Multivitamine Veg Liss VEG LISS

€ 19,13

€ 9.565,00 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Haarmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sassoon Intense Restore, 170 ml
Sassoon Intense Restore, 170 ml
€ 129,82/1kg
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wella 81630694
Wella 81630694
€ 255,90/1l
€ 25,59
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fanola - Kleurmasker
Fanola - Kleurmasker
€ 81,60/1l
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van MACA ESSENCE Kollageenmasker, 500 ml
MACA ESSENCE Kollageenmasker, 500 ml
€ 80,12/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos Haarmasker met kokos, 1000 ml
Kallos Haarmasker met kokos, 1000 ml
€ 10,32/1l
€ 10,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos - Keratine Haarmasker, 500 ml
Kallos - Keratine Haarmasker, 500 ml
€ 9,46/1l
€ 4,73
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oolaboo Voetmasker
Oolaboo Voetmasker
€ 285,00/1kg
€ 14,25
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Schwarzkopf GLISS Herstellend Haarmasker, 400 ml
Schwarzkopf GLISS Herstellend Haarmasker, 400 ml
€ 37,75/1l
€ 15,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kadus Tone Plex Perlblond, 200 ml
Kadus Tone Plex Perlblond, 200 ml
€ 89,75/1l
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van MORFOSE Biotine Haarmasker - 250 ml
MORFOSE Biotine Haarmasker - 250 ml
€ 30,76/1l
€ 7,69
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Kallos Caviar Herstellend Haarmasker, 1000 ml
Kallos Caviar Herstellend Haarmasker, 1000 ml
€ 6,03/1l
€ 6,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Haarmasker Alcantara Traybell Essentia, 200 ml
Haarmasker Alcantara Traybell Essentia, 200 ml
€ 115,70/1l
€ 23,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gliss 4-in-1 Glansmasker, 400 ml
Gliss 4-in-1 Glansmasker, 400 ml
€ 30,46/1kg
€ 15,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Interpharma Lotigén Haarmasker, 300 ml
Interpharma Lotigén Haarmasker, 300 ml
€ 99,03/1l
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van A'pieu Mint Scalp Hair Vinegar Treatment, 200 ml
A'pieu Mint Scalp Hair Vinegar Treatment, 200 ml
€ 95,65/1l
€ 19,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Kallos Argan Kleurbehandelend Haarmasker, 1000 ml
Kallos Argan Kleurbehandelend Haarmasker, 1000 ml
€ 6,09/1l
€ 13,32
-54%
€ 6,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nanoil - Haarmasker met Keratine - Haarmasker met keratine, 300 ml
Nanoil - Haarmasker met Keratine - Haarmasker met keratine, 300 ml
€ 60,27/1l
€ 18,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stapiz Kleurmasker voor het haar, 250 ml
Stapiz Kleurmasker voor het haar, 250 ml
€ 15,15/1kg
€ 12,67
-67%
€ 4,09
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Arganicare, Biotine, Haarmasker, Herstellend, 500 ml
Arganicare, Biotine, Haarmasker, Herstellend, 500 ml
€ 50,74/1l
€ 25,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haarmasker REF Weightless Volume (250 ml)
Haarmasker REF Weightless Volume (250 ml)
€ 87,60/1l
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Als u waarde hecht aan uw gezondheid en op zoek bent naar producten die u bescherming en welzijn bieden, koop dan Multivitamine Veg Liss VEG LISS en andere Veg Liss producten tegen de beste prijzen.

  • Kenmerken:
    • Veganistisch
    • Niet getest op dieren
    • Natuurlijke ingrediënten
  • Geslacht:
    • Vrouw
    • Unisex
  • Ingrediënten:
    • Polyglyceryl-10 lauraat
    • Polyquaternium-22
    • Water (Aqua)
    • Aspartinezuur
    • Astrocaryum murumuru zaadboter
    • Bht
    • Caprylyl glycol
    • Ceteareth-20
    • Chlorphenesine
    • Cocos nucifera (kokos) olie
    • Decyleenglycol
    • Edta
    • Ethyl linoleaat
    • Glutaminezuur
    • Glycolzuur
    • Magnesium aluminium silicaat
    • Panax ginseng wortelextract
    • Fenoxyethanol
    • Benzylalcohol
    • Glycerine
    • Melkzuur
    • Cetearyl alcohol
    • Acetamide mea
    • Behentrimonium chloride
    • Polyquaternium-47
    • Parfum
Inhoud
2 ml
Ingrediënten
Aqua, cetearylalcohol, behentrimoniumchloride, boter van de zaad van Astrocaryum murumuru, BHT, ceteareth-20, acetamide MEA, behenamidopropyl dimethyleenammoniumlactaat, glutaminezuur, aspartaat, polyquaternium-47, polyquaternium-22, extract van hazelnootblad (Corylus avellana), extract van ginsengwortel (Panax ginseng), benzylalcohol, chlorfenesine, glycerine, ricinusoliepropanediol esters, melkzuur, ethyllinoleaat, ethyloleaat, trehalose, polyglyceryl-10 lauraat, glycolzuur, magnesiumaluminium silicaat, kokosolie (Cocos nucifera), natriumliginosulfonaat, fenoxyethanol, decyleenglycol, caprylylglycol, parfum, EDTA, zuurviolet 43.
Fabrikant
Big Buy Cooking
EAN
8436620380031

Inhoud
2 ml
Ingrediënten
Aqua, cetearylalcohol, behentrimoniumchloride, boter van de zaad van Astrocaryum murumuru, BHT, ceteareth-20, acetamide MEA, behenamidopropyl dimethyleenammoniumlactaat, glutaminezuur, aspartaat, polyquaternium-47, polyquaternium-22, extract van hazelnootblad (Corylus avellana), extract van ginsengwortel (Panax ginseng), benzylalcohol, chlorfenesine, glycerine, ricinusoliepropanediol esters, melkzuur, ethyllinoleaat, ethyloleaat, trehalose, polyglyceryl-10 lauraat, glycolzuur, magnesiumaluminium silicaat, kokosolie (Cocos nucifera), natriumliginosulfonaat, fenoxyethanol, decyleenglycol, caprylylglycol, parfum, EDTA, zuurviolet 43.
Fabrikant
Big Buy Cooking
EAN
8436620380031
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van KATIVA Post Alisado Xpress Braziliaanse haalgladset, 2 stuks, geschikt voor alle haartypes, vrij van gluten, parabenen en sulfaten
KATIVA Post Alisado Xpress Braziliaanse haalgladset, 2 stuks, geschikt voor alle haartypes, vrij van gluten, parabenen en sulfaten
€ 48,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
Kindle B08C1KN5J2 Amazon Fire TV Stick (2021) inkl Alexa Sprachfernbedienung
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 564
€ 73,00
-34%
€ 48,05
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Eetkamerstoel 'Fläten', set van 4, gestoffeerde stoel, kunstleer, beige
Eetkamerstoel 'Fläten', set van 4, gestoffeerde stoel, kunstleer, beige
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 211,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
Olaplex Bonding Oil No.7 (30 ml)
€ 561,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 16,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van BaBylissPRO ELIPSIS3000 Styler, stijltang, zwart, 55W, 2,7 meter
BaBylissPRO ELIPSIS3000 Styler, stijltang, zwart, 55W, 2,7 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 97,80
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
Bonomi Savoiardi / Lepelkoekjes, 200 gram.
€ 13,65/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KERATIN ANTI-FRIZZ: Glansversterker zonder hitte, voor extreem effectieve verzorging, 30 dagen lang. Inhoud: 3 stuks
KERATIN ANTI-FRIZZ: Glansversterker zonder hitte, voor extreem effectieve verzorging, 30 dagen lang. Inhoud: 3 stuks
€ 764,67/1l
€ 22,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
Olaplex No. 3 Hair Perfector Jumbo, haarversterker, 250 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, hydraterend, herstellend, versterkend, fles
€ 320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 100,00
-€ 20,00
€ 80,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Arencia Vitamine C Booster Serum
Arencia Vitamine C Booster Serum
€ 1.245,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kativa Anti-Frizz Straightening Without Iron set met keratine voor het rechtmaken van het haar zonder stijltang, Xpert Repair: 30 ml + 30 ml + 150 ml
Kativa Anti-Frizz Straightening Without Iron set met keratine voor het rechtmaken van het haar zonder stijltang, Xpert Repair: 30 ml + 30 ml + 150 ml
€ 95,14/1l
€ 19,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van 3-in-1 USB-C stick van 128 GB met snelle dataoverdracht, micro-USB stick voor telefoon, geheugenstick voor telefoon - DATAFLEX, roze
3-in-1 USB-C stick van 128 GB met snelle dataoverdracht, micro-USB stick voor telefoon, geheugenstick voor telefoon - DATAFLEX, roze
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1956
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 264,20
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 253,99
-€ 18,00
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Mask, Liftingmasker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Hydraterend, Verhelderend, Revitaliserend, Crèmige textuur, Met doseerder
Guerlain Orchidée Impériale, The Mask, Liftingmasker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Hydraterend, Verhelderend, Revitaliserend, Crèmige textuur, Met doseerder
€ 268,93
-€ 21,63
€ 247,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.297,33/1l
Productafbeelding van PHILIP B Russian Amber Imperial Gold Mask, voedende haarmasker voor glanzende haren, 236 ml
PHILIP B Russian Amber Imperial Gold Mask, voedende haarmasker voor glanzende haren, 236 ml
€ 209,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 886,02/1l
Productafbeelding van Hydraterend haarmasker Signature (Moisture Masque), 175 ml
Hydraterend haarmasker Signature (Moisture Masque), 175 ml
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,37/1l
Productafbeelding van Sebastian Masker voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 500 ml
Sebastian Masker voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 500 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
Sebastian No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
€ 72,97
-21%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellend Masker, 500 ml
Sebastian Penetraitt Herstellend Masker, 500 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 112,20/1l
Productafbeelding van Natuur Bamboo Bath - haarmasker
Natuur Bamboo Bath - haarmasker
€ 56,99
Verkoper: Keratinshop
€ 56,99/1l
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smoothing & Shining Mask, 500 ml
Sebastian DarkOil Smoothing & Shining Mask, 500 ml
€ 74,44
-29%
€ 52,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,54/1l
Productafbeelding van Fanola No More The Styling, 750 ml, voor dames, geschikt voor kroeshaar, beschadigd haar, gekleurd haar, alle kleuren, behandeling, anti-frizz, glanzend, voedend, fles
Fanola No More The Styling, 750 ml, voor dames, geschikt voor kroeshaar, beschadigd haar, gekleurd haar, alle kleuren, behandeling, anti-frizz, glanzend, voedend, fles
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,36/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,88/1l
Productafbeelding van Aveda 18084066508, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, hydraterend, hydraterend, citrusgeur, citroen, oranje, neroli
Aveda 18084066508, 150 ml, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, hydraterend, hydraterend, citrusgeur, citroen, oranje, neroli
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask, 500 ml
Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Alterna My Hair. My Canvas. More Butter Masker, 177 ml
Alterna My Hair. My Canvas. More Butter Masker, 177 ml
€ 37,79
-2%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 207,46/1l
Productafbeelding van Maria Nila Colour Refresh 300 ml - Kleurmasker
Maria Nila Colour Refresh 300 ml - Kleurmasker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 103,77/1l
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.904,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Coils & Curls, Haarmasker, Crème, voor krullend haar, definieert de krullen, 250 ml
Maria Nila, Coils & Curls, Haarmasker, Crème, voor krullend haar, definieert de krullen, 250 ml
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Colour Refresh 300 ml - Kleurmasker
Maria Nila Colour Refresh 300 ml - Kleurmasker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 94,23/1l
Productafbeelding van Wella Color Motion Haarmasker, versterkende behandeling, 500 ml
Wella Color Motion Haarmasker, versterkende behandeling, 500 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smooth & Shine Mask, 145 ml
Sebastian DarkOil Smooth & Shine Mask, 145 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 218,07/1l
Productafbeelding van Sebastian Masker voor krullen met elastische werking, 150 ml
Sebastian Masker voor krullen met elastische werking, 150 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 210,80/1l