Purasana Digestion Pro Transit (140 gr)

€ 16,82

€ 16,41-2%

€ 117,21 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MycoMedica Reishi PRO, 90 capsules
MycoMedica Reishi PRO, 90 capsules
€ 45,49/1kg
€ 45,49
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van MycoMedica Shiitake PRO, 90 capsules
MycoMedica Shiitake PRO, 90 capsules
€ 45,49/1kg
€ 45,49
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van MycoMedica - Hericium PRO, 90 plantaardige capsules
MycoMedica - Hericium PRO, 90 plantaardige capsules
€ 909,80/1kg
€ 45,49
Verkoper: MycostoreCZ
Productafbeelding van Osavi | Colostrum Immuno 800 mg
Osavi | Colostrum Immuno 800 mg
€ 223,00/1l
€ 26,76
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ostrovit Witamina C 500 mg (90 tabletten) 5903933915302
Ostrovit Witamina C 500 mg (90 tabletten) 5903933915302
€ 25,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,00
-60%
€ 5,18
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van VoedingssupplementenAura Herbals Witamina C 1000 Mg (60 capsules) 8535
VoedingssupplementenAura Herbals Witamina C 1000 Mg (60 capsules) 8535
€ 98,96/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van KIJIMEA Reizdarm Pro capsules, 84 capsules
KIJIMEA Reizdarm Pro capsules, 84 capsules
€ 105.190,00/1l
€ 109,89
-€ 4,70
€ 105,19
Gratis bezorging
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ESSENSEY | Mariadistel 500 mg
ESSENSEY | Mariadistel 500 mg
€ 125,67/1l
€ 11,31
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hanoju Astaxantine & Moringa (60 capsules)
Hanoju Astaxantine & Moringa (60 capsules)
€ 87,53/1kg
€ 15,72
-18%
€ 12,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Skoczylas Pro: Luteïne capsules, 60 stuks.
Skoczylas Pro: Luteïne capsules, 60 stuks.
€ 20.930,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Osavi Ashwagandha Ekstra 400 mg (120 capsules) 5904139922569
Osavi Ashwagandha Ekstra 400 mg (120 capsules) 5904139922569
€ 95,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Purasana Cranberry/Canneberge Vegan  (30 vega capsules)
Purasana Cranberry/Canneberge Vegan (30 vega capsules)
€ 12,05
-2%
€ 11,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ESSENSEY | Tribido Max Tribulus, 210 mg
ESSENSEY | Tribido Max Tribulus, 210 mg
€ 102,89/1l
€ 9,26
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kompava Nattokinase Plus, 400 mg, 90 capsules
Kompava Nattokinase Plus, 400 mg, 90 capsules
€ 858,80/1kg
€ 85,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ZŁOCIEŃ MARUNA  (360 mg) - 90 capsules - PURASANA
ZŁOCIEŃ MARUNA (360 mg) - 90 capsules - PURASANA
€ 13,28
-2%
€ 12,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bromelain 500 mg, hooggedoseerd, maagsapbestendig, 120 tabletten
Bromelain 500 mg, hooggedoseerd, maagsapbestendig, 120 tabletten
€ 337,06/1kg
€ 22,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Shilafit Shilajit 500mg Capsules (60 capsules)
Shilafit Shilajit 500mg Capsules (60 capsules)
€ 307,47/1kg
€ 23,64
-2%
€ 23,06
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van VoedingssupplementenAurospirul Spirulina (500 capsules) 7848
VoedingssupplementenAurospirul Spirulina (500 capsules) 7848
€ 390,00/1l
€ 78,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van ESN Ashwa Pro (120 capsules)
ESN Ashwa Pro (120 capsules)
€ 288,38/1l
€ 23,65
-2%
€ 23,07
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MyProtein | Ashwagandha KSM-66, 500 mg
MyProtein | Ashwagandha KSM-66, 500 mg
€ 381,00/1l
€ 34,29
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN:
Arabische gom (Acacia seyal), mengsel van melkzuurbacteriën 1x10^9 KBE (zetmeel, maltodextrine, Bifidobacterium Lactis W51-52, Lactobacillus Plantarum W1-W21, Enterococcus Faecium W54, Lactobacillus Acidophilus W22, Lactobacillus Paracasei W20, Lactobacillus salivarius W24, Lactococcus lactis W19), natuurlijk citroenaroma, geconcentreerd citroensap poeder (Citrus limon), lijnzaadpoeder (Plantago ovata), gedroogd gemberextract (Zingiber officinalis), enzymenmengsel (zetmeel, proteases, alpha-amylase, lactase, glucoamylase, bromelain, papain, lipase, cellulase, alpha-galactosidase).

