Ghassoul waspoeder, biologisch, veganistisch, klei, lava, shampoo, haarverzorging, gezichtsmasker, peeling, 10 x 500 gram

€ 49,90

€ 9,98 / 1kg

plus € 11,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Reinigingsscrubs & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 1.530,00/1l
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
€ 958,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Reinigings- en peelingpoeder 2-in-1 (Enzym- en vitamine C reiniger) 40 g
Reinigings- en peelingpoeder 2-in-1 (Enzym- en vitamine C reiniger) 40 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Peeling voor de hoofdhuid, Farmona Professional, 200 ml
Peeling voor de hoofdhuid, Farmona Professional, 200 ml
€ 60,75/1l
€ 13,99
-13%
€ 12,15
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lazartigue, Exfoliërende hoofdhuidscrub, veganistisch, voor het ontgiften, 75 ml
Lazartigue, Exfoliërende hoofdhuidscrub, veganistisch, voor het ontgiften, 75 ml
€ 342,80/1l
€ 25,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van APIS Enzymatische peeling met bio-enzymen en zeewier, 100 ml
APIS Enzymatische peeling met bio-enzymen en zeewier, 100 ml
€ 228,20/1l
€ 22,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
Regenerum, Enzymatische peeling voor de hoofdhuid, 110 ml
€ 168,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde peeling voor het gezicht, 100 ml
Milde peeling voor het gezicht, 100 ml
€ 256,64/1kg
€ 32,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde enzymatische peeling, 100 ml
Milde enzymatische peeling, 100 ml
€ 278,96/1kg
€ 32,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gezichtsmasker met geitenmelk - 75 ml - Ziaja
Gezichtsmasker met geitenmelk - 75 ml - Ziaja
€ 11,32
-74%
€ 2,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nacomi Peeling voor het lichaam, kokostorte smaak, 200g
Nacomi Peeling voor het lichaam, kokostorte smaak, 200g
€ 68,50/1kg
€ 16,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BIELENDA Enzymatische gezichtsmasker, 150g
BIELENDA Enzymatische gezichtsmasker, 150g
€ 90,28/1kg
€ 20,77
-21%
€ 16,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch verzorgende peeling met kamille, 120 ml
Biologisch verzorgende peeling met kamille, 120 ml
€ 110,58/1l
€ 13,27
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ziaja Ulga Enzymatische peeling, 60 ml
Ziaja Ulga Enzymatische peeling, 60 ml
€ 119.900,00/1kg
€ 11,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde gezichtsscrub zonder schurende deeltjes, 50 ml
Milde gezichtsscrub zonder schurende deeltjes, 50 ml
€ 477,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Duetus Peeling, gezichtsmasker, 75 ml
Duetus Peeling, gezichtsmasker, 75 ml
€ 142,27/1l
€ 10,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biowinkel, biologische producten, koffieochtend, gezichtsbehandeling, 75 ml
Biowinkel, biologische producten, koffieochtend, gezichtsbehandeling, 75 ml
€ 66,53/1l
€ 5,13
-2%
€ 4,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vruchtenzuur peeling Beauterra, 200 ml
Vruchtenzuur peeling Beauterra, 200 ml
€ 74,30/1l
€ 14,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Topicrem Milde Exfoliant 3-in-1, 200 ml
Topicrem Milde Exfoliant 3-in-1, 200 ml
€ 106,65/1l
€ 21,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Milde peeling-gezichtsmasker met abrikoos, 50 ml
Milde peeling-gezichtsmasker met abrikoos, 50 ml
€ 309,80/1l
€ 15,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ghassoul is een zeepachtige, Marokkaanse klei-/lava-reinigingsaarde die gebruikt kan worden voor huidreiniging/scrubben of als gezichtsmasker, en ook voor de verzorging van het haar.

Ghassoul (uitgesproken: Rhassoul of Rassul) is afgeleid van het Arabische werkwoord "Rassala", wat "wassen" betekent.

Deze reinigingsaarde wordt gewonnen uit de enige bekende afzettingen ter wereld, aan de rand van de Atlasgebergte, in de vallei van de Moulouya, op 200 km van de Marokkaanse stad Fès.

Werking:

Vanwege zijn unieke samenstelling heeft Ghassoul een hoge absorptiecapaciteit en elektrostatische krachten.

Het absorbeert alleen overtollige huidvet en diverse vuilpartikels. Deze worden vervolgens eenvoudig met water afgespoeld.

Ghassoul ontvet de huid en hoofdhuid nooit volledig, waardoor de natuurlijke beschermende film behouden blijft.

Door het wassen van het haar met Ghassoul kan voortdurend vetheid worden voorkomen.

