
Productafbeelding van Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
Weleda 6607DC, Olie, voor dames, hydraterend, voedend, voor droge huid, 100 ml, kamille, jojoba-olie, zonnebloemolie, rozemarijn
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 173,40/1l
Productafbeelding van Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
Ybera TRICOMPLEX Cell-Pro Vit-C - verdikkende behandeling voor de hoofdhuid
€ 79,99
Verkoper: Keratinshop
€ 888,78/1l
Productafbeelding van Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
Food for Skin Carrot Cleanser - Repairing Oil Cleanser 50 ml
€ 35,95
-5%
€ 34,06
Gratis bezorging
Verkoper: Flumo
€ 681,20/1l