Vaseline Bodylotion Expert Care Dark Spot Rescue 100 ML

€ 8,38

€ 2,09-75%

€ 20,90 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Orlane Super-Hydraterende Concentraat Dagcrème, 50 ml
Orlane Super-Hydraterende Concentraat Dagcrème, 50 ml
€ 1.436,00/1l
€ 74,16
-3%
€ 71,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hyaluron Boost After Sun Body Lotion, 200 ml (Lotion voor het lichaam na het zonnebaden)
Hyaluron Boost After Sun Body Lotion, 200 ml (Lotion voor het lichaam na het zonnebaden)
€ 163,20/1l
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vaseline Expert care bodylotion sensitive (400 ml)
Vaseline Expert care bodylotion sensitive (400 ml)
€ 28,20/1kg
€ 14,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van SKIN EXPERT Hyaluron Lotion, 330 ml
SKIN EXPERT Hyaluron Lotion, 330 ml
€ 42,48/1l
€ 14,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nivea Body Repair en Care Lotion, 400 ml
Nivea Body Repair en Care Lotion, 400 ml
€ 34,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion Instant Dry Skin Rescue Tube 75 ML
Vaseline Bodylotion Instant Dry Skin Rescue Tube 75 ML
€ 266,00/1l
€ 29,95
-33%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Vaseline Body balm expert care - 250ml healing dry skin
Vaseline Body balm expert care - 250ml healing dry skin
€ 499,00/1l
€ 35,95
-30%
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Vaseline Gluta-hya Flawless Glow (200 ml)
Vaseline Gluta-hya Flawless Glow (200 ml)
€ 60,95/1l
€ 35,95
-66%
€ 12,19
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Avène After Sun Herstellende Lotion, 400 ml
Avène After Sun Herstellende Lotion, 400 ml
€ 60,85/1l
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed Repair Lotion 10% Urea, herstellende bodylotion, 200 ml
Sebamed Repair Lotion 10% Urea, herstellende bodylotion, 200 ml
€ 62,05/1l
€ 12,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mixa Urea Cica Repair+ Lichaamsmelk, 400 ml
Mixa Urea Cica Repair+ Lichaamsmelk, 400 ml
€ 42,27/1l
€ 16,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lichaamslotion, 400 ml
Vaseline Intensive Care Advanced Repair Lichaamslotion, 400 ml
€ 10,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Olay Beauty Fluid Hydraterende Lotion 100ML
Olay Beauty Fluid Hydraterende Lotion 100ML
€ 66,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,30
-8%
€ 6,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Martiderm Sun Care After Sun Verfrissende Lotion, 400 ml
Martiderm Sun Care After Sun Verfrissende Lotion, 400 ml
€ 41,12/1l
€ 16,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Hydraterende body spray Pineapple Skin Care (200 ml)
Hydraterende body spray Pineapple Skin Care (200 ml)
€ 25,45/1l
€ 5,09
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Regenererende bodylotion Repair & Care, 400 ml - met pompje
Regenererende bodylotion Repair & Care, 400 ml - met pompje
€ 62,90/1l
€ 25,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Aftersun Repair Complex Ecran (50 ml)
Aftersun Repair Complex Ecran (50 ml)
€ 258,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Intensieve Herstelcrème, 600 ml
Vaseline Bodylotion – Intensieve Herstelcrème, 600 ml
€ 7,85/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,84
-2%
€ 4,71
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Aloë Vera, 400 ml
Vaseline Bodylotion – Aloë Vera, 400 ml
€ 8,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,43
-2%
€ 3,34
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Neutrogena®  Neutrogena® Deep Moisture Bodylotion Sensitiv Bodylotion 0,4 l
Neutrogena® Neutrogena® Deep Moisture Bodylotion Sensitiv Bodylotion 0,4 l
€ 18,37/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Merk: Vaseline
Type: Bodylotion
Omschrijving: Vaseline Bodylotion Expert Care Dark Spot Rescue 100 ML
Art: 8720181158353

Samenstelling:

Aqua, ethylhexyl salicylate, glycerin, stearic acid, phenylbenzimidazole sulfonic acid, glycol stearate, peg-100 stearate, butyl methoxydibenzoylmethane, dimethicone, octocrylene, glceryl stearate, caprylyl glycol, potassium hydroxide, phenoxyethanol, carbomer, cetyl alcohol, xanthan gum, parfum, sodium hydroxide, niacinamide disodium edta, bht, stearamide amp, potassium carbonate, petrolatum, sodium ascorbyl phospate, tocopheryl acetate, benzyl alcohol, benzyl salcylate, citronellol, geraniol, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal, limonene, linalool



Vaseline Dark Spot Rescue Lotion (100 gr)
Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Information not provided
Fabrikant
EAN
8720181158353
MPN (Manufacturer Part Number)
965873

Gewicht
100 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Information not provided
Fabrikant
EAN
8720181158353
MPN (Manufacturer Part Number)
965873
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
Clarins Moisture-Rich Lotion, voor dames, hydraterend, voedend, geschikt voor alle huidtypes, 400 ml, bevat haverextract en sheaboter
€ 101,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 40,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Crèmige, Unisex, Hydraterende, Voedende, Verzachtende crème, Geschikt voor droge huid, 200 ml, Shea boter
L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Crèmige, Unisex, Hydraterende, Voedende, Verzachtende crème, Geschikt voor droge huid, 200 ml, Shea boter
€ 240,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,19
Verkoper: somnia24
Bestseller
Productafbeelding van Olay Beauty Fluid Hydraterende Lotion 100ML
Olay Beauty Fluid Hydraterende Lotion 100ML
€ 66,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 7,30
-8%
€ 6,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Roche-Posay 3337875696548, 400 ml, Geschikt voor veeleisende huid, Geschikt voor gevoelige huid, Anti-irritatie, Anti-roodheid, Verzachtend, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Fles met pomp, Glycerine
La Roche-Posay 3337875696548, 400 ml, Geschikt voor veeleisende huid, Geschikt voor gevoelige huid, Anti-irritatie, Anti-roodheid, Verzachtend, Hydraterend, Kalmerend, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Fles met pomp, Glycerine
€ 0,07/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Hugo Boss Boss Alive, eau de toilette, 200 ml, voor heren
Hugo Boss Boss Alive, eau de toilette, 200 ml, voor heren
€ 108,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 21,72
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Nachtkur, 50 ampullen van 1 ml, totaal 50 ml
Nachtkur, 50 ampullen van 1 ml, totaal 50 ml
€ 1.571,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 78,58
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Witte Vaseline, 5 kg. Zuivere huidverzorging, bescherming voor tatoeages, cosmetische basis, bodylotion. GiDeli
Witte Vaseline, 5 kg. Zuivere huidverzorging, bescherming voor tatoeages, cosmetische basis, bodylotion. GiDeli
€ 9,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,78
-3%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Aromatics Elixir Body Smoother 200 ml
Aromatics Elixir Body Smoother 200 ml
€ 0,13/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 25,36
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van ISDIN ISDINCEUTICS Auriderm, 50 ml
ISDIN ISDINCEUTICS Auriderm, 50 ml
€ 629,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,57
-37%
€ 31,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van ARTYZINT Gel voor gewrichten en spieren (50 ml)
ARTYZINT Gel voor gewrichten en spieren (50 ml)
€ 844,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 38,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: MyPremiumShop
Productafbeelding van Eucerin Urea Repair 10% Urea Intensieve Hydraterende Lotion, 1000 ml
Eucerin Urea Repair 10% Urea Intensieve Hydraterende Lotion, 1000 ml
€ 45,63/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau De Rochas - Lichaamsmelk, 500 ml
Eau De Rochas - Lichaamsmelk, 500 ml
€ 45,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
€ 174,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gloria Vanderbilt Vanderbilt Lichaamslotion, 100 ml (voor dames)
Gloria Vanderbilt Vanderbilt Lichaamslotion, 100 ml (voor dames)
€ 113,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 11,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van WELEDA Granaatappel Verstevigende Bodylotion (200 ml)
WELEDA Granaatappel Verstevigende Bodylotion (200 ml)
€ 58,05/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,61
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Estée Lauder Youth-Dew, Crème, voor dames, hydraterend, verzachtend, egaliserend, universeel, 200 ml, met pompje
Estée Lauder Youth-Dew, Crème, voor dames, hydraterend, verzachtend, egaliserend, universeel, 200 ml, met pompje
€ 259,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior J'adore Les Adorables Body Milk, Lichaamsmelk, voor dames, hydraterend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, verpakt in een pompflacon
Dior J'adore Les Adorables Body Milk, Lichaamsmelk, voor dames, hydraterend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, verpakt in een pompflacon
€ 302,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 60,55
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops - Lichaamslotion, 500 ml
Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops - Lichaamslotion, 500 ml
€ 0,04/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe, Nuxuriance Ultra, Verstevigende bodylotion, 400 ml
Nuxe, Nuxuriance Ultra, Verstevigende bodylotion, 400 ml
€ 94,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,90
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Daily Brightening 600 ml
Vaseline Bodylotion – Daily Brightening 600 ml
€ 29,92/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Hondroten lichaamspoeder met een verwarmende werking | 50 ml
Hondroten lichaamspoeder met een verwarmende werking | 50 ml
€ 560,00/1l
€ 29,00
-3%
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: HeilkrauterMarkt
Productafbeelding van La Mer The Reparative Body Lotion, Toner, Vrouwen, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 160 ml, Fles
La Mer The Reparative Body Lotion, Toner, Vrouwen, Hydraterend, Voedend, Verzachtend, Geschikt voor alle huidtypes, 160 ml, Fles
€ 887,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 142,01
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Rabanne Olympéa, Eau de Parfum, Dames, Verfrissend, Universeel, 200 ml, Fles
Rabanne Olympéa, Eau de Parfum, Dames, Verfrissend, Universeel, 200 ml, Fles
€ 147,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot, 280 ml
€ 67,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,97
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bioderma Atoderm Crème Ultra, een ultra-voedende en hydraterende crème, 500 ml
Bioderma Atoderm Crème Ultra, een ultra-voedende en hydraterende crème, 500 ml
€ 39,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
€ 290,15/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van NIVEA 88417, lotion, 200 ml
NIVEA 88417, lotion, 200 ml
€ 20,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van PRIJA Hydraterende hand- en bodycrème met vitamine E, 2x380ml
PRIJA Hydraterende hand- en bodycrème met vitamine E, 2x380ml
€ 32,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van 2 x Balea MED - Crème-olie bodylotion (2 x 400 ml)
2 x Balea MED - Crème-olie bodylotion (2 x 400 ml)
€ 13,69/1l
€ 10,95
Gratis bezorging
Verkoper: sympathischerladen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 10 beoordelingen
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Prachtige
Beoordeeld op 29 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vaseline Body Lotion - Dagelijkse Verheldering 600 ml
Beoordeeld op 12 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles ging heel goed.
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Voor een zeer droge huid
Beoordeeld op 30 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 20 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,11
-16%
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 482,80/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Mugler Alien Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Alien Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,28
-10%
€ 46,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 186,12/1kg
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
Versace Yellow Diamond Geurende Bodylotion, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1l
Productafbeelding van Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
Burberry Goddess, Toner, voor dames, 200 ml, fles, lavendel, vanille, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 244,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l