Inhoud:

250 ml

Alcina A\CPLEX Shampoo: Versterkende shampoo voor gekleurd, chemisch behandeld en gebleekt haar. 250 ml

€ 25,77

€ 22,32-13%

€ 89,28 / 1l

plus € 9,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – vr 9 oktober
Wees er snel bij!
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 43,60/1l
€ 44,72
-2%
€ 43,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 280 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 280 ml
€ 94,71/1l
€ 26,52
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Lee Staffordgrow it longer shampoo (250 ml)
Lee Staffordgrow it longer shampoo (250 ml)
€ 48,00/1l
€ 12,31
-2%
€ 12,00
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 50 ml
Sebastian DarkOil Shampoo voor gladheid en glans, 50 ml
€ 285,60/1l
€ 14,28
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Londa Professional Lightplex Bond Retention Shampoo: Versterkende shampoo voor gekleurd, chemisch behandeld en gebleekt haar. 250 ml
Londa Professional Lightplex Bond Retention Shampoo: Versterkende shampoo voor gekleurd, chemisch behandeld en gebleekt haar. 250 ml
€ 16,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,13
-2%
€ 4,01
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Shampoo voor beschadigd, chemisch behandeld haar, Penetraitt, 50 ml
Shampoo voor beschadigd, chemisch behandeld haar, Penetraitt, 50 ml
€ 262,80/1l
€ 13,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Conditioner voor beschadigd, chemisch behandeld haar, Penetraitt (Conditioner), 50 ml
Conditioner voor beschadigd, chemisch behandeld haar, Penetraitt (Conditioner), 50 ml
€ 163,67/1kg
€ 9,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lazartigue Shampoo, Versterkende Shampoo Lazartigue, 250 ml
Lazartigue Shampoo, Versterkende Shampoo Lazartigue, 250 ml
€ 57,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,32
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Shampoo voor gekleurd haar. Kleurbeschermende shampoo
Shampoo voor gekleurd haar. Kleurbeschermende shampoo
€ 0,05/1l
€ 13,71
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Iraltone Versterkend Shampoo, 400 ml
Iraltone Versterkend Shampoo, 400 ml
€ 64,57/1l
€ 25,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Shampoo voor gekleurd en gebleekt haar, Joanna, traditionele formule, 300 ml
Shampoo voor gekleurd en gebleekt haar, Joanna, traditionele formule, 300 ml
€ 10,72/1kg
€ 2,77
-3%
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Davines Alchemic Conditioner voor natuurlijk en gekleurd haar, variant Tabak, 250 ml
Davines Alchemic Conditioner voor natuurlijk en gekleurd haar, variant Tabak, 250 ml
€ 176,44/1l
€ 44,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BIOPLEX N 3 Versterkende Shampoo, 300 ml
BIOPLEX N 3 Versterkende Shampoo, 300 ml
€ 60,50/1l
€ 18,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van IRALTONE Versterkende Shampoo, 200 ml
IRALTONE Versterkende Shampoo, 200 ml
€ 115,50/1l
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ducray Herstellend Shampoo, 2 flessen van 400 ml
Ducray Herstellend Shampoo, 2 flessen van 400 ml
€ 40,66/1l
€ 32,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Klorane MANGO Shampoo, 400 ml
Klorane MANGO Shampoo, 400 ml
€ 61,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van M:C Shampoo Pferdemark C, 5000 ml, voor gekleurd/beschadigd haar
M:C Shampoo Pferdemark C, 5000 ml, voor gekleurd/beschadigd haar
€ 4,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 23,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ACM NOVOPHANE ENERGISANT: Energiserende shampoo voor het haar, 200 ml
ACM NOVOPHANE ENERGISANT: Energiserende shampoo voor het haar, 200 ml
€ 115,30/1l
€ 23,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Davines NaturalTech™ Herstellende Shampoo, 100 ml
Davines NaturalTech™ Herstellende Shampoo, 100 ml
€ 204,70/1l
€ 20,47
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Alkmene Brandnetel Shampoo, 250 ml
Alkmene Brandnetel Shampoo, 250 ml
€ 15,40/1l
€ 3,85
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

In ons assortiment vindt u haarverzorgingsproducten van de meest bekende kappersmerken. De shampoos van het merk Alcina, uit de speciale collectie voor vrouwen, zijn speciaal ontwikkeld voor droog haar. Dit haarverzorgingsproduct heeft een inhoud van 250 ml.
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
in beschrijving
Fabrikant
EAN
4008666103116

