1x Krem Jolen, bleekcrème voor gezichts- en lichaamsbeharing, wenkbrauwen en handen, ORIGINELE FORMULE, 125 ml

€ 13,01

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 oktober
Wees er snel bij!
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 104.840,00/1l
€ 107,56
-€ 2,72
€ 104,84
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
Kiehl's Calendula Serum-verrijkte Watercrème, 100 ml
€ 989,40/1l
€ 98,94
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 31.620,00/1l
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
Babor Hydraterend en revitaliserend serum voor het gezicht, 30 ml
€ 995,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,65
-2%
€ 29,87
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
MASŁO SHEA NIERAFINOWANE AFRYKAŃSKIE 100 g - MOHANI
Mohani, ongeraffineerde sheaboter voor het lichaam, 100 g
€ 129,92/1kg
€ 15,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van The Ordinary Niacinamide 5% Emulsie voor gezicht en lichaam
The Ordinary Niacinamide 5% Emulsie voor gezicht en lichaam
€ 249,50/1l
€ 24,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van HiSkin, een zeer revitaliserend en verhelderend serum voor het gezicht, 40 ml
HiSkin, een zeer revitaliserend en verhelderend serum voor het gezicht, 40 ml
€ 273,40/1kg
€ 15,42
-11%
€ 13,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Elastine-regenererende crème, 75 ml
Elastine-regenererende crème, 75 ml
€ 1.216,67/1l
€ 91,25
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Dr. Sebagh Directe oogliftgel - Voor een jeugdiger en frissere blik. 15 ml
Dr. Sebagh Directe oogliftgel - Voor een jeugdiger en frissere blik. 15 ml
€ 3.244,00/1l
€ 48,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Refectocil Huidbeschermingscrème & Oogmasker, 75 ml
Refectocil Huidbeschermingscrème & Oogmasker, 75 ml
€ 119,33/1l
€ 8,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van MOKOSH - Bronzerende balsem voor lichaam en gezicht, 180 ml
MOKOSH - Bronzerende balsem voor lichaam en gezicht, 180 ml
€ 200,33/1l
€ 36,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ecoforia Lamellar Crème voor het gezicht, dagcrème, verhelderend, 50 ml
Ecoforia Lamellar Crème voor het gezicht, dagcrème, verhelderend, 50 ml
€ 304,20/1l
€ 15,21
Verkoper: somnia24
SERUM DO TWARZY ANTI-AGING Z RETINALEM 0,06 % 30 ml - MOHANI
Mohani Anti-aging serum voor het gezicht met 0,06% retinol, 30 ml
€ 692,50/1kg
€ 35,47
-21%
€ 27,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nacomi Lichaams- en gezichtsmist met sinaasappelaroma, 80 ml
Nacomi Lichaams- en gezichtsmist met sinaasappelaroma, 80 ml
€ 68,44/1kg
€ 6,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CENTELLA KALMERENDE Barrièrecrème, 80 ml
CENTELLA KALMERENDE Barrièrecrème, 80 ml
€ 454,63/1l
€ 36,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LETISR Oogcontourcrème voor de gevoelige en geïrriteerde huid, 15 ml
LETISR Oogcontourcrème voor de gevoelige en geïrriteerde huid, 15 ml
€ 2.431,33/1l
€ 36,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
KREM DO TWARZY PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM 50 ml - SATTVA (AYURVEDA)
Sattva Krem tegen eczeem, 50 ml
€ 480,00/1l
€ 24,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Chopperhead - Scheerolie - Scheerolie 50ml
Chopperhead - Scheerolie - Scheerolie 50ml
€ 13,96/1kg
€ 13,96
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
ORIGINEEL! Dr. Althea 147 Barrièrecrème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Vivapharm verzachtende crème voor gezicht en lichaam, geitenmelk, 250 ml
Vivapharm verzachtende crème voor gezicht en lichaam, geitenmelk, 250 ml
€ 34,12/1l
€ 8,53
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Jolen Creme Bleach Original: Haarverhelder voor gezicht en lichaam, 125 ml

Jolen Creme Bleach Original is een haarverhelder voor gezicht en lichaam dat effectief en zacht ongewenste haartjes verheldert, waardoor ze minder zichtbaar en subtieler worden. Het product is geschikt voor gebruik op het gezicht, inclusief de wenkbrauwen, en op het lichaam. De formule zonder druppels maakt het aanbrengen gemakkelijk, comfortabel en probleemloos. Het bevat een speciale mengbeker, waardoor u het product nauwkeurig kunt voorbereiden zonder rommel. Jolen Creme Bleach is de ideale oplossing voor mensen die een effectieve en milde manier zoeken om haartjes te verhelderen, zonder het risico op huidirritatie.

Aanbevelingen

  • Voor wie:
  • Mensen die een eenvoudige manier zoeken om ongewenste haartjes op het gezicht (bijvoorbeeld boven de lip, wenkbrauwen) en het lichaam (bijvoorbeeld armen, benen) te verhelderen.
  • Dit product is ideaal voor mensen die haartjes op een subtiele manier willen verhelderen, zonder ze te verwijderen.
  • Uitstekend geschikt voor mensen met een gevoelige huid die op zoek zijn naar een milde, maar effectieve oplossing.
  • Hoe te gebruiken:
  • Meng de verhelderende crème en de activator in de meegeleverde mengbeker.
  • Breng de mengeling gelijkmatig aan op de haartjes die u wilt verhelderen.
  • Laat het de aanbevolen tijd op de huid zitten en spoel vervolgens grondig af met warm water.
  • Herhaal de behandeling volgens de instructies om het gewenste resultaat te bereiken.

Belangrijkste kenmerken

  • Drupvrije applicatie: Het product heeft een consistentie die niet druppelt, waardoor het gemakkelijk en comfortabel aan te brengen is.
  • Mengbeker: De meegeleverde mengbeker maakt het mogelijk om de mengeling nauwkeurig voor te bereiden, waardoor rommel wordt geminimaliseerd.
  • Milde formule: De verhelder is zacht voor de huid, waardoor het kan worden gebruikt op gevoelige delen van het lichaam, zoals het gezicht of de omgeving van de wenkbrauwen.
  • Veelzijdig gebruik: Kan worden gebruikt op verschillende delen van het lichaam, zoals het gezicht, de armen of de benen.
  • Subtiel verhelderend effect: De haren worden lichter en minder zichtbaar, wat een natuurlijke en esthetische uitstraling geeft.

Voordelen

  • Subtiele verheldering van haartjes: De haartjes worden minder zichtbaar en vallen minder op, wat resulteert in een gladde huid.
  • Geen irritatie: Het product is zacht en geschikt voor gevoelige zones, zoals het gezicht en de wenkbrauwen.
  • Comfortabele applicatie: Dankzij de niet-druppelende textuur en de meegeleverde applicator is het aanbrengen schoon en gemakkelijk, ook thuis.
  • Pijnloos: Het verhelderen van haartjes is pijnloos, in tegenstelling tot traditionele ontharing.

Speciale eigenschappen

  • Niet-druppelende formule: Vermindert het risico op rommel tijdens het aanbrengen, voor een gemakkelijke en schone applicatie.
  • Zacht voor de huid: Geschikt voor gebruik op delicate delen van het lichaam, zoals het gezicht, zonder risico op irritatie.
  • Verrijkte samenstelling: Verheldert effectief haartjes zonder ze te verwijderen, waardoor de huid glad en esthetisch wordt.

Werking

  • Verheldering: De crème verheldert effectief haartjes, waardoor ze minder zichtbaar en subtieler worden.
  • Zachtmakend effect: De haartjes worden minder opvallend, en het verhelderende effect zorgt ervoor dat ze er dunner en delicater uitzien.
  • Bescherming van de huid: Dankzij de milde formule irriteert het product de huid niet, waardoor het geschikt is voor mensen met een gevoelige huid.

Resultaat

  • Zacht verhelderde haartjes: Zichtbare, donkere haartjes verdwijnen, waardoor de huid glad en esthetisch oogt.
  • Subtiele uitstraling: De haartjes worden minder zichtbaar en hebben een natuurlijkere uitstraling.
  • Gladde huid: Na gebruik ziet de huid er schoon, verzorgd en egaal uit, zonder dat haartjes verwijderd hoeven te worden.
Ingrediënten
Additon voor uw gezondheid en schoonheid
Fabrikant
EAN
5060128982744