Gebruik:

  • De kleine stukjes worden overgoten met voldoende water totdat een dunne, aardse pasta ontstaat.
  • Laat dit vervolgens kort wellen. De benodigde hoeveelheid, afhankelijk van de haarlengte, kunt u snel zelf bepalen.
  • Was vervolgens het haar en/of het hele lichaam met deze dunne pasta.
  • Voor het wassen van het haar wordt de bereide mengsel in het natte haar verdeeld en zachtjes gemasseerd.
  • Na een korte inwerktijd wordt het grondig met warm water afgespoeld.
  • Voor de reiniging van het lichaam wordt ook de bereide mengsel gebruikt.
  • Het wordt eenvoudig op de huid aangebracht en vervolgens afgespoeld.

Scrub, gezichtsmasker, haarmasker en totale ontspanning

Voordelen:

  • Het reinigt zacht, maar grondig en is, omdat het huidvriendelijk is, geschikt voor elk huidtype en elk haartype.
  • Het is volledig milieuvriendelijk, omdat het geen oppervlakteactieve stoffen, emulgatoren, geur-, kleur- of conserveermiddelen bevat.
  • Het is 100% biologisch afbreekbaar en heeft een onbeperkte houdbaarheid.
  • Het haar dat gewassen is met Ghassoul, wordt voller, glanzender en soepeler.
  • Het hoeft op de lange termijn niet zo vaak gewassen te worden, omdat de zachte reiniging geen extra vetproductie stimuleert.
  • Het is niet aangetast door micro-organismen en irriteert noch de huid, noch de ogen.
  • Het is een echt alternatief, zelfs voor mensen met een gevoelige huid en allergieën.
Gewicht
5000 g
Inhoud
5000 ml
Ingrediënten
Marokkaanse klei / lavawasmpoeder
Fabrikant
Simandra
EAN
4251705406253

Gewicht
5000 g
Inhoud
5000 ml
Ingrediënten
Marokkaanse klei / lavawasmpoeder
Fabrikant
Simandra
EAN
4251705406253
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Abrikozenpitten, bitter, natuurlijke, biologische, rauwe, 0,227 kg.
Abrikozenpitten, bitter, natuurlijke, biologische, rauwe, 0,227 kg.
€ 66,04/1kg
€ 14,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: LittleFarm
Productafbeelding van Thalgo Peeling Marin: Micro-peeling water, essence, 125 ml
Thalgo Peeling Marin: Micro-peeling water, essence, 125 ml
€ 364,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,59
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Actieve reinigingsschuim Annayake, 75 ml
Actieve reinigingsschuim Annayake, 75 ml
€ 392,53/1l
€ 29,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
€ 157,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Celimax - Ji.Woo.Gae Heartleaf BHA Peelingschijfjes - Peelingschijfjes voor de huid, 60 stuks / 125 ml
Celimax - Ji.Woo.Gae Heartleaf BHA Peelingschijfjes - Peelingschijfjes voor de huid, 60 stuks / 125 ml
€ 5.348,34/1l
€ 22,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MEDI-PEEL Algo-Tox Deep Clear reinigingsgel voor het gezicht, 150 ml
MEDI-PEEL Algo-Tox Deep Clear reinigingsgel voor het gezicht, 150 ml
€ 106,33/1l
€ 15,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Medicube Red Succinic Acid Peeling Pads, 70 stuks.
Medicube Red Succinic Acid Peeling Pads, 70 stuks.
€ 0,16/1kg
€ 24,04
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant, Black Rice Ampoule, 80 ml
Dr. Melaxin Peel Shot Exfoliant, Black Rice Ampoule, 80 ml
€ 409,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SOLVERX Rosacea gezichtsreiniger voor rosacea, 200 ml
SOLVERX Rosacea gezichtsreiniger voor rosacea, 200 ml
€ 53,45/1l
€ 10,69
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANUA - BHA 2% Milde Exfoliërende Toner - 150 ml
ANUA - BHA 2% Milde Exfoliërende Toner - 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,14
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectly Clean, Reinigingsschuim, Voor dames, Geschikt voor gemengde huid, Normale huid, Vette huid, Aan te brengen op vochtige huid, Reinigend, Reinigend, Verfrissend, Tube, Plastic
Estée Lauder Perfectly Clean, Reinigingsschuim, Voor dames, Geschikt voor gemengde huid, Normale huid, Vette huid, Aan te brengen op vochtige huid, Reinigend, Reinigend, Verfrissend, Tube, Plastic
€ 170,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,58
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van COSRX - Dagelijkse, milde reinigingsgel met salicylzuur, 150 ml
COSRX - Dagelijkse, milde reinigingsgel met salicylzuur, 150 ml
€ 106,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van GARNIER Hautklar 3-in-1 Reiniging, peeling en masker (150 ml) voor een heldere huid en het verminderen van mee-eters
GARNIER Hautklar 3-in-1 Reiniging, peeling en masker (150 ml) voor een heldere huid en het verminderen van mee-eters
€ 42,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van ma:nyo - Galactomy Enzyme Peelingsgel, 75ml. Een enzymatische peeling
ma:nyo - Galactomy Enzyme Peelingsgel, 75ml. Een enzymatische peeling
€ 173,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,47
-21%
€ 12,98
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Annemarie Börlind ABZPENZP30, voor dames, geschikt voor normale en gevoelige huid, voor een heldere en gladde huid, 1 stuk, verpakking: fles
Annemarie Börlind ABZPENZP30, voor dames, geschikt voor normale en gevoelige huid, voor een heldere en gladde huid, 1 stuk, verpakking: fles
€ 521,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,28
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809738312872, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, egaliseert de huid, 1 stuk, gel, tube
Beauty of Joseon 8809738312872, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, egaliseert de huid, 1 stuk, gel, tube
€ 151,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peelingsoplossing
€ 731,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Reinigings- en peelingpoeder 2-in-1 (Enzym- en vitamine C reiniger) 40 g
Reinigings- en peelingpoeder 2-in-1 (Enzym- en vitamine C reiniger) 40 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Milde peelingcrème voor de droge en gevoelige huid, 50 ml
Milde peelingcrème voor de droge en gevoelige huid, 50 ml
€ 519,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milde gezichtsscrub (Gentle Exfoliator), 50 ml
Milde gezichtsscrub (Gentle Exfoliator), 50 ml
€ 693,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ANUA HEARTLEAF LHA MOISTURE PEELING GEL 120ml - Peelinggel
ANUA HEARTLEAF LHA MOISTURE PEELING GEL 120ml - Peelinggel
€ 172,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,74
Verkoper: NutraBestBG

