Woogie Toffee Mix, 160 gram

€ 1,52

€ 9,50 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Kauwsnoepjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Open Food, 9002859056741, 1 kg, Herkomst: Duitsland, 394 kcal, 63,7 g vet, 6 g koolhydraten, 5,4 g vezels
Open Food, 9002859056741, 1 kg, Herkomst: Duitsland, 394 kcal, 63,7 g vet, 6 g koolhydraten, 5,4 g vezels
€ 18,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
€ 16,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
€ 56,96/1kg
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
Böhme 5311632003 Fruchtkaramellen Kaubonbons 250,0 g
€ 41,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van de Bron Caribbean Mix, suikerarm, 90g
de Bron Caribbean Mix, suikerarm, 90g
€ 22,22/1kg
€ 2,05
-2%
€ 2,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van hitschies  hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
hitschies hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
€ 49,90/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jelly Belly Geschenkverpakking, 20 smaken, 250 gram
Jelly Belly Geschenkverpakking, 20 smaken, 250 gram
€ 127,96/1kg
€ 34,99
-8%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 330189 hitschies Berry Mix Kaubonbons 1,0 kg
€ 23,55/1kg
€ 23,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mentos Rainbow, kauwgomtabletten, suikerhoedjes, 40 stuks
Mentos Rainbow, kauwgomtabletten, suikerhoedjes, 40 stuks
€ 20,99/1kg
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fortuin Vruchtenhartjes - 1 kilo
Fortuin Vruchtenhartjes - 1 kilo
€ 16,95/1kg
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mentos Spearmint, kauwgom, suikerhoedjes, 40 stuks
Mentos Spearmint, kauwgom, suikerhoedjes, 40 stuks
€ 20,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Mamba® 112788 Mamba® Sour Kaubonbons 2540,0 g
Mamba® 112788 Mamba® Sour Kaubonbons 2540,0 g
€ 270,75/1kg
€ 28,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mentos Mini kauwgomtabletten, 17 stuks x 10,5 gram
Mentos Mini kauwgomtabletten, 17 stuks x 10,5 gram
€ 39,94/1kg
€ 7,57
-5%
€ 7,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Skittles 456372 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 136,0 g
Skittles 456372 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 136,0 g
€ 63,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jelly Belly Kersen - 1 kilo
Jelly Belly Kersen - 1 kilo
€ 33,10/1kg
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van CCI Jelly Beans - 3 x 1 kilo
CCI Jelly Beans - 3 x 1 kilo
€ 10,65/1kg
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van MAOAM 10051102 MAOAM Kracher Cola Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051102 MAOAM Kracher Cola Kaubonbons 200,0 g
€ 50,80/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,16
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Toffee Mix is de essentie van kleurrijke smaken, gevangen in elke hap. Deze kauwbonbons zijn ware poëzie van fruitige aroma's, die de zintuigen prikkelen en de harten van zoetekauwen veroveren.

De meerlagige structuur van deze toffees zorgt voor uitzonderlijke ervaringen en onthult een volledig scala aan smaken, die de sappige zoetheid van fruit combineren met een delicate, romige vulling. Het proeven van Toffee Mix transporteert u naar een land van fruitige extase.

Elke verpakking combineert een verscheidenheid aan fruitaroma's, waardoor elke hap een nieuwe ervaring is. Toffee is de perfecte keuze voor elke gelegenheid waarbij u een zoete toets wilt toevoegen.

Bestel nu Toffee Mix en open de deur naar een wereld van unieke smaken. Laat u elke dag vergezellen door fruitig genot!
Ontdek veelzijdig genot – bestel nu Toffee Mix!
Gewicht: 160 g
Allergenen: Kan sporen bevatten van noten (CH: harde noten) en melk.
Ingrediënten: Suiker, glucosestroop, kokosolie, verdikkingsmiddel: gom arabicum; zuurteregelaar: E330; aroma's, zout.

Voedingswaarden

100 gram

Energie

1690 kJ

Energie

398 calorieën

Vet

5,10g

waarvan: verzadigde vetzuren

4,30g

Koolhydraten

88g

waarvan suikers

63g

Eiwit

0,20g

Ballaststoffen

0,20g
Zout (=natrium x 2,5)
0,07g
Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, kokosolie, verdikkingsmiddel: arabische gom, zuurteregelaar: E330, aroma's, zout
Voedingswaarde
Energie: 1690 kJ, Energie: 398 calorieën, Vet: 5,10 g, waarvan: verzadigde vetzuren: 4,30 g, Koolhydraten: 88 g, waarvan suikers: 63 g, Eiwit: 0,20 g, Vezels: 0,20 g, Zout (=natrium x 2,5): 0,07 g
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Toffee bonbons
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
EAN
9002859119613

