Voegenspray en voegenreiniger, 0,6 liter - TZ 40 4192

€ 23,99

€ 17,70-26%

€ 29,50 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Zeep & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Reinigingsmiddel voor inductiekookplaten, 0,6 liter - TZ 40 4697
Reinigingsmiddel voor inductiekookplaten, 0,6 liter - TZ 40 4697
€ 12,77/1l
€ 25,99
-70%
€ 7,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dewepro DY89122
Dewepro DY89122
€ 24,00
-48%
€ 12,26
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Würth handreiniger, 4 liter
Würth handreiniger, 4 liter
€ 12,49/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 49,95
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Dewepro DY89011
Dewepro DY89011
€ 8,97/1l
€ 33,91
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van APC OUT Gevel- en dakreiniger 5 liter - TZ 30 9855
APC OUT Gevel- en dakreiniger 5 liter - TZ 30 9855
€ 54,87/1l
€ 54,87
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Sonett Handseife sensitiv, 1 Liter
Sonett Handseife sensitiv, 1 Liter
€ 13,95/1l
€ 19,08
-26%
€ 13,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Becher 1556000 Flüssigseife 1,0 l
Becher 1556000 Flüssigseife 1,0 l
€ 18,08/1l
€ 18,08
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sonett vloeibare handzeep Calendula, 1 liter
Sonett vloeibare handzeep Calendula, 1 liter
€ 16,58/1l
€ 16,58
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
€ 8,25/1l
€ 42,37
-2%
€ 41,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sonett Kernseife 100g
Sonett Kernseife 100g
€ 25,00/1kg
€ 6,75
-62%
€ 2,50
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Biobel Vlekverwijderaar Zeep (240 gr)
Biobel Vlekverwijderaar Zeep (240 gr)
€ 20,08/1kg
€ 4,91
-2%
€ 4,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vloeibaar wasmiddel Dixan (1,5 liter)
Vloeibaar wasmiddel Dixan (1,5 liter)
€ 8,41/1l
€ 21,45
-41%
€ 12,62
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Dzidziuś, Wasmelk, 400 gram
Dzidziuś, Wasmelk, 400 gram
€ 16,36/1kg
€ 6,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van REINOL® 100902865 S Handpasta, 500 ml
REINOL® 100902865 S Handpasta, 500 ml
€ 13,13
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Werfzeep Calendulazeep 100 gram
Werfzeep Calendulazeep 100 gram
€ 82,30/1kg
€ 9,47
-13%
€ 8,23
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Frisse en reinigende handzeep
Frisse en reinigende handzeep
€ 16,48/1l
€ 8,24
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Seezeep handpasta, 500 gram
Seezeep handpasta, 500 gram
€ 27,94/1l
€ 13,97
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Dr. Beckmann, Vlekverwijderaar, 100g
Dr. Beckmann, Vlekverwijderaar, 100g
€ 14,17/1kg
€ 1,70
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Werfzeep Patchoulizeep 100 gram
Werfzeep Patchoulizeep 100 gram
€ 74,40/1kg
€ 7,95
-6%
€ 7,44
Verkoper: Flumo
Productafbeelding van Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,22
Verkoper: BrickTakeoverShop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens




Technische specificaties:

EAN-code: 5900929404192

Catalogusnummer:
H-05/600
pH: 14
Capaciteit: 0,6
Symbool:
H-05/600
WHH005B600AY000



Professionele cementmortelreiniger
Product voor het reinigen van cementmortels en voegen op muren en vloeren in de keuken, badkamer en op het terras.

TOEPASSING:

Voegen, voegen.

GEBRUIK:
Controleer voor gebruik de kleurechtheid. Spuit op het oppervlak, laat ongeveer 20 minuten inwerken,
schrob met een borstel, spoel grondig af met water. Niet gebruiken op tegels met beschadigde glazuur.
Ventileer de ruimte na gebruik. WAARSCHUWING! Niet samen met andere producten gebruiken.
Kan gevaarlijke gassen (chloor) vrijgeven!

Opmerking:
Breng het product met een spuitapparaat aan op de voegen. Na ongeveer 30 seconden met een borstel schrobben, vervolgens afspoelen met schoon water en laten drogen. Het product reinigt organische verontreinigingen. Bij sterke schimmelplekken op siliconenvoegen, wacht na het aanbrengen van het product ongeveer 20-30 minuten.


**

Illustratieve foto

Gewicht
600 g
Inhoud
600 ml
Ingrediënten
Krachtige reiniger voor cementvoegen en voegen
Fabrikant
Tenzi
EAN
5900929404192
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_unimet_5900929404192

Gewicht
600 g
Inhoud
600 ml
Ingrediënten
Krachtige reiniger voor cementvoegen en voegen
Fabrikant
Tenzi
EAN
5900929404192
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_unimet_5900929404192
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Liter vloeibare zeep "Prija" 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
Liter vloeibare zeep "Prija" 5000 ml, "vitaliserend" met ginseng-extracten
€ 9,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: THE_HOTELERY
Productafbeelding van PRIJA Vloeibare zeep met ginseng, 6 x 380 ml – Veganistisch, geschikt voor dagelijks gebruik
PRIJA Vloeibare zeep met ginseng, 6 x 380 ml – Veganistisch, geschikt voor dagelijks gebruik
€ 91,61/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 41,99
-17%
€ 34,81
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
Kojie San Skin Verhelderend Zeep met Kojinezuur - 2 staven (65 g)
€ 299,85/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
Dettol Original Zeep - Antibacteriële zeep, 12 stuks van 100 gram
€ 189,90/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 18,99
Verkoper: HyKos
Bestseller
Productafbeelding van Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
Acqua di Parma, Blu Mediterraneo Arancia di Capri, Reinigende douchegel, voor lichaam en handen, 300 ml
€ 78,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van PRIJA Vloeibare zeepgel Ginseng, 5 liter
PRIJA Vloeibare zeepgel Ginseng, 5 liter
€ 8,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 44,77
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van TORK 420701 Fl-Seife Prem. Ex-Mild 1l
TORK 420701 Fl-Seife Prem. Ex-Mild 1l
€ 19,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nesti Dante Zepen Geschenk Dolce Vivere (6 X 150 gr)
Nesti Dante Zepen Geschenk Dolce Vivere (6 X 150 gr)
€ 11,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 17,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dettol Original Zeep (2 X 100 gr)
Dettol Original Zeep (2 X 100 gr)
€ 21.300,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
Felce Azzurra Classic handzeep 300 ml
€ 6,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 1,95
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yardley London Lavender Zeep (3 x 10 gr)
Yardley London Lavender Zeep (3 x 10 gr)
€ 47,40/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 14,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Würth Handreiniger HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 Stück
Würth Handreiniger HNDREINIG-NACHFUELLBEUTEL-(PLUS)-3500ML 1 Stück
€ 15,14/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 53,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
€ 17,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
Vloeibare gezichtszeep mild met pompje 200 ml
€ 108,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 21,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lux Velvet Touch zeep, zacht geparfumeerd met jasmijn en verzorgend met amandelolie, 80g
Lux Velvet Touch zeep, zacht geparfumeerd met jasmijn en verzorgend met amandelolie, 80g
€ 4,40/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 0,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van TENGRI® Original Aleppo Zeep Set, 4 x 200g (800g+-), met 20% laurierolie / 80% olijfolie.  Vaste zeep, natuurzeep / haarzeep / douchezeep | Handgemaakt
TENGRI® Original Aleppo Zeep Set, 4 x 200g (800g+-), met 20% laurierolie / 80% olijfolie. Vaste zeep, natuurzeep / haarzeep / douchezeep | Handgemaakt
€ 123,85/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,77
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Lux Soft Touch, stuk zeep, zacht geparfumeerd met Franse rozen en amandelolie, 80g
Lux Soft Touch, stuk zeep, zacht geparfumeerd met Franse rozen en amandelolie, 80g
€ 5,50/1l
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 0,44
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sheaboter 200g - Natur Planet
Sheaboter 200g - Natur Planet
€ 64,35/1l
€ 12,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
Dalli Kerzeep handzeep, 9 stuks
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 15,22
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
Ecover handzeep, lavendelgeur, 4006321, 5 liter
€ 8,25/1l
€ 42,37
-2%
€ 41,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Faith in Nature Dragon Fruit Handwash (400 ml)
Faith in Nature Dragon Fruit Handwash (400 ml)
€ 6,85/1l
€ 13,52
-79%
€ 2,74
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pür Natuurlijke Luffa-zeep met geitenmelk, voor gezicht en lichaam, 130 g
Pür Natuurlijke Luffa-zeep met geitenmelk, voor gezicht en lichaam, 130 g
€ 76,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
Palmolive Original Olijfzeep, zeepstaven, 4 stuks van 90 gram
€ 6,90/1kg
€ 2,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hygostar 556218: Ronde, witte zeepstukken met plisséplooien
Hygostar 556218: Ronde, witte zeepstukken met plisséplooien
€ 992,25/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,36
-30%
€ 39,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 4711 Original Crème Zeep (100 gr)
4711 Original Crème Zeep (100 gr)
€ 28,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Biofresh - Handzeep roos 100 g Regina Roses
Biofresh - Handzeep roos 100 g Regina Roses
€ 30,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,25
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Natuurlijke Verzorging: Milde Reinigingszeep met Actieve Kool, 175g
Natuurlijke Verzorging: Milde Reinigingszeep met Actieve Kool, 175g
€ 7,59/1kg
€ 1,34
-3%
€ 1,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Saponetta Muschio Bianco Zeep 125g - Tesori d'Oriente
Saponetta Muschio Bianco Zeep 125g - Tesori d'Oriente
€ 16,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,94
-79%
€ 2,07
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Xiaomi 6934177723162, Rąk, Vloeibare zeep, Navulverpakking, 300 ml, 327 g, 75 mm
Xiaomi 6934177723162, Rąk, Vloeibare zeep, Navulverpakking, 300 ml, 327 g, 75 mm
€ 21,17/1l
€ 9,39
-32%
€ 6,35
Verkoper: Shopmobile

