3,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Montblanc Legend voor Heren, Eau de Toilette, 100 ml + Eau de Toilette, mini formaat, 7,5 ml + Verzorgingsproduct voor huid en haar, 100 ml (voor mannen)
€ 48,13
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 46,23-3%
€ 15.410,00 / 1l
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M€ 285,13/1l
€ 42,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer informatie over deze advertentie
Hermès H24 EDT, 100 ml + EDT mini, 12,5 ml (voor heren)€ 609,78/1l
€ 70,38
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 68,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking€ 75,48
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)€ 1.950,40/1l
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders

Paco Rabanne Invictus EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + verzorgingsproduct voor huid en haar 100 ml (voor mannen)
€ 1.311,00/1l
€ 131,10
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Rabanne 1 Million Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette Mini 10 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
€ 98,44
-€ 6,36Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 92,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rabanne 1 Million Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette Mini 10 ml + Deodorantspray 150 ml (voor heren)
€ 469,23/1l
€ 122,00
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + Aftershave 100 ml (voor mannen)
€ 920,10/1l
€ 92,01
Verkoper: Denpoli-Venda

Rabanne Invictus Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette Mini 10 ml (voor heren)
€ 704,45/1l
€ 77,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rabanne 1 Million Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette MINI 10 ml (voor heren)
€ 692,55/1l
€ 76,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Rabanne Invictus Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette Mini 10 ml (voor heren)
€ 778,18/1l
€ 85,60
Verkoper: PerfumTraders

Versace Man Eau Fraîche EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + toilettas (voor heren)
€ 36.523,33/1l
€ 109,57
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG

Montblanc Explorer Platinum Eau de Parfum 100 ml + Eau de Parfum Mini 7,5 ml + Verzorgingsolie voor huid en haar 100 ml (voor mannen)
€ 475,10/1l
€ 47,51
Verkoper: ParfumGroup

Hermès Terre D'Hermès Eau Givrée, navulbaar: 100 ml + mini-verpakking: 12,5 ml + aftershave: 80 ml (voor mannen)
€ 2.491,00/1l
€ 249,10
Verkoper: VogueVista

Versace Pour Homme EDT 100 ml + EDT mini 10 ml + toilettas (voor heren)
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders

Hermès Terre d'Hermès EDT 100 ml + EDT 15 ml + Verzorgingsproduct voor huid en haar 40 ml (voor mannen)
€ 146,80
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy

Hermès Terre d'Hermès EDT 100 ml + EDT 15 ml + Verzorgingsproduct voor huid en haar 40 ml (voor mannen)
€ 597,23/1l
€ 92,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Cartier Declaration cadeauverpakking: Eau de Toilette spray (100 ml), mini Eau de Toilette (10 ml), geparfumeerde douchegel (100 ml)
€ 137,95
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Creed, Aventus, eau de parfum, voor mannen, navulverpakking, 15 ml
€ 4.878,00/1l
€ 73,17
Verkoper: PolisElectro
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Wilt u graag een 100% originele [b]]groothandelsvoorraad parfum en cosmetica[/b] weggeven? De 100% originele set met herenparfum Montblanc EDT (3 stuks) is een exclusief pakket dat ideaal is als cadeau voor vrienden en familie. Mis deze 100% originele producten van Montblanc niet!
- Type parfum: EDT
- Geslacht: Heren
- Belangrijke informatie: De productverpakkingen kunnen variëren afhankelijk van de promoties van de fabrikant of het seizoen. De verschillende sets zijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.
- Aantal stuks: 3 stuks
- Bevat: Miniatuur van 7,5 ml
Montblanc Legend for Men is een fascinerende parfum die het merk in 2011 op de markt bracht en het idee van een moderne legende belichaamt. Dit parfum is ontworpen voor de man die ogenschijnlijk tegenstrijdige eigenschappen in zich verenigt: sterk en dapper, maar tegelijkertijd gevoelig en zacht. Legend is een symbool van contrasten, en dat weerspiegelt zich ook in de elegante fles, die de hardheid van metaal combineert met de fragiliteit van glas in een minimalistisch ontwerp. Deze combinatie van materialen staat voor de complexiteit van de moderne man. De topnoten van het parfum verrassen met een verfrissende mix van lavendel, bergamot, ijzerhout en sappige ananas, die het parfum een dynamische en levendige opening geven. Deze combinatie creëert direct een stimulerende sfeer, die de drager zelfverzekerd door de dag begeleidt. In de hartnoten ontvouwt zich een aromatische mix van coumarine, eikenmos en bloemige akkoorden van geranium en roos. De delicate rode appel en het innovatieve Pomarosa-molecuul voegen een fruitige en lichtzoete dimensie toe, die het parfum verfijnt en er een extra diepte aan geeft. De basis van het parfum bestaat uit warme noten van sandelhout en zoete tonkaboon, die zorgen voor een mannelijke en verfijnde afwerking. Deze diepe, houtachtige accenten geven Montblanc Legend for Men een langdurige indruk, die zowel in formele als informele situaties opvalt. Met zijn gemiddelde intensiteit en lange houdbaarheid is dit parfum ideaal voor dagelijks gebruik gedurende het hele jaar – het begeleidt de moderne man zowel op het werk als in zijn vrije tijd en laat altijd een blijvende indruk achter.
- Inhoud
- 3 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 3386460147927
- Inhoud
- 3 ml
- Ingrediënten
- Zie beschrijving
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Heren
- EAN
- 3386460147927
Gaat ook goed samen met

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Herendoucheparfum Legend Spirit van Montblanc, EDT, 50 ml
€ 613,20/1l
€ 30,66
Verkoper: ParfumGroup

Paco Rabanne Pour Homme Eau de Toilette Spray
€ 328,60/1l
€ 32,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Montblanc Explorer, voor heren, 60 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
€ 640,33/1l
€ 38,42
Verkoper: ParfumGroup

Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 1.255,17/1l
€ 75,31
Verkoper: Novada-Shop

Montblanc Explorer, voor heren, 30 ml, niet navulbaar, bergamot, salie, roze peper, leer, vetiver, Akigalawood, Ambroxan, cacao, patchouli
€ 986,33/1l
€ 29,59
Verkoper: PerfumTraders

Laarzen EMU Stinger Micro Flatform voor Dames
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%50% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
50%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 15 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
nog geen uur
Zo lang duurt het niet
Beoordeeld op 20 december 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l

Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l

Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l

Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l

Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l

TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l

Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders

Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l

Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l

Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l

Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 126,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.405,33/1l

PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l

Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l

Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l

Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l