Farmstay Black Snail & Peptide 9 Perfect Ampulle, 35 ml

€ 17,04

€ 486,86 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 15 – di 20 oktober
Onze bestedeals
Lipliners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
€ 447,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,00
-21%
€ 44,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sweed Lipliner, lipliner
Sweed Lipliner, lipliner
€ 21.925,23/1kg
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lipomlijner - 00 transparant, 1,14g
Lipomlijner - 00 transparant, 1,14g
€ 15.210,53/1kg
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lipomlijner - 01 tulpenhout, 1,05 gram
Lipomlijner - 01 tulpenhout, 1,05 gram
€ 16.466,67/1kg
€ 17,29
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Farmstay Hyaluron Gezichtsserum, 100 ml
Farmstay Hyaluron Gezichtsserum, 100 ml
€ 107,40/1l
€ 18,16
-40%
€ 10,74
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van TOCOBO - Volle, bessenaroma lippenbalsem, bessenmelk, 4 g
TOCOBO - Volle, bessenaroma lippenbalsem, bessenmelk, 4 g
€ 4.540,00/1kg
€ 18,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Artdeco Perfect Color Lipstick, verzorgende formule, 4 g
Artdeco Perfect Color Lipstick, verzorgende formule, 4 g
€ 2.060,00/1kg
€ 8,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Perfect Lipliner 1,2 g - Zinfandel (lipomlijner)
Perfect Lipliner 1,2 g - Zinfandel (lipomlijner)
€ 1.141,00/1kg
€ 11,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bionoble ricinusolie, 500 ml
Bionoble ricinusolie, 500 ml
€ 84,14/1kg
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kundal KUNDAL-Honing
Kundal KUNDAL-Honing
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Zonnebrandcrème SPF 50+, 23 g
Medi-Peel Peptide 9 Vitanol Pro Zonnebrandcrème SPF 50+, 23 g
€ 784,35/1kg
€ 18,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kundal Volume & Fixing Curl Cream, 130 ml
Kundal Volume & Fixing Curl Cream, 130 ml
€ 180,15/1l
€ 23,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FARMSTAY Real Essence Masker, perziktissuemasker, 23 ml
FARMSTAY Real Essence Masker, perziktissuemasker, 23 ml
€ 30,87/1l
€ 0,71
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van TERRAZEN Aqua Recharge Deep Moist Serum - Serum voor intensieve hydratatie, 55 ml
TERRAZEN Aqua Recharge Deep Moist Serum - Serum voor intensieve hydratatie, 55 ml
€ 593,27/1l
€ 32,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ENOUGH - Collageen Whitening Moisture Foundation #13 - Verhelderende collageen-foundation - 100 ml
ENOUGH - Collageen Whitening Moisture Foundation #13 - Verhelderende collageen-foundation - 100 ml
€ 81,60/1l
€ 8,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence, lifting-oogcrème tegen rimpels, 40 ml
Medi-Peel Peptide 9 Aqua Essence, lifting-oogcrème tegen rimpels, 40 ml
€ 315,75/1l
€ 12,63
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wibo Lip Define lippenstiftcorrectie, met vitamine E - 1,2g
Wibo Lip Define lippenstiftcorrectie, met vitamine E - 1,2g
€ 7.241,67/1kg
€ 8,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guerlain Guerlapin Brown g G0439
Guerlain Guerlapin Brown g G0439
€ 34,96/1kg
€ 34,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DUCK PLUMP Lippenomlijner #01 - Ducking Clear, 0,33 g
DUCK PLUMP Lippenomlijner #01 - Ducking Clear, 0,33 g
€ 58.606,06/1kg
€ 19,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ENOUGH - 8 Peptide Sensation Pro Balancing Cream - Peptidecrème - 50 ml
ENOUGH - 8 Peptide Sensation Pro Balancing Cream - Peptidecrème - 50 ml
€ 267,60/1l
€ 13,38
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Farmstay Black Snail & Peptide 9 Perfect Ampulle, 35 ml
Inhoud
35 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Butyleenglycol, Dipropeenglycol, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Dimethiconol, Polyglyceryl-10 Lauraat, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-10 Myristaat, Ethylhexylglycerin, Natrium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthaangom, Parfum, Adenosine, Dinatrium EDTA, Slijmfilteraat van slakken, Ethyl Hexanediol, Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Koper Tripeptide-1, Hexapeptide-9, Hexapeptide-11, Acetyl Hexapeptide-8, Alanine/Histidine/Lysine Polypeptide Koper HCl, Nonapeptide-1.
