5,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Ghassoul waspoeder, origineel klei- en lava-poeder, voor haar- en lichaamsverzorging, gezichtsmasker, peeling, sauna. 500 gram
€ 7,55
€ 15,10 / 1kg
plus € 11,95 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Reinigingsscrubs & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur€ 64,95/1l
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite

Meer informatie over deze advertentie
Peeling voor de hoofdhuid, Farmona Professional, 200 ml€ 60,75/1l
€ 13,99
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,15
Verkoper: Lemonbite

Meer informatie over deze advertentie
Gezichts scrub Mádara (60 ml)€ 391,00/1l
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Gezichtsreiniger Declaré Soft Cleansing (100 ml)€ 214,20/1l
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders

Milde gezichtsscrub zonder schurende deeltjes, 50 ml
€ 467,00/1l
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nacomi Peeling voor het lichaam, kokostorte smaak, 200g
€ 68,50/1kg
€ 16,44
Verkoper: somnia24

Ziaja Ulga Enzymatische peeling, 60 ml
€ 119.900,00/1kg
€ 11,99
Verkoper: somnia24

Satin Lips Shea Suiker Scrub, 8 gram
€ 3.710,00/1l
€ 18,55
Verkoper: lithuaniashop

Milde enzymatische peeling, 100 ml
€ 278,96/1kg
€ 32,08
Verkoper: somnia24

Gezichtsmasker met geitenmelk - 75 ml - Ziaja
€ 11,32
-74%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,89
Verkoper: Avanti_Shop

Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
€ 168,82/1l
€ 18,57
Verkoper: somnia24

APIS Enzymatische peeling met bio-enzymen en zeewier, 100 ml
€ 144,70/1l
€ 22,82
-36%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,47
Verkoper: secocosmetics-com

BIELENDA Enzymatische gezichtsmasker, 150g
€ 90,28/1kg
€ 20,77
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,25
Verkoper: Katomix

Milde peeling voor het gezicht, 100 ml
€ 256,64/1kg
€ 32,08
Verkoper: somnia24

Comodynes lichaamsscrub, 225 gram
€ 141,47/1l
€ 21,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Milde enzymatische peeling (Soft Peeling), 25 ml
€ 1.877,60/1l
€ 46,94
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Lichaamspeeling met natuurlijke siliconenparels, 3-in-1: exfolieert, verzacht en maakt de huid glad, 200 ml
€ 22.820,00/1l
€ 22,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Topicrem Milde Exfoliant 3-in-1, 200 ml
€ 106,65/1l
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Filorga - Enzymatische exfoliërende crème voor de huid - Peelingcrème voor alle huidtypes, 75 ml
€ 15.460,00/1l
€ 15,46
Verkoper: ParfumGroup

