2,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Vergelijkbare producten

Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Fa Deo Spray 150 ml Starfruit Feel Refreshed
€ 38,80/1l
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Fa Deodorant Spray Lime Squeeze, 150 ml - Voordeelverpakking - 2 stuks
€ 79,83/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Fa Deospray Glowing Gardenia, frisse geur van gardenia bloemen, 150 ml
€ 20,20/1l
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany

FA Deodorant roller Caribbean lemon 50ml
€ 148,00/1l
€ 7,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

6x Fa Deo Spray 150 ml, geur: Passievrucht
€ 256,00/1l
€ 13,14
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,80
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Fa Deospray – Purple Passion, 150 ml
€ 214,20/1l
€ 11,41
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Fa Deospray – Divine Moments, 150 ml
€ 218,20/1l
€ 11,62
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Fa Deospray Men – Sport 150 ml
€ 218,20/1l
€ 11,62
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Fa Deospray – Oriental Moments, 150 ml
€ 218,20/1l
€ 11,62
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Fa Deo Roll-on Women - Caribbean Lemon 50 ml
€ 28,40/1l
€ 9,07
-84%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,42
Verkoper: Avanti_Shop

6x Fa Deo spray, 150 ml, Invisible Sensitive
€ 192,00/1l
€ 10,41
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Dove Deodorantspray - 150ml - Poederzacht
€ 400,40/1l
€ 20,02
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Rexona Deodorant Spray – Biorythm, 150 ml
€ 370,40/1l
€ 18,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Fa Deospray - Mystic Moments, 150 ml
€ 218,20/1l
€ 13,03
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Axe Deospray – Anarchy for Him 150 ml
€ 320,20/1l
€ 54,95
-70%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Fa Deospray Men – Sport 150 ml
€ 36,40/1l
€ 1,94
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Fa Deospray - Paradise Moments 150 ml
€ 228,20/1l
€ 11,72
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x Axe Deospray - A.I. Fresh 150 ml
€ 1.119,00/1l
€ 55,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

6x Fa Deospray – Pink Passion 150 ml
€ 180,20/1l
€ 9,60
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 9,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Merk: Fa
Type: Deodorantspray
Beschrijving: 6x Fa Deodorantspray - Caribbean Lemon, 150 ml
Artikelnummer: 5412530852724
Ingrediënten:
Butaan, alcohol denat, propaan, isobutaan, parfum, propyleenglycol, triëthylcitraat, fenoxyethanol, limoneen, 1,2-hexanediol, caprylyl glycol, cocamidopropyl PG-dimoniumchloride fosfaat, linalool, menthylacetaat, citral, benzylalcohol, geraniol, citronellol, eugenol
Fa Deodorant Spray Fresh Lime Squeeze Raak verfrist door de geur van Caribische limoen! De Double-Active-Formula met Protectiva biedt 48 uur bescherming tegen transpiratiegeurtjes en een langdurige frisheid. * * Betrouwbare deo bescherming * * Fris parfum van Caribische limoenen * * De huidverdraagzaamhied is bewezen DEODORANT : Jouw frisheid concept van de dag: als deospray of deo roller - de deodoranten van Fa bieden betrouwbare bescherming en verwennen je zintuigen met hun parfum.
- Gewicht
- 50 g
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Informatie niet beschikbaar
- Fabrikant
- Fa Pflege
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 5412530852724
- MPN (Manufacturer Part Number)
- DW12819
- Gewicht
- 50 g
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- Informatie niet beschikbaar
- Fabrikant
- Fa Pflege
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 5412530852724
- MPN (Manufacturer Part Number)
- DW12819
Geen signaalwoord
Geen vermelding vereist
Waarschuwingen voor gevaar
H225 Licht ontvlambare vloeistof en damp.
H319 Veroorzaakt ernstige oogirritatie.EUH066 Herhaalde blootstelling kan een droge of een gebarsten huid veroorzaken.
Gaat ook goed samen met

Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 112,20/1l
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 274,80/1l
€ 20,61
Verkoper: ParfumGroup

Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 145,93/1l
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store

Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 162,80/1l
€ 20,35
Verkoper: PerfumTraders

BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 24,13/1l
€ 3,62
Verkoper: NutraBestBG

Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 148,55/1l
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store

Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
€ 330,20/1l
€ 64,95
-74%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite

Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
€ 296,20/1l
€ 44,43
Verkoper: ParfumGroup

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 118,27/1l
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
€ 180,33/1l
€ 27,05
Verkoper: ParfumGroup

Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 196,47/1l
€ 29,47
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
€ 117,53/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite

Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
€ 430,50/1l
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 278,80/1l
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 476,10/1l
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij

6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
€ 39,30/1l
€ 37,90
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 35,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
€ 100,27/1l
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Clarins Gentle Care, voor dames, deodorant, stickdeodorant, verpakking: fles, 50 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 613,40/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Dasfarinas

Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
€ 63,46/1kg
€ 10,28
Verkoper: ParfumGroup

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 399,47/1l
€ 32,64
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders

Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 21,80/1l
€ 4,36
Verkoper: NutraBestBG

Des Sanex Excontrol SP 200
€ 50,00/1l
€ 10,00
Verkoper: LifeMeansBeauty

Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
€ 76,95/1kg
€ 15,39
Verkoper: NutraBestBG
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
0% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
0%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%100% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
100%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 24 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Verkeerd product geleverd.
Hoewel op de foto's het product Caribbean Wave te zien is, wordt Fresh Lime Squeeze geleverd.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l

Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l

Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l

Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l

Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l

Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l

Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg

Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l

Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes



4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l

Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l

Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(10)Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l

Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l

Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l

Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l

Baldessarini Signature Deodorant Stick
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l

Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg

Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg

Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(3)Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l