Ingrediënten per dagelijkse dosering van 7 g:
Akaciëvezel – 3860 mg
waarvan oplosbare vezels – 3474 mg
Mengsel van melkzuurbacteriën - 1x10^9
Bifidobacterium lactis - 2,2x10^8
Enterococcus faecium - 1,1x10^8
Lactobacillus acidophilus - 1,1x10^8
Lactobacillus paracasei - 1,1x10^8
Lactobacillus plantarum - 2,2x10^8
Lactobacillus salivarius - 1,1x10^8
Lactococcus lactis - 1,1x10^8
Geconcentreerd citroensap poeder – 565 mg
Lijnzaad – 500 mg
Gemberextract – 100 mg
Verteringsenzymcomplex – 15 mg
Alpha-amylase – 360 DU
Glucoamylase – 0,9 AGU
Lactase – 30 ALU
Neutrale protease – 600 HUT
Zure protease – 0,6 SAPU
Lipase – 21 FIP
Cellulase – 30 CU
Bromelain – 12000 Polyurethan
Papain – 3000 VE
Alpha-galactosidase – 2,4 GAL

BESCHRIJVING
Voedingssupplement. Verpakt onder beschermende atmosfeer.
DigestionPro Transit is een revolutionaire formule die melkzuurbacteriën, enzymen en vezels bevat.
Megaflora Complex levert 9 natuurlijke melkzuurbacteriën die van nature in de darm voorkomen, namelijk Bifidobacterium, Enterococcus, Lactobacillus en Lactococcus.
ZyMate® Max levert 10 plantaardige enzymen, waaronder bromelaïne en lactase, die het lichaam gebruikt om lactose, koolhydraten, eiwitten en vetten te verteren.
De vezels in deze formule zijn afkomstig van acaciahars en lijnzaad.
Wateroplosbare vezels uit lijnzaad dragen bij aan de darmgezondheid en een regelmatige stoelgang.
Gemberwortel ondersteunt de spijsvertering, de darmfunctie en het immuunsysteem.

AANBEVOLEN GEBRUIK EN OVERIGE INFORMATIE
Meng 7 gram poeder (afgestreken theelepel) met 250 ml water. Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging voor een gevarieerde voeding.
Een evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl zijn belangrijk voor de werking van het menselijk lichaam.
Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet.
Niet tegelijkertijd met medicijnen innemen. Niet gebruiken tijdens de zwangerschap.
Niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.
Bij het gebruik van antibiotica, wacht dan 2, bij voorkeur 3 uur voor of na het innemen van het antibioticum.
Bevat een zakje siliciumdioxide, dat niet mag worden geconsumeerd.

AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN
Buiten het bereik van kleine kinderen n.
Na gebruik op een droge plaats in een goed afgesloten container n.

