Flamingo bloedstelpoeder voor honden, katten en kleine huisdieren – stopt bloedingen intern

€ 25,90

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober
Onze bestedeals
Verzorging kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PET ZINC+ - Huid- en vachtondersteuning voor honden en katten - 30 tabletten
PET ZINC+ - Huid- en vachtondersteuning voor honden en katten - 30 tabletten
€ 2.556,67/1l
€ 38,35
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van FRANCODEX Tandpasta voor honden en katten 70 g
FRANCODEX Tandpasta voor honden en katten 70 g
€ 294,44/1kg
€ 26,50
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Beaphar Dimethicare Omgevingsspray tegen vlooien en teken
Beaphar Dimethicare Omgevingsspray tegen vlooien en teken
€ 65,11/1kg
€ 29,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Beaphar Derma+ Zalf
Beaphar Derma+ Zalf
€ 1.023,00/1l
€ 30,69
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Trizchlor spoelvloeistof voor honden/katten, 118 ml
Trizchlor spoelvloeistof voor honden/katten, 118 ml
€ 219,24/1l
€ 25,87
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Beaphar Tandstokjes Voor Honden, Medium Grootte, 1X182 Gram
Beaphar Tandstokjes Voor Honden, Medium Grootte, 1X182 Gram
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pawise hondenpoepschep
Pawise hondenpoepschep
€ 19,42
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Halsband voor honden, KVP, zwart (18-53 cm)
Halsband voor honden, KVP, zwart (18-53 cm)
€ 50,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ICHTHO VET Derma-shampoo voor kleine dieren
ICHTHO VET Derma-shampoo voor kleine dieren
€ 96,84/1l
€ 24,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Manukasan verzorgende zalf voor dieren, 75 ml
Manukasan verzorgende zalf voor dieren, 75 ml
€ 58,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hondenhalsband KVP Calmer, kleurrijk (42-51 cm)
Hondenhalsband KVP Calmer, kleurrijk (42-51 cm)
€ 44,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PET-PHOS kattenfollikel - CEVA
PET-PHOS kattenfollikel - CEVA
€ 51,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tyrol | Chinchillazand en badzand voor hamsters | Bodembedekking voor hamsters en kleine knaagdieren
Tyrol | Chinchillazand en badzand voor hamsters | Bodembedekking voor hamsters en kleine knaagdieren
€ 25,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EUROWET Lespewet - voedingssupplement voor honden en katten - 125 ml
EUROWET Lespewet - voedingssupplement voor honden en katten - 125 ml
€ 2,68/1kg
€ 13,38
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PLAQUEOFF - Poeder voor honden en katten, 420 gram
PLAQUEOFF - Poeder voor honden en katten, 420 gram
€ 228,10/1kg
€ 95,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Halsband voor honden, KVP, zwart (15-53 cm)
Halsband voor honden, KVP, zwart (15-53 cm)
€ 219,09/1kg
€ 48,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Canigum Flu: Kauwtabletten voor honden, ter ondersteuning bij griepachtige verschijnselen, 80 gram
Canigum Flu: Kauwtabletten voor honden, ter ondersteuning bij griepachtige verschijnselen, 80 gram
€ 23,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WHIMZEES Tandenborstel, groot formaat (L), maandelijkse verpakking, 30 stuks – voor tandverzorging, grootte L
WHIMZEES Tandenborstel, groot formaat (L), maandelijkse verpakking, 30 stuks – voor tandverzorging, grootte L
€ 68,61
-8%
€ 62,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het Flamingo bloedstelpoeder Dalko is speciaal ontwikkeld om kleine bloedingen, zoals krallenwonden of snijwonden bij huisdieren, binnen enkele seconden te stoppen. Het heeft een desinfecterende en pijnstillende werking – ideaal voor honden, katten, knaagdieren en vogels. Een betrouwbare aanvulling op uw huisdierenapotheek. - * Het bloedstelpoeder Dalko is speciaal ontwikkeld om kleinere bloedingen, zoals bloedingen bij het knippen van de nagels of oppervlakkige snijwonden, snel en effectief te behandelen. Het werkt binnen slechts 5 seconden, stopt de bloedtoevoer betrouwbaar en draagt bij aan onmiddellijke pijnverlichting. Ideaal voor honden, katten, kleine huisdieren en zelfs vogels – een must in elke huisdierenapotheek. - * De toepassing is eenvoudig en veilig: breng een kleine hoeveelheid van het poeder direct aan op de bloedende plek en druk lichtjes aan. Binnen enkele seconden vormt zich een beschermende laag die de bloeding stopt en tegelijkertijd desinfecterend werkt. Vooral handig bij per ongeluk te kort geknipte nagels. - * Naast de bloedstellende werking heeft het poeder ook pijnstillende eigenschappen, die het welzijn van uw dier direct verbeteren. Het desinfecteert de aangedane plek bovendien en helpt infecties te voorkomen – vooral belangrijk bij kleine verwondingen die in het dagelijks leven snel kunnen ontstaan. - * Dankzij het compacte formaat is het Dalko poeder gemakkelijk overal mee te nemen – of het nu is tijdens wandelingen, in de auto of op vakantie. Het kleine potje past in elke tas of noodpakket en is daardoor altijd binnen handbereik, wanneer dat nodig is. Ideaal voor actieve huisdierbezitters. - * Flamingo bloedstelpoeder Dalko is een onmisbaar hulpmiddel voor de dagelijkse verzorging en mag niet ontbreken in een dierenapotheek. Ontwikkeld voor maximale effectiviteit en veiligheid, is het ideaal voor dierenliefhebbers die waarde hechten aan kwaliteit en snelle hulp.
EAN
5400585180336
MPN (Manufacturer Part Number)
F521238
Fabrikant

EAN
5400585180336
MPN (Manufacturer Part Number)
F521238
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van maxxpro Hondenzwembad Opvouwbaar - Antislip - Leegloopventiel - ⌀ 80 cm - Blauw
maxxpro Hondenzwembad Opvouwbaar - Antislip - Leegloopventiel - ⌀ 80 cm - Blauw
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,07
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Relaxdays 10027243, Honden, Speelset, Meerdere kleuren, Katoen, Thermoplastisch rubber (TPR), Geschikt om op te kauwen, Ophalen, Verstoppen, Krabben, Tandreiniging
Relaxdays 10027243, Honden, Speelset, Meerdere kleuren, Katoen, Thermoplastisch rubber (TPR), Geschikt om op te kauwen, Ophalen, Verstoppen, Krabben, Tandreiniging
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van LARS360 PVC vloerbedekking, 5 m², vinylvloer, houtbruin, zelfklevende vloertegels met houtmotief, vinyltegels met kliksysteem, geschikt voor vloerverwarming | 91,44 cm x 15,24 cm x 2 mm | 36 stuks
LARS360 PVC vloerbedekking, 5 m², vinylvloer, houtbruin, zelfklevende vloertegels met houtmotief, vinyltegels met kliksysteem, geschikt voor vloerverwarming | 91,44 cm x 15,24 cm x 2 mm | 36 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 49,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van KW Klip-Stop 50 ml - Om bloedingen te stoppen bij het knippen van de nagels bij honden, katten en vogels
KW Klip-Stop 50 ml - Om bloedingen te stoppen bij het knippen van de nagels bij honden, katten en vogels
€ 175,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,38
-65%
€ 8,77
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van 8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
€ 28,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 75,00
-6%
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 100x75 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 27,07
-4%
€ 25,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
Heetluchtfriteuse Airfryer, 12 liter, dubbele kamer met kijkvenster, 2 aparte manden, Dual Cook, Sync-Finish, frituren zonder olie, 2600W, digitaal, bespaart tijd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 105,58
-€ 3,59
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
Wondspray Canosept voor honden, 75 ml
€ 321,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SAMSUNG SM-X210NZAAEUB, SAMSUNG Galaxy Tab A9+ WiFi tablet, 27,8 cm (11,0 inch), 64 GB, grafietkleur
SAMSUNG SM-X210NZAAEUB, SAMSUNG Galaxy Tab A9+ WiFi tablet, 27,8 cm (11,0 inch), 64 GB, grafietkleur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 210
€ 499,00
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Denver WCT-8026W wildcamera
Denver WCT-8026W wildcamera
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 78,89
