Luxe cadeauverpakking, magnetische doos "GLITZER ZWART", formaat 40x30x15 cm, 1 stuk.

€ 29,95

€ 74,87 / 1m

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Geschenkdozen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Teddybeer van rozen. Rozenbeer in cadeauverpakking met strik. Kunstbloemenfiguur, hoogte 25 cm
Teddybeer van rozen. Rozenbeer in cadeauverpakking met strik. Kunstbloemenfiguur, hoogte 25 cm
€ 119,75/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Folia 3109 Cadeaubox "rechthoekig" - kleurrijk, 12-delig, verschillende maten en kleuren
Folia 3109 Cadeaubox "rechthoekig" - kleurrijk, 12-delig, verschillende maten en kleuren
€ 172,52/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 60,12
-57%
€ 25,36
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van folia Geschenkboxen "Eckig", 12 Stck Gr”áen sortiert, weiá
folia Geschenkboxen "Eckig", 12 Stck Gr”áen sortiert, weiá
€ 225,57/1m
€ 58,56
-46%
€ 31,58
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Geschenkdoos, mode-stijl doos, met klittenbandsluiting en satijnen lint, formaat 25x20x10 cm, ZWART, 5 stuks.
Geschenkdoos, mode-stijl doos, met klittenbandsluiting en satijnen lint, formaat 25x20x10 cm, ZWART, 5 stuks.
€ 117,96/1m
€ 29,49
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Gepresenteerde doos van open golfkarton, geribbeld karton, zwart, formaat 30x30x11 cm, 35 stuks.
Gepresenteerde doos van open golfkarton, geribbeld karton, zwart, formaat 30x30x11 cm, 35 stuks.
€ 168,00
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Kartonnen doos, 18 x 14 x 4 cm, bruin, cadeauverpakking met deksel
Kartonnen doos, 18 x 14 x 4 cm, bruin, cadeauverpakking met deksel
€ 39,67/1m
€ 7,14
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van 24 karaats gouden roos, "Galaxy Rose", geschikt voor Moederdag, Valentijnsdag, verjaardag, huwelijksdag, jubileum. Kunstbloem, lichtgevende roos, cadeau voor dames, vriendin, oma, moeder
24 karaats gouden roos, "Galaxy Rose", geschikt voor Moederdag, Valentijnsdag, verjaardag, huwelijksdag, jubileum. Kunstbloem, lichtgevende roos, cadeau voor dames, vriendin, oma, moeder
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kunststof geschenkdoos, "Frosty" geschenkdoos van polypropyleen, afmetingen 15x15x5 cm, ZWART, 10 stuks.
Kunststof geschenkdoos, "Frosty" geschenkdoos van polypropyleen, afmetingen 15x15x5 cm, ZWART, 10 stuks.
€ 106,60/1m
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Creativ Company 25379, Cadeaukist, Wit, Effen, Karton, Voor felicitaties, 120 mm
Creativ Company 25379, Cadeaukist, Wit, Effen, Karton, Voor felicitaties, 120 mm
€ 47,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat plastic coating, ZWART, formaat 15x15x5 cm, 2 stuks.
Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat plastic coating, ZWART, formaat 15x15x5 cm, 2 stuks.
€ 119,93/1m
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van IMPPAC Rouwkistje, sieradendoosje, cadeauverpakking, etui, 78x52x40mm, verpakkingseenheid 160
IMPPAC Rouwkistje, sieradendoosje, cadeauverpakking, etui, 78x52x40mm, verpakkingseenheid 160
€ 9,77
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat, gepolijst, zwart. Formaat: 32x23x12 cm. Inhoud: 2 stuks.
Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat, gepolijst, zwart. Formaat: 32x23x12 cm. Inhoud: 2 stuks.
€ 76,56/1m
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Toi-Toys 75156C - Geboortecadeauset met een pluche aap en een deken in bruin
Toi-Toys 75156C - Geboortecadeauset met een pluche aap en een deken in bruin
€ 109,94/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,45
-3%
€ 19,79
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, milieuvriendelijk, zwart, formaat 35x25x10 cm, 2 stuks.
Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, milieuvriendelijk, zwart, formaat 35x25x10 cm, 2 stuks.
€ 60,00/1m
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking van zwart artpapier, formaat 24,5 x 24,5 x 15 cm, 30 stuks.
Luxe cadeauverpakking van zwart artpapier, formaat 24,5 x 24,5 x 15 cm, 30 stuks.
€ 602,04/1m
€ 147,50
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking van kraftpapier met deksel, zwart, formaat 38x26x13 cm, 10 stuks.
Luxe cadeauverpakking van kraftpapier met deksel, zwart, formaat 38x26x13 cm, 10 stuks.
€ 289,47/1m
€ 110,00
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat, gepolijst wit, formaat 31x22x9 cm, 5 stuks.
Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat, gepolijst wit, formaat 31x22x9 cm, 5 stuks.
€ 132,23/1m
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat, gepolijst wit, formaat 20x13x7 cm, 5 stuks.
Luxe cadeauverpakking, magnetische doos, mat, gepolijst wit, formaat 20x13x7 cm, 5 stuks.
€ 169,95/1m
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Luxe opklapbare cadeauverpakking, magnetische doos, mat gepolijst, zwart. Formaat: 35x25x10 cm. Verpakking van 10 stuks.
Luxe opklapbare cadeauverpakking, magnetische doos, mat gepolijst, zwart. Formaat: 35x25x10 cm. Verpakking van 10 stuks.
€ 214,26/1m
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Luxe opklapbare cadeauverpakking, magnetische doos, mat gepolijst, ZWART, formaat 22x16x2,5 cm, 10 stuks.
Luxe opklapbare cadeauverpakking, magnetische doos, mat gepolijst, ZWART, formaat 22x16x2,5 cm, 10 stuks.
€ 250,00/1m
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Geschenkdoos met een speciaal magnetisch sluitsysteem en satijnlint om te openen.
Beschikbaar in de afmetingen: (breedte x diepte x hoogte) 40x30x15 cm (binnenafmetingen).
Papierkwaliteit: 1400 gram grijs karton (volkarton). Gecoat met 157 gram artpaper met glitter.
Kleur: ZWART
Levertijd: Direct uit voorraad.

Hoogte
15 cm
Breedte
30 cm
Lengte
40 cm
Kleur
Zwart
Fabrikant
Geschenkbox Direkt
Aantal stuks
1
EAN
8721225420450
MPN (Manufacturer Part Number)
82GBS403015BLA

Hoogte
15 cm
Breedte
30 cm
Lengte
40 cm
Kleur
Zwart
Fabrikant
Geschenkbox Direkt
Aantal stuks
1
EAN
8721225420450
MPN (Manufacturer Part Number)
82GBS403015BLA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creative Deco 1 kg Zwart Versnipperd, Kraft-Tissuepapier
Creative Deco 1 kg Zwart Versnipperd, Kraft-Tissuepapier
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,89
-53%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
COSTWAY 3-delige tuinmeubelsset, balkonmeubelset, bestaande uit een tafel en 2 stoelen, met ademend materiaal. Tuinset, zitgroep
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van BigDean Premium luchtbubblefolie rol, 80 my, 3-laags, 10m x 0,40m, ideaal als verpakkingsmateriaal – extra sterke en robuuste noppenfolie – bubble wrap.
BigDean Premium luchtbubblefolie rol, 80 my, 3-laags, 10m x 0,40m, ideaal als verpakkingsmateriaal – extra sterke en robuuste noppenfolie – bubble wrap.
€ 1,36/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,64
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Waterdichte tape, beschermende siliconen tape, zelfklevende afdichtingsband voor badkamers, keukens, baden, douches, zelfklevende afdichtingsband, afdichting - FILLIN
Waterdichte tape, beschermende siliconen tape, zelfklevende afdichtingsband voor badkamers, keukens, baden, douches, zelfklevende afdichtingsband, afdichting - FILLIN
€ 2,93/1m
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Clairefontaine 95729C Geschenkpapier auf Rolle schwarz
Clairefontaine 95729C Geschenkpapier auf Rolle schwarz
€ 15,92/1m²
€ 33,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Apple MTJV3ZM/A Apple AirPods Pro (2.Gen.)
