DR. JACOBS ReiChi Café, Reishi-koffie, Guarana, Ginseng, 180 g

€ 19,56

€ 18,58-5%

€ 206,44 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Koffiepoeder & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dr. Jacob's Chi-Cafe biologisch poeder, 400 gram
Dr. Jacob's Chi-Cafe biologisch poeder, 400 gram
€ 61,02/1kg
€ 28,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mk Café Crema, gemalen koffie, 500 gram
Mk Café Crema, gemalen koffie, 500 gram
€ 41.980,00/1kg
€ 20,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
Jacobs Filterkoffie Krönung, ontcafeïne | gemalen | 500g
€ 41,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
Dallmayr 121722009 Koffie Prodomo, 500g, gemalen
€ 46,12/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,06
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
Bristot 100% Arabica, gemalen koffie, 250 gram
€ 104,76/1kg
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 500 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 500 gram
€ 38,56/1kg
€ 19,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Kronung Decaff, koffie zonder cafeïne, gemalen, 250 gram
Jacobs Kronung Decaff, koffie zonder cafeïne, gemalen, 250 gram
€ 41.480,00/1kg
€ 10,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Cafe Mildano, 250 gram, cafeïnevrije, gemalen koffie
MK Cafe Mildano, 250 gram, cafeïnevrije, gemalen koffie
€ 41,76/1kg
€ 10,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo Naturmild | gemalen | 500g
€ 28,20/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
Dallmayr prodomo, ontcaffeïneerd | gemalen | 500g
€ 17,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,85
-62%
€ 8,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Anatol Express: Granenmelange voor koffie, met chocoladesmaak, 84 gram
Anatol Express: Granenmelange voor koffie, met chocoladesmaak, 84 gram
€ 16,13/1kg
€ 2,19
-41%
€ 1,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs 3-in-1 Milde Oplosbare Koffie, 222 gram (20 x 11,1 gram)
Jacobs 3-in-1 Milde Oplosbare Koffie, 222 gram (20 x 11,1 gram)
€ 94,56/1kg
€ 23,64
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van KAWA ZBOŻOWA ORKISZOWA  200 g - NATUURLIJKE PRODUCTEN
KAWA ZBOŻOWA ORKISZOWA 200 g - NATUURLIJKE PRODUCTEN
€ 53,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,60
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van JACOBS 11102 JACOBS Krönung Balance Kaffee, gemahlen, 500,0 g
JACOBS 11102 JACOBS Krönung Balance Kaffee, gemahlen, 500,0 g
€ 38,32/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARLENKA® café Jazzve, 100 gram
MARLENKA® café Jazzve, 100 gram
€ 4,00
Verkoper: eMarlenka
Productafbeelding van Jacobs Kronung, gemalen koffie, 250 gram
Jacobs Kronung, gemalen koffie, 250 gram
€ 41,48/1kg
€ 10,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Café Crema, gemalen koffie, 250 gram, met chocolade- en nootachtige aroma's
MK Café Crema, gemalen koffie, 250 gram, met chocolade- en nootachtige aroma's
€ 37.440,00/1kg
€ 9,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cappuccino met roomaroma, 110g - Mokate
Cappuccino met roomaroma, 110g - Mokate
€ 19,55/1kg
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

DR. JACOBS ReiChi Cafe Reishi Ginseng Guarana

180 g

De perfecte combinatie van de bitterheid van espresso, Reishi-paddenstoel, ginseng en guarana, gecombineerd met de zachtheid van kokosmelk. Met aromatische plantenextracten en toegevoegd vitamine B12 en magnesium. Reishi-paddenstoel, kokosnoot en ginseng

Cafeïne uit guarana en espresso

Magnesium en vitamine B12

glutenvrij, lactosevrij en vrij van vulstoffen

veganistisch

"Chi"

betekent in het Chinees "levenskracht". De volledige kracht van deze levenskracht ervaart de mens wanneer zijn "Chi" in beweging is.

ReiChi Cafe

wordt gemaakt van Reishi-paddenstoelen, die in China worden beschouwd als "paddenstoelen van onsterfelijkheid en moed" en net zo worden gewaardeerd als edele theesoorten.

Het geheim van

ReiChi Cafe

  • is een bijzondere compositie die de subtiele bitterheid van Reishi-paddenstoelen, espresso, natuurlijke guarana en ginseng combineert met de romige zachtheid van kokosmelk.
  • De cafeïne
  • in
  • ReiChi Cafe
  • komt gedeeltelijk uit guarana. Het wordt langzamer vrijgegeven en zorgt zo voor een zachtere, maar langer aanhoudende werking.

ReiChi Cafe

is bovendien rijk aan vitamine B12 en magnesium. Deze ondersteunen de goede werking van het zenuwstelsel en de psychische functies en helpen vermoeidheid te verminderen.

Gebruik:

5 g

ReiChi Cafe

  • (2 theelepels) oplossen in ongeveer 130 ml heet (niet kokend) water, eventueel zoeten, ongeveer 30 ml melk toevoegen, bij voorkeur plantaardig (kokos, soja, haver, etc.), en goed roeren (met een melkschuimer).
  • We raden aan
  • ReiChi Cafe
  • twee keer per dag te gebruiken om een deel van uw dagelijkse magnesiuminname te dekken. Let op een gevarieerd, evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl.
  • Ingrediënten:
  • Kokosmelkpoeder (51%), Arabica koffie-extract (19%), Reishi-paddenstoelpoeder en -extract (14%), natuurlijke aroma's (Guarana- en Ginseng-extracten), magnesiumcitraat, cyanocobalamine (vitamine B12).
  • Kan sporen bevatten van
  • Noten
  • .

Een portie (5 g) bevat ongeveer 75 mg natuurlijk cafeïne.

Niet aanbevolen voor kinderen en zwangere vrouwen. Overschrijd niet een dagelijkse inname van 400 mg cafeïne uit alle bronnen (200 mg voor zwangere en zogende vrouwen). Niet samen met andere producten innemen die cafeïne of andere ingrediënten met een vergelijkbare werking bevatten.

Netto gewicht:

Vermeld op de verpakking

Bewaarcondities:

n in een goed afgesloten verpakking. Op een droge en koele plaats, buiten bereik van kinderen. Beschermen tegen licht.

  • Fabrikant:
  • Dr. Jacob's Poland
  • ul. Kasprzaka 7 / U 1, 01-211 Warschau
Koffiezetmethode
Volautomatisch
Filter
French Press
Mokkapot/espressomachine
Cafeïnevrij
Nee
Ingrediënten
Kokosmelkpoeder (51%), Arabica-koffie-extract (19%), Reishi-paddestoelpoeder en -extract (14%), natuurlijke aroma's (Guarana- en Ginseng-extracten), magnesiumcitraat, cyanocobalamine (vitamine B12)
Allergenen
Sporen van noten mogelijk
Gewicht
90 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Jacob's Medical GmbH
Verkoopbenaming
ReiChi Café: Reishi-koffie, Guarana, Ginseng
Fabrikant
ReiChi Cafe
EAN
4041246501834

Koffiezetmethode
Volautomatisch
Filter
French Press
Mokkapot/espressomachine
Cafeïnevrij
Nee
Ingrediënten
Kokosmelkpoeder (51%), Arabica-koffie-extract (19%), Reishi-paddestoelpoeder en -extract (14%), natuurlijke aroma's (Guarana- en Ginseng-extracten), magnesiumcitraat, cyanocobalamine (vitamine B12)
Allergenen
Sporen van noten mogelijk
Gewicht
90 g
Levensmiddelenbedrijven
Dr. Jacob's Medical GmbH
Verkoopbenaming
ReiChi Café: Reishi-koffie, Guarana, Ginseng
Fabrikant
ReiChi Cafe
EAN
4041246501834
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Glutenvrije eikelsiroop, biologisch, 200g - Dary Natury
Glutenvrije eikelsiroop, biologisch, 200g - Dary Natury
€ 79,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,89
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
Café Intención CLÁSICO, koffie, voordelig pakket, 12 x 500g, gemalen
€ 55,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,96
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lima Chichoreé, instant koffie met cichorei, 100g
Lima Chichoreé, instant koffie met cichorei, 100g
€ 44,20/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 4,61
-4%
€ 4,42
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Melitta Harmonie, koffie zonder cafeïne, gemalen filterkoffie, in een set
Melitta Harmonie, koffie zonder cafeïne, gemalen filterkoffie, in een set
€ 22,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 136,44
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Anatol Express: Granenmelange voor koffie, met chocoladesmaak, 84 gram
Anatol Express: Granenmelange voor koffie, met chocoladesmaak, 84 gram
€ 16,13/1kg
€ 2,19
-41%
€ 1,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
Mövenpick Koffie "Der Himmlische" | gemalen | 500g
€ 17,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 16,00
-46%
€ 8,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inka Kawa Oplosbaar van Cichorei, Biologisch, 100 gram
Inka Kawa Oplosbaar van Cichorei, Biologisch, 100 gram
€ 61,60/1kg
€ 6,16
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.