Ingrediënten
beschrijving
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
140 g
Levensmiddelenbedrijven
Purasana - Heulestraat 104 - B-8560 GULLEGEM
Verkoopbenaming
Probiotica-Transit poeder, glutenvrij
Fabrikant
BIOPLANET
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
beschrijving
MPN (Manufacturer Part Number)
283145
EAN
5400706618441

Ingrediënten
beschrijving
Voedingswaarde
b/d
Gewicht
140 g
Levensmiddelenbedrijven
Purasana - Heulestraat 104 - B-8560 GULLEGEM
Verkoopbenaming
Probiotica-Transit poeder, glutenvrij
Fabrikant
BIOPLANET
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
beschrijving
MPN (Manufacturer Part Number)
283145
EAN
5400706618441
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
Norsan Omega 3 Arktis, 200 ml, artikelnummer BI8321
€ 177,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
ARMOLIPID Cholesterol Hart. Helpt bij het handhaven van een gezond cholesterolgehalte. 60 tabletten x 4
€ 809,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 80,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
BAYER Priorin EXTRA, voedingssupplement voor het haar, 60 capsules
€ 256,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,50
Gratis bezorging
Verkoper: Pharmacygreek
Productafbeelding van Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
Bach Original Bachbloesems, nummers 1-38, en de RESCUE druppels set, verpakt in een decoratieve kartonnen doos, bestaande uit 40 flesjes
€ 137,76/1kg
€ 218,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
CoreGL voedingssupplement – SET van 3x60 capsules – met microkristalcellulose, cranberry-extract en groene thee-extract – voor volwassenen.
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 103,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
More Nutrition, Proteïne Ijskoffie, 500g
€ 80,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,41
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
PRIORIN capsules, 120 stuks, PZN 04002065
€ 502,02/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 47,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
Prostalis - Geavanceerd complex ter ondersteuning van de prostaat (30 capsules)
€ 38,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitpoeder, 2,25 kg. Smaak: vanille en aardbei
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules, AI-gegenereerde afbeelding
MANHOOD PLUS – Plantaardige voedings- en wellnesssupplementen voor mannen – 30 capsules
€ 2.533,33/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
ESN Ultrapure Creatine Monohydraat, 500 gram
€ 54,72/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
Wobenzym immun tabletten, 240 tabletten
€ 364,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 78,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
BioTechUSA Creatine Monohydraat 500g poeder | 100% creatine monohydraat | Microgefilterd | trale smaak | Voor spieropbouw en krachttraining
€ 57,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 28,50
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
Pantovigar Vital, haarversterkende capsules, 180 stuks
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 89,90
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
Sedamin 30 capsules – Voor kalmte en ondersteuning van het zenuwstelsel
€ 1.727,14/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,27
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van VOLT capsules
VOLT capsules
€ 1.299,67/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van ForceVital
ForceVital
€ 113,47/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 34,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van VigorPeak
VigorPeak
€ 94,44/1l
2,1Gemiddelde beoordeling: 2,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Verkoper: Natucap
Productafbeelding van Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
Vitabay Vitamine D3 Depot 20.000 IE + Vitamine K2 200 mcg, tabletten, 180 tabletten
€ 525,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van pb-sin® – 18 tot 30 capsules
pb-sin® – 18 tot 30 capsules
€ 3.055,88/1l
€ 54,95
-5%
€ 51,95
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
Sanprobi IBS - 20 capsules voor de gezondheid van de darmen en ter ondersteuning tijdens antibiotica-therapie
€ 1.149,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
RIVIERA Original Schwedenbitter, stimuleert de eetlust en is verkwikkend, 500 ml oplossing
€ 57,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
Espara Melatonine capsules, 5 mg, 60 stuks
€ 187,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
SlimJara – 60 capsules – met gember, cranberry en chroom – een plantaardig voedingssupplement voor dagelijks gebruik
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
Femibion 2 - 28 tabletten en 28 capsules, een voedingssupplement voor uitgebreide ondersteuning van vrouwen tijdens de periode van zwangerschapswens en tijdens de zwangerschap
€ 399,86/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
Vitamine C + Bioflavonoïden 1000mg, vegan, hoge dosering, 500 tabletten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,34
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg