Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl, 10 reservemesjes

€ 57,90

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Navulmesjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gillette Fusion5 4 scheermesjes
Gillette Fusion5 4 scheermesjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 22,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gillette Venus Smooth, voor dames, Venus, blauw, 8 stuks
Gillette Venus Smooth, voor dames, Venus, blauw, 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Gillette Venus Extra Smooth Swirl, voor dames, Gillette, Venus Smooth, blauw, wit, 8 stuks
Gillette Venus Extra Smooth Swirl, voor dames, Gillette, Venus Smooth, blauw, wit, 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette 8001090596734 Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl Rasierklingen
Gillette 8001090596734 Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl Rasierklingen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,45
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl scheermes voor dames, dames scheermes + 9 scheermesjes met 5 messen, cadeau voor vrouwen
Gillette Venus Deluxe Smooth Swirl scheermes voor dames, dames scheermes + 9 scheermesjes met 5 messen, cadeau voor vrouwen
€ 44,15
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Gillette Venus 4 scheermesjes
Gillette Venus 4 scheermesjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,55
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gillette Venus Smooth scheermes + 2 mesjes
Gillette Venus Smooth scheermes + 2 mesjes
€ 16,51
-51%
€ 8,06
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive Blades (3 stuks)
Gillette Venus Deluxe Smooth Sensitive Blades (3 stuks)
€ 20,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gillette Venus vervangende mesjes
Gillette Venus vervangende mesjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,98
-37%
€ 20,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gillette Venus smooth scheersysteem (1 stuk)
Gillette Venus smooth scheersysteem (1 stuk)
€ 12,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gillette Venus Smooth, 12 stuks
Gillette Venus Smooth, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 50,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Venus Comfortglide Breeze 4 scheermesjes
Gillette Venus Comfortglide Breeze 4 scheermesjes
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gillette Venus Extra Smooth scheermesjes, 4 stuks.
Gillette Venus Extra Smooth scheermesjes, 4 stuks.
€ 30,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vervangingsmes voor Gillette VENUS scheermes
Vervangingsmes voor Gillette VENUS scheermes
€ 36,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Gillette Venus Smooth Sensitive Blades (4 stuks)
Gillette Venus Smooth Sensitive Blades (4 stuks)
€ 20,15
-3%
€ 19,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gillette Venus scheermesjes voor vrouwen, Smooth, 4 stuks
Gillette Venus scheermesjes voor vrouwen, Smooth, 4 stuks
€ 55,80
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van 50 Gillette Platinum Premium scheermesjes
50 Gillette Platinum Premium scheermesjes
€ 49,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Gillette Fusion5 Proglide Manual 4 scheermesjes
Gillette Fusion5 Proglide Manual 4 scheermesjes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gillette Fusion5 Manual 16 scheermesjes
Gillette Fusion5 Manual 16 scheermesjes
€ 84,10
-8%
€ 76,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Gillette Venus Pro Smooth scheermesjes voor de gevoelige huid, 8 reservemesjes
Gillette Venus Pro Smooth scheermesjes voor de gevoelige huid, 8 reservemesjes
€ 59,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De perfecte scheerbeurt voor elke vrouw

De Gillette Venus Extra Smooth Swirl scheermesjes zijn speciaal ontwikkeld voor vrouwen die waarde hechten aan een zachte en grondige scheerbeurt. Dankzij hun innovatieve ontwerp passen de mesjes moeiteloos aan de contouren van het lichaam, waardoor ze optimaal glijden. Of het nu op de benen, oksels of andere gevoelige plekken is, de mesjes bieden een ongeëvenaard niveau van precisie en comfort.

Flexibiliteit en comfort

Het Flexi-Ball handstuk van de Venus Extra Smooth Swirl scheermesjes zorgt ervoor dat elk mesje flexibel meebeweegt met de contouren van uw lichaam. Dit maakt een grondige scheerbeurt mogelijk, zelfs op moeilijk bereikbare plekken, zonder dat u extra inspanning hoeft te leveren. De zachte bewegingen van het scheermes minimaliseren het risico op huidirritatie en zorgen voor een aangename scheerervaring.

Bescherming voor uw huid

De geïntegreerde Skin-Cushion glijstrips zijn verrijkt met vitamine E en bieden extra bescherming voor uw huid. Deze speciale formule helpt de huid te kalmeren tijdens het scheren en voorkomt irritatie. Zo kunt u vertrouwen op een gladde scheerbeurt die uw huid niet alleen verzorgt, maar ook beschermt.