Duetus Peeling, gezichtsmasker, 75 ml
€ 142,27/1l
€ 10,67
Verkoper: Katomix
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Ghassoul is een zeepachtige, Marokkaanse klei-/lava-reinigingsaarde die gebruikt kan worden voor huidreiniging/scrubben of als gezichtsmasker, en ook voor de verzorging van het haar.
Ghassoul (uitgesproken: Rhassoul of Rassul) is afgeleid van het Arabische werkwoord "Rassala", wat "wassen" betekent.
Deze reinigingsaarde wordt gewonnen uit de enige bekende afzettingen ter wereld, aan de rand van de Atlasgebergte, in de vallei van de Moulouya, op 200 km van de Marokkaanse stad Fès.
Werking:
Vanwege zijn unieke samenstelling heeft Ghassoul een hoge absorptiecapaciteit en elektrostatische krachten.
Het absorbeert alleen overtollige huidvet en diverse vuilpartikels. Deze worden vervolgens eenvoudig met water afgespoeld.
Ghassoul ontvet de huid en hoofdhuid nooit volledig, waardoor de natuurlijke beschermende film behouden blijft.
Door het wassen van het haar met Ghassoul kan voortdurend vetheid worden voorkomen.
Gebruik:
- De kleine stukjes worden overgoten met voldoende water totdat een dunne, aardse pasta ontstaat.
- Laat dit vervolgens kort wellen. De benodigde hoeveelheid, afhankelijk van de haarlengte, kunt u snel zelf bepalen.
- Was vervolgens het haar en/of het hele lichaam met deze dunne pasta.
- Voor het wassen van het haar wordt de bereide mengsel in het natte haar verdeeld en zachtjes gemasseerd.
- Na een korte inwerktijd wordt het grondig met warm water afgespoeld.
- Voor de reiniging van het lichaam wordt ook de bereide mengsel gebruikt.
- Het wordt eenvoudig op de huid aangebracht en vervolgens afgespoeld.
Scrub, gezichtsmasker, haarmasker en totale ontspanning
Voordelen:
- Het reinigt zacht, maar grondig en is, omdat het huidvriendelijk is, geschikt voor elk huidtype en elk haartype.
- Het is volledig milieuvriendelijk, omdat het geen oppervlakteactieve stoffen, emulgatoren, geur-, kleur- of conserveermiddelen bevat.
- Het is 100% biologisch afbreekbaar en heeft een onbeperkte houdbaarheid.
- Het haar dat gewassen is met Ghassoul, wordt voller, glanzender en soepeler.
- Het hoeft op de lange termijn niet zo vaak gewassen te worden, omdat de zachte reiniging geen extra vetproductie stimuleert.
- Het is niet aangetast door micro-organismen en irriteert noch de huid, noch de ogen.
- Het is een echt alternatief, zelfs voor mensen met een gevoelige huid en allergieën.
- Model
- Ghassoul Wascherde
- Gewicht
- 500 g
- Inhoud
- 500 ml
- Ingrediënten
- Marokkaanse klei / lavawasmpoeder
- Fabrikant
- Simandra
- EAN
- 4251705406246
- Model
- Ghassoul Wascherde
- Gewicht
- 500 g
- Inhoud
- 500 ml
- Ingrediënten
- Marokkaanse klei / lavawasmpoeder
- Fabrikant
- Simandra
- EAN
- 4251705406246
Gaat ook goed samen met

EDA 010703 G.GF: Parasolstandaard, kunststof, rond, 430 mm, donkergrijs
€ 36,02
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,63
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

MONZANA® Campingshower, 12V adapter voor auto, opbergtas, 2 meter slang, 5 meter stroomkabel, handdouche, douche voor honden, tuinsdouche, douchepomp, antracietkleurig
€ 28,50
Verkoper: PartyKadoshop

Opvouwbare garderobekast, inclusief 6 transparante deuren met magnetische sluiting, 1 kledingstang en 10 vakken. Geschikt voor de slaapkamer
€ 111,30
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta

Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Aroma Diffuser Medisana AD 620
€ 269,39/1kg
€ 30,98
Verkoper: velmontask

Regenton antraciet kleur, model FLORENZ, 200 liter, inclusief kraan
€ 44,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Ghassoul waspoeder, origineel klei- en lava-poeder, voor haar- en lichaamsverzorging, gezichtsmasker, peeling, sauna. 2 x 500 gram
€ 14,99/1kg
€ 14,99
Verkoper: Simandra-shop

Guess 4G Metal Logo Backcover voor de Apple iPhone 15 Pro - Bruin
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ploonk

Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 1 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Heel goed
Het product komt overeen met de beschrijving. Zeer snel geleverd. Bedankt!
Beoordeeld op 20 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Verdraagbaarheid
Zeer goed
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,89
-27%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,80/1l

Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 64,95/1l

Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
€ 26,91
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,88/1kg

Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 30 ml
€ 16,11
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 262,29/1kg

Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 70,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.403,80/1l

Verwijderende crème, potje van 50 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1,29/1kg

Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 282,00/1kg

Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l

Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 36,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 369,70/1l

Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.156,00/1l

Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l

Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,80/1l

Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 958,67/1kg
![Productafbeelding van Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/207044d166d5c52b97df5c25dbc598e1.webp)
Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 952,00/1l

ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l

Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
€ 29,58
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.573,71/1l

Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l

Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
€ 26,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,91/1kg