Inhoud
250 ml
Ingrediënten
in beschrijving
Fabrikant
EAN
4008666103116
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
€ 49,73/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 617
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
Productafbeelding van Redken ALL SOFT, Shampoo voor droog haar, 1000 ml, voor glanzend en zacht haar, fles, 1 stuk
Redken ALL SOFT, Shampoo voor droog haar, 1000 ml, voor glanzend en zacht haar, fles, 1 stuk
€ 52,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 52,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
€ 49,42/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml) - Een hydraterende shampoo
€ 55,59/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,53
-16%
€ 55,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van STIEPROX Intensieve Shampoo
STIEPROX Intensieve Shampoo
€ 146,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Bestseller
Productafbeelding van Syoss Color Shampoo - 440 ml
Syoss Color Shampoo - 440 ml
€ 3,64/1l
€ 2,92
-45%
€ 1,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Shampoo en conditioner 2-in-1 tegen roos (e verzorgende shampoo), 400 ml
Shampoo en conditioner 2-in-1 tegen roos (e verzorgende shampoo), 400 ml
€ 21.530,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,53
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Redken Shampoo, Redken haarverzorging, Amino Mint shampoo
Redken Shampoo, Redken haarverzorging, Amino Mint shampoo
€ 49,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 49,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
L'Oréal Professionnel, Serie Expert Curl Expression, Glycerine + Urea H + Hibiscuszaad, 1500 ml
€ 52,19/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 78,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
ISDIN Nutradeica Shampoo, 200 ml. Shampoo
€ 131,85/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
Kalmerende geur: Aveda Shampure voedende shampoo
€ 37,89/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,44
-8%
€ 37,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Diep Reinigende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Diep Reinigende Shampoo, 1000 ml
€ 44,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
Wella SP Repair Shampoo, 1000 ml
€ 27,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 27,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Plantur 39 Hyaluron Shampoo, 250 ml
Plantur 39 Hyaluron Shampoo, 250 ml
€ 125,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
Babaria Uienshampoo Cebolla, 600+100 ml, vloeibare shampoo
€ 14,26/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,98
Verkoper: CoverKingz
Productafbeelding van Artego Artego, een goed merk. Nourishing, 46, 1000 ml
Artego Artego, een goed merk. Nourishing, 46, 1000 ml
€ 13,76/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,16
-9%
€ 13,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
€ 36,74/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
Foamie Berry Fresh Dry Shampoo (40 gr)
€ 147,50/1kg
€ 5,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
Moisture & More, Shampoo voor het haar, Hydraterend, 1000 ml
€ 26,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,81
-5%
€ 26,31
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
Ducray Anaphase Shampoo tegen haaruitval, 400 ml
€ 80,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 32,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
€ 97,54/1l
€ 48,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
Sebastian Professional Dark Oil, lichte shampoo, 250 ml
€ 155,96/1l
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van HEAD & SHOULDERS Shampoo 250ml DERMA X PRO
HEAD & SHOULDERS Shampoo 250ml DERMA X PRO
€ 20,28/1l
€ 5,07
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Geconcentreerd proteïnherstellingssysteem voor het haar, 3x1000 gram
Geconcentreerd proteïnherstellingssysteem voor het haar, 3x1000 gram
€ 52,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 104,94
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Matrix - Food For Soft Hydraterende Shampoo (voor droog haar), 1000 ml
Matrix - Food For Soft Hydraterende Shampoo (voor droog haar), 1000 ml
€ 38,23/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
6x Nature Box Shampoo 385ml Nourishment
€ 10,82/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
20% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: KDrogerie
Productafbeelding van Londa Professional Anti-roos shampoo, 250 ml
Londa Professional Anti-roos shampoo, 250 ml
€ 17,84/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,37/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 20,37
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ALCINA Sensitive Line Shampoo (250 ml) voor de gevoelige hoofdhuid
ALCINA Sensitive Line Shampoo (250 ml) voor de gevoelige hoofdhuid
€ 67,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 617
€ 282,54
-€ 40,39
€ 242,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,70/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 175,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,26/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Revitaliserende Voedende Shampoo, 500 ml, Shampoo, Geschikt voor thuisgebruik, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Sisley Revitaliserende Voedende Shampoo, 500 ml, Shampoo, Geschikt voor thuisgebruik, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Beschadigd haar, Droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 111,66
-€ 2,86
€ 108,80
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 217,60/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 617
€ 70,83
-29%
€ 49,73
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,73/1l
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Detox Shampoo, 930 ml
K18 Peptide Prep Detox Shampoo, 930 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 87,74/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
-9%
€ 81,96
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 86,55/1l
Productafbeelding van Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
Vernieuwde TRESemmé shampoo voor gekleurd haar, beschermt de kleur, 828 ml
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,27/1l
Productafbeelding van Malizia | Douchegel met katoenextract en de geur van karamel - 1 liter - geschikt voor alle huidtypes - mild - kalmerend effect
Malizia | Douchegel met katoenextract en de geur van karamel - 1 liter - geschikt voor alle huidtypes - mild - kalmerend effect
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 3,12
Verkoper: Lemonbite
€ 3,12/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 66,32
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,32/1l
Productafbeelding van Tresemmé | Shampoo - Keratin Smooth - 828 ml - Gladmakend - Met warmtebescherming - Zonder parabenen - Haarzorg
Tresemmé | Shampoo - Keratin Smooth - 828 ml - Gladmakend - Met warmtebescherming - Zonder parabenen - Haarzorg
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,27/1l
Productafbeelding van Tresemmé | Shampoo Rijk aan Vocht - 1,15 liter - Met hyaluronzuur - Hydraterend - Beschermt tegen hitte
Tresemmé | Shampoo Rijk aan Vocht - 1,15 liter - Met hyaluronzuur - Hydraterend - Beschermt tegen hitte
€ 13,99
Verkoper: Lemonbite
€ 12,17/1l
Productafbeelding van TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Shampoo, voor dames, hydraterend, met vitamine E. - Breng een royale hoeveelheid shampoo aan op het haar. - Masseer de hoofdhuid en de haaraanzet zachtjes met uw vingertoppen...
TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Shampoo, voor dames, hydraterend, met vitamine E. - Breng een royale hoeveelheid shampoo aan op het haar. - Masseer de hoofdhuid en de haaraanzet zachtjes met uw vingertoppen...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
€ 14,48/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,63
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,63/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,06
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
-4%
€ 55,40
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-12%
€ 47,04
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 188,16/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,90
-3%
€ 16,39
Verkoper: Exporgin
€ 40,97/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 44,72
-2%
€ 43,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 43,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 45,90
-4%
€ 43,99
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 43,99/1l