Langdurige resultaten

Met vijf mesjes per scheerkop krijgt u een grondige scheerbeurt die tot 30 dagen meegaat. Het duurzame ontwerp van de mesjes zorgt ervoor dat u langer plezier heeft van uw scheerbeurt, zonder dat u voortdurend nieuwe mesjes hoeft te kopen. De combinatie van efficiëntie en duurzaamheid maakt de Gillette Venus Extra Smooth Swirl scheermesjes tot een uitstekende keuze voor elke vrouw.

Praktische opbergmogelijkheden

Om de levensduur van uw scheermesjes te verlengen, is het belangrijk om ze schoon en droog op te bergen. De douchehouder, die verkrijgbaar is voor de Venus scheermessen, zorgt ervoor dat uw scheermes tussen de gebruiksmomenten beschermd blijft. Zo heeft u altijd een scheermes klaar voor gebruik, wanneer u het nodig heeft.

Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
10
Aantal scheerelementen
5
Doelgroepen
Dames
Nat scheren mogelijk
Ja
EAN
8006540855027

Kleur
Zwart
Fabrikant
Aantal stuks
10
Aantal scheerelementen
5
Doelgroepen
Dames
Nat scheren mogelijk
Ja
EAN
8006540855027
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANUA Rijstenzym Verhelderende Reinigingspoeder, 40g
ANUA Rijstenzym Verhelderende Reinigingspoeder, 40g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 441649 Siliconen fopspeen Peppa, 6-18 maanden, 551235, 176335
441649 Siliconen fopspeen Peppa, 6-18 maanden, 551235, 176335
€ 12,57
-7%
€ 11,69
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SodaStream 1063002880, zwart, grijs, hout, doos
SodaStream 1063002880, zwart, grijs, hout, doos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Medela Easy Pour wegwerpzakken voor moedermelk, 210 ml – Lekvrij ontwerp met bescherming voor de moedermelk – BPA-vrije opbergzakken – verpakking van 50 stuks
Medela Easy Pour wegwerpzakken voor moedermelk, 210 ml – Lekvrij ontwerp met bescherming voor de moedermelk – BPA-vrije opbergzakken – verpakking van 50 stuks
€ 20.090,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,09
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pampers Baby-Dry luier, Paw Patrol editie, maat 3, voor baby's van 6-10 kg, 234 luiers. Tot 100% bescherming tegen lekkage
Pampers Baby-Dry luier, Paw Patrol editie, maat 3, voor baby's van 6-10 kg, 234 luiers. Tot 100% bescherming tegen lekkage
€ 118,06
-€ 24,65
€ 93,41
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Nobby Adventskalender met traktaties voor honden
Nobby Adventskalender met traktaties voor honden
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,29
-4%
€ 21,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Make-up primer – Impossible Primer Stick
Make-up primer – Impossible Primer Stick
€ 972,00/1l
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zewa 488979 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 8 Rollen
Zewa 488979 Zewa Toilettenpapier Ultra Smart 4-lagig, 8 Rollen
€ 66,27
-63%
€ 23,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anua Rice 7 Ceramide Hydrating Barrier Serum 50 ml - Hydraterend serum voor het gezicht
Anua Rice 7 Ceramide Hydrating Barrier Serum 50 ml - Hydraterend serum voor het gezicht
€ 561,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
Liquid snack mp 16x15g Vitakraft
€ 63,00/1kg
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Wet N Wild WNW Lipgloss Megaglo Lip y Check 1116094e
Wet N Wild WNW Lipgloss Megaglo Lip y Check 1116094e
€ 2.778,46/1l
€ 18,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ANUA HEARTLEAF 70 DAGCRÈME, 200 ml
ANUA HEARTLEAF 70 DAGCRÈME, 200 ml
€ 103,70/1l
€ 23,30
-10%
€ 20,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MyProtein Blender Bottle, 600 ml
MyProtein Blender Bottle, 600 ml
€ 8,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Haruharu Wonder - Dagcrème met minerale zonnefilters Black Rice Pure Mineral Relief, 50 ml, zonnefactor SPF50+
Haruharu Wonder - Dagcrème met minerale zonnefilters Black Rice Pure Mineral Relief, 50 ml, zonnefactor SPF50+
€ 407,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tirtir Mask Fit Red Cushion Foundation SPF40, 18g
Tirtir Mask Fit Red Cushion Foundation SPF40, 18g
€ 1.322,22/1kg
€ 23,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Lippenstift Color Riche 550 Nude Unapologetic (1 stuk)
