NU-GEL, 45 gram gel

€ 57,27

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Artodip Gel - Gel voor gewrichts- en spiercomfort - 50 ml
Artodip Gel - Gel voor gewrichts- en spiercomfort - 50 ml
€ 760,00/1l
€ 38,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPremiumShop
Productafbeelding van PsoriBene Gel, 50 gram gel
PsoriBene Gel, 50 gram gel
€ 252,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pelcure, 30 ml gel
Pelcure, 30 ml gel
€ 580,33/1l
€ 18,66
-6%
€ 17,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Glijmiddel, 50 g gel
Glijmiddel, 50 g gel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van durimplant Implantverzorgingsgel, 10 ml gel
durimplant Implantverzorgingsgel, 10 ml gel
€ 1.242,94/1kg
€ 21,13
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van L-Mesitran wondzalf, 20 gram zalf
L-Mesitran wondzalf, 20 gram zalf
€ 10,77
-2%
€ 10,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Antistax Frisse Gel, 125 ml gel
Antistax Frisse Gel, 125 ml gel
€ 78,54/1kg
€ 12,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prontomed Herpes Gel, 8 ml gel
Prontomed Herpes Gel, 8 ml gel
€ 1.211,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pedimol, 50 ml (verpakking)
Pedimol, 50 ml (verpakking)
€ 56,40/1kg
€ 6,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Olijfoliereinigingsdoekjes, 25 stuks
Olijfoliereinigingsdoekjes, 25 stuks
€ 29,28/1kg
€ 6,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wolfpack 2275010, 510 mm, 510 mm, 120 mm, 914 gram
Wolfpack 2275010, 510 mm, 510 mm, 120 mm, 914 gram
€ 33,44/1kg
€ 34,84
-12%
€ 30,56
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Beinwellbalsem 100 ml | MARIA TREBEN
Beinwellbalsem 100 ml | MARIA TREBEN
€ 101,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Teufelskrallen Gel, 500 ml. GEL
Teufelskrallen Gel, 500 ml. GEL
€ 12,78/1l
€ 6,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sorion crème, 10 gram crème
Sorion crème, 10 gram crème
€ 300,00/1kg
€ 6,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WIMPERVERSTERKER, 2,7 ml concentraat
WIMPERVERSTERKER, 2,7 ml concentraat
€ 1.412,38/1kg
€ 29,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ROEWO SPORT GEL, 100 ml gel
ROEWO SPORT GEL, 100 ml gel
€ 121,50/1l
€ 12,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Burncare - Brandwondgel in zakje, 3,5 gram – 6 stuks
Burncare - Brandwondgel in zakje, 3,5 gram – 6 stuks
€ 1.397,14/1kg
€ 5,02
-2%
€ 4,89
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Wondzalf
  • Voor wondverzorging
  • Gel voor aanbrengen op de huid
  • Medisch hulpmiddel, verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: KCI Medizinprodukte GmbH, Duitsland (Origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 165468
Gewicht
106 g
Inhoud
45 ml
Fabrikant
KCI Medizinprodukte
Aantal stuks
45
EAN
04054596954014
4054596954014
MPN (Manufacturer Part Number)
00165468

Gewicht
106 g
Inhoud
45 ml
Fabrikant
KCI Medizinprodukte
Aantal stuks
45
EAN
04054596954014
4054596954014
MPN (Manufacturer Part Number)
00165468
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, voor dames, voor droge huid, revitaliserend, anti-aging, fles met pipet, 1 stuk
€ 5.998,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 213,54
-€ 63,59
€ 149,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van EXCIPIAL U10 Lipolotie voor zeer droge en jeukende huid, 500 ml lotion
EXCIPIAL U10 Lipolotie voor zeer droge en jeukende huid, 500 ml lotion
€ 57,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 28,84
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Plantaardige Glycerine 99,5% Farmaceutische Kwaliteit 5L Zuiver Glycerol
Plantaardige Glycerine 99,5% Farmaceutische Kwaliteit 5L Zuiver Glycerol
€ 4,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,99
5% Voucher
Verkoper: FRANCLEAN
Productafbeelding van Protefix Fixeerpoeder (verpakking van 50 gram)
Protefix Fixeerpoeder (verpakking van 50 gram)
€ 19,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
€ 592,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Meditrade® 00991D Meditrade® Gentle Med® Aktiv Gel 500 ml
Meditrade® 00991D Meditrade® Gentle Med® Aktiv Gel 500 ml
€ 26,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
Hondrostrong Forte Crème - 500 ml, verpakking met 5 stuks
€ 184,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Intact27
Productafbeelding van Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Dagcrème SPF30, 50 ml
Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Dagcrème SPF30, 50 ml
€ 1.080,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 701 SHAOLIN-OLIE, 50 ml
701 SHAOLIN-OLIE, 50 ml
€ 659,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
pjuractive 2SKIN Anti-schuur gel - tegen huidirritatie en wondjes - inhoud 30 ml
€ 1.449,33/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Poy-Sian neusreinigingsstaafjes & geurstaafjes, verpakking van 6 stuks – origineel uit Thailand – menthol & eucalyptus – verfrissend aromatisch staafje voor onderweg
Poy-Sian neusreinigingsstaafjes & geurstaafjes, verpakking van 6 stuks – origineel uit Thailand – menthol & eucalyptus – verfrissend aromatisch staafje voor onderweg
€ 11.170,59/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,99
-20%
€ 18,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Dr. Sacher's Gel met wijnbladeren en paardenkastanjes, 250 ml
Dr. Sacher's Gel met wijnbladeren en paardenkastanjes, 250 ml
€ 20,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,16
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tiger Balm White – Plantaardige balsem, 30 gram
Tiger Balm White – Plantaardige balsem, 30 gram
€ 333,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - 5 stuks peeling- of massagespons, bad- of douchespons met ophangoog, groen
BRUBAKER Cosmetics - 5 stuks peeling- of massagespons, bad- of douchespons met ophangoog, groen
€ 24,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van One Touch - Automatische flessenopener - Wit - Draagbaar
One Touch - Automatische flessenopener - Wit - Draagbaar
€ 65,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 65,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
€ 19.720,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Snä-Epil haarverlichtingscrème, 75 ml
Snä-Epil haarverlichtingscrème, 75 ml
€ 735.000,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Acetocaustin, pen om steelwarzen te verwijderen, 50 ml
Acetocaustin, pen om steelwarzen te verwijderen, 50 ml
€ 344,60/1l
€ 17,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 300 ml Pferdebalsam van Dr. Sachers
300 ml Pferdebalsam van Dr. Sachers
€ 24,63/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tijgerbalsem - wit 30 g | 4 stuks
Tijgerbalsem - wit 30 g | 4 stuks
€ 1.066,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,00
Verkoper: Polanatea
Productafbeelding van Diamant microdermabrasie facelift vernieuwing krachtige 100W
Diamant microdermabrasie facelift vernieuwing krachtige 100W
€ 62,99/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,99
Verkoper: ENZO
Productafbeelding van Weihrauch-crème, extra sterk, 200 ml
Weihrauch-crème, extra sterk, 200 ml
€ 83,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik
Draagbare zuigpomp voor slijm, noodzuigpomp voor sputum, geschikt voor thuisgebruik
€ 82,30/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Arkada zalf voor droge, gebarsten huid aan voeten en ellebogen
Arkada zalf voor droge, gebarsten huid aan voeten en ellebogen
€ 125,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,81
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Klosterfrau Intensieve crème, revitaliserend en kalmerend (verpakking van 100 gram)
Klosterfrau Intensieve crème, revitaliserend en kalmerend (verpakking van 100 gram)
€ 55,50/1l
€ 5,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gezichtsliftband voor de V-lijn, vermindert een dubbele kin en geeft de gezichtscontouren vorm. Comfortabel in gebruik - LiftFace
Gezichtsliftband voor de V-lijn, vermindert een dubbele kin en geeft de gezichtscontouren vorm. Comfortabel in gebruik - LiftFace
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 174,08/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Juvena Fascianista 3D massage roller
Juvena Fascianista 3D massage roller
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,45/1kg
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg
Productafbeelding van WELEDA Tropical Crush Geurmist voor lichaam en haar, een fruitig geurende zomerse geur voor huid en haar, 95 ml
WELEDA Tropical Crush Geurmist voor lichaam en haar, een fruitig geurende zomerse geur voor huid en haar, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 182,53/1l
Productafbeelding van Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
Alessandro Spa Nagelreparatie Masker, Peel-off, 10 ml
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.428,00/1l