Kleur:

Zwart

Ardell - Wimperlijm en Fixeerder 2-in-1 - Seamless Bond & Seal DUO

€ 16,10

€ 11,99-25%

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Nepwimpers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ardell 812 Wimperset van synthetisch marterhaar, 4 paar
Ardell 812 Wimperset van synthetisch marterhaar, 4 paar
€ 22,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van KISS Wimperstrips, 4 paar
KISS Wimperstrips, 4 paar
€ 18,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Falscara Bond&Seal: Wimperlijm voor kunstwimpers, sterk en duurzaam, 1 stuk.
Falscara Bond&Seal: Wimperlijm voor kunstwimpers, sterk en duurzaam, 1 stuk.
€ 12,49
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Voorgeknipte Wimperstrips + Duo-lijm
Ardell Voorgeknipte Wimperstrips + Duo-lijm
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van INF Valse wimpers set met opbergboek
INF Valse wimpers set met opbergboek
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,79
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Ardell Seamless Underlash Applicator - applicatiehulpmiddel voor wimpers
Ardell Seamless Underlash Applicator - applicatiehulpmiddel voor wimpers
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell Double Up 201 - Kunstwimpers, 1 paar
Ardell Double Up 201 - Kunstwimpers, 1 paar
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell Seamless, wimpers, zwart, 32 stuks
Ardell Seamless, wimpers, zwart, 32 stuks
€ 12,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ardell Seamless, wimpers, zwart, 36 stuks
Ardell Seamless, wimpers, zwart, 36 stuks
€ 27,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bom Wonderproof Wimperverf Long&Curl 01 Superswart
Bom Wonderproof Wimperverf Long&Curl 01 Superswart
€ 21,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Falscara Multipack - Wimperbandjes, transparant
Falscara Multipack - Wimperbandjes, transparant
€ 18,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wispies Ardell 113, valse wimpers
Wispies Ardell 113, valse wimpers
€ 40,52
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Ardell Seamless Underlash Extensions Set, bijvullingset wimpers, Fauxmink, D Curl
Ardell Seamless Underlash Extensions Set, bijvullingset wimpers, Fauxmink, D Curl
€ 35,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eylure Volume Wimperverlengingen 070
Eylure Volume Wimperverlengingen 070
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ardell 207 Double Up Wimperverlengingen
Ardell 207 Double Up Wimperverlengingen
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lijm voor wimperextensions Ardell Active Lash Duo, zwart
Lijm voor wimperextensions Ardell Active Lash Duo, zwart
€ 21,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Falscara Mega Multipack 01 Wimperproduct
Falscara Mega Multipack 01 Wimperproduct
€ 17,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ImPRESS wimpers (Press on Falsies) 02
ImPRESS wimpers (Press on Falsies) 02
€ 11,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Falscara Kunstwimpers (meerverpakking), 24 stuks
Falscara Kunstwimpers (meerverpakking), 24 stuks
€ 16,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Duo 2-in-1 ooglijner en wimperlijm voor vrouwen, 3,5 ml - Zwart - Ardell
Duo 2-in-1 ooglijner en wimperlijm voor vrouwen, 3,5 ml - Zwart - Ardell
€ 8.728,57/1kg
€ 30,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de Ardell Seamless Bond & Seal DUO, jouw ultieme 2-in-1 oplossing voor het moeiteloos aanbrengen en langdurig fixeren van wimperextensions, met een houdbaarheid tot wel 10 dagen.


Productoverzicht

De Ardell Seamless Bond & Seal DUO is een revolutionair 2-in-1 systeem dat het aanbrengen van kunstwimpers transformeert. Aan de ene kant vind je een precieze zwarte Bond die fungeert als wimperlijm en mascara, terwijl de transparante Seal de wimpers fixeert, plakkerigheid verwijdert en zorgt voor een onberispelijke look die tot 10 dagen blijft zitten.


Belangrijkste kenmerken en specificaties

  • Innovatief 2-in-1 systeem (Bond & Seal): Dubbele functionaliteit in één handige applicator. De zwarte Bond dient als krachtige wimperlijm en mascara, terwijl de transparante Seal de wimperstijl afsluit en resten en plakkerigheid verwijdert.
  • Extreme duurzaamheid: Geniet van kunstwimpers die tot wel 10 dagen perfect blijven zitten, dankzij de geavanceerde formule van DUO.
  • Natuurlijke uitstraling: Creëert een naadloze en natuurlijke look die jouw ogen accentueert zonder zwaar aan te voelen.
  • Eenvoudige applicatie: Ontworpen voor een snelle en gemakkelijke toepassing, ideaal voor zowel beginners als ervaren gebruikers.