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met bedladen en hoofdeinde, opbergbed, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, fluweel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 324,37
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van WISFOR 2-in-1 hondenbuggy, hondenbox, hondenwagen, opvouwbaar tot 20 kg, huisdierenbuggy met netvensters, verstelbare handgreep, geschikt voor katten en honden
WISFOR 2-in-1 hondenbuggy, hondenbox, hondenwagen, opvouwbaar tot 20 kg, huisdierenbuggy met netvensters, verstelbare handgreep, geschikt voor katten en honden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 117,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
Opviq, Kumtel KTF-258, torenventilator, wit, 100% ABS, 24,4 x 24,4 x 74,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,43
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van AREBOS 40L Koelbox | Koelt en houdt warm | 12/230V, geschikt voor auto en stopcontact
AREBOS 40L Koelbox | Koelt en houdt warm | 12/230V, geschikt voor auto en stopcontact
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van SONGMICS Tuinpoort, tuindeur, verzinkt staal, afsluitbaar, 106 x 90 cm, groen
SONGMICS Tuinpoort, tuindeur, verzinkt staal, afsluitbaar, 106 x 90 cm, groen
€ 203,60/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 215,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
Blackview Tab90 WiFi, 11-inch tablet, Android 15, 12 GB (4+8) RAM + 128 GB / 2 TB TF, Octa-core T606, 8200 mAh, 5G WiFi, dubbele camera (13 MP + 8 MP)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 129,99
-€ 10,00
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Branq mobiele toilet, 15,5 liter
Branq mobiele toilet, 15,5 liter
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 26,09
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Huisdierverzorgingsset 5-in-1 "Amesbury", wit
Huisdierverzorgingsset 5-in-1 "Amesbury", wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Purlov 20929 Opvouwbaar zwembadje voor honden 100 x 30 cm, blauw-grijs
Purlov 20929 Opvouwbaar zwembadje voor honden 100 x 30 cm, blauw-grijs
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,78
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Vileda Looper Elektrische roterende dweil met spuitfunctie, model 169835
Vileda Looper Elektrische roterende dweil met spuitfunctie, model 169835
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 109,00
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van 4-traps honden trap, antislip huisdierentrap, trap voor huisdieren, hondenramp, hondenstappen. Afneembaar en wasbaar
4-traps honden trap, antislip huisdierentrap, trap voor huisdieren, hondenramp, hondenstappen. Afneembaar en wasbaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van WENKO Badkuipinstap-hulp SECURA, hulpmiddel met een draagvermogen van 150 kg, inclusief handdoekhouder en veiligheidsvoorzieningen
WENKO Badkuipinstap-hulp SECURA, hulpmiddel met een draagvermogen van 150 kg, inclusief handdoekhouder en veiligheidsvoorzieningen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 64,97
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van INF Compressiegordel / Rugsteun / Lendensteungordel XXL
INF Compressiegordel / Rugsteun / Lendensteungordel XXL
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,49
-2%
€ 25,89
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
Yaheetech vogelkooi met vogel speelgoed, 99 x 46 x 35,5 cm, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 84,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van INF Stille elektrische klauwslijper voor honden zwart
INF Stille elektrische klauwslijper voor honden zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,29
Gratis bezorging30% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 146,06/1kg
Productafbeelding van Automatisch vogelbad, multifunctioneel en schattig, met kraan en douchekop, voor parkieten en kanaries – badplezier
Automatisch vogelbad, multifunctioneel en schattig, met kraan en douchekop, voor parkieten en kanaries – badplezier
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 120,00/1kg