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 1 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heel goed
Beoordeeld op 20 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Verdraagbaarheid
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
Babor Resurface Exfoliërende Antioxidant Gel, 50 ml
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.530,00/1l
Productafbeelding van Verwijderende crème, potje van 50 ml
Verwijderende crème, potje van 50 ml
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1,29/1kg
Productafbeelding van Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks
Academie Exfolierende Disc Pads - Twee-zijdig peelingpads - 30 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 282,00/1kg
Productafbeelding van Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
Biodroga - Peelingpads met 10% AHA - 40 stuks.
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 214,20/1l
Productafbeelding van Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
Clinique Clarifying Do-Over Peel, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, exfolierend, revitaliserend, verzachtend, 1 stuk, gel, fles met druppelaar
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
Ahava Apple of Sodom Enzymatische Gelaatspeling, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 369,70/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
Dr. Grandel Alpha Effect AHA-peeling, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
-5%
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.156,00/1l
Productafbeelding van Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
Declaré Olu'Olu Reinigingsschuim, 150 ml
€ 43,89
-27%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,80/1l
Productafbeelding van Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
Exfolierende gezichtstoner Doctor, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-3%
€ 31,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 157,55/1l
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
Kiehl's Facial Fuel Energizing Scrub 100 ml, voor mannen, universeel, reinigend, energiek, scrub, met cafeïne en menthol, in een tube. Inhoud: Aqua/Water, Myristic Acid, Perlite, Palmitic Acid, Potassium Hydroxide, Disodium Ricinoleamido...
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,80/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
Annemarie Börlind FRUIT ACID EXFOLIANT, Reinigingsgel, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Verpakt in een pompflacon. Inhoud: AQUA [WATER], GLYCERIN, VACCINIUM MYRTILLUS FRUIT EXTRACT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, BENZYL ALCOHOL...
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 952,00/1l
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
ANNEMARIE BÖRLIND Effect Peeling (50 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
Dr. Grandel Reinigende Ferment Peelings
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 958,67/1kg
Productafbeelding van Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
Ampullen Hydro Balance van Declaré (7 x 2,5 ml)
€ 29,58
-6%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.573,71/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml
Dr. Grandel Exfoliërende Peeling, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish, 110 gram
€ 26,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,91/1kg
Productafbeelding van Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
Farmona | Highlighter Peelingsmasker - 200 ml - Met collageen - Geschikt voor elk huidtype - Frisse citrusgeur
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
€ 64,95/1l
Productafbeelding van Dermalogica Daily Microfoliant
Dermalogica Daily Microfoliant
€ 28,02
-8%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.961,54/1kg
Productafbeelding van APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
APIS - Oxy O2, Verzorgende peeling met zuurstof - effect van microdermabrasie, 200 ml
€ 23,12
-50%
€ 11,45
Verkoper: Lemonbite
€ 57,25/1l
Productafbeelding van Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
Dr. Jart+ DERMACLEAR Dagelijkse Peeling-Reiniger, 100 ml
€ 26,91
-15%
€ 22,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,88/1kg