Gouden verjaardagstaartdecoratie, taarttopper, vuurwerk, sterren, pailletten, ballon

€ 37,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Taartversieringen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratieset voor verjaardagen, met regenboog en ballonnen, voor kinderen
Eenhoorn taartdecoratieset voor verjaardagen, met regenboog en ballonnen, voor kinderen
€ 209,48/1kg
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratieset, goud, 5-delig, voor verjaardagsfeest, bruiloft
Eenhoorn taartdecoratieset, goud, 5-delig, voor verjaardagsfeest, bruiloft
€ 268,69/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie Cake Topper "Happy Birthday" met sterren, 20 stuks, zilver
Taartdecoratie Cake Topper "Happy Birthday" met sterren, 20 stuks, zilver
€ 924,75/1kg
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 18e verjaardag, 20-delige set, gouden glittertaartopslag met kaarsen
Taartdecoratie voor 18e verjaardag, 20-delige set, gouden glittertaartopslag met kaarsen
€ 699,83/1kg
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Geslachtsonthulling, babyshower, taartdecoratie, keukenaccessoires, babyshower, feestdecoratie
Geslachtsonthulling, babyshower, taartdecoratie, keukenaccessoires, babyshower, feestdecoratie
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hoogwaardige set van paarse vlinder-decoraties in 3D, geschikt als taartdecoratie voor verjaardagen van meisjes of bruiloften
Hoogwaardige set van paarse vlinder-decoraties in 3D, geschikt als taartdecoratie voor verjaardagen van meisjes of bruiloften
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van BackDecor: 15 grappige gezichtjes van suiker
BackDecor: 15 grappige gezichtjes van suiker
€ 945,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van iZoeL Taartdecoratie Roze Goud, Verjaardag, 20 stuks Sterren, Taartversiering
iZoeL Taartdecoratie Roze Goud, Verjaardag, 20 stuks Sterren, Taartversiering
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie verjaardag, gouden sterren, cake topper, set van 20 stuks
Taartdecoratie verjaardag, gouden sterren, cake topper, set van 20 stuks
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Babyfeestdecoratie, meisjes, roze, strikjesmotief, ballonnen, guirlande, lint, taartdecoratie set
Babyfeestdecoratie, meisjes, roze, strikjesmotief, ballonnen, guirlande, lint, taartdecoratie set
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Verjaardagsdecoratieset: luipaardprint banner, slingers, taartdecoratie, cupcake-toppers
Verjaardagsdecoratieset: luipaardprint banner, slingers, taartdecoratie, cupcake-toppers
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie, 16e verjaardag, jongens- en meisjesmodel, goud, taartdecoratie, caketopper
Taartdecoratie, 16e verjaardag, jongens- en meisjesmodel, goud, taartdecoratie, caketopper
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Feestdecoratieset, 80-delig, zwartlichtreactief, neonballonnen, banner, guirlande, tafelkleed, taartdecoraties
Feestdecoratieset, 80-delig, zwartlichtreactief, neonballonnen, banner, guirlande, tafelkleed, taartdecoraties
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Meisjeslipstick, taartdecoratieset, zwartgouden cupcake-toppers
Meisjeslipstick, taartdecoratieset, zwartgouden cupcake-toppers
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie: Eenhoorn, regenboog, verjaardagstaart, voor meisjes
Taartdecoratie: Eenhoorn, regenboog, verjaardagstaart, voor meisjes
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 17-delige set taartdecoratie voor verjaardagstaart, met roze gouden glitter en cupcake-toppers
17-delige set taartdecoratie voor verjaardagstaart, met roze gouden glitter en cupcake-toppers
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie: Meerstaart, glitters, zilver, paars
Taartdecoratie: Meerstaart, glitters, zilver, paars
€ 2.899,00/1kg
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Taartdecoratie voor gouden jubileum, 20 stuks, glinsterende taarttoppers, set voor 50e verjaardag
Taartdecoratie voor gouden jubileum, 20 stuks, glinsterende taarttoppers, set voor 50e verjaardag
€ 949,75/1kg
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Taartdecoratie - Unieke verjaardagstaartdecoraties voor speciale gelegenheden
  • Taartversiering - Hoogwaardige versieringen van voedselveilig papier en bamboe
  • Taarttopper - Diverse inhoud en verrassingen voor een feestelijke uitstraling
  • Verjaardagstaart - Gemakkelijk in gebruik voor een snelle en effectieve decoratie
  • Gouden thema verjaardagsfeest - Luxe design voor een elegante en feestelijke sfeer

Eenvoudig in gebruik: U hoeft alleen verschillende accessoires van de glinsterende "Gefeliciteerd" toppers in de taart te plaatsen. We hopen op een gelukkigere en leukere verjaardag voor uw kinderen, vrienden, vriendinnen of vrienden.

Veelzijdig: Luxe verjaardagstaartdecoraties voor mannen, vrouwen, jongens en meisjes. Geschikt voor het decoreren van taarten, het maken van desserts, cupcakes, muffins, bloemen en andere decoraties voor verjaardagsfeesten, verlovingen, bruiloften, jubilea, huisdecoratie, tuinfeesten, afstudeerfeesten, enz.

Premium materiaal: Hoogwaardige toppers van voedselveilig papier en bamboe; de glitterballon is gemaakt van latex, geurloos en milieuvriendelijk, duurzaam en herbruikbaar.

Diverse inhoud en verrassingen: 1x glitterballon, 2x vuurwerktoppers, 5x ster-taarttoppers, 4x papieren waaier-taarttoppers, 1x "Gefeliciteerd"-topper. De gouden taarttopper past het beste op taarten van 15-25 cm en brengt u meer vreugde bij het vieren.

Unieke decoratie: Artistiek design, dezelfde kleur en de inhoudrijke combinatie geven de taart glans, geven uw feest elegante accenten en festiviteiten.

Fabrikant
Sonstige
EAN
4069518180402

Fabrikant
Sonstige
EAN
4069518180402
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hoogwaardige set van paarse vlinder-decoraties in 3D, geschikt als taartdecoratie voor verjaardagen van meisjes of bruiloften
Hoogwaardige set van paarse vlinder-decoraties in 3D, geschikt als taartdecoratie voor verjaardagen van meisjes of bruiloften
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
PartyDeco KPT57-100, Taartdecoratie, Hout, Hout, Verjaardag, 1 stuk, 16,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,03
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
PICK. Lieb. Knallkonfetti, 110 gram
€ 43,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 4,77
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Geslachtsonthulling, babyshower, taartdecoratie, keukenaccessoires, babyshower, feestdecoratie
Geslachtsonthulling, babyshower, taartdecoratie, keukenaccessoires, babyshower, feestdecoratie
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Taartdecoratie: Eenhoorn, regenboog, verjaardagstaart, voor meisjes
Taartdecoratie: Eenhoorn, regenboog, verjaardagstaart, voor meisjes
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van BackDecor: 15 grappige gezichtjes van suiker
BackDecor: 15 grappige gezichtjes van suiker
€ 945,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
PAPSTAR Torten-Karton mit Deckel, Maáe: 300 x 300 x 130 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 83,13
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
PICK. Liefde. Roze Liefde, 110g
€ 54,82/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
Dr. Oetker Witte chocolade couverture, premium kwaliteit, 150g
€ 24,13/1kg
€ 3,62
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
Dekora taartdecoratie Paw Patrol, gemaakt van papier/karton - 16 stuks, hoogte: 4,2 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kue.bio Backoblat. Rechthoekig, 10 Stuks.
Kue.bio Backoblat. Rechthoekig, 10 Stuks.
€ 56,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van BULLYLAND 12310, 3 rokken/rokje, Meerdere kleuren, Polyvinylchloride (PVC)
BULLYLAND 12310, 3 rokken/rokje, Meerdere kleuren, Polyvinylchloride (PVC)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,17
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 43,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Folienballon Ziffer 1 mit Bär 81x72cm stehend mit Luftfüllung
Folieballon, cijfer 1 met beer, 81x72 cm, rechtopstaand, geschikt voor vulling met lucht
€ 6,13
-4%
€ 5,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PartyDeco holografische serpentijnen, zilver, 3,8 meter, zilver, zonder patroon, 3,8 meter, 18 stuks
PartyDeco holografische serpentijnen, zilver, 3,8 meter, zilver, zonder patroon, 3,8 meter, 18 stuks
€ 2,68
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Relaxdays Spelletjes voor kinderfeestjes, 3-in-1 set, tuinspelletjes voor kinderfeestjes, zaklopen, eierenrace, blikgooien, kleurrijk
Relaxdays Spelletjes voor kinderfeestjes, 3-in-1 set, tuinspelletjes voor kinderfeestjes, zaklopen, eierenrace, blikgooien, kleurrijk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
HP 305 2-Pack Black and Tri-Color Original Ink Cartridges (6ZD17AE)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 30,94
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Boho taartdecoratieset voor meisjes, verjaardag, bruiloft, babyfeest
Boho taartdecoratieset voor meisjes, verjaardag, bruiloft, babyfeest
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van PartyDeco KPT10-019M, Taart, Goud, Volwassenen, Unisex, Bruiloft, 1 stuk
PartyDeco KPT10-019M, Taart, Goud, Volwassenen, Unisex, Bruiloft, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dino taartdecoratie voor verjaardagstaart, dinosaurus, 8 stuks, feestelijke taartversiering
Dino taartdecoratie voor verjaardagstaart, dinosaurus, 8 stuks, feestelijke taartversiering
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratie, verjaardagstaartdecoratie, "Happy Birthday" taarttopper, regenboog, wolk, ballon, voor kinderen, meisjes en jongens
Eenhoorn taartdecoratie, verjaardagstaartdecoratie, "Happy Birthday" taarttopper, regenboog, wolk, ballon, voor kinderen, meisjes en jongens
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
Dr. Oetker Suikerstroop, verkrijgbaar in 4 kleuren: blauw, geel, rood en groen
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 24.000 gouden rozen, creatieve cadeaus voor vriendinnen, cadeau voor Valentijnsdag, bruiloftdecoratie met een basis van rood
24.000 gouden rozen, creatieve cadeaus voor vriendinnen, cadeau voor Valentijnsdag, bruiloftdecoratie met een basis van rood
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 164,71/1kg
Productafbeelding van Eetbare vlinders, taartdecoratie, 72 stuks rijstpapier voor verjaardagstaartjes
Eetbare vlinders, taartdecoratie, 72 stuks rijstpapier voor verjaardagstaartjes
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.749,50/1kg
Productafbeelding van Eetbare taartdecoratie Halloween, 60 stuks, wafelpapier, pompoen- en vleermuisvormen, cupcake-decoraties
Eetbare taartdecoratie Halloween, 60 stuks, wafelpapier, pompoen- en vleermuisvormen, cupcake-decoraties
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.249,75/1kg
Productafbeelding van Eetbare taartdecoraties, 48 stuks, heks, Halloween, cupcake decoraties, 6 verschillende stijlen, geschikt voor verjaardagsfeestjes en andere gelegenheden
Eetbare taartdecoraties, 48 stuks, heks, Halloween, cupcake decoraties, 6 verschillende stijlen, geschikt voor verjaardagsfeestjes en andere gelegenheden
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.399,60/1kg
Productafbeelding van Eetbare cupcake-decoraties in de vorm van spinnen, 48 stuks. Halloween-taartdecoratie, eetbaar papier, muffin-decoratie, geschikt voor een horrorfeest
Eetbare cupcake-decoraties in de vorm van spinnen, 48 stuks. Halloween-taartdecoratie, eetbaar papier, muffin-decoratie, geschikt voor een horrorfeest
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.399,60/1kg
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratieset, goud, 5-delig, voor verjaardagsfeest, bruiloft
Eenhoorn taartdecoratieset, goud, 5-delig, voor verjaardagsfeest, bruiloft
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 268,69/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie, 33 stuks, magische verjaardagstaartversiering, glitter, magisch thema, voor feestdecoratie
Taartdecoratie, 33 stuks, magische verjaardagstaartversiering, glitter, magisch thema, voor feestdecoratie
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.433,00/1kg
Productafbeelding van Eenhoorn taartdecoratieset voor verjaardagen, met regenboog en ballonnen, voor kinderen
Eenhoorn taartdecoratieset voor verjaardagen, met regenboog en ballonnen, voor kinderen
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 209,48/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor bevestiging, van hout, met LED-lichtketting en 36 houten visjes als decoratie
Taartdecoratie voor bevestiging, van hout, met LED-lichtketting en 36 houten visjes als decoratie
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 528,43/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 50e verjaardag, goudkleurig, 20 stuks, met de tekst "Hallo 50" en kaarsjes
Taartdecoratie voor 50e verjaardag, goudkleurig, 20 stuks, met de tekst "Hallo 50" en kaarsjes
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,83/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 70e verjaardag, goud met glitter, 20-delig, inclusief kaarsjes, geschikt voor zowel mannen als vrouwen
Taartdecoratie voor 70e verjaardag, goud met glitter, 20-delig, inclusief kaarsjes, geschikt voor zowel mannen als vrouwen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 666,50/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 18e verjaardag, goud en zwart, met ballonnen, harten en sterren
Taartdecoratie voor 18e verjaardag, goud en zwart, met ballonnen, harten en sterren
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.266,33/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie zeemeermin, 13-delige set, taartversiering voor verjaardag, kindertaart, decoratieset
Taartdecoratie zeemeermin, 13-delige set, taartversiering voor verjaardag, kindertaart, decoratieset
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 999,75/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor gouden jubileum, 20 stuks, glinsterende taarttoppers, set voor 50e verjaardag
Taartdecoratie voor gouden jubileum, 20 stuks, glinsterende taarttoppers, set voor 50e verjaardag
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 949,75/1kg
Productafbeelding van Houten taartdecoratie "Fijne Verjaardag", 15x20 cm
Houten taartdecoratie "Fijne Verjaardag", 15x20 cm
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.849,50/1kg
Productafbeelding van Zeemeermin-taartdecoraties, set van 26 stuks met zeesterren, schelpen, staarten en bolletjes, ideaal voor themafeestjes
Zeemeermin-taartdecoraties, set van 26 stuks met zeesterren, schelpen, staarten en bolletjes, ideaal voor themafeestjes
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 546,40/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie Cake Topper "Happy Birthday" met sterren, 20 stuks, zilver
Taartdecoratie Cake Topper "Happy Birthday" met sterren, 20 stuks, zilver
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 924,75/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie: Meerstaart, glitters, zilver, paars
Taartdecoratie: Meerstaart, glitters, zilver, paars
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.899,00/1kg
Productafbeelding van 15 stuks haaknaalden met grote, ergonomische handgrepen, bamboe, 15 mm/20 mm/25 mm, extra dikke naalden, geschikt voor mensen met artritis
15 stuks haaknaalden met grote, ergonomische handgrepen, bamboe, 15 mm/20 mm/25 mm, extra dikke naalden, geschikt voor mensen met artritis
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 186,67/1kg
Productafbeelding van Taartdecoratie voor 60e verjaardag, roze goud, 17-delige set met kaarsen en ballonnen
Taartdecoratie voor 60e verjaardag, roze goud, 17-delige set met kaarsen en ballonnen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 799,80/1kg