Ingrediënten
Suiker, glucose-siroop, kokosolie, verdikkingsmiddel: arabische gom, zuurteregelaar: E330, aroma's, zout
Voedingswaarde
Energie: 1690 kJ, Energie: 398 calorieën, Vet: 5,10 g, waarvan: verzadigde vetzuren: 4,30 g, Koolhydraten: 88 g, waarvan suikers: 63 g, Eiwit: 0,20 g, Vezels: 0,20 g, Zout (=natrium x 2,5): 0,07 g
Gewicht
160 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Toffee bonbons
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
EAN
9002859119613
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
€ 12,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mentos Spearmint, kauwgom, suikerhoedjes, 40 stuks
Mentos Spearmint, kauwgom, suikerhoedjes, 40 stuks
€ 20,71/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maoam Blauw - 265 st - 1200 gram
Maoam Blauw - 265 st - 1200 gram
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Open Food, 9002859056741, 1 kg, Herkomst: Duitsland, 394 kcal, 63,7 g vet, 6 g koolhydraten, 5,4 g vezels
Open Food, 9002859056741, 1 kg, Herkomst: Duitsland, 394 kcal, 63,7 g vet, 6 g koolhydraten, 5,4 g vezels
€ 18,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mamba® 119053 Mamba® Fruitparty Kaubonbons 48 St./ 290,0 g
Mamba® 119053 Mamba® Fruitparty Kaubonbons 48 St./ 290,0 g
€ 83,55/1kg
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
€ 16,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jelly Belly Bean Boozled 'Edition 7' navulverpakking met flip-top deksel 45 g
Jelly Belly Bean Boozled 'Edition 7' navulverpakking met flip-top deksel 45 g
€ 493,33/1kg
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Mentos Mini Fruit Mix, fruitige kauwgomtabletten, 120 stuks
Mentos Mini Fruit Mix, fruitige kauwgomtabletten, 120 stuks
€ 29,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Harry Potter, Bertie Bott's Jelly Beans, 54g
Harry Potter, Bertie Bott's Jelly Beans, 54g
€ 421,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van hitschies 325568 hitschies Original Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 325568 hitschies Original Mix Kaubonbons 1,0 kg
€ 23,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Werther's Original 531350 Werther's Original Zachte, gezouten karamel zuigtabletten, 180,0 g
Werther's Original 531350 Werther's Original Zachte, gezouten karamel zuigtabletten, 180,0 g
€ 130,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van FRITT 332401 FRITT Veggi Fruchtgummi 40x 70,0 g, 40 St., AI-gegenereerde afbeelding
FRITT 332401 FRITT Veggi Fruchtgummi 40x 70,0 g, 40 St.
€ 24,37/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skittles 312981 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 14 x 38,0 g
Skittles 312981 Skittles Crazy Sours Kaubonbons 14 x 38,0 g
€ 31,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Candy Tree - Kauwgom, 75g
Candy Tree - Kauwgom, 75g
€ 25,87/1kg
€ 2,35
-17%
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Open Food, 9002859038884, 3 kg, Duitsland, 394 kcal, 0,03 g
Open Food, 9002859038884, 3 kg, Duitsland, 394 kcal, 0,03 g
€ 16,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mamba® 117714 Mamba® Fruit Surfer  Kaubonbons 290,0 g
Mamba® 117714 Mamba® Fruit Surfer Kaubonbons 290,0 g
€ 83,55/1kg
€ 24,23
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Haribo KAUBONBON, verpakking van 5 stuks, 110 gram
Haribo KAUBONBON, verpakking van 5 stuks, 110 gram
€ 12,91/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
€ 45,96/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van mentos 121133005 mentos mint Kaubonbons 40 St.
mentos 121133005 mentos mint Kaubonbons 40 St.
€ 21,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,05
Verkoper: WinkallBV
Productafbeelding van MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
MAOAM 10051101 MAOAM Pinballs Kaubonbons 200,0 g
€ 116,50/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
Maoam Fruit - 265 st - 1200 gram
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
RIESEN® 283 RIESEN® KARAMELL RIESEN Kaubonbons 728,0 g
€ 9,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
Maoam Cola - 265 st - 1200 gram
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
hitschies 325569 hitschies Sour Mix Kaubonbons 1,0 kg
€ 19,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx kauwgomtabletten, 50 stuks.
MAOAM 10004170 MAOAM Bloxx kauwgomtabletten, 50 stuks.
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,62
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Maoam Pinballs - 365 st - 1200 gram
Maoam Pinballs - 365 st - 1200 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,45
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van hitschies  hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
hitschies hitschies Sour Mix Kaubonbons 200,0 g, 1 St.
€ 49,90/1kg
€ 9,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Skittles 312980 Skittles Fruits Kaubonbons 14 x 38,0 g
Skittles 312980 Skittles Fruits Kaubonbons 14 x 38,0 g
€ 31,15/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jelly Belly Harry Potter Bertie Botts Jelly Beans, gelei bonen, 125 g, meerkleurig, 1564 kJ, 364 kcal, 92 g
Jelly Belly Harry Potter Bertie Botts Jelly Beans, gelei bonen, 125 g, meerkleurig, 1564 kJ, 364 kcal, 92 g
€ 270,16/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.