Ava Laboratorium Anti-Aging Gold Collageen Oogserum, 15 ml

€ 17,56

€ 878,00 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Oogcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Capsules Gold (50 stuks)
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Capsules Gold (50 stuks)
€ 4.148,00/1l
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
€ 4.012,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 3.740,00/1l
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
€ 2.411,33/1l
€ 36,17
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Bielenda Golden Ceramides, verzachtende en hydraterende anti-rimpel oogcrème, 15 ml
Bielenda Golden Ceramides, verzachtende en hydraterende anti-rimpel oogcrème, 15 ml
€ 813,33/1l
€ 12,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ava-Mustela anti-rimpel oogcrème, 30 ml
Ava-Mustela anti-rimpel oogcrème, 30 ml
€ 339,00/1l
€ 10,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AVA, Sneeuwalgen Anti-rimpel crème voor de ogen, 15 ml
AVA, Sneeuwalgen Anti-rimpel crème voor de ogen, 15 ml
€ 947,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medi-Peel 24 Gold Snail Repair Oogcrème, 40 ml
Medi-Peel 24 Gold Snail Repair Oogcrème, 40 ml
€ 389,00/1l
€ 15,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NACOMI Geavanceerd anti-rimpel oogserum met 0,15% retinol en 1% bakuchiol, 15 ml
NACOMI Geavanceerd anti-rimpel oogserum met 0,15% retinol en 1% bakuchiol, 15 ml
€ 1.144,67/1l
€ 17,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ava Laboratorium Bio Karotka, verzachtende crème-lotion voor de ogen, 15 ml
Ava Laboratorium Bio Karotka, verzachtende crème-lotion voor de ogen, 15 ml
€ 718,00/1kg
€ 14,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babaria Anti-Vlekken Oogcontourcrème, 12 Ml
Babaria Anti-Vlekken Oogcontourcrème, 12 Ml
€ 1.540,00/1l
€ 18,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mizon Snail Repair Oogcrème - Anti-aging oogcrème met slakkenextract, 25 ml
Mizon Snail Repair Oogcrème - Anti-aging oogcrème met slakkenextract, 25 ml
€ 1.171,60/1l
€ 29,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oogcrème Crème Anne Möller Rosage, anti-rimpel (15 ml)
Oogcrème Crème Anne Möller Rosage, anti-rimpel (15 ml)
€ 2.391,33/1l
€ 35,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eveline Cosmetics 24K Gold Vitamine C – oogcrème, kalmerend, regenererend
Eveline Cosmetics 24K Gold Vitamine C – oogcrème, kalmerend, regenererend
€ 1.004,00/1l
€ 15,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Guinot, Guinot, Anti-veroudering, Oogcrème, 15 ml
Guinot, Guinot, Anti-veroudering, Oogcrème, 15 ml
€ 73,00/1kg
€ 36,50
Verkoper: Maison19
Productafbeelding van Dhds Anti-Vermoeidheid Sérum voor de Oogcontouren, Verfijnend, 15 ml
Dhds Anti-Vermoeidheid Sérum voor de Oogcontouren, Verfijnend, 15 ml
€ 4.422,67/1l
€ 66,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revox B77, Retinol, Anti-rimpel, Ooggel, 30 ml
Revox B77, Retinol, Anti-rimpel, Ooggel, 30 ml
€ 384,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Coxir Vita C Bright Oogcrème, 30 ml
Coxir Vita C Bright Oogcrème, 30 ml
€ 568,00/1l
€ 17,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AVA Adaptogenic Oogcrème, 15 ml
AVA Adaptogenic Oogcrème, 15 ml
€ 1.093,33/1l
€ 16,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marbert Profutura Oogcrème Gold – Rijke anti-aging oogverzorging voor vrouwen vanaf 45, met liposomen, 15 ml
Marbert Profutura Oogcrème Gold – Rijke anti-aging oogverzorging voor vrouwen vanaf 45, met liposomen, 15 ml
€ 1.564,00/1l
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de luxueuze verzorging van het Ava Laboratorium Anti-Aging Gold Collageen Oogserum, een hoogwaardig serum dat speciaal is samengesteld voor de delicate huid rond de ogen. Dit oogserum, verkrijgbaar in een handige verpakking van 15 ml, combineert de rijke eigenschappen van goud en collageen om tekenen van huidveroudering te bestrijden en de elasticiteit van uw huid rond de ogen te verbeteren. Het serum werkt effectief door diepgaande hydratatie te bieden en tegelijkertijd het huidvernieuwingsproces te ondersteunen. De krachtige combinatie van goud en collageen helpt fijne lijntjes en rimpels te verminderen, terwijl de huidtextuur zichtbaar gladder en vitaler wordt. Bovendien versterkt het serum de natuurlijke barrièrefunctie van de huid, beschermt het tegen schadelijke omgevingsinvloeden en zorgt het voor een stralende, jeugdige uitstraling. Ideaal voor dagelijks gebruik, trekt dit niet-vette serum snel in en laat een aangenaam, zijdezacht gevoel achter. Ontdek de regenererende kracht van het Gold Collageen Oogserum van Ava Laboratorium om uw huid rond de ogen te verstevigen en een jonger en frisser uiterlijk te geven. Dit product is geschikt voor alle huidtypen en is een essentieel onderdeel van elke anti-aging verzorgingsroutine.
Gewicht
20 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Ava Laboratorium Anti-Aging Gold Collageen Oogserum is een luxueuze huidverzorgingsformule die is ontwikkeld om de delicate huid rond de ogen te revitaliseren en te verjongen. Verrijkt met gouddeeltjes en collageen, helpt dit serum bij het verminderen van rimpels en fijne lijntjes en bevordert het de elasticiteit van de huid. De combinatie van krachtige ingrediënten zorgt voor een intensieve hydratatie en ondersteunt het natuurlijke regeneratieproces van de huid. Bij regelmatig gebruik geeft het uw huid een vitaliserende en stralende uitstraling. Geschikt voor alle huidtypen en ideaal voor dagelijks gebruik. Ingrediënten: Aqua, Glycerin, Collagen, Gold, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Polysorbate 20, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Benzyl Salicylate, Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, Lactic Acid, CI 77491, Phenethyl Alcohol.
Fabrikant
AVA LABORATORIUM
EAN
5906323009285

Gewicht
20 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Ava Laboratorium Anti-Aging Gold Collageen Oogserum is een luxueuze huidverzorgingsformule die is ontwikkeld om de delicate huid rond de ogen te revitaliseren en te verjongen. Verrijkt met gouddeeltjes en collageen, helpt dit serum bij het verminderen van rimpels en fijne lijntjes en bevordert het de elasticiteit van de huid. De combinatie van krachtige ingrediënten zorgt voor een intensieve hydratatie en ondersteunt het natuurlijke regeneratieproces van de huid. Bij regelmatig gebruik geeft het uw huid een vitaliserende en stralende uitstraling. Geschikt voor alle huidtypen en ideaal voor dagelijks gebruik. Ingrediënten: Aqua, Glycerin, Collagen, Gold, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Polysorbate 20, Carbomer, Triethanolamine, Parfum, Benzyl Salicylate, Hydrolyzed Collagen, Xanthan Gum, Lactic Acid, CI 77491, Phenethyl Alcohol.
Fabrikant
AVA LABORATORIUM
EAN
5906323009285
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
€ 356,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 35,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BIELENDA Chrono Age 24h Hydraterende Anti-rimpel oogcrème, 15 ml
BIELENDA Chrono Age 24h Hydraterende Anti-rimpel oogcrème, 15 ml
€ 311,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AVA Activerende Jeugdserum, Epidermale Hyaluronzuur, Hydranov, 30 ml
AVA Activerende Jeugdserum, Epidermale Hyaluronzuur, Hydranov, 30 ml
€ 14,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ava Laboratorium, Goud-collageen serum, anti-aging, 30 ml
Ava Laboratorium, Goud-collageen serum, anti-aging, 30 ml
€ 376,33/1kg
€ 22,58
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfum voor mannen 100 ml
€ 220,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 272
€ 23,09
-4%
€ 22,04
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lalique, L'Amour, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Lalique, L'Amour, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 618,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 30,92
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lalique Spicy Electrum Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Lalique Spicy Electrum Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 920,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 92,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Valentino handtas Alexia
Valentino handtas Alexia
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Herenparfum, 100 ml, met topnoten van elemi, bergamot en iris, hartnoten van vetiver, benzoë en patchouli, en basisnoten van sandelhout. Spray
€ 333,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 33,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Valentino Sac Cabas Alexia, kleur ecru
Valentino Sac Cabas Alexia, kleur ecru
€ 130,99
-€ 16,00
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
€ 389,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
€ 392,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 47,04
-16%
€ 39,28
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van AVA Gold Collagen Repair gezichtscrème, 50 ml
AVA Gold Collagen Repair gezichtscrème, 50 ml
€ 250,90/1kg
€ 25,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 8 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.801,67/1l
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.212,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.808,00/1l
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende oogcrème
La Mer, de revitaliserende oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 162,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.814,00/1l
Productafbeelding van Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.152,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.520,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
€ 132,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.836,00/1l
Productafbeelding van Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,96
-€ 21,42
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.795,00/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Oogcrème
Babor SeaCreation Oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.276,00/1l
Productafbeelding van HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.052,00/1l
Productafbeelding van Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.896,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.352,00/1l
Productafbeelding van Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.808,00/1l
Productafbeelding van Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
€ 70,06
-17%
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 230,32/1l
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l