BiFi Ranger | Verpakking van 20 stuks | 20 x 60 g | Snack met bonen en spek in een deegjasje | Originele salami snack | Ideaal voor onderweg, op kantoor en tijdens het sporten | Mix van rund- en varkensvlees

€ 27,48

€ 22,90 / 1kg

plus € 14,90 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Worst & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BiFi Ranger - Kartonnen verpakking - 20 stuks van 50 gram
BiFi Ranger - Kartonnen verpakking - 20 stuks van 50 gram
€ 69,48/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,48
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Carazza Original, 30 stuks van 40 gram, salami pizza snack, verpakking van 30
BiFi Carazza Original, 30 stuks van 40 gram, salami pizza snack, verpakking van 30
€ 34,20/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,04
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BiFi Roll Hot - Kartonnen verpakking - 24 stuks van 45 gram
BiFi Roll Hot - Kartonnen verpakking - 24 stuks van 45 gram
€ 56,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
€ 33,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Ranger, de originele worstbroodjes met een pittige Texaanse smaak, 50g
BiFi Ranger, de originele worstbroodjes met een pittige Texaanse smaak, 50g
€ 36,33/1kg
€ 2,18
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van BiFi Currywurst – Verpakking van 20 stuks (20 x 60g) – Salamiworst snack met currysaus in een luchtig deeg - Worst in een witbroodje, ideaal om mee te nemen - voor onderweg, op kantoor of tijdens het sporten - hamworst
BiFi Currywurst – Verpakking van 20 stuks (20 x 60g) – Salamiworst snack met currysaus in een luchtig deeg - Worst in een witbroodje, ideaal om mee te nemen - voor onderweg, op kantoor of tijdens het sporten - hamworst
€ 27,41/1kg
€ 32,89
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van BiFi BBQ Snack, Limited Edition, 70g
BiFi BBQ Snack, Limited Edition, 70g
€ 39,33/1kg
€ 2,95
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Gevogelte-varkenspaté met ganzenlever, MK, 160 gram
Gevogelte-varkenspaté met ganzenlever, MK, 160 gram
€ 5,70/1kg
€ 1,20
-5%
€ 1,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
Kabanosy worstjes met Cheddar kaas, 90 gram
€ 29,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanos worstjes met spek, 90 gram
Kabanos worstjes met spek, 90 gram
€ 29,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bifi Mini Salami Original, zonder kunstmatige aroma's en kleurstoffen, 25g
Bifi Mini Salami Original, zonder kunstmatige aroma's en kleurstoffen, 25g
€ 59,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,19
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Kipfilet worstjes, 80 gram
Kipfilet worstjes, 80 gram
€ 51,63/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,30
-3%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mailänder salami, ongeveer 3,2 kg. - Maletti 1867
Mailänder salami, ongeveer 3,2 kg. - Maletti 1867
€ 45,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 159,28
-€ 14,48
€ 144,80
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Kipfilet worstjes, 180g, merk Tarczyński
Kipfilet worstjes, 180g, merk Tarczyński
€ 14,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,98
-5%
€ 2,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gryzzale worst van varkensvlees met kalfsvlees, 90 gram, merk Tarczyński
Gryzzale worst van varkensvlees met kalfsvlees, 90 gram, merk Tarczyński
€ 33,10/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bifi Roll Original met een smaakvolle, zachte broodkorst, 3 stuks, 135g
Bifi Roll Original met een smaakvolle, zachte broodkorst, 3 stuks, 135g
€ 200,64/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,09
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Veggie Carazza XXL, 16 stuks van 70 gram. Vegetarische pizzasnack, veggie salami, verpakking van 16 stuks
BiFi Veggie Carazza XXL, 16 stuks van 70 gram. Vegetarische pizzasnack, veggie salami, verpakking van 16 stuks
€ 31,24/1kg
€ 34,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BiFi Curryworst - Kartonnen verpakking - 20 stuks van 50 gram
BiFi Curryworst - Kartonnen verpakking - 20 stuks van 50 gram
€ 34,98/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kabanosy, een worst van gevogelte en varkensvlees, knapperig, 150 gram
Kabanosy, een worst van gevogelte en varkensvlees, knapperig, 150 gram
€ 33,93/1kg
€ 5,36
-5%
€ 5,09
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

EEN HARTIGE SNACK: De BiFi Ranger biedt een intense, kruidige smaak dankzij de hartige salami, omhuld door een heerlijke deegjas. Deze combinatie zorgt voor een uniek genot, perfect voor liefhebbers van hartige snacks.

GENIETEN ONDER WEG: Met zijn compacte formaat van 60 gram per stuk is de BiFi Ranger de ideale snack voor onderweg. Of het nu in het kantoor is, tijdens uitstapjes of gewoon als een snelle snack tussendoor, deze worstensnack is gemakkelijk overal mee te nemen.

VEELZIJDIGE SMAAK: De BiFi Ranger combineert de populaire smaken van rundvlees, bonen en spek. Deze unieke smaakcombinatie zorgt voor een bijzondere afwisseling en maakt elk snackmoment tot een kleine beleving.

PRAKTISCHE VERPAKKING: De BiFi Ranger wordt geleverd in een verpakking van 20 stuks en biedt een praktische voorraadoplossing voor iedereen die regelmatig van een hartige snack wil genieten. De individuele verpakking houdt de snack vers en verlengt de houdbaarheid.

IDEAL VOOR ACTIEVE MENSEN: De BiFi Ranger is de perfecte begeleider voor actieve mensen die een snelle energieboost nodig hebben. De combinatie van eiwitten en koolhydraten levert precies de juiste hoeveelheid energie voor elke situatie.

HOGE KWALITEIT: Gemaakt van hoogwaardige ingrediënten, staat de BiFi Ranger voor kwaliteit en een unieke smaak. De zorgvuldige verwerking garandeert dat elke snack voldoet aan de hoge eisen die consumenten verwachten.

Ingrediënten
Bloem (TARWE, GERSTEMOUT), varkensvlees, water, tomatenconcentraat, kidneybonen, rundvlees (5%), palmolie, dextrose, spek, suiker, jodiumhoudend zout (zout, kaliumjodaat), ui, verdikkingsmiddel (acetylated distarch adipaat), gist, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren, citroenzuurmono- en diglyceriden van vetzuren, mono- en diacetyl wijnsteenzuurmono- en diglyceriden van vetzuren), magere melkpoeder, melksuiker, koolzaadolie, aardappelzetmeel, zonnebloemolie, kippenei-eiwitpoeder, kippenei-eigeelpoeder, maltodextrine, azijn, zuurteregelaar (glucono-delta-lacton, ascorbinezuur, citroenzuur), conserveermiddel (kaliumsorbaat, natriumnitraat), kleurstoffen (caroteen), smaakversterker (mononatriumglutamaat), aroma's, kruiden, antioxidant (natriumascorbaat, rozemarijnextract), knoflook, kruidenextract, rookaroma, stabilisator (guargom), rijsmiddel (calciumcarbonaat), beukenwoodrook. Allergenen: Glutenbevattende granen en producten daarvan, melk en melkproducten (inclusief lactose), eieren en eiproducten
Gewicht
1200 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Brood gevuld met salami, bonen, varkensvlees en tomatensaus
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
10000050196
EAN
4251097420462

Ingrediënten
Bloem (TARWE, GERSTEMOUT), varkensvlees, water, tomatenconcentraat, kidneybonen, rundvlees (5%), palmolie, dextrose, spek, suiker, jodiumhoudend zout (zout, kaliumjodaat), ui, verdikkingsmiddel (acetylated distarch adipaat), gist, emulgatoren (mono- en diglyceriden van vetzuren, citroenzuurmono- en diglyceriden van vetzuren, mono- en diacetyl wijnsteenzuurmono- en diglyceriden van vetzuren), magere melkpoeder, melksuiker, koolzaadolie, aardappelzetmeel, zonnebloemolie, kippenei-eiwitpoeder, kippenei-eigeelpoeder, maltodextrine, azijn, zuurteregelaar (glucono-delta-lacton, ascorbinezuur, citroenzuur), conserveermiddel (kaliumsorbaat, natriumnitraat), kleurstoffen (caroteen), smaakversterker (mononatriumglutamaat), aroma's, kruiden, antioxidant (natriumascorbaat, rozemarijnextract), knoflook, kruidenextract, rookaroma, stabilisator (guargom), rijsmiddel (calciumcarbonaat), beukenwoodrook. Allergenen: Glutenbevattende granen en producten daarvan, melk en melkproducten (inclusief lactose), eieren en eiproducten
Gewicht
1200 g
Levensmiddelenbedrijven
Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
Verkoopbenaming
Brood gevuld met salami, bonen, varkensvlees en tomatensaus
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
10000050196
EAN
4251097420462
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Beddengoed met 3D-effect
Beddengoed met 3D-effect
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
Storck Toffifee, verpakking met 48 chocoladepralines, 400g
€ 36,05/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 7501520 40er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 17,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zippo stormaansteker - Street Chrome, basismodel
Zippo stormaansteker - Street Chrome, basismodel
€ 423,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
48 cm LED-aquariumlamp, verlichting voor aquaria, dimbaar, met 3 lichtmodi en timer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,29
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van BRUBAKER Verjaardagsset "Wunschperle" - Hangerketting met helix-bedel + schelp met echte parel als sieradenset
BRUBAKER Verjaardagsset "Wunschperle" - Hangerketting met helix-bedel + schelp met echte parel als sieradenset
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 15,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuks
Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuksWegwerp
€ 95,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
Ferrero Duplo Wit, losse reep, grootverpakking (40 x 18 gram repen)
€ 31,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 22,60
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,20
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 41,38
-17%
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 738
€ 158,90
-€ 13,31
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van LEGO ǀ Disney Simba, de jonge koning uit De Leeuwenkoning, bouwset om te verzamelen met een creatief dierenfiguur, een ontspannende activiteit voor volwassenen, cadeau-idee voor filmliefhebbers 43247
LEGO ǀ Disney Simba, de jonge koning uit De Leeuwenkoning, bouwset om te verzamelen met een creatief dierenfiguur, een ontspannende activiteit voor volwassenen, cadeau-idee voor filmliefhebbers 43247
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 140,62
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Nik-L-Nip Mini Drankjes, 39g - 4 stuks
Nik-L-Nip Mini Drankjes, 39g - 4 stuks
€ 89,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,50
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van LEGO Super Mario 71426 Piranha Plant. Articulated Figure with Tube and 2 Pieces. Model Kit for Adults. Gift Idea
LEGO Super Mario 71426 Piranha Plant. Articulated Figure with Tube and 2 Pieces. Model Kit for Adults. Gift Idea
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 82,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
Milky Way smeerbare spread, een combinatie van melk en chocoladecrème, 200g
€ 104,95/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van ovomaltine® 5449789002 ovomaltine® Nougatcreme, 380,0 g
ovomaltine® 5449789002 ovomaltine® Nougatcreme, 380,0 g
€ 34,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
Oetker Citronenmuffins (verpakking van 455 gram)
€ 11,00/1kg
€ 5,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
Haribo 121308007, blik met 150 zure augurken
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
€ 24,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,78
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mars, repen, chocolade, 32 repen
Mars, repen, chocolade, 32 repen
€ 25,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,26
Verkoper: AllYouNeed

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 15 september 2026 op
Geverifieerde aankoop