Fabrikant
EAN
8809639172292

Inhoud
35 ml
Ingrediënten
Water, Glycerin, Butyleenglycol, Dipropeenglycol, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Dimethiconol, Polyglyceryl-10 Lauraat, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-10 Myristaat, Ethylhexylglycerin, Natrium Polyacryloyldimethyl Taurate, Xanthaangom, Parfum, Adenosine, Dinatrium EDTA, Slijmfilteraat van slakken, Ethyl Hexanediol, Tripeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Palmitoyl Tripeptide-1, Koper Tripeptide-1, Hexapeptide-9, Hexapeptide-11, Acetyl Hexapeptide-8, Alanine/Histidine/Lysine Polypeptide Koper HCl, Nonapeptide-1.
Fabrikant
EAN
8809639172292
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jane Iredale Lip- en wangkleur "Just Kissed" in de tint "Forever Red" (3 g)
Jane Iredale Lip- en wangkleur "Just Kissed" in de tint "Forever Red" (3 g)
€ 10.200,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – een cosmetisch product voor huidverzorging
Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D – een cosmetisch product voor huidverzorging
€ 52,24/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lèvres Perfect, 1,2 g, Bruin, Roodbruin, Hydraterend, Gladmakend, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, ZEOLITE, STEARYL DIMETHICONE, BIS-DIGLYCERYL..., AI-gegenereerde afbeelding
Sisley Phyto-Lèvres Perfect, 1,2 g, Bruin, Roodbruin, Hydraterend, Gladmakend, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: ETHYLHEXYL PALMITATE, SYNTHETIC WAX, ZEOLITE, STEARYL DIMETHICONE, BIS-DIGLYCERYL...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 489,60/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Nude, Nude, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,00
-21%
€ 44,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 447,60/1kg
Productafbeelding van Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Roze, Rose Passion, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
Sisley Phyto-Lévres Perfect, 1,2 g, Roze, Rose Passion, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Jojoba-olie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,72
-5%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 37.400,00/1l
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Akt, Brun Createur, voor dames, ingrediënten: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIEVEOIL...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Akt, Brun Createur, voor dames, ingrediënten: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIEVEOIL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.400,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown BB Lip Pencil Red, 1 gram, Rood, Verzachtend, Inhoudstoffen: Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown BB Lip Pencil Red, 1 gram, Rood, Verzachtend, Inhoudstoffen: Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 29.750,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141596, 1 gram, Nude, Pale Mauve, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141596, 1 gram, Nude, Pale Mauve, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 38,76
-10%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 31.527,27/1kg
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Parme Silhouette, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIE...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Parme Silhouette, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, GEHYDROGENEERDE OLIE...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 7,80/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141381, 1 gram, Bruin, Rum Raisin, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141381, 1 gram, Bruin, Rum Raisin, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 33,63/1l
Productafbeelding van TOM FORD Lip Sculptor, 0,2 g, Oranje, Crush, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: CETYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTHETIC WAX, EUPHORBIA...
TOM FORD Lip Sculptor, 0,2 g, Oranje, Crush, Verzachtend, Voor vrouwen, Inhoudstoffen: CETYL ETHYLHEXANOATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, TRIETHYLHEXANOIN, SYNTHETIC WAX, EUPHORBIA...