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
The Bath Factory Liberty schuimende handzeep, 300 ml - met lavendel, sinaasappel en vanille
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
€ 56,33/1l
Productafbeelding van Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
Byredo Suede, Ruce, Vloeibare zeep, Pompfles, Reinigend, Aqua (water), sodium laureth sulfaat, cocamidopropyl betaïne, parfum (geur), peg-7 glyceryl..., 450 ml
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 131,47/1l
Productafbeelding van 3D siliconen mal voor het maken van kaarsen, hars, zeep, fondant, hand- en vingervorm, 1 stuk
3D siliconen mal voor het maken van kaarsen, hars, zeep, fondant, hand- en vingervorm, 1 stuk
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 436,27/1kg
Productafbeelding van Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
Hermes Terre d'Hermes Zeep, 100g
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg
Productafbeelding van Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
Vloeibare zeep Clinique (400 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 41,68
-11%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
Handzeep Orange & Bergamot (vloeibare handzeep) 200 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
Vloeibare handzeep Heavenly Gingerlily (200 ml)
€ 34,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 172,75/1l
Productafbeelding van Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
Navulling voor vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper (Fine Liquid Hand Wash Refill), 400 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 84,15/1l
Productafbeelding van Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
Vloeibare handzeep Fiery Pink Pepper, 200 ml
€ 33,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 167,25/1l
Productafbeelding van Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
Molton Brown Coastal Cypress & Sea Fennel Handzeep, 300 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 105,40/1l
Productafbeelding van Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
Molton Brown Flora Luminare Handzeep, 300 ml
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,00/1l
Productafbeelding van Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
Tuhé zeep, Fiery Pink Pepper (geparfumeerde zeep), 150 gram
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Gel: Molton Brown Heavenly Gingerlily vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 91,80/1l
Productafbeelding van Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
Kojie San Hydraterende Zeep, 2 stuks. "Verhelderende zeep" - Douchezap met kokosolie en tea tree olie - Zeep met kojinezuur
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,69
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
€ 160,67/1kg
Productafbeelding van Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
Molton Brown Orange & Bergamot, vloeibare handzeep, 300 ml
€ 27,54
-3%
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 88,40/1l
Productafbeelding van Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
Yardley London, Engelse lavendel, zeep in blokvorm, 120g
€ 2,29
Verkoper: Lemonbite
€ 17.615,38/1kg
Productafbeelding van Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
Irish Spring Original zeepstaven, set van 3, elk 106,3 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 49,90/1l
Productafbeelding van Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
Dinorassic MARTINELIA Gelei-hand- en douchegel voor kinderen, 100 ml
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 29,90/1l
Productafbeelding van Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
Moisture Blast Zeepset, 105 stuks, Irish Spring
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l
Productafbeelding van Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
Irish Spring Icy Blast zeepblokjes, afkomstig uit de VS, 105,8 gram per stuk, verpakt per 3
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 15,87/1l