Technische Details

  • Gewicht: 0.01 kg

Voordelen & Toepassing

Vergeet dagelijkse zorgen over je wimpers. Met de Ardell Seamless Bond & Seal DUO creëer je eenvoudig een langdurige en prachtige oogopslag. Het product is perfect voor iedereen die op zoek is naar gemak en duurzaamheid in hun wimperroutine.

Voordelen:

  • Bespaar tijd door minder frequent wimpers opnieuw aan te brengen.
  • Bereik een professionele en langdurige wimperlook.
  • Voorkom plakkerigheid en residu dankzij de effectieve Seal.
  • Geniet van een comfortabele draagervaring met een natuurlijk resultaat.

Waarom dit product kiezen

Kies de Ardell Seamless Bond & Seal DUO voor een ongeëvenaarde combinatie van gemak, duurzaamheid en een natuurlijke afwerking. Dit 2-in-1 systeem is de perfecte aanvulling op elke make-uproutine, waardoor je wimpers er tot wel 10 dagen onberispelijk uitzien zonder gedoe.



De decoratieve cosmetica in ons assortiment omvat producten van de meest gerenommeerde cosmetische merken.

In ons assortiment vindt u make-up van de populairste merken op de markt.
Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Kleur
Zwart
Model
Ardell Seamless Bond & Seal DUO
Gewicht
0.05 kg
Ingrediënten
Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua, Butylene Glycol, Alcohol Denat., AMP-Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sorbitol, Sodium Carbonate, Ceteareth-25, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, CI 77266, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, VP/Eicosene Copolymer, Polypropylsilsesquioxane, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Hydroxypropylcellulose, Polysorbate 20, Tocopheryl Acetate.
Haarkleur
Zwart
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
1x wimperlijm en verzegeling Ardell Seamless Bond & Seal DUO (1 stuk)
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
0074764322524
74764322524
074764322524
MPN (Manufacturer Part Number)
32252

Materiaalsamenstelling
Geen gegevens vereist
Kleur
Zwart
Model
Ardell Seamless Bond & Seal DUO
Gewicht
0.05 kg
Ingrediënten
Acrylates/Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua, Butylene Glycol, Alcohol Denat., AMP-Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Citric Acid, Sorbitol, Sodium Carbonate, Ceteareth-25, Cellulose Gum, Ethylhexylglycerin, CI 77266, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, VP/Eicosene Copolymer, Polypropylsilsesquioxane, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Hydroxypropylcellulose, Polysorbate 20, Tocopheryl Acetate.
Haarkleur
Zwart
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
1x wimperlijm en verzegeling Ardell Seamless Bond & Seal DUO (1 stuk)
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Dames
EAN
0074764322524
74764322524
074764322524
MPN (Manufacturer Part Number)
32252
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
Bruiningsproduct Clinique SUN-KISSED 30 ml, luminiserend
€ 1.160,67/1l
€ 34,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SoftPicks interdentale borsteltjes, groot, 40 stuks
SoftPicks interdentale borsteltjes, groot, 40 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gum Original White, tandpasta voor het bleken, 75 ml
Gum Original White, tandpasta voor het bleken, 75 ml
€ 92,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,90
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 908,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
Gum Tandenborstel End-Tuft 308Ma (1 stuk)
€ 3.320,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,41
-2%
€ 3,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
Overige gezichtsverzorging: E. Lauder DayWear Anti-Oxidant 24H Moisture Cream SPF15
€ 864,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,00
-8%
€ 43,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
Hask Curl care detangling conditioner (355 ml)
€ 42,65/1l
€ 15,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hask Curl care 5-in-1000mleave in spray (175 ml)
Hask Curl care 5-in-1000mleave in spray (175 ml)
€ 62,57/1l
€ 15,24
-28%
€ 10,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place SPF10, Vloeibare foundation, Universeel, Medium, Neutraal, Kleur 3N2
€ 1.503,67/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 45,11
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Clinique Foaming Sonic Facial Soap, Reinigingsschuim, Voor dames, Universeel, Reinigend, Egaliserend, Verzachtend, Tube, Parabeenvrij
Clinique Foaming Sonic Facial Soap, Reinigingsschuim, Voor dames, Universeel, Reinigend, Egaliserend, Verzachtend, Tube, Parabeenvrij
€ 179,53/1l
€ 26,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Vloeibare foundation en concealer, Geschikt voor gemengde huid, droge huid en vette huid, Medium dekking, Beige, CN 90
Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Vloeibare foundation en concealer, Geschikt voor gemengde huid, droge huid en vette huid, Medium dekking, Beige, CN 90
€ 1.156,00/1l
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
€ 19,32
-74%
€ 4,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Gum Periobalance (30 Pastilles)
Gum Periobalance (30 Pastilles)
€ 25.200,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,20
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
Abercrombie & Fitch First Instinct Together for Her Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 281,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 28,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique All About Eyes, Oogcrème, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Vermindert donkere kringen, Vermindert wallen, Met pompje, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethyleen, Butyleenglycol, ...
Clinique All About Eyes, Oogcrème, Voor dames, Geschikt voor alle huidtypes, Vermindert donkere kringen, Vermindert wallen, Met pompje, Inhoudstoffen: Cyclopentasiloxaan, Water\Aqua\Eau, Isostearyl Palmitate, Polyethyleen, Butyleenglycol, ...
€ 2.026,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dagcrème met SPF 15, PnM, 30 ml
Dagcrème met SPF 15, PnM, 30 ml
€ 1.119,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 33,58
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
Abercrombie & Fitch Naturally Fierce Eau de Parfum, 30 ml (damesparfum)
€ 451,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Make-up verwijderaar Take The Day Off van Clinique (200 ml)
Make-up verwijderaar Take The Day Off van Clinique (200 ml)
€ 203,15/1l
€ 40,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Calyx, voor dames, zomer, 50 ml, niet navulbaar, geur: grapefruit, kwee, mandarijn, mango, papaja, passievrucht, kalendula, freesia, jasmijn, dalia, neroli, roos
Clinique Calyx, voor dames, zomer, 50 ml, niet navulbaar, geur: grapefruit, kwee, mandarijn, mango, papaja, passievrucht, kalendula, freesia, jasmijn, dalia, neroli, roos
€ 1.046,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 52,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Coty Exclamation Eau de Cologne Spray, 50 ml
Coty Exclamation Eau de Cologne Spray, 50 ml
€ 344,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Moisture Surge Gezichtsverfrisser voor Dorre Huid, Unisex, 125 ml, Vloeistof, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, Kalmerend, Spray
Clinique Moisture Surge Gezichtsverfrisser voor Dorre Huid, Unisex, 125 ml, Vloeistof, Geschikt voor alle huidtypes, Hydraterend, Verzachtend, Kalmerend, Spray
€ 264,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (kleur 15 Beige), 30 ml
Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (kleur 15 Beige), 30 ml
€ 1.434,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Time Zone, Oogcrème, voor dames, universeel, anti-aging, verzachtend, kalmerend, 50 ml
Estée Lauder Advanced Time Zone, Oogcrème, voor dames, universeel, anti-aging, verzachtend, kalmerend, 50 ml
€ 1.102,20/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 86,41
-36%
€ 55,11
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Australian Gold 54402250068, Gezicht en lichaam, 237 ml, Gel, Kalmerend, Koelend, Verzorgend, Verzachtend, Voor dames, Spray
Australian Gold 54402250068, Gezicht en lichaam, 237 ml, Gel, Kalmerend, Koelend, Verzorgend, Verzachtend, Voor dames, Spray
€ 90,51/1l
€ 21,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Beyond Perfecting Foundation & Concealer vloeibare make-up voor een egale en stralende teint 06 Ivory 30 ml
Clinique Beyond Perfecting Foundation & Concealer vloeibare make-up voor een egale en stralende teint 06 Ivory 30 ml
€ 1.510,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guess Uomo Acqua Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Guess Uomo Acqua Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
€ 382,90/1l
€ 38,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
Damesparfum Happy Heart van Clinique, Eau de Parfum, 50 ml
€ 73,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van OPI Nagellak, kleur: Spare Me a French Quarter, 15 ml
OPI Nagellak, kleur: Spare Me a French Quarter, 15 ml
€ 1.483,33/1l
€ 22,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Aspen for Men by Cologn Spray 118ml
Aspen for Men by Cologn Spray 118ml
€ 79,66/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,40
Verkoper: Avanti_Shop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kiss wimperlijm, transparant
Kiss wimperlijm, transparant
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,48
-33%
€ 4,95
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ruby Kisses RBZ02BR, 9 gram, Medium, voor gebruinde huid, bronskleurig, poeder, voor het gezicht, verpakking
Ruby Kisses RBZ02BR, 9 gram, Medium, voor gebruinde huid, bronskleurig, poeder, voor het gezicht, verpakking
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Faux Mink 859: Lichte, kunstmatig ogende wimpers
Ardell Faux Mink 859: Lichte, kunstmatig ogende wimpers
€ 7,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Wimperstrips, 6 stuks, natuurlijke look, model 110
Ardell Wimperstrips, 6 stuks, natuurlijke look, model 110
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 74764698704, Wimperstrips, Zwart, Dames, 8 stuks
Ardell 74764698704, Wimperstrips, Zwart, Dames, 8 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Wimperlijm Lashtite - 3,5 g - Zwart - Waterbestendig, Snel drogend, Comfortabele applicatie
Ardell | Wimperlijm Lashtite - 3,5 g - Zwart - Waterbestendig, Snel drogend, Comfortabele applicatie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Natuurlijke valse wimpers op bandjes, 120 stuks, Ardell oogmake-up, set van 6
Natuurlijke valse wimpers op bandjes, 120 stuks, Ardell oogmake-up, set van 6
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,33
-36%
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Magnetische wimpers - Double 521 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart - met DUO lijm
Ardell | Magnetische wimpers - Double 521 - 2 paar - Herbruikbare wimpers - Zwart - met DUO lijm
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
Ardell DUO Brush On Duidelijke wimperlijm voor kunstwimpers, verrijkt met vitamines A, E en C, 5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 3D Faux Mink 860, Wimperbandjes, Zwart, Dames, 2 stuks
Ardell 3D Faux Mink 860, Wimperbandjes, Zwart, Dames, 2 stuks
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van 421 NAKED LASHES Ardell Wimperstrips voor de ogen, set van 4
421 NAKED LASHES Ardell Wimperstrips voor de ogen, set van 4
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,16
-33%
€ 11,38
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
Ardell Accent 301 Wimperverlengingen
€ 19,32
-74%
€ 4,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Brush On, donkerbruin - Vrij van latex - Rijk aan vitamines - Donkerbruin
Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Brush On, donkerbruin - Vrij van latex - Rijk aan vitamines - Donkerbruin
€ 10,79
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Wimperbandlijm, donkere tint - Waterbestendig
Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Wimperbandlijm, donkere tint - Waterbestendig
€ 11,99
-5%
€ 11,29
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell Mega Volume 256 Wimperverlengingen
Ardell Mega Volume 256 Wimperverlengingen
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell | Kunstwimpers 105 Natural - 6 paar - Natuurlijke uitstraling - Gemakkelijk aan te brengen - Lifting effect
Ardell | Kunstwimpers 105 Natural - 6 paar - Natuurlijke uitstraling - Gemakkelijk aan te brengen - Lifting effect
€ 19,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Sneldrogend - Donker - Waterbestendig - Vrij van latex
Ardell DUO - Wimperlijm - 2 stuks - Sneldrogend - Donker - Waterbestendig - Vrij van latex
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Lijm voor wimperextensions, Duo, stripwimpers, donkere tint, sterke hechting voor wimperextensions, langdurige hold, 7 g
Lijm voor wimperextensions, Duo, stripwimpers, donkere tint, sterke hechting voor wimperextensions, langdurige hold, 7 g
€ 23,58
-70%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell DUO - Wimperlijm - 3-delig pakket - Met kwastje - Transparant - Rijk aan vitamines - Vrij van latex
Ardell DUO - Wimperlijm - 3-delig pakket - Met kwastje - Transparant - Rijk aan vitamines - Vrij van latex
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,29
-2%
€ 16,89
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Ardell 163 Soft Touch Wimperverlengingen
Ardell 163 Soft Touch Wimperverlengingen
€ 5,05
Verkoper: Lemonbite