Apple MTJV3ZM/A Apple AirPods Pro (2.Gen.)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 245,47
-€ 7,37
€ 238,10
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
Marabu 1715 05 032 Textil plus, Karminrood, 50 ml
€ 139,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 6,96
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco XL Zwarte Houten Doos met Deksel Opbergdoos, 40x30x14 cm
Creative Deco XL Zwarte Houten Doos met Deksel Opbergdoos, 40x30x14 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 73,79
-51%
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van BERLIN cadeaupapier - assortiment inpakpapier kerstpapier - 3 meter x 70 cm - 3 rollen
BERLIN cadeaupapier - assortiment inpakpapier kerstpapier - 3 meter x 70 cm - 3 rollen
€ 24,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van Tommy Hilfiger sokken, 6 paar, zwart, heren
Tommy Hilfiger sokken, 6 paar, zwart, heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 41,90
Verkoper: Jacq17
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Outsunny Buitenkleed, waterdicht, geschikt voor balkon, terras, grijs
Outsunny Buitenkleed, waterdicht, geschikt voor balkon, terras, grijs
€ 14,95/1m²
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
MONZANA® Koffer, Baseline, handbagagestuk, ABS harde schaal, rubberen wielen, uitschuifbare handgreep, cijferslot, reiskoffer, harde schaal, trolley, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 278
€ 59,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van K-Pro wimperscheider met plat uiteinde
K-Pro wimperscheider met plat uiteinde
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Beschermhoes voor iPhone 15, compatibel met MagSafe, transparante siliconen hoes
Beschermhoes voor iPhone 15, compatibel met MagSafe, transparante siliconen hoes
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 9,90
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Creative Deco XXL Houten Doos Opberg-Kist, 40 x 30 x 24 cm (+/-1cm)
Creative Deco XXL Houten Doos Opberg-Kist, 40 x 30 x 24 cm (+/-1cm)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 75,46
-49%
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Chamaedorea elegans - Kamerpalm - Bergpalm, 9 cm pot
Chamaedorea elegans - Kamerpalm - Bergpalm, 9 cm pot
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 6,03
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 74,90
-4%
€ 71,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Pantserglas voor Apple iPhone 15, beschermfolie, 2x. Camera beschermglas, folie, 2x. Pantserfolie, 2x
Pantserglas voor Apple iPhone 15, beschermfolie, 2x. Camera beschermglas, folie, 2x. Pantserfolie, 2x
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van Pollen by Clairefontaine Briefumschlag DL, schwarz
Pollen by Clairefontaine Briefumschlag DL, schwarz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,36
-41%
€ 10,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Geschenkdoos, mode-stijl doos, met klittenbandsluiting en satijnen lint, formaat 25x20x10 cm, ZWART, 5 stuks.
Geschenkdoos, mode-stijl doos, met klittenbandsluiting en satijnen lint, formaat 25x20x10 cm, ZWART, 5 stuks.
€ 117,96/1m
€ 29,49
Gratis bezorging
Verkoper: Geschenkbox-Direkt
Productafbeelding van Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
Beautylushh Zwarte Sieradenbox met Luxe Opslag Jewelry
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 12,68
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Monzana® Kofferset Baseline, 3-delig, harde schalen, koffer, trolley, reiskoffer, rollkoffer, handbagage, 4 wielen, M-L-XL set, blauw
Monzana® Kofferset Baseline, 3-delig, harde schalen, koffer, trolley, reiskoffer, rollkoffer, handbagage, 4 wielen, M-L-XL set, blauw
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 176
€ 137,20
-€ 9,20
€ 128,00
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van PS5 - DualSense-oplaadstation - ZB-PS5
PS5 - DualSense-oplaadstation - ZB-PS5
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 55,50
-62%
€ 20,62
Verkoper: CaseZone
Productafbeelding van Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
Relaxdays tablettenbox met etui, 7 dagen, 4 compartimenten, wekelijkse pillendoos voor onderweg en op reis, tablettenetui, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Wijnkist voor 6 flessen inclusief houtwol als cadeauverpakking
Wijnkist voor 6 flessen met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
€ 66,58/1m
Wijnkist voor 5 flessen inclusief houtwol als cadeauverpakking
