4,6



Gebaseerd op 7 beoordelingen
Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 5 liter)
€ 5,16
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,80-6%
€ 0,96 / 1l
plus € 6,00 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Reserve-jerrycans & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Brandstofkanister, kunststof, transparant, 5 liter
€ 11,19
Verkoper: Lohmeier

Deksel voor benzinkanister, 5/10/20 liter
€ 18,28
-50%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,14
Verkoper: PolisElectro

Brandstofkanister mengsysteem, 1 liter
€ 11,80/1l
€ 11,80
Verkoper: MAGIQeu

CARPOINT 7010014 Reservekanister, benzinekanister, dieselkanister, plastic, 5 liter, blauw
€ 3,50/1l
€ 17,49
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards

Brandstofkanister
€ 1,07/1l
€ 21,41
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Compass 91503 - Kanister, plastic, 5 liter
€ 8,89
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Kohler 1059288: Ventilatormontage voor jerrycan
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

cartrend 11263, brandstofkanister, kunststof, 10 liter
€ 50,58
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 35,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

IWH 87695, Brandstofkanister, kunststof, 10 liter, rood
€ 37,37
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Awtools metalen brandstofkanister, 5 liter
€ 15,56
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,69
Verkoper: PolisElectro

Olieopvangkanister, 10 liter
€ 77,44
-€ 3,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 74,43
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Brandstofkanister met vulslang, 5 liter, PRESSOL
€ 118,07
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH

Eurasia 21035, 10 liter, plastic, rood
€ 21,00
Verkoper: vdstore

EXNOR trechter 02005
€ 16,20
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Tayg-kanule voor 5-liter en 10-liter jerrycans
€ 40,04
-45%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

hünersdorff 801000 Benzinkanister PROFI 10,0 l
€ 20,06
Verkoper: somnia24

HÜNERSDORF Reservekanister
€ 4,77/1l
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS

Opvouwbare waterkanister, 5 liter
€ 1,68/1l
€ 8,40
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals

UP Design brandstofkanister, 20 liter
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 5 liter)
Plastic kan voor het n van brandstoffen.
Aan de zijkant van de plastic kan bevindt zich een transparante indicator voor het niveau van de vloeistof.
De kan wordt geleverd met een plastic schenktuit met een schroefdop.
Inhoud: 5 liter
Certificaat van conformiteit op aanvraag.
- Fabrikant
- EU
- Inhoud
- 5 l
- EAN
- 8594035890122
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 890122
- Fabrikant
- EU
- Inhoud
- 5 l
- EAN
- 8594035890122
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 890122
Gaat ook goed samen met

De beste jerrycan ter wereld (10 liter, zwart)
€ 0,67/1l
€ 7,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,66
Verkoper: AutoHotarek

Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 20 liter)
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

Plastic kan voor brandstoffen (zwart, AH, 10 liter)
€ 0,70/1l
€ 7,56
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek

Toboli inklapbare campingtafel, 120x60x70 cm, met verstelbare hoogte (54/61/70 cm). Inklapbare tafel met aluminium frame en tafelblad van MDF. Draagbare, multifunctionele tafel, geschikt als buffet, campingtafel of tuintafel. Opvouwbaar
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Aluminium universeel bureau, in hoogte verstelbaar - 100 x 60 cm - Opklapbaar bureau voor camping, tuin en andere toepassingen
€ 33,95
Verkoper: Special-trends

Brandstofkanister 2 liter, benzinekanister, dieselkanister, zwart
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO

De beste jerrycan ter wereld (10 liter, rood)
€ 0,70/1l
€ 7,56
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,03
Verkoper: AutoHotarek

Esperanza EKH008, zwart kookoppervlak, inductiekookplaat met zones, 2 zones
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Atyourhome

Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Benzinekanister, brandstofkanister, 5 liter, rood/zwart, reservekanister
€ 14,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Benzinekanister 20 liter, zwart, artikelnummer 15003246
€ 1,36/1l
€ 27,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl

De beste jerrycan ter wereld (20 liter, rood)
€ 0,56/1l
€ 11,96
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,12
Verkoper: AutoHotarek

Camp Active Campingtafel Inklapbaar Lichtgewicht In Hoogte Verstelbaar van 25 tot 59CM Tafelblad 75 x 55 CM Aluminium/MDF Wit
€ 31,95
Verkoper: Special-trends

GOURMETmaxx Heißluft-Fritteuse 9in1 1800W Schwarz **
€ 133,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

IWH 87695, Brandstofkanister, kunststof, 10 liter, rood
€ 37,37
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

De beste jerrycan ter wereld (20 liter, zwart)
€ 0,52/1l
€ 11,16
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

Stand-up paddleboard 320cm 2-in-1 met kajakzit, opblaasbaar SUP-surfboard + peddel en dubbele peddel, surfplank voor peddelsurfen - turquoise
€ 247,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
€ 214,00
-€ 24,00Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 190,00
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome

2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Kiano SlimTV Televisie 32" | 81,3 cm (32 inch) | 1366 x 768 pixels | LED | DVB-T2/S2 | - Zwarte televisie
€ 109,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way

Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten


































Klantbeoordelingen
86% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
86%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%14% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
14%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 15 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Klopt
Het is zoals beschreven en maakt een goede indruk.
Beoordeeld op 20 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles past!
Product zoals beschreven, snelle levering.
Beoordeeld op 24 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Goed
Goed
Beoordeeld op 7 september 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 7 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 18 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 30 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto en motor, kanisterhouder, ijzer, rood
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays

Relaxdays benzinkanisterhouder, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, afsluitbaar, voor auto, motor, kanisterhouder, ijzer, grijs
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays

Relaxdays Kanisterhouder voor auto, geschikt voor 10 en 20 liter reservekanisters, houder voor benzinkanisters, metaal, kanisterhouder, zwart



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 77,45
-54%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,99
Verkoper: Relaxdays