Ingrediënten
Additon voor uw gezondheid en schoonheid
Fabrikant
EAN
5060128982744
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 458,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 202
€ 22,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
Centellian24 Madeca Cream Time Reverse - Anti-aging crème, 50 ml
€ 499,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 24,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
Vichy Aqualia Thermal hydraterende crème (50 ml) voor een droge huid
€ 576,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 28,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
Eisenberg Eisenberg Anti-Aging Behandeling, 50 ml
€ 1.660,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,01
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
Beauty of Joseon Dynasty Cream (50 ml)
€ 299,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 14,95
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
La Roche-Posay Effaclar Duo + M gezichtscrème, 40 ml
€ 448,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thermacare Promopack Rug Kompres (4 stuks)
Thermacare Promopack Rug Kompres (4 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,68
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
Versterkende huidcrème Protini (polypeptidecrème), 50 ml
€ 1.085,40/1l
€ 61,27
-11%
€ 54,27
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Babor SeaCreation The Cream 50ml - Anti-aging gezichtscrème
Babor SeaCreation The Cream 50ml - Anti-aging gezichtscrème
€ 7.186,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 359,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
Gritti Because I'm Free, parfumextract, 100 ml
€ 1.472,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 147,24
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
€ 1.130,14/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
Physiogel, Kalmerende en verzachtende melk voor de droge, geïrriteerde en gevoelige huid, 400 ml - voor langdurige verlichting!
€ 63,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
La Prairie Skin Caviar Hydro Emulsie, 70 ml
€ 2.856,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 268,58
-€ 68,63
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
Embryolisse Lait-Creme Sensitive, dag- en nachtcrème, uniseks, voor de gevoelige huid, gezicht, voor elasticiteit, hydraterend, hydraterend, geeft volume, beschermend, verzachtend, geschikt voor alle leeftijden
€ 312,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.051,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 78,87
Verkoper: etparadisecom
Productafbeelding van Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
Atomic Rose, eau de parfum spray, 90 ml
€ 2.918,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 262,63
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Oral B Opzetborstel cross action (4 stuks)
Oral B Opzetborstel cross action (4 stuks)
€ 500,00/1kg
€ 21,45
-30%
€ 15,00
Verkoper: NovaCarta
Productafbeelding van Medik8 - C-Tetra Radiance Serum - Huidserum met vitamine C, 30 ml
Medik8 - C-Tetra Radiance Serum - Huidserum met vitamine C, 30 ml
€ 1.716,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
Dr. Melaxin Cemenrete Calcium Multi Balm, 9 gram
€ 413,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 20,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Vloeistof, 40 ml
Thalgo Pureté Marine Perfect Matte Vloeistof, 40 ml
€ 1.102,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Welkomstdeals
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
€ 1.157,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,51
-4%
€ 57,86
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende, frisse crème
La Mer, de hydraterende, frisse crème
€ 4.686,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,58
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guinot Long Life Crème
Guinot Long Life Crème
€ 2.014,00/1l
€ 100,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
Anti-rimpelcrème Cosrx Advanced Snail 92 All In One (100 ml)
€ 138,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 13,81
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
OLAPLEX Nr. 8 Diepconditionerende herstellende masker
€ 300,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Eucerin UreaRepair Plus Voetcrème, 2 x 100 ml
Eucerin UreaRepair Plus Voetcrème, 2 x 100 ml
€ 402,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 40,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
Medicube DEEP VITA C Haarstylingcrème, 55g
€ 179,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 38,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
Dior Prestige, gezichtsloction, voor vrouwen, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, hydraterend, voedend, #14632/A AQUA (WATER), PROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, ROSA CENTIFOLIA BLOEMWATER,...
€ 784,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 141,96
-€ 24,22
€ 117,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Roche-Posay Mela B3 Serum, 30 ml. Intensief serum
La Roche-Posay Mela B3 Serum, 30 ml. Intensief serum
€ 1.331,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 49,66
€ 354,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.085,20/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Textuur Fijne Crème, 50 ml
Dior Prestige La Crème Textuur Fijne Crème, 50 ml
€ 371,28
-€ 36,75
€ 334,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.690,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 241,74
-€ 18,69
€ 223,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.974,00/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 125,77
-€ 3,23
€ 122,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.084,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,51
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Gezichtsepilatiecrème, Nair, hydraterende gezichtscrème met zoete amandelolie, zachte verwijdering van gezichtsbeharing, hydraterende verzorging voor de gevoelige huid, 57 g
Gezichtsepilatiecrème, Nair, hydraterende gezichtscrème met zoete amandelolie, zachte verwijdering van gezichtsbeharing, hydraterende verzorging voor de gevoelige huid, 57 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 54,90/1l
Productafbeelding van Noxzema Hydraterende Eucalyptus Reinigingscrème, 340 gram
Noxzema Hydraterende Eucalyptus Reinigingscrème, 340 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,49
Verkoper: Lemonbite
€ 27,91/1l
Productafbeelding van Mandelsäure 40% voor peeling. Mandelsäure MANDELIC TERAPIS van Apis, 30 ml
Mandelsäure 40% voor peeling. Mandelsäure MANDELIC TERAPIS van Apis, 30 ml
€ 28,97
-48%
€ 14,99
Verkoper: Lemonbite
€ 499,67/1l
Productafbeelding van Pond's Clarant B3 crème 200g | Crème tegen pigmentvlekken | Geschikt voor de droge huid
Pond's Clarant B3 crème 200g | Crème tegen pigmentvlekken | Geschikt voor de droge huid
€ 31,89
-42%
€ 18,19
Verkoper: Lemonbite
€ 90,95/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,33
-€ 5,16
€ 93,17
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,40/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Moisture Cream - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Moisture Cream - Navulverpakking
€ 88,19
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.763,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sinoz Avocado Bomb gezichtscrème 50 ml – intensieve hydratatie, avocado-olie en sheaboter
Sinoz Avocado Bomb gezichtscrème 50 ml – intensieve hydratatie, avocado-olie en sheaboter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,81
-3%
€ 18,24
Verkoper: Exporgin
€ 364,80/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-13%
€ 75,48
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.509,60/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème
Sinoz - Hydrapro Intensieve hydraterende gezichtscrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,81
-3%
€ 18,24
Verkoper: Exporgin
€ 364,80/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Kleurcorrigerende Behandeling, 15ml - Gezichtscrème speciaal voor couperose huid
Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Kleurcorrigerende Behandeling, 15ml - Gezichtscrème speciaal voor couperose huid
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,01
-3%
€ 16,49
Verkoper: Exporgin
€ 1.099,33/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 77,52
-7%
€ 71,44
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 246,34/1kg
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l