Wijnkist voor 5 flessen met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
Productafbeelding van Springos® Zeepbloem met 32 rozen. Zeeprozen, 30 cm. Cadeau voor vrouwen, Valentijnsdag, Moederdag
Springos® Zeepbloem met 32 rozen. Zeeprozen, 30 cm. Cadeau voor vrouwen, Valentijnsdag, Moederdag
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 53,90/1kg
Houten wijnkist voor 4 wijnflessen met schuifdeksel en houtwol
Wijnkist voor 4 flessen met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
€ 29,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
Productafbeelding van Teddybeer van rozen. Rozenbeer in cadeauverpakking met strik. Kunstbloemenfiguur, hoogte 25 cm
Teddybeer van rozen. Rozenbeer in cadeauverpakking met strik. Kunstbloemenfiguur, hoogte 25 cm
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 119,75/1m
Stijlvolle houten wijnkist voor 3 wijnflessen met praktisch schuifdeksel. De wijnkist wordt inclusie, AI-gegenereerde afbeelding
Wijnkist voor 3 flessen met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
€ 69,31/1m
Houten wijnkist voor 2 wijnflessen met schuifdeksel en houtwol
Wijnkist voor 2 flessen met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
€ 63,75/1m
Magnum wijnkist van hout voor grote wijnfles inclusief houtwol
Magnum wijnkist met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor Magnum wijn
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
€ 49,87/1m
Productafbeelding van Wijnkist voor 1 fles met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
Wijnkist voor 1 fles met schuifdeksel – houten kist incl. houtwol – cadeauverpakking voor wijn
€ 24,95
-28%
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Lasergraveren
€ 49,18/1m
Productafbeelding van Springos® Rozenbox: Een eeuwige roos, het perfecte cadeau voor Valentijnsdag
Springos® Rozenbox: Een eeuwige roos, het perfecte cadeau voor Valentijnsdag
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 159,50/1m
Productafbeelding van Echte roos met ketting, gegraveerd met "Ik hou van jou" in 100 talen, in een paarse geschenkdoos
Echte roos met ketting, gegraveerd met "Ik hou van jou" in 100 talen, in een paarse geschenkdoos
€ 115,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eeuwige roos met splitketting, cadeauverpakking, rode kristal
Eeuwige roos met splitketting, cadeauverpakking, rode kristal
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.056,70/1m
Productafbeelding van Eeuwige roos met ketting en oorbellen, kristalrood, cadeauverpakking
Eeuwige roos met ketting en oorbellen, kristalrood, cadeauverpakking
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.022,61/1m
Productafbeelding van Gekonserveerde roos met "Ik hou van jou"-ketting, cadeau set voor dames, mat blauw
Gekonserveerde roos met "Ik hou van jou"-ketting, cadeau set voor dames, mat blauw
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 781,73/1m
Productafbeelding van Cadeaukist zonnebloem, 60e verjaardag voor dames
Cadeaukist zonnebloem, 60e verjaardag voor dames
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 417,86/1m
Productafbeelding van Rosenbeer 25 cm hoog, rode geschenkdoos, liefdeskaart, handgemaakt
Rosenbeer 25 cm hoog, rode geschenkdoos, liefdeskaart, handgemaakt
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 236,08/1kg
Productafbeelding van Cadeaukist voor een 21e verjaardag voor dames, roze goud, 9-delig, met beker, kaars, toilettas, spiegel, sieradendoosje, sokken, armband en wenskaart
Cadeaukist voor een 21e verjaardag voor dames, roze goud, 9-delig, met beker, kaars, toilettas, spiegel, sieradendoosje, sokken, armband en wenskaart
€ 110,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 528,52/1m
Productafbeelding van Cadeaubox met een gedroogde roos, inclusief een collier en oorbellen van 925 sterling zilver
Cadeaubox met een gedroogde roos, inclusief een collier en oorbellen van 925 sterling zilver
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.023,14/1m
Productafbeelding van Cadeauset met een gedroogde roos en een ketting met de tekst "Ik hou van jou", in een mat roze kleur
Cadeauset met een gedroogde roos en een ketting met de tekst "Ik hou van jou", in een mat roze kleur
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,11/1m
Productafbeelding van Eeuwige Roos cadeau set met "Ik hou van jou" ketting, mat rood
Eeuwige Roos cadeau set met "Ik hou van jou" ketting, mat rood
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 781,73/1m