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 168.300,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170141404, 1 gram, Bruin, Cocoa, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
Bobbi Brown 716170141404, 1 gram, Bruin, Cocoa, Verzachtend, Caprylic/Capric Triglyceride, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Gehydrogeneerde olijfolie, Myristyl...
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 28.050,00/1kg
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Rood, Favoriet, Voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
Dior Contour, 1,2 g, Rood, Favoriet, Voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.950,00/1kg
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Rood, Klassiek, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
Dior Contour, 1,2 g, Rood, Klassiek, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETISCHE WAS,
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.950,00/1kg
Productafbeelding van Lippenomlijner (Contour Lipliner Pencil), 1,2 g, kleur 259 Nude Ribbon
Lippenomlijner (Contour Lipliner Pencil), 1,2 g, kleur 259 Nude Ribbon
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.632,00/1kg
Productafbeelding van Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Moka Renversant, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, SYNTHETISCHE WAS, POLYBUTENE, CERA ALBA (bijenwas), ...
Givenchy Lip Liner, 1,1 g, Kleur: Akt, Moka Renversant, Geschikt voor: vrouwen, Inhoudstoffen: Kandelillawas, CYCLOPENTASILOXANE, ISODODECANE, SYNTHETISCHE WAS, POLYBUTENE, CERA ALBA (bijenwas), ...
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.500,00/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place, 1,2 g, Kleur: Rot (Rood), Fragile Ego, Hydraterend, Egaliserend, Bevat: Jojoba-olie, Isododecaan, Synthetische was, Polybutene, Trimethylsiloxysilicaat, Sucrose Tetrastearate Triacetaat,...
Estée Lauder Double Wear 24H Stay-in-Place, 1,2 g, Kleur: Rot (Rood), Fragile Ego, Hydraterend, Egaliserend, Bevat: Jojoba-olie, Isododecaan, Synthetische was, Polybutene, Trimethylsiloxysilicaat, Sucrose Tetrastearate Triacetaat,...
€ 33,66
-6%
€ 31,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.240,00/1l
Productafbeelding van Dior Contour, 1,2 g, Akt, Nude look, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX,
Dior Contour, 1,2 g, Akt, Nude look, voor dames, 15098/A. Inhoud: 1 stuk. Ingrediënten: ISODODECANE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYBUTENE, SYNTHETIC WAX,
€ 37,74
-15%
€ 32,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 26.725,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Bruin, Le Brun Tonka, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX...
Guerlain Contour G, 1,2 g, Bruin, Le Brun Tonka, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX...
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 22.100,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Rood, Le Rouge Rubis, Egaliserend, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX..., 1 stuk
Guerlain Contour G, 1,2 g, Rood, Le Rouge Rubis, Egaliserend, - RICINUS COMMUNIS (CASTOR) ZAADOLIE - SQUALANE - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - CARNAUBAWAX..., 1 stuk
€ 31,00
-17%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 25.500,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Brow G, Bruin, Roodbruin, 0,09 g, Oogpotlood, 19049 INGREDIËNTEN: - STEAANZURE - MICA - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - RHUS SUCCEDANEA FRUIT..., 1 stuk
Guerlain Brow G, Bruin, Roodbruin, 0,09 g, Oogpotlood, 19049 INGREDIËNTEN: - STEAANZURE - MICA - GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE - RHUS SUCCEDANEA FRUIT..., 1 stuk
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 23,46/1kg
Productafbeelding van Guerlain Contour G, 1,2 g, Roos, Le Bois de Rose, Verzachtend, Voor vrouwen, Ingreediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SQUALANE, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA CARNAUBA (COPERNICIA...
Guerlain Contour G, 1,2 g, Roos, Le Bois de Rose, Verzachtend, Voor vrouwen, Ingreediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, SQUALANE, HYDROGENATED CASTOR OIL, CERA CARNAUBA (COPERNICIA...
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.550,00/1kg