Mars 462320 Mars Schokoriegel 5 Riegel

€ 27,58

€ 122,58 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Chocoladerepen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
€ 53,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars 462277 Mars Schokoriegel 32 Riegel
Mars 462277 Mars Schokoriegel 32 Riegel
€ 25,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
€ 31,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,13
-52%
€ 42,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Duplo White, speciale limited edition met 10 repen witte chocolade, 182 gram
Duplo White, speciale limited edition met 10 repen witte chocolade, 182 gram
€ 117,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,07
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Twix Minis, chocoladerepen, verpakt voor groothandel, 150 repen
Twix Minis, chocoladerepen, verpakt voor groothandel, 150 repen
€ 19,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,36
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka chocoladereep Nussini, 31,5g, melkchocolade, 31,5g, hazelnoot, 2278 kJ, 546 kcal, 33g
Milka chocoladereep Nussini, 31,5g, melkchocolade, 31,5g, hazelnoot, 2278 kJ, 546 kcal, 33g
€ 177,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
TWIX 462196 TWIX Schokoriegel 250,0 g
€ 44,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Snickers - chocoladereep, 50 gram
Snickers - chocoladereep, 50 gram
€ 322,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
-5%
€ 16,13
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
€ 132,86/1kg
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
TWIX 462206 TWIX Minis Schokoriegel 150 Riegel
€ 21,58/1kg
€ 106,83
-€ 42,10
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
Knoppers® 471472 Knoppers® 375,0 g
€ 30,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Baton Mars, met nougat- en karamelvulling, 51 gram
Baton Mars, met nougat- en karamelvulling, 51 gram
€ 318,24/1kg
€ 16,99
-4%
€ 16,23
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BOUNTY 464738 BOUNTY Minis Schokoriegel 7 Riegel
BOUNTY 464738 BOUNTY Minis Schokoriegel 7 Riegel
€ 50,35/1kg
€ 11,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
KitKat Sckokoriegel Mini 12560777 167g 400St
€ 21,07/1kg
€ 140,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
€ 22,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 471748 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 5 St.
Knoppers® 471748 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 5 St.
€ 122,60/1kg
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mars 2 Pack, repen, chocolade, 24 repen
Mars 2 Pack, repen, chocolade, 24 repen
€ 25,17/1kg
€ 42,29
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

MARS, het origineel: De heerlijke candy-crème en een delicate laag karamel maken van MARS wat het is: een perfecte chocoladereep. Simpelweg openen en genieten! Het onveranderlijke origineel!

  • Onder de knapperige laag volmelkchocolade zitten zorgvuldig geselecteerde pinda's, heerlijke candy-crème en zachte karamel.
  • 100% geverifieerde, verantwoorde cacao-inkoop.
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, zonnebloemolie, wei-permeaat (melk), palmolie, botervet (melk), magere cacaopoeder, gerstemoutersextract, zout, emulgator (sojalecithine), kippenei-eiwit. (Kan sporen bevatten van: pinda's, andere noten).
Voedingswaarde
Per 100 gram: Energie 1862 kJ Energie 443 kcal Vet 16 g Vet, waarvan verzadigde vetzuren 7,4 g Koolhydraten 70 g Koolhydraten, waarvan suikers 61 g Eiwit 4,5 g Zout equivalent 0,67 g
Gewicht
225 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Melkchocolade (40%), gevuld met een delicate roomvulling (32%) en karamel (27%).
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
462320
EAN
5900951311390

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, zonnebloemolie, wei-permeaat (melk), palmolie, botervet (melk), magere cacaopoeder, gerstemoutersextract, zout, emulgator (sojalecithine), kippenei-eiwit. (Kan sporen bevatten van: pinda's, andere noten).
Voedingswaarde
Per 100 gram: Energie 1862 kJ Energie 443 kcal Vet 16 g Vet, waarvan verzadigde vetzuren 7,4 g Koolhydraten 70 g Koolhydraten, waarvan suikers 61 g Eiwit 4,5 g Zout equivalent 0,67 g
Gewicht
225 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Melkchocolade (40%), gevuld met een delicate roomvulling (32%) en karamel (27%).
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
462320
EAN
5900951311390
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
Twix repen: koekjes omhuld met karamel en bedekt met chocolade, 50g, verpakking van 32 stuks
€ 53,52/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
€ 75,34/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, grote verpakking (16 stuks x 40 gram)
Ferrero Raffaello, grote verpakking (16 stuks x 40 gram)
€ 48,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
Ferrero Raffaello, 230 gram, kokosnoot
€ 60,04/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,81
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt - LINDOR - Donkere chocoladebolletjes, 70% cacao, 1 kg zak
Lindt - LINDOR - Donkere chocoladebolletjes, 70% cacao, 1 kg zak
€ 64,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 64,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
funny-frisch 11700 funny-frisch Mais-Snack Chips 75,0 g
€ 109,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Duplo White, speciale limited edition met 10 repen witte chocolade, 182 gram
Duplo White, speciale limited edition met 10 repen witte chocolade, 182 gram
€ 117,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,07
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van merci® 140422-00 merci® Edel-Marzipan 4 St./112,0 g
merci® 140422-00 merci® Edel-Marzipan 4 St./112,0 g
€ 30,71/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 3,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
€ 31,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,13
-52%
€ 42,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mars 462277 Mars Schokoriegel 32 Riegel
Mars 462277 Mars Schokoriegel 32 Riegel
€ 25,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
Melkchocolade met honing en nougat, Toblerone, Zwitserse kwaliteit, 100g
€ 3,60/1kg
€ 3,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kinder Riegel, gemaakt van melkcrème en volle melkchocolade, 21 gram, verpakking van 36 stuks
Kinder Riegel, gemaakt van melkcrème en volle melkchocolade, 21 gram, verpakking van 36 stuks
€ 62,37/1kg
€ 47,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka 3255628009 Nussini Schokabsorber, 35 stuks.
Milka 3255628009 Nussini Schokabsorber, 35 stuks.
€ 39,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 81,47
-47%
€ 43,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
€ 132,86/1kg
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Knoppers (200 gram)
Knoppers (200 gram)
€ 79,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,89
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
€ 195,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ferrero Kinder Bueno, 2 stuks per reep, in een grote verpakking van 30 (30 x 2 repen)
Ferrero Kinder Bueno, 2 stuks per reep, in een grote verpakking van 30 (30 x 2 repen)
€ 38,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,83
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mars 481854 Schokoriegel Twix, 32 stuks x 50 gram
Mars 481854 Schokoriegel Twix, 32 stuks x 50 gram
€ 22,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,23
Verkoper: AllYouNeed

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Beoordeeld op 22 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop