Dokas melkcrème met kipfilet, 80 gram

€ 19,34

€ 241,75 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Vitakraft Rundvleesstokje met lamssmaak, 12 gram
Vitakraft Rundvleesstokje met lamssmaak, 12 gram
€ 1,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,93
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Dokas Snack: Romige kaasdip, 90 gram
Dokas Snack: Romige kaasdip, 90 gram
€ 210,56/1kg
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yarrah Hondenkoekjes Multi  (250 gr)
Yarrah Hondenkoekjes Multi (250 gr)
€ 11,88/1kg
€ 3,43
-13%
€ 2,97
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hondensnack Snackys, 300 gram
Hondensnack Snackys, 300 gram
€ 85,67/1kg
€ 25,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Hondenvoer - Mersjo eendenworstjes, 500g
Hondenvoer - Mersjo eendenworstjes, 500g
€ 95,74/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 47,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MACED Eendenspiesen - Hondenkoekjes - 500g
MACED Eendenspiesen - Hondenkoekjes - 500g
€ 39,42/1kg
€ 19,71
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Braaaf Hundensnack, visreepjes met zalm, 70 gram
Braaaf Hundensnack, visreepjes met zalm, 70 gram
€ 149,43/1kg
€ 12,38
-15%
€ 10,46
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Pochoutka Perrito, rundvleesreepjes, 100g
Pochoutka Perrito, rundvleesreepjes, 100g
€ 22,70/1l
€ 2,27
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Pochoutka hondenkoekjes met collageen, 85 gram
Pochoutka hondenkoekjes met collageen, 85 gram
€ 28,12/1l
€ 2,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Dokas Sticks met algen, 105 gram
Dokas Sticks met algen, 105 gram
€ 228,86/1kg
€ 24,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 1 x Chewies Wildknöchelchen, 200 gram
1 x Chewies Wildknöchelchen, 200 gram
€ 98,50/1kg
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vitakraft Rundvleessticks, met rundvlees, verpakking van 50 stuks (50 x 12 gram)
Vitakraft Rundvleessticks, met rundvlees, verpakking van 50 stuks (50 x 12 gram)
€ 79,26
-66%
€ 26,71
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Trixie Hondenkoekje, buffelhuid, 200 gram
Trixie Hondenkoekje, buffelhuid, 200 gram
€ 114,95/1kg
€ 24,99
-8%
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van VITAKRAFT Rundvleesstokje met kalkoen - hondensnoepje - 12 gram
VITAKRAFT Rundvleesstokje met kalkoen - hondensnoepje - 12 gram
€ 59,50/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Braaaf Hundensnack, vissticks van zalm, 70 gram
Braaaf Hundensnack, vissticks van zalm, 70 gram
€ 179,86/1kg
€ 12,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MACED Lamsspiesje - Hondenkoekjes - 500g
MACED Lamsspiesje - Hondenkoekjes - 500g
€ 37,76/1kg
€ 18,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Nobby StarSnack Toppingpoeder, kippenlever met kattenkruid, 60 gram
Nobby StarSnack Toppingpoeder, kippenlever met kattenkruid, 60 gram
€ 415,00/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van YowUp! Hondenkoekjes, kalkoen, L. Casei, voor het immuunsysteem, 115 gram
YowUp! Hondenkoekjes, kalkoen, L. Casei, voor het immuunsysteem, 115 gram
€ 25,37/1kg
€ 10,15
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Katten snack
  • Aanvullend voer voor katten
  • Geschikt als topping bij het voer of gewoon als beloning
  • Combinatie van kipfilet en lactosevrije melk
  • Met handige hersluitbare verpakking
  • Inhoud: 80 g
Romige verwennerij voor gelukkige katten
De melk-crème is veelzijdig te gebruiken, of het nu als topping bij het voer of gewoon als beloning is. Het is de romige combinatie van kipfilet en lactosevrije melk. Herhaald genot dankzij de praktische hersluitbare verpakking.

Samenstelling
70% kipfilet, 28% melk (lactosevrij), zalmolie, plantaardige bijproducten.

Analyse
Ruwe eiwitten: 13,7%, ruwe vezels: 0,5%, ruw vet: 5,7%, ruwe as: 1,2%, vocht: 76,6%, energie: 113 kcal/100g; 471 kJ/100g.

Voedingsadvies
Als topping op het droogvoer of als beloning tussen de reguliere maaltijden. Verminder de dagelijkse hoeveelheid voer indien nodig (zie energie-informatie). Zorg altijd voor voldoende vers drinkwater. Na opening koel n en binnen 4 dagen gebruiken. Geef de snack onder toezicht.
Gewicht
80 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Aantal stuks
8
EAN
4251276205675
MPN (Manufacturer Part Number)
205675
Fabrikant
DOKAS
Registratienummer
--

Gewicht
80 g
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Aantal stuks
8
EAN
4251276205675
MPN (Manufacturer Part Number)
205675
Fabrikant
DOKAS
Registratienummer
--
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DOKAS gedroogde (gevriesdroogde) organen, kattensnoepjes zonder granen, 6 x 15 gram
DOKAS gedroogde (gevriesdroogde) organen, kattensnoepjes zonder granen, 6 x 15 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
ProfiCook 501191 ProfiCook PC-KA 1191 Kaffeemaschine silber, 8-10 Tassen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 89,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GimCat Multi-Vitamin Pasta Extra, kattensnack met visolie, 50 gram
GimCat Multi-Vitamin Pasta Extra, kattensnack met visolie, 50 gram
€ 239,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,99
-42%
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dokas Kipfilet in reepjes, snacks, voor honden, volwassen, kip, 900 g
Dokas Kipfilet in reepjes, snacks, voor honden, volwassen, kip, 900 g
€ 52,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
Remington CB4N Hitteborstel met stoomfunctie
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,83
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Xiaomi Slimme Camera C200
Xiaomi Slimme Camera C200
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 45,01
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Belcando 558025, Eend, Lever, 12,5 kg, met zemelen
Belcando 558025, Eend, Lever, 12,5 kg, met zemelen
€ 7,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
5-in-1 haardroger met stylingfunctie, 1000W, set met krultang, borstel, ronde borstelopzetstuk en föhnopzetstuk - DYME
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Dokas Kauwstokjes met kipfilet, snacks, voor honden, volwassen honden, kip, 200 g
Dokas Kauwstokjes met kipfilet, snacks, voor honden, volwassen honden, kip, 200 g
€ 122,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 24,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van DREAMIES met kaas - Snacks voor katten - 180 gram
DREAMIES met kaas - Snacks voor katten - 180 gram
€ 0,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GimCat GrasBits, knapperige stukjes gras, 40 gram
GimCat GrasBits, knapperige stukjes gras, 40 gram
€ 64,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,82
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Vitakraft Milky Melody met kaas, voor oudere dieren, kaas, 70 gram
Vitakraft Milky Melody met kaas, voor oudere dieren, kaas, 70 gram
€ 298,43/1kg
€ 20,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dokas kippenhartjes, snacks, voor katten, volwassen katten, kip, 15 gram
Dokas kippenhartjes, snacks, voor katten, volwassen katten, kip, 15 gram
€ 1.240,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tefal OptiGrill contactgrill GC7058
Tefal OptiGrill contactgrill GC7058
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 749
€ 170,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van MIAMOR Kattenmelk met room - voor katten - 24 x 15g
MIAMOR Kattenmelk met room - voor katten - 24 x 15g
€ 53,03/1kg
€ 19,09
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg