Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof

€ 54,03

€ 51,33-4%

€ 256,65 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Drachenblut Biocare - 30 ml
Drachenblut Biocare - 30 ml
€ 626,33/1l
€ 18,79
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Gingerin Plus: Hooggeconcentreerde vloeibare ginkgerextract, capsules, 60 capsules
Gingerin Plus: Hooggeconcentreerde vloeibare ginkgerextract, capsules, 60 capsules
€ 337,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidensap - Spitswegewortel, 200 ml
Kruidensap - Spitswegewortel, 200 ml
€ 35,80/1l
€ 12,66
-43%
€ 7,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BioMarine® Diepzeehaai leverolie, vloeibaar, 100 ml
BioMarine® Diepzeehaai leverolie, vloeibaar, 100 ml
€ 67,18/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Curcumine vloeibaar extract, CurMizell, 50 ml
Curcumine vloeibaar extract, CurMizell, 50 ml
€ 382,80/1l
€ 19,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biolite Lanze-Plantain Plus, 75 ml
Biolite Lanze-Plantain Plus, 75 ml
€ 394,13/1l
€ 31,12
-5%
€ 29,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van RegulatPro® - Collageendrank, 20x20ml | DR. NIEDERMAIER
RegulatPro® - Collageendrank, 20x20ml | DR. NIEDERMAIER
€ 199,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 79,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Epresat multivitamine (250 ml)
Salus Epresat multivitamine (250 ml)
€ 23.780,00/1l
€ 52,12
-54%
€ 23,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ARCUMIN PLUS+: Mizellair curcumacapsules, 60 capsules
ARCUMIN PLUS+: Mizellair curcumacapsules, 60 capsules
€ 384,65/1kg
€ 30,29
-9%
€ 27,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kruidensap - Andorn, 200 ml
Kruidensap - Andorn, 200 ml
€ 35,80/1l
€ 7,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Liposomale vitamine C - 200 ml
Liposomale vitamine C - 200 ml
€ 52,75/1l
€ 10,55
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Biolite Pantobiol 1, regeneratie, 200 ml
Biolite Pantobiol 1, regeneratie, 200 ml
€ 169,90/1l
€ 35,77
-5%
€ 33,98
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samento Nutramedix 60 ml
Samento Nutramedix 60 ml
€ 1.053,33/1l
€ 64,79
-2%
€ 63,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Labs212 B Spectrum 60 BI7982-capsules
Labs212 B Spectrum 60 BI7982-capsules
€ 199,95/1l
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Cardiotens Plus voedingssupplement
Cardiotens Plus voedingssupplement
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: NoviluniumHerbalis
Productafbeelding van Nebeská císařovna 50 ml, MYCOMEDICA
Nebeská císařovna 50 ml, MYCOMEDICA
€ 746,20/1l
€ 37,31
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Weightberry (30 ml), voedingssupplement
Weightberry (30 ml), voedingssupplement
€ 599,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,56
-53%
€ 17,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Plantensap - Brandnetel 200ml | SCHOENENBERGER
Plantensap - Brandnetel 200ml | SCHOENENBERGER
€ 35,80/1l
€ 12,20
-41%
€ 7,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Arhama Salbeiwortel, vloeibaar, 500 ml
Arhama Salbeiwortel, vloeibaar, 500 ml
€ 88,18/1l
€ 44,09
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Populin Plus

200 ml

Voedingssupplement Populin Plus bevat: zwarte populier extract (Populus nigra Gemma) en een extract van Daurische lariks hout, rijk aan taxifoline (Larix gmelinii).

Zwarte populier

Ondersteunt het behoud van een optimale functie van de bovenste luchtwegen en de gezondheid van de bloedvaten. Het draagt bij aan het behoud van de gezondheid van hart en bloedvaten.

Voor wie is het?

Voor personen die een voedingssupplement zoeken dat de goede werking van de bovenste luchtwegen ondersteunt.

Voor personen die de gezondheid van het cardiovasculaire systeem willen behouden.

Voor personen die de gezondheid van hart en bloedvaten willen behouden.

Gebruiksaanwijzing

Los een maatschepje (2,5 ml) van het product op in een half glas warm water en drink het direct na bereiding. Neem driemaal daags een maatschepje, 40 minuten na een maaltijd. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet.

Dit product is uitsluitend bedoeld voor volwassenen. Het gebruik van dit product wordt niet aanbevolen tijdens de zwangerschap of borstvoeding. Dit voedingssupplement mag niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kleine kinderen n, op een droge plaats en bij kamertemperatuur. Bescherm tegen licht. Personen met een bekende overgevoeligheid voor een van de ingrediënten mogen dit product niet gebruiken.

Ingrediënten:

  • Extract van zwarte populierenknopschors (DER 3:1), een extract rijk aan taxifoline (ook (+) trans-(2R,3R)-Dihydroquercetin genoemd).
  • Gehalte aan ingrediënten met een fysiologische werking in de aanbevolen dagelijkse dosering van het product (3 maatschepjes – 7,5 ml):
  • geconcentreerd extract van zwarte populierenknopschors: 15,0 g
  • taxifoline-rijk extract: 28,5 mg
  • Netto gewicht:
  • 200 ml

Voedingssupplementen mogen niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde voeding of een gezonde levensstijl. Overschrijd de aanbevolen dagelijkse dosering niet. Voedingssupplementen moeten buiten het bereik van kleine kinderen worden bewaard. Wij raden u aan de gedetailleerde informatie op de verpakking of de bijsluiter te lezen voordat u het product gebruikt.

Bewaarcondities:

Bewaar in een goed afgesloten verpakking. Droog en koel n, buiten het bereik van kinderen. Bescherm tegen licht.

Fabrikant:

Biolit Europe Sp. z o. o.

  • ul. Jodłowa 8/1
  • 41-506 Chorzów
Inhoud
200 ml
Ingrediënten
in de beschrijving
Levensmiddelenbedrijven
BIOLIT Europe Sp. z o.o.
Verkoopbenaming
Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof
Fabrikant
BioLite
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof
EAN
4670142963042

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
in de beschrijving
Levensmiddelenbedrijven
BIOLIT Europe Sp. z o.o.
Verkoopbenaming
Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof
Fabrikant
BioLite
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Biolit Populin Plus, 200 ml vloeistof
EAN
4670142963042
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lactoferrine NUCLEO, Lactoferrine Nucleotiden, Norsa Pharma, 30 capsules
Lactoferrine NUCLEO, Lactoferrine Nucleotiden, Norsa Pharma, 30 capsules
€ 55,02/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
Xiaomi Redmi Pad SE 11 inch, 4/128GB, in de kleur Gris Grafito
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 449
€ 426,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
€ 3.339,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
Chlorofyl 500 ml ALTER MEDICA
€ 23,64/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 12,44
-4%
€ 11,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
Linex Forte, 28 capsules - Versterkte formule voor een gezonde darmflora
€ 799.666,69/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
NUCLEOZIN COMPLETE Complex: 5 nucleotiden, zink, voor het immuunsysteem. Norsa Pharma, 60 capsules
€ 50,24/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,81
-42%
€ 25,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 503,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Xiaomi Dreame V12 - Stofzuiger - Steelstofzuiger/Handstofzuiger (2-in-1)
Xiaomi Dreame V12 - Stofzuiger - Steelstofzuiger/Handstofzuiger (2-in-1)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 547,68
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van 420 ml waterstofwaterfles, drinkfles met SPE-elektrolysetechnologie, rozenrood
420 ml waterstofwaterfles, drinkfles met SPE-elektrolysetechnologie, rozenrood
€ 28,50
-8%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Ozongenerator luchtreiniger, 600 mg/uur, met timer. Ozongenerator, ozongericht, ozonisator voor fruit, groenten en luchtzuivering
Ozongenerator luchtreiniger, 600 mg/uur, met timer. Ozongenerator, ozongericht, ozonisator voor fruit, groenten en luchtzuivering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 36,00
-7%
€ 33,47
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Apple iPhone 12 Pro, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grijs
Apple iPhone 12 Pro, 15,5 cm (6,1 inch), 2532 x 1170 pixels, 128 GB, 12 MP, iOS 14, Grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 156
Gereviseerd
€ 314,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Natuurlijk titanium
Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Natuurlijk titanium
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 168
Gebruikt
€ 1.005,62
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Kledingkast "Nevada" in wit, schoenenkast met 6 deuren, 111 x 191 cm
Kledingkast "Nevada" in wit, schoenenkast met 6 deuren, 111 x 191 cm
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 372,48
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Hydrogen-1 waterstofwatergenerator, 400 ml, glazen fles
Hydrogen-1 waterstofwatergenerator, 400 ml, glazen fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 119,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 3.08 Parasol met drie luifels, 300 x 150 cm - verstelbaar/met handgreep - kleur: antraciet
3.08 Parasol met drie luifels, 300 x 150 cm - verstelbaar/met handgreep - kleur: antraciet
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 91,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Koolmonoxidmelder, batterijgevoed, gaswaarschuwingssysteem, CO-meter, waarschuwingsapparaat, houtkachel
Koolmonoxidmelder, batterijgevoed, gaswaarschuwingssysteem, CO-meter, waarschuwingsapparaat, houtkachel
€ 46,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
Cytrynian Magnesium + Vitamine B6, Glutenvrij, 100 Capsules - Biowen
€ 6.040,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SONNI Zwarte, hoogglanzende vitrinekast met LED-verlichting en een lade, afmetingen 55x35x172 cm. Glazen vitrinekast
SONNI Zwarte, hoogglanzende vitrinekast met LED-verlichting en een lade, afmetingen 55x35x172 cm. Glazen vitrinekast
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 158,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B, 17,5 cm (6,9 inch), 12 GB, 128 GB, 108 MP, Android 10, grijs
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G SM-G988B, 17,5 cm (6,9 inch), 12 GB, 128 GB, 108 MP, Android 10, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 1.349,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Philips DryCare BHD003/00 haardroger, 1400 W, roze/wit
Philips DryCare BHD003/00 haardroger, 1400 W, roze/wit
€ 37,03/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,07
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 100 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 100 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2786
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
Epsomzout 3 kg, bittersalz, magnesiumsulfaat, badzout, voetbad, peeling, tuin
€ 5,19/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 15,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Biolite Siroop van dennenknopjes, 200 ml
Biolite Siroop van dennenknopjes, 200 ml
€ 87,15/1l
€ 18,35
-5%
€ 17,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Dubbelzijdige matras
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4601
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 16 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg