Keune Style Texture Stay Putt Matte Molding Mud 100ml - Matte klei voor het stylen van het haar

€ 21,95

€ 219,50 / 1l

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Haarwax & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Moroccanoil Texture Clay, Haarcrème, 75 ml, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Met pompje, Voor styling
Moroccanoil Texture Clay, Haarcrème, 75 ml, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Met pompje, Voor styling
€ 421,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
€ 367,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
€ 132,50/1l
€ 42,31
-37%
€ 26,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
€ 312,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Matte haarstylingproduct met klei (Clay Matte Pomade), 95 gram
Matte haarstylingproduct met klei (Clay Matte Pomade), 95 gram
€ 119,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Decode Texture Men - Matte Wax - Texturerende wax 90 ml
Montibello Decode Texture Men - Matte Wax - Texturerende wax 90 ml
€ 137,78/1l
€ 12,40
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Indola Style Matte Wax, 100 ml
Indola Style Matte Wax, 100 ml
€ 92,50/1l
€ 9,25
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Taft Styling Clay 75ml Molding Clay Hold 5+
Taft Styling Clay 75ml Molding Clay Hold 5+
€ 54,80/1l
€ 4,20
-2%
€ 4,11
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van MORFOSE OSSION MATTE PUTTY WAX – Flexibele fixatie – 100 ml
MORFOSE OSSION MATTE PUTTY WAX – Flexibele fixatie – 100 ml
€ 27,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,74
Verkoper: Avanti_Shop
L'Anza Healing Style AirPaste - haarpasta - 167 ml
L'Anza Healing Style AirPaste - haarpasta - 167 ml
€ 134,25/1l
€ 22,42
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van got2b Wax Klever Spiking Wax (75 ml)
got2b Wax Klever Spiking Wax (75 ml)
€ 256,00/1l
€ 19,20
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Keune 1922 Styling Sterke Fixatie Wax 100ml - Stylingwax
Keune 1922 Styling Sterke Fixatie Wax 100ml - Stylingwax
€ 254,50/1l
€ 25,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Reuzel Red Pomade modelleerpasta voor glanzend haar 113 ml
Reuzel Red Pomade modelleerpasta voor glanzend haar 113 ml
€ 113,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,78
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van MEN ADVANCE SHINE Stylingwax, 85 ml
MEN ADVANCE SHINE Stylingwax, 85 ml
€ 99,41/1l
€ 8,45
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Goldwell - Stylesign Texture Roughman Textuurpasta, 100 ml
Goldwell - Stylesign Texture Roughman Textuurpasta, 100 ml
€ 149,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Haarstylingproduct, 113,0g
Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Haarstylingproduct, 113,0g
€ 22,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 22,98
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haarwax voor glans (Rode, wateroplosbare pomade), 95 g
Haarwax voor glans (Rode, wateroplosbare pomade), 95 g
€ 123,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,89
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Nishman - 08 Styling Wax Matte - Hair Pomade 150ml
Nishman - 08 Styling Wax Matte - Hair Pomade 150ml
€ 46,13/1l
€ 6,92
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van American Crew, Molding Clay, Haarstylingproduct, Sterke fixatie, 85 g
American Crew, Molding Clay, Haarstylingproduct, Sterke fixatie, 85 g
€ 233,18/1kg
€ 19,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Keune Style Texture Stay Putt Matte Klei 100ml - Matte Haarklei

Stay Putt is een crèmige, vormbare klei met een matte finish, verrijkt met sheaboter voor flexibele styling.
Biedt een zachte touch.

 


Technische eigenschappen

Verrijkt met sheaboter voor hydratatie.
Veganistisch

Model
Stay Putt Matte Molding Mud
Gewicht
132 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
8719281124566
MPN (Manufacturer Part Number)
27499

Model
Stay Putt Matte Molding Mud
Gewicht
132 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
water
Fabrikant
EAN
8719281124566
MPN (Manufacturer Part Number)
27499
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Haarwax met extra sterke fixatie (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
Haarwax met extra sterke fixatie (Extreme Hold Matte Pomade), 95 g
€ 245,57/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 3x RedOne Aqua Wax haarwax, 150ml, rood
3x RedOne Aqua Wax haarwax, 150ml, rood
€ 31,69/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 14,26
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Kevin Murphy - Night Rider, maximale controle, textuurpasta, 100g
Kevin Murphy - Night Rider, maximale controle, textuurpasta, 100g
€ 342,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Hair Pomade 100ml
Nishman - M1 Matte Defining Argan Paste - Hair Pomade 100ml
€ 73,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,38
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van REF Fiber Cream N°323, 85 ml
REF Fiber Cream N°323, 85 ml
€ 271,88/1l
€ 23,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
6x Got2b Beach Matt Paste 100 ml gel
€ 441,90/1l
€ 44,19
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Dapper Dan Strong Hold Matt Clay, 100 ml
Dapper Dan Strong Hold Matt Clay, 100 ml
€ 147,60/1l
€ 14,76
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van Layrite Supershine haarstylingcrème, 120 gram
Layrite Supershine haarstylingcrème, 120 gram
€ 198,75/1kg
€ 23,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oreal Studio Line - Haargel Out of Bed Fiber 150ml
L'Oreal Studio Line - Haargel Out of Bed Fiber 150ml
€ 98,20/1l
€ 4,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
€ 312,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Wella Professionals, Eimi Texture Bold Move, Haarstylingpasta, voor definitie en textuur, medium hold, voor het haar, 150 ml
Wella Professionals, Eimi Texture Bold Move, Haarstylingpasta, voor definitie en textuur, medium hold, voor het haar, 150 ml
€ 111,13/1l
€ 16,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Londa MEN Styling Paste - 75 ml
Londa MEN Styling Paste - 75 ml
€ 65,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,84
-28%
€ 4,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Syoss Styling Invisible Paste, 100 ml
Syoss Styling Invisible Paste, 100 ml
€ 45,90/1l
€ 4,71
-2%
€ 4,59
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Slick Gorilla Haarstylingpoeder, 20 gram
Slick Gorilla Haarstylingpoeder, 20 gram
€ 664,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,28
Verkoper: barberkosmetik
Productafbeelding van TOTEX Cosmetische haarkleuringwax, sterke matte finish, 150 ml
TOTEX Cosmetische haarkleuringwax, sterke matte finish, 150 ml
€ 132,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van RedOne Creative Clay Wax: matte haarcrème voor heren – sterke hold en matte finish – 100 ml
RedOne Creative Clay Wax: matte haarcrème voor heren – sterke hold en matte finish – 100 ml
€ 348,10/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TIGI Krem voor gladde haren AFTER PARTY - 100ml
TIGI Krem voor gladde haren AFTER PARTY - 100ml
€ 228,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MORFOSE PRO Haarwax X5 Beige - 150ml
MORFOSE PRO Haarwax X5 Beige - 150ml
€ 24,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sassoon Texture Refine, 50 ml
Sassoon Texture Refine, 50 ml
€ 469,20/1l
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van FoneX Glanscrème
FoneX Glanscrème
€ 43,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,49
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Revlon Style Masters Creator Fiber Wax, 85 ml
Revlon Style Masters Creator Fiber Wax, 85 ml
€ 113,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bumble and bumble Sumoclay, 45 ml
Bumble and bumble Sumoclay, 45 ml
€ 521,11/1l
€ 23,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Redken Textuurpasta voor alle haartypes, 75 ml
Redken Textuurpasta voor alle haartypes, 75 ml
€ 359,47/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van IdHAIR Fiber Wax, haarwax, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, met doseerder, voor styling
IdHAIR Fiber Wax, haarwax, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, met doseerder, voor styling
€ 474,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 47,40
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Uppercut Deluxe Easy Hold, Haarkrém, 90 g, Geschikt voor alle haartypes, Textuurgevend, Met doseerder, 1 stuk
Uppercut Deluxe Easy Hold, Haarkrém, 90 g, Geschikt voor alle haartypes, Textuurgevend, Met doseerder, 1 stuk
€ 124,65/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 24,93
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Taft Styling Wax Ultra 75ml
Taft Styling Wax Ultra 75ml
€ 252,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Agiva Styling Haargel Wax - Zwart, 155 ml
Agiva Styling Haargel Wax - Zwart, 155 ml
€ 254,65/1l
€ 39,47
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Maria Nila, Extreme Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Fixerend, Sterke hold, 100 ml
Maria Nila, Extreme Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Fixerend, Sterke hold, 100 ml
€ 260,00/1l
€ 27,79
-6%
€ 26,00
Verkoper: Beautykaufen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van American Crew Stylingcrème, 85g
American Crew Stylingcrème, 85g
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,25/1kg
Productafbeelding van American Crew Styling Pomade, 85g
American Crew Styling Pomade, 85g
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,90/1kg
Productafbeelding van American Crew Stylingpasta, 85g
American Crew Stylingpasta, 85g
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,25/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil Texture Clay, Haarcrème, 75 ml, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Met pompje, Voor styling
Moroccanoil Texture Clay, Haarcrème, 75 ml, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Met pompje, Voor styling
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 421,60/1l
Productafbeelding van Christophe Robin 5056379590067, Haarcrème, Unisex, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, 150 ml, anti-pluis, conditionerend
Christophe Robin 5056379590067, Haarcrème, Unisex, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, 150 ml, anti-pluis, conditionerend
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Putty, Haarpasta, geschikt voor vrouwen, fijn haar, normaal haar, 60 g, voor styling, pot
I.C.O.N Putty, Haarpasta, geschikt voor vrouwen, fijn haar, normaal haar, 60 g, voor styling, pot
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1kg
Productafbeelding van Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
Aveda Control Paste, verstevigende stylingpasta, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,33/1l
Productafbeelding van Maria Nila, Fixerende Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Definiërend, Sterke Fixatie, 100 ml
Maria Nila, Fixerende Wax, Parabeenvrij, Haarstylingwax, Definiërend, Sterke Fixatie, 100 ml
€ 29,58
-10%
€ 26,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 265,60/1l
Productafbeelding van Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
Stylingwax in spuitbus (texturerende stylingwax), 200 ml
€ 42,31
-37%
€ 26,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,50/1l
Productafbeelding van KMS Hairplay Droge Wax, 150 ml
KMS Hairplay Droge Wax, 150 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,52
-3%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 170,00/1l
Productafbeelding van KMS Conscious Beach Style Crème, 100 ml
KMS Conscious Beach Style Crème, 100 ml
€ 25,25
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,50/1l
Productafbeelding van Wella Professionals SEB MAN The Dandy 75ml Haargel, lichte fixatie
Wella Professionals SEB MAN The Dandy 75ml Haargel, lichte fixatie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
Matte klei voor het haar, The Sculptor (Matte Clay), 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van d:fi D:Sculpt 150g - Haarstylingcrème
d:fi D:Sculpt 150g - Haarstylingcrème
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 216,36/1l
Productafbeelding van L'Oréal Paris Tecni Art Depolish, 100 ml, 1 stuk
L'Oréal Paris Tecni Art Depolish, 100 ml, 1 stuk
€ 19,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 198,30/1l
Productafbeelding van American Crew Cream Pomade, 85 gram
American Crew Cream Pomade, 85 gram
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 156,92/1kg
Productafbeelding van American Crew Matte Clay, 85 gram
American Crew Matte Clay, 85 gram
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 156,92/1kg
Productafbeelding van American Crew Styling Crème, 85g
American Crew Styling Crème, 85g
€ 33,66
-45%
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 150,49/1kg
Productafbeelding van American Crew Whip, 85 gram
American Crew Whip, 85 gram
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,59/1kg
Productafbeelding van American Crew Style Fiber, 85 gram
American Crew Style Fiber, 85 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 156,92/1kg