MozArt Premium Olieverfset, 24 kleuren, 12 ml per tube. Kunstverf, olieverf, schilderverf

€ 9,99

€ 34,69 / 1l

plus € 13,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Olieverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olieverfset voor beginners en professionals - 40 tubes van elk 20 ml - Kunstbenodigdheden, schildersaccessoires
Olieverfset voor beginners en professionals - 40 tubes van elk 20 ml - Kunstbenodigdheden, schildersaccessoires
€ 27,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 25,95
-15%
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Olieverf, set van 12 kleuren
Olieverf, set van 12 kleuren
€ 730,83/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,77
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Royal Talens 2840510 ROYAL TALENS Van Gogh Houten Koffer Set - Basis olieverfset
Royal Talens 2840510 ROYAL TALENS Van Gogh Houten Koffer Set - Basis olieverfset
€ 2.235,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 153,00
-€ 63,60
€ 89,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Van Gogh 02820410, Zwart, Blauw, Rood, Wit, Geel, 20 ml, 105 - 268 - 270 - 393 - 326 - 504 - 535 - 616 - 411 - 701, Tube, Kartonnen doos, 10 stuks
Van Gogh 02820410, Zwart, Blauw, Rood, Wit, Geel, 20 ml, 105 - 268 - 270 - 393 - 326 - 504 - 535 - 616 - 411 - 701, Tube, Kartonnen doos, 10 stuks
€ 2.490,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van FABER-CASTELL olieverf in tubes. GROTE SET olieverf, 24 kleuren, 9 ml
FABER-CASTELL olieverf in tubes. GROTE SET olieverf, 24 kleuren, 9 ml
€ 116,23/1kg
€ 45,15
-33%
€ 30,22
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Inny, olieverf, 12 kleuren in tubes van 12 ml. Vloeibare textuur, geschikt voor het mengen van meerdere kleuren
Inny, olieverf, 12 kleuren in tubes van 12 ml. Vloeibare textuur, geschikt voor het mengen van meerdere kleuren
€ 86,08/1kg
€ 20,66
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Marabu™ textielverf, 12 ml, set van 12 stuks
Marabu™ textielverf, 12 ml, set van 12 stuks
€ 807,50/1l
€ 9,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ROYAL TALENS ™lfarbe ArtCreation, 200 ml, titanweiá
ROYAL TALENS ™lfarbe ArtCreation, 200 ml, titanweiá
€ 42,35/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,47
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL™ verf, kleur El Greco, 12 ml, set van 12
KREUL™ verf, kleur El Greco, 12 ml, set van 12
€ 88,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,73
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt 01840002, Meer, 283, 285, 339, 370, 395, 517, 568, 576, 623, 735, 227, 254, 284, 311, 366, 377, 409, 411, 506,..., Tuba, 24 stuks
Rembrandt 01840002, Meer, 283, 285, 339, 370, 395, 517, 568, 576, 623, 735, 227, 254, 284, 311, 366, 377, 409, 411, 506,..., Tuba, 24 stuks
€ 421,07/1l
€ 315,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh in tube, 20 ml, chinacridonroze (primair), nummer 366
Olieverf Van Gogh in tube, 20 ml, chinacridonroze (primair), nummer 366
€ 233,00/1l
€ 4,66
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh in tube, 40 ml, chinacridonroze (primair), nummer 366
Olieverf Van Gogh in tube, 40 ml, chinacridonroze (primair), nummer 366
€ 166,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,65
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh, tube van 40 ml, chromoxidegroen 668
Olieverf Van Gogh, tube van 40 ml, chromoxidegroen 668
€ 220,00/1l
€ 8,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt olieverf in tube, 15 ml, zinkwit (lijnolie), nummer 117
Rembrandt olieverf in tube, 15 ml, zinkwit (lijnolie), nummer 117
€ 540,00/1l
€ 8,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt olieverf in tube, 150 ml, kleur: vermiljoen, nummer 311
Rembrandt olieverf in tube, 150 ml, kleur: vermiljoen, nummer 311
€ 347,07/1l
€ 52,06
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Olieverf Van Gogh in tube, 200 ml, ivoorzwart 701
Olieverf Van Gogh in tube, 200 ml, ivoorzwart 701
€ 69,75/1l
€ 13,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Daler Rowney Graduate Olieverfset, 36 kleuren, 22 ml per tube
Daler Rowney Graduate Olieverfset, 36 kleuren, 22 ml per tube
€ 46,49/1kg
€ 161,00
-€ 85,26
€ 75,74
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Royal Talens 1057012 ROYAL TALENS REMBRANDT olieverf, 40 ml, ivoorzwart
Royal Talens 1057012 ROYAL TALENS REMBRANDT olieverf, 40 ml, ivoorzwart
€ 331,25/1l
€ 13,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rembrandt olieverf in tube, 15 ml, ftalocyanienblauw, kleur 680
Rembrandt olieverf in tube, 15 ml, ftalocyanienblauw, kleur 680
€ 730,00/1l
€ 10,95
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Royal Talens 1057082 ROYAL TALENS REMBRANDT olieverf, 40 ml, paynegrijs
Royal Talens 1057082 ROYAL TALENS REMBRANDT olieverf, 40 ml, paynegrijs
€ 331,25/1l
€ 13,25
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontketen uw creativiteit met deze hoogwaardige olieverfset! Deze prachtige set bevat 24 rijkelijk gepigmenteerde olieverfkleuren, speciaal ontwikkeld voor kunstenaars en hobbyisten. Elke tube is zorgvuldig gevuld met dikke, levendige pigmenten, waardoor u indrukwekkende kleurlagen kunt creëren en uw kunstwerken een fascinerende textuur kunt geven.

De veelzijdige kleuren in deze set zijn ideaal voor een breed scala aan creatieve projecten. Of u nu wandkunst wilt creëren, raamdecoraties wilt ontwerpen, keramiek wilt versieren of portretten en abstracte schilderijen wilt maken – deze olieverfset biedt u de vrijheid om uw visies tot leven te brengen.

Dankzij de hoge kwaliteit van de kleuren kunt u erop vertrouwen dat uw werken niet alleen levendig en expressief zijn, maar ook lange tijd hun helderheid behouden. Laat uw fantasie de vrije loop en ontdek de eindeloze mogelijkheden van het schilderen met onze olieverfset!

  • 24 kleuren: Deze olieverfset bevat 24 zorgvuldig geselecteerde kleuren van kunstenaarskwaliteit, die u een breed scala aan creatieve mogelijkheden bieden.

  • Hoogwaardige pigmentatie: De speciale formule maakt het mogelijk om meerdere lagen aan te brengen, waardoor u indrukwekkende texturen en diepte in uw schilderijen kunt creëren – ideaal voor gedetailleerd werk.

  • Veelzijdig inzetbaar: Perfect voor alle soorten knutselprojecten! Of het nu gaat om wandkunst, raamdecoraties, keramiek of portret- en abstracte schilderijen – deze set is de ideale keuze voor creatieve projecten van alle soorten.

  • Lange levensduur van de helderheid: De hoogwaardige olieverf is zo ontworpen dat deze lange tijd zijn levendige kleurintensiteit behoudt.

  • Voor beginners en professionals: Of u nu net begint met schilderen of een ervaren kunstenaar bent – de olieverf biedt de kwaliteit en veelzijdigheid die u nodig heeft om uw artistieke visies te realiseren.

Inhoud
288 ml
Fabrikant
HAC24
EAN
712038476428
0712038476428
MPN (Manufacturer Part Number)
181940357

Inhoud
288 ml
Fabrikant
HAC24
EAN
712038476428
0712038476428
MPN (Manufacturer Part Number)
181940357
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olieverfset voor beginners en professionals - 40 tubes van elk 20 ml - Kunstbenodigdheden, schildersaccessoires
Olieverfset voor beginners en professionals - 40 tubes van elk 20 ml - Kunstbenodigdheden, schildersaccessoires
€ 27,44/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 25,95
-15%
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Olieverf, set van 12 kleuren
Olieverf, set van 12 kleuren
€ 730,83/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,77
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Royal Talens 2840510 ROYAL TALENS Van Gogh Houten Koffer Set - Basis olieverfset
Royal Talens 2840510 ROYAL TALENS Van Gogh Houten Koffer Set - Basis olieverfset
€ 2.235,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 153,00
-€ 63,60
€ 89,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kindercamera, 1080p foto's en video's, mini-spellen, Forever – Roze
Kindercamera, 1080p foto's en video's, mini-spellen, Forever – Roze
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van -groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
-groentesamen set (10 soorten) - Groentesamen zaadset van biologische kwaliteit, ideaal voor terras, balkon en tuin
€ 4.030,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY, 180 cm kunstkerstboom, kerstboom met metalen voet, kerstboom met PVC-takken, groene kunstkerstboom
COSTWAY, 180 cm kunstkerstboom, kerstboom met metalen voet, kerstboom met PVC-takken, groene kunstkerstboom
€ 11,29/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem en 2 lades, bed met opbergruimte, houten bed, multifunctioneel bed, fluweel, zonder matras
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem en 2 lades, bed met opbergruimte, houten bed, multifunctioneel bed, fluweel, zonder matras
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 214,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 71,23
-4%
€ 67,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ruimtebesparende badkamerplank, toiletplank van ijzer zonder boren, met haken
Ruimtebesparende badkamerplank, toiletplank van ijzer zonder boren, met haken
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 20,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
Samsung Originele USB-C naar USB-C kabel - 3A - 1 meter - Zwart
€ 11,52/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 366
€ 11,52
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Unold 58850 lunchbox
Unold 58850 lunchbox
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 40,57
-5%
€ 38,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Poef Sera Bouclé Taupe - Giga Meubel
Poef Sera Bouclé Taupe - Giga Meubel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,95
Gratis bezorging
Verkoper: Giga_Meubel
Productafbeelding van Malatec 23642 Massagepistool 35 W, 1500 mAh, + 8 opzetstukken
Malatec 23642 Massagepistool 35 W, 1500 mAh, + 8 opzetstukken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 28,74
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van SEVERIN Broodrooster AS 9578, zwart, mat, artikelnummer 302855
SEVERIN Broodrooster AS 9578, zwart, mat, artikelnummer 302855
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 43,59
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van SanDisk Ultra, 128 GB, microSDXC, Klasse 10, UHS-I, 100 MB/s, Klasse 1 (U1)
SanDisk Ultra, 128 GB, microSDXC, Klasse 10, UHS-I, 100 MB/s, Klasse 1 (U1)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 30,95
Verkoper: Mycotech
Productafbeelding van Bedframe IKAROS DOUBLE 90x200, wit/dubbel, zonder lattenbodem, zonder matras
Bedframe IKAROS DOUBLE 90x200, wit/dubbel, zonder lattenbodem, zonder matras
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 127,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Flieks Klassieke bedden, 140x200 cm, bedframe met lattenbodem en hoofdeinde, tweepersoonsbed, houten bed, jeugdbed, massief houten bed, kinderbed, wit
Flieks Klassieke bedden, 140x200 cm, bedframe met lattenbodem en hoofdeinde, tweepersoonsbed, houten bed, jeugdbed, massief houten bed, kinderbed, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 148,16
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Walimex Pro Atelierstatief, aluminium, maat L, 165 cm
Walimex Pro Atelierstatief, aluminium, maat L, 165 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,49
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van UGREEN Telefoonhouder, wit, flexibele lange arm, 90 cm
UGREEN Telefoonhouder, wit, flexibele lange arm, 90 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
Ruhhy 21845 Luchtontvochtiger 22,5 W, 300 ml, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 35,48
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 75,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 291,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 29,14
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Marabu™ textielverf, 12 ml, set van 12 stuks
Marabu™ textielverf, 12 ml, set van 12 stuks
€ 807,50/1l
€ 9,69
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van BigDean, 10 rollen gele zakken, gele zakken van 90 liter, HDPE, gele kleur, 13 stuks per rol, totaal 130 stuks - ongeveer 60x87 cm plus 5 cm overlap, 15my dik
BigDean, 10 rollen gele zakken, gele zakken van 90 liter, HDPE, gele kleur, 13 stuks per rol, totaal 130 stuks - ongeveer 60x87 cm plus 5 cm overlap, 15my dik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 14,37
Verkoper: Buddentown

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 5 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Crayola Afwasbare Verf voor Projecten, Blauw, Groen, Oranje, Rood, Paars, Geel, Waterverf, Vloeibaar, 59 ml, 6 stuks
Crayola Afwasbare Verf voor Projecten, Blauw, Groen, Oranje, Rood, Paars, Geel, Waterverf, Vloeibaar, 59 ml, 6 stuks
€ 34,97
-80%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 118,47/1l