L'Oréal Lippenstift Color Riche 550 Nude Unapologetic (1 stuk)
€ 479,33/1kg
€ 14,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kneipp Adventskalender 2024, voor dames, voor alle huidtypes, reinigend, hydraterend, voedend, verfrissend, ontspannend, verzachtend, 24 stuks, doos
Kneipp Adventskalender 2024, voor dames, voor alle huidtypes, reinigend, hydraterend, voedend, verfrissend, ontspannend, verzachtend, 24 stuks, doos
€ 124,72
-€ 10,53
€ 114,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam (125 ml)
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam (125 ml)
€ 11,46
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
€ 569,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
-14%
€ 15,38
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van LEGO 40310812 LEGO Opbergbox STORAGE HEAD HAPPY BOY, S, 2 liter
LEGO 40310812 LEGO Opbergbox STORAGE HEAD HAPPY BOY, S, 2 liter
€ 39,00
-41%
€ 22,78
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pokémon Company International Pokémon Trading Card Game Premium Collectie, april 2024 *Duitse versie*
Pokémon Company International Pokémon Trading Card Game Premium Collectie, april 2024 *Duitse versie*
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 100,28
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Semilac 484, "The Cute One", 7 ml.
Semilac 484, "The Cute One", 7 ml.
€ 1.427,14/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van reer 81100, Nagelvijl, Knopen, Wit, Batterijen, AAA, Doos
reer 81100, Nagelvijl, Knopen, Wit, Batterijen, AAA, Doos
€ 41,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MOMCOZY Melkpomp M5, grijs
MOMCOZY Melkpomp M5, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 135,89
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van reer 76093, Zwemspeelgoed, Jongen/meisje, 0,5 jaar, Siliconen, Zwart, Wit, Geel
reer 76093, Zwemspeelgoed, Jongen/meisje, 0,5 jaar, Siliconen, Zwart, Wit, Geel
€ 21,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Skin1004 Madagascar Centella Ampoule (100 ml)
Skin1004 Madagascar Centella Ampoule (100 ml)
€ 185,40/1l
€ 18,54
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van WILKINSON Sword Men Hydro5 Huidbescherming Sensitive, reserve mesjes, 4 stuks.
WILKINSON Sword Men Hydro5 Huidbescherming Sensitive, reserve mesjes, 4 stuks.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 16,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wilkinson Sword Hydro 5 Groomer Power Select, voor mannen, merk Wilkinson Sword, blauw, groen, set van 4 stuks
Wilkinson Sword Hydro 5 Groomer Power Select, voor mannen, merk Wilkinson Sword, blauw, groen, set van 4 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gillette Fusion5 4 scheermesjes
Gillette Fusion5 4 scheermesjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 22,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vervangende messen voor papier snijmachines, 8 stuks. Universele papiersnijder voor rollen tot 5,6 cm diameter
Vervangende messen voor papier snijmachines, 8 stuks. Universele papiersnijder voor rollen tot 5,6 cm diameter
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Diamantzaagblad van 11,4 cm voor het zagen van graniet, marmer, porselein en tegels, geschikt voor zowel nat als droog zagen, met een asdiameter van 22,23/15,88 mm
Diamantzaagblad van 11,4 cm voor het zagen van graniet, marmer, porselein en tegels, geschikt voor zowel nat als droog zagen, met een asdiameter van 22,23/15,88 mm
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Oscillerende zaagbladen voor hout, set van 6, compatibel met Dewalt, Dremel, Bosch, Makita
Oscillerende zaagbladen voor hout, set van 6, compatibel met Dewalt, Dremel, Bosch, Makita
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Oscillerende zaagbladen, hardmetalen, 5 stuks, mix voor multitool, geschikt voor schuren en zagen
Oscillerende zaagbladen, hardmetalen, 5 stuks, mix voor multitool, geschikt voor schuren en zagen
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Zaagbladhaak, tapijten, dakbedding, 4-delig, haakmessen
Zaagbladhaak, tapijten, dakbedding, 4-delig, haakmessen
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion