Ceresit CX5 EXPRESS: Sneldrogende montagepasta, 5 kg

€ 14,50

€ 2,90 / 1kg

plus € 12,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
€ 0,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit CX15 montagepasta, 25 kg
Ceresit CX15 montagepasta, 25 kg
€ 1,24/1kg
€ 31,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers kwartzsandmengsel 03/08, 25 kg
Remmers kwartzsandmengsel 03/08, 25 kg
€ 1,72/1kg
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
€ 2,40/1kg
€ 59,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
€ 4,44/1kg
€ 160,95
-€ 50,05
€ 110,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
€ 1,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,16
-22%
€ 34,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Profiplus cementmortel, 30 kg
Profiplus cementmortel, 30 kg
€ 0,33/1kg
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET ProfiFlex, 25 kg
SAKRET ProfiFlex, 25 kg
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
Spennerbeton / Egalisatiemortel 25 kg
€ 0,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit CM11 universele lijmmortel, 25 kg
Ceresit CM11 universele lijmmortel, 25 kg
€ 0,72/1kg
€ 17,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
€ 2,32/1kg
€ 57,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Egalisatiemortel voor beddingsmortel, bindmiddel BM, 25 kg
SAKRET Egalisatiemortel voor beddingsmortel, bindmiddel BM, 25 kg
€ 0,68/1kg
€ 20,17
-15%
€ 16,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner cementmortel, 25 kg
Spenner cementmortel, 25 kg
€ 0,32/1kg
€ 7,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
€ 2,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van tubag Voegmortel voor bestrating, PFN, 25 kg, beige
tubag Voegmortel voor bestrating, PFN, 25 kg, beige
€ 1,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit CM 17 Flexmörtel S1: Dunnbodemmortel, tegelplakker, 25 kg
Ceresit CM 17 Flexmörtel S1: Dunnbodemmortel, tegelplakker, 25 kg
€ 1,40/1kg
€ 35,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van vdw 480, grijze egalisatiemortel, 25 kg
vdw 480, grijze egalisatiemortel, 25 kg
€ 1,00/1kg
€ 24,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Prima renovatie- en reparatiemortel, 25 kg
Prima renovatie- en reparatiemortel, 25 kg
€ 1,64/1kg
€ 40,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 850 Plus voegmortel, basalt, 25 kg
VDW 850 Plus voegmortel, basalt, 25 kg
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ceresit CX5 EXPRESS: Snelbindende montagepasta

 

Snelbindende pasta voor het verankeren, repareren van kleine beschadigingen en het inbouwen van metalen en kunststof onderdelen in beton, evenals voor het afdichten van lokale waterlekkages.

 

Beschrijving:

De pasta CX5 EXPRESS is geschikt voor de volgende toepassingen:

  • Bevestiging van metalen onderdelen (ankers, stangen, scharnieren) en kunststof onderdelen (elektrische en hydraulische componenten) in beton, cementpleister en fijn metselwerk,

  • Vullen van montagegaten,

  • Reparaties aan betonelementen,

  • Tijdelijke afdichting van puntvormige waterlekkages.

  • Geschikt voor gebruik binnenshuis en buitenshuis, in droge of permanent vochtige klimaten, zoals gedefinieerd voor de klassen XC1 en XC2 volgens EN 206+A1:2016.

CX 5 EXPRESS kan worden gebruikt in ecologisch en energiezuinig bouwen, evenals in passieve huizen.

Eigenschappen:

  • Snelle uitharding in slechts 5 minuten

  • Snelle uitharding

  • Hoogsterk

  • Geschikt voor de montage van metalen en kunststof onderdelen

  • Krimpvrij

  • Geschikt voor binnen- en buitengebruik

  • Bevat geen chloriden – voorkomt corrosie van metalen onderdelen

 

Artikelnummer / Verpakkingseenheid

219148 / 5 kg

Gewicht
5 kg
Aantal stuks
1
EAN
5900089505050
Fabrikant
Henkel - Ceresit

Gewicht
5 kg
Aantal stuks
1
EAN
5900089505050
Fabrikant
Henkel - Ceresit
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CAPAROL Capatect 190: Lijm- en vulmortel, pleistermortel, 25 kg, grijs
CAPAROL Capatect 190: Lijm- en vulmortel, pleistermortel, 25 kg, grijs
€ 1,00/1kg
€ 24,95
Verkoper: MasterBau
Bestseller
Productafbeelding van ARDEX X 90 OUTDOOR, flexibele lijm, 25 kg, Microtec
ARDEX X 90 OUTDOOR, flexibele lijm, 25 kg, Microtec
€ 2,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,95
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van tubag Trasscement TZ-o, origineel, 40 liter, 25 kg
tubag Trasscement TZ-o, origineel, 40 liter, 25 kg
€ 0,52/1kg
€ 15,41
-15%
€ 12,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit CM16, flexibele lijmmortel, 25 kg
Ceresit CM16, flexibele lijmmortel, 25 kg
€ 0,72/1kg
€ 18,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Kaltasfalt 25 kg, bitumenreparatie, vulmiddel voor kuilen en scheuren, kant-en-klaar, korrelgrootte 0-8 mm, merk GiDeli
Kaltasfalt 25 kg, bitumenreparatie, vulmiddel voor kuilen en scheuren, kant-en-klaar, korrelgrootte 0-8 mm, merk GiDeli
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Knauf SM700 Pro, 25 kg
Knauf SM700 Pro, 25 kg
€ 1,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
Dyckerhoff Witcement CEM I 42,5 R, verpakt in een zak van 25 kg
€ 0,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 850 Plus voegmortel, steengrijs, 25 kg
VDW 850 Plus voegmortel, steengrijs, 25 kg
€ 3,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 88,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Tandcement voor kronen en bruggen, 3 capsules
Tandcement voor kronen en bruggen, 3 capsules
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SAKRET Vulmortel US 2, grijs, 2,0 mm, 25 kg zak
SAKRET Vulmortel US 2, grijs, 2,0 mm, 25 kg zak
€ 0,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zandkleurig-steenachtig grijs
ROMPOX® - EASY 1K Tegelvoegmortel 15 kg - Zandkleurig-steenachtig grijs
€ 3,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van fischer FIS AB 300 T CL injectiemortel, 1 stuk.
fischer FIS AB 300 T CL injectiemortel, 1 stuk.
€ 26,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,80
-20%
€ 12,64
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
€ 119,90/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van weber.therm 300, grijze lijm- en wapenmortel, 30 kg
weber.therm 300, grijze lijm- en wapenmortel, 30 kg
€ 0,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro Designfuge Solitär F20, zandkleur, 25 kg
Sopro Designfuge Solitär F20, zandkleur, 25 kg
€ 3,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 91,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Mapei Eporip Turbo A+B Set
Mapei Eporip Turbo A+B Set
€ 31,00/1l
€ 15,50
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van KOTARBAU® mortelpers voor voegmassa, spatel cement met 4 sproeiers
KOTARBAU® mortelpers voor voegmassa, spatel cement met 4 sproeiers
€ 47,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,59
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van PentaUSA Tegelvoegreparatieset, grijs, voegvulmiddel, drievoudige bescherming, sneldrogend, vernieuwt voegen, 250 gram.
PentaUSA Tegelvoegreparatieset, grijs, voegvulmiddel, drievoudige bescherming, sneldrogend, vernieuwt voegen, 250 gram.
€ 185,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kerneos Ciment Fondu® Tonerde-ontsmettingsmiddel, 25 kg
Kerneos Ciment Fondu® Tonerde-ontsmettingsmiddel, 25 kg
€ 1,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Flexmörtel® S2 tegelplakmiddel, 20 kg
PCI Flexmörtel® S2 tegelplakmiddel, 20 kg
€ 2,40/1kg
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 3M ESPE Cavit™ W, tijdelijke tandvullings- of tandcement (wit) (10 x 7g tubes)
3M ESPE Cavit™ W, tijdelijke tandvullings- of tandcement (wit) (10 x 7g tubes)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,61
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van PRIMA voegmortel voor bestrating, 1 component, grijs, 25 kg
PRIMA voegmortel voor bestrating, 1 component, grijs, 25 kg
€ 2,44/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner mortel, cement, 25 kg
Spenner mortel, cement, 25 kg
€ 0,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Molto HOLZ FIJN GESNEDEN HOUT. 400 GRAM. MHFS/4
Molto HOLZ FIJN GESNEDEN HOUT. 400 GRAM. MHFS/4
€ 12,47/1kg
€ 4,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van FIBOTHERM droogmengsel, fijnkorrelig, 4-10 mm, 50 liter
FIBOTHERM droogmengsel, fijnkorrelig, 4-10 mm, 50 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, zandbeige
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, zandbeige
€ 2,56/1kg
€ 63,95
Verkoper: bauschnell
Bestseller
Productafbeelding van KNAUF SM300 Lijm- en wapenmortel, 25 kg, 1,0 mm, met hechtingsverbeteraar
KNAUF SM300 Lijm- en wapenmortel, 25 kg, 1,0 mm, met hechtingsverbeteraar
€ 0,84/1kg
€ 20,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
ARDEX GK Verdelingsvoeg, 25 kg, grijs
€ 2,32/1kg
€ 57,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van POSH Koud asfalt, 50 kg. Bitumenmengsel, korrelgrootte 0-8 mm, verpakt in 2 x 25 kg
POSH Koud asfalt, 50 kg. Bitumenmengsel, korrelgrootte 0-8 mm, verpakt in 2 x 25 kg
€ 1,26/1kg
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza