FREPRO Hangtag: Ruukverfrisser - Geur: Mango. Geur: Mango

€ 20,42

€ 510,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FREPRO toiletblokhouder: Geur: Kiwi Grapefruit
FREPRO toiletblokhouder: Geur: Kiwi Grapefruit
€ 22,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 500,67/1kg
€ 19,99
-24%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Brait, Luchtverfrisser tegen tabak, spray, 300 ml
Brait, Luchtverfrisser tegen tabak, spray, 300 ml
€ 56,63/1l
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Luchtverfrisser Frepro Easy Fresh 2.0, navulling, mango
Luchtverfrisser Frepro Easy Fresh 2.0, navulling, mango
€ 236,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,16
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
pajoma® Ruimtedouche Vulling Mango-Orange 500 ml | Navulling voor luchtverfrisser
€ 65,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 32,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Raumspray navulling, geur: Brise
Raumspray navulling, geur: Brise
€ 788,33/1l
€ 14,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Febreze navulflacon 3Volution, Lentegeur
Febreze navulflacon 3Volution, Lentegeur
€ 390,32/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 67,66
-45%
€ 37,08
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van BRAIT Luchtverfrisser met katoenbloemengeur - navulverpakking van 250 ml
BRAIT Luchtverfrisser met katoenbloemengeur - navulverpakking van 250 ml
€ 5,95
-5%
€ 5,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boldair Ruukverfrisser, Oranjebloesem en Bergamot, 250 ml - Boldair
Boldair Ruukverfrisser, Oranjebloesem en Bergamot, 250 ml - Boldair
€ 147,68/1l
€ 36,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aromaverspreider met mandarijngeur en rietstengels, 250 ml
Aromaverspreider met mandarijngeur en rietstengels, 250 ml
€ 240,00/1kg
€ 60,00
Verkoper: 4Katharsis
Productafbeelding van Zirben-Scheiberl - Autoparfum.
Zirben-Scheiberl - Autoparfum.
€ 4.998,00/1l
€ 24,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Citrusfris", 8 ml
Febreze Badluchtverfrisser "Citrusfris", 8 ml
€ 1.532,00/1l
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Exotische Mango geurverspreider, 120 ml
Exotische Mango geurverspreider, 120 ml
€ 128,58/1l
€ 15,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ipuro 050.1040.10, Geurkaarsje, Stokjesdiffuser
ipuro 050.1040.10, Geurkaarsje, Stokjesdiffuser
€ 112,90/1l
€ 11,88
-4%
€ 11,29
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Lenteontwaking", 8 ml
Febreze Badluchtverfrisser "Lenteontwaking", 8 ml
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Febreze 3Volution Luchtverfrisser Navulling 20ml, Geur: Lelietuin & Cederhout
Febreze 3Volution Luchtverfrisser Navulling 20ml, Geur: Lelietuin & Cederhout
€ 1.147,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,95
-30%
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Ipuro Geurdiffuser Bergamote (240 ml)
Ipuro Geurdiffuser Bergamote (240 ml)
€ 90,00/1l
€ 22,55
-4%
€ 21,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Febreze 8006530212922, Febreze luchtverfrisser spray, "Ochtenddauw", 185 ml
Febreze 8006530212922, Febreze luchtverfrisser spray, "Ochtenddauw", 185 ml
€ 65,03/1l
€ 12,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Luchtverfrisser: Sensuele sandelhout & jasmijn, 300 ml
Luchtverfrisser: Sensuele sandelhout & jasmijn, 300 ml
€ 25,63/1l
€ 11,72
-34%
€ 7,69
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van ipuro IFC2035 Raumduft cedar wood orientalisch
ipuro IFC2035 Raumduft cedar wood orientalisch
€ 118,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,88
Verkoper: LBD

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Hang Tag: Versekt en geur voor elk interieur

De Hang Tag van Fre-Pro is de perfecte oplossing om een aangename geur in uw ruimtes te creëren. Deze veelzijdige luchtverfrisser is eenvoudig op te hangen op verschillende locaties en zorgt voor een constante geurafgifte. Ideaal voor gebruik in kantoren, woonkamers, voertuigen en openbare gebouwen.

Eenvoudige toepassing en veelzijdige mogelijkheden

De Hang Tag kan eenvoudig worden bevestigd aan deurklinken, haken, ventilatieroosters en vele andere plaatsen. Het flexibele ontwerp maakt een eenvoudige installatie mogelijk zonder gereedschap. De Hang Tag past discreet in elke omgeving en zorgt voor een langdurige frisheid.

Langdurige geur

De geur geeft uw ruimtes een aangename, tropische sfeer. De geur blijft tot 30 dagen aanwezig en neutraliseert effectief onaangename geuren. Zo blijft uw interieur altijd fris en aangenaam ruikend, zelfs bij intensief gebruik.

Hygiënisch en veilig

De Hang Tag is gemaakt van hoogwaardige materialen en bevat geen schadelijke chemicaliën. Hij is veilig in gebruik en draagt bij aan een hygiënische omgeving. De tag blijft stevig op zijn plaats en kan eenvoudig worden verwijderd en vervangen.

Milieuvriendelijk en duurzaam

Fre-Pro zet in op milieuvriendelijke producten. De Hang Tag is gemaakt van recyclebare materialen en draagt bij aan het verminderen van de ecologische voetafdruk. Met deze luchtverfrisser levert u een bijdrage aan het milieu, zonder in te leveren op frisheid en geur.

Ideaal voor verschillende omgevingen

Of het nu in het kantoor, in de auto, thuis of in openbare gebouwen is, de Hang Tag is ideaal voor elke omgeving. Hij zorgt ervoor dat uw ruimtes altijd fris ruiken en uitnodigend blijven, wat de gebruikerstevredenheid aanzienlijk verhoogt.

Technische details en gebruiksaanwijzingen

De Hang Tag heeft compacte afmetingen en past op veel verschillende oppervlakken. Voor optimale resultaten en langdurige frisheid, dient u de tag elke 30 dagen te vervangen. Dankzij zijn langdurige geurwerking is hij een kosteneffectieve oplossing voor uw ruimtes.

Conclusie: Hang Tag - Uw oplossing voor frisse en geurige ruimtes

Kies de Hang Tag van Fre-Pro om uw ruimtes een aangename en frisse geur te geven. Zijn eenvoudige bevestiging, de langdurige geur en de milieuvriendelijke materialen maken hem tot de perfecte keuze voor elke omgeving. Ervaar de voordelen van deze innovatieve luchtverfrisser en zorg voor een uitnodigende en hygiënische sfeer in uw ruimtes.

Fabrikant
FrePro
Gewicht
40 g
EAN
8594194890643
MPN (Manufacturer Part Number)
EHT72MGF
Geur
Mango

Fabrikant
FrePro
Gewicht
40 g
EAN
8594194890643
MPN (Manufacturer Part Number)
EHT72MGF
Geur
Mango
Gaat ook goed samen met

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 10 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg