WUNDER-BAUM geurverfrisser, 4-delig. Biedt langdurige geur in de auto of thuis

€ 43,90

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Luchtverfrissers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Wunder-Baum Vent Wrap Vanillaroma (verpakking met 4 stuks)
Wunder-Baum Vent Wrap Vanillaroma (verpakking met 4 stuks)
€ 2,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,03
-10%
€ 4,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverwijderaar, luchtverfrisser
Wunder-Baum geurverwijderaar, luchtverfrisser
€ 4,82/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverfrisser, tropische geur
Wunder-Baum geurverfrisser, tropische geur
€ 1.020,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
Areon Xperience Autoluchtverfrisser, vanillegeur
€ 500,67/1kg
€ 19,99
-24%
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Oudiyah luchtverfrisser voor thuis, 300 ml
Oudiyah luchtverfrisser voor thuis, 300 ml
€ 51,30/1l
€ 15,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vinove luchtverfrisser
Vinove luchtverfrisser
€ 774,50/1kg
€ 15,49
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Lulwa luchtverfrisser voor thuis, 300 ml
Lulwa luchtverfrisser voor thuis, 300 ml
€ 51,30/1l
€ 15,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vinove Geurhanger, Maranello, voor de auto, 60 dagen geurafgifte
Vinove Geurhanger, Maranello, voor de auto, 60 dagen geurafgifte
€ 21,11
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Autoparfum: Welkom thuis
Autoparfum: Welkom thuis
€ 8,91
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Elektrische luchtverfrisser met lavendelgeur voor thuisgebruik
Elektrische luchtverfrisser met lavendelgeur voor thuisgebruik
€ 368,16/1l
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Luchtverfrisser met katoenengeur voor de auto
Luchtverfrisser met katoenengeur voor de auto
€ 4,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Auto-luchtverfrisser California Scents, ventilsticks (2 stuks)
Auto-luchtverfrisser California Scents, ventilsticks (2 stuks)
€ 22,90/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Geurverfrisser voor de auto, geur: Laundry Line
Geurverfrisser voor de auto, geur: Laundry Line
€ 8,91
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Areon FRESCO Auto, geurverfrisser voor de auto, vanille
Areon FRESCO Auto, geurverfrisser voor de auto, vanille
€ 6,61/1kg
€ 6,61
Verkoper: Tuning-Fanatics
Productafbeelding van Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
Set van 6 luchtverfrissers voor de auto | Autoparfum | Ruimteparfum | Geurzakje | Geurverspreider
€ 399,71/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Vinove Navulverpakking Maranello
Vinove Navulverpakking Maranello
€ 10,88
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Geurverfrisser 20G, Vanillegeur / Voor Auto
Geurverfrisser 20G, Vanillegeur / Voor Auto
€ 209,00/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
-5%
€ 4,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Auto-luchtverfrisser PER70023, 200 ml, kokosgeur
Auto-luchtverfrisser PER70023, 200 ml, kokosgeur
€ 114,50/1l
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van California Scents: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
California Scents: Geurverwijderaar en luchtverfrisser
€ 371,72/1kg
€ 21,56
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vinove Navulling Milano
Vinove Navulling Milano
€ 15,49
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving WUNDER-BAUM geurblokjes zijn echte WUNDER-BAUM producten. De langdurige, hoogwaardige geuren werken in een kleurrijk systeem, waarbij 50% van de materialen bestaat uit gerecyclede geurblokvezels. Verkrijgbaar in 4 verschillende geuren. Ingrediënten: N.v.t. - Een reis naar een tropisch eiland met sappige ananas en zoete kokosnoot. - Deze geurblokjes kunnen overal worden gebruikt en zorgen wekenlang voor een heerlijke geur! Geschikt voor de keuken, badkamer, kledingkast, toilet, naast honden- en kattenbedden, in boten, campers, schoenenkasten en nog veel meer. - Eenvoudig in gebruik, langdurig en praktisch. Er zijn 4 verschillende geuren beschikbaar: Black Ice, Tropical, Groene Appel en Kersen. Het blokje past goed in bekerhouders in auto's, en de geurintensiteit kan worden aangepast. - WUNDER-BAUM luchtverfrissers worden gemaakt met een zorgvuldig samengestelde selectie van geurstoffen, die zijn goedgekeurd door de International Fragrance Association (IFRA). - De langdurige, hoogwaardige geuren werken in een kleurrijk systeem, waarbij 50% van de materialen bestaat uit gerecyclede geurblokvezels. Verwijder de folie onder de dop, zodat het geurblokje geleidelijk zijn frisse aroma kan verspreiden
Hoogte
0.07 m
Model
Fiber Can Tropical
Fabrikant
Wunder-Baum
EAN
7612720401055
MPN (Manufacturer Part Number)
20431-4

Hoogte
0.07 m
Model
Fiber Can Tropical
Fabrikant
Wunder-Baum
EAN
7612720401055
MPN (Manufacturer Part Number)
20431-4
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wunder-Baum geurdoosje, groene appel
Wunder-Baum geurdoosje, groene appel
€ 2,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,55
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MICHELIN 4 hubcaps 16 Chrome NVS42
MICHELIN 4 hubcaps 16 Chrome NVS42
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverfrisser, kersen
Wunder-Baum geurverfrisser, kersen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,55
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van 15-inch zilverkleurige wieldeksels, wielomslagen, Michelin - artikelnummer 009110
15-inch zilverkleurige wieldeksels, wielomslagen, Michelin - artikelnummer 009110
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 92,47
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder-Baum Vent Wrap, nieuwe auto (verpakking met 4 stuks)
Wunder-Baum Vent Wrap, nieuwe auto (verpakking met 4 stuks)
€ 2,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MICHELIN bandreparatieset fiets, 75 ml. Repareer uw band zonder gereedschap
MICHELIN bandreparatieset fiets, 75 ml. Repareer uw band zonder gereedschap
€ 43,88
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van MICHELIN Ruitenwisser Multi Fit Set MF6545 | 650 mm / 450 mm | Ruitenwissers
MICHELIN Ruitenwisser Multi Fit Set MF6545 | 650 mm / 450 mm | Ruitenwissers
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WUNDER-BAUM geurverspreiders, 4-delig. Biedt langdurige geur in de auto of thuis. Groen
WUNDER-BAUM geurverspreiders, 4-delig. Biedt langdurige geur in de auto of thuis. Groen
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wunder-Baum Vent Wrap Vanillaroma (verpakking met 4 stuks)
Wunder-Baum Vent Wrap Vanillaroma (verpakking met 4 stuks)
€ 2,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,03
-10%
€ 4,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MICHELIN bandenreparatiespray 750 ml voor grote banden vanaf 19 inch tot 3,5 ton | Bandenreparatiemiddel voor SUV's, 4x4's, bestelwagens en campers, compatibel met TPMS (bandenspanningscontrolesysteem)
MICHELIN bandenreparatiespray 750 ml voor grote banden vanaf 19 inch tot 3,5 ton | Bandenreparatiemiddel voor SUV's, 4x4's, bestelwagens en campers, compatibel met TPMS (bandenspanningscontrolesysteem)
€ 73,18
-44%
€ 40,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MICHELIN ruitenwisser set, universeel, model MF6548
MICHELIN ruitenwisser set, universeel, model MF6548
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wunder-Baum Vent Wrap Black Ice (verpakking met 4 stuks)
Wunder-Baum Vent Wrap Black Ice (verpakking met 4 stuks)
€ 2,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MICHELIN bandenreparatiespray 200 ml voor motorfietsen en scooters, zonder gereedschap | Directe hulp bij bandenlekken voor motorfietsen en scooters | compact en snel
MICHELIN bandenreparatiespray 200 ml voor motorfietsen en scooters, zonder gereedschap | Directe hulp bij bandenlekken voor motorfietsen en scooters | compact en snel
€ 44,83
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van GOODYEAR Ondersteuningsbok, 3 ton, blauw/geel
GOODYEAR Ondersteuningsbok, 3 ton, blauw/geel
€ 97,65
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverfrisser, Black Ice
Wunder-Baum geurverfrisser, Black Ice
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,55
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Michelin ruitenwisser set, universeel model MF6046
Michelin ruitenwisser set, universeel model MF6046
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MICHELIN 061004: Digitaal meetinstrument van Michelin voor bandenspanning en profieldiepte
MICHELIN 061004: Digitaal meetinstrument van Michelin voor bandenspanning en profieldiepte
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 65,22
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Michelin ruitenwisser set, universeel model MF6048
Michelin ruitenwisser set, universeel model MF6048
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wunder-Baum geurclip, "New Car" geur
Wunder-Baum geurclip, "New Car" geur
€ 2,80
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MICHELIN Ruitenwissers achterruit, los exemplaar, voor RENAULT TWINGO I (C06)
MICHELIN Ruitenwissers achterruit, los exemplaar, voor RENAULT TWINGO I (C06)
€ 42,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverspreider, sportversie
Wunder-Baum geurverspreider, sportversie
€ 1.020,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Wunder-Baum geurverspreider, geur: bosfruit
Wunder-Baum geurverspreider, geur: bosfruit
€ 1.020,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Wunder-Baum geurclip, Black Ice
Wunder-Baum geurclip, Black Ice
€ 2,80
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MICHELIN Perfect Fit ruitenwisser set, 650/500 mm
MICHELIN Perfect Fit ruitenwisser set, 650/500 mm
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MICHELIN Ruitenwissers achterruit, los exemplaar, geschikt voor MERCEDES-BENZ Citan II bestelwagen (420), plat model
MICHELIN Ruitenwissers achterruit, los exemplaar, geschikt voor MERCEDES-BENZ Citan II bestelwagen (420), plat model
€ 40,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MICHELIN sneeuwketting Easy Grip Limited 12
MICHELIN sneeuwketting Easy Grip Limited 12
€ 136,61
-€ 16,79
€ 119,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dunlop Hydraulische Auto Krik - Autokrik met 2000KG Hefvermogen - Garagekrik met Lifthoogte 135mm tot 305mm - Metaal - Geel/ Zwart
Dunlop Hydraulische Auto Krik - Autokrik met 2000KG Hefvermogen - Garagekrik met Lifthoogte 135mm tot 305mm - Metaal - Geel/ Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 106,50
-€ 37,51
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van MICHELIN ruitenwisser set, universeel, model MF5555
MICHELIN ruitenwisser set, universeel, model MF5555
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Michelin ruitenwisser set, universeel model MF6050
Michelin ruitenwisser set, universeel model MF6050
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Voetpomp voor auto, dubbele cilinder, digitaal
Voetpomp voor auto, dubbele cilinder, digitaal
€ 93,41
-15%
€ 78,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
Kussenparfum "Cocon de Sérénité" van L'Occitane (100 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
Pure Air Geurneutralisator Gel 250 g – Geurverwijderaar voor campers, caravans, badkamers en toiletten – Tot 30 dagen frisheid
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
Pure Air geurneutralisator en geurverwijderaar spray, 250 ml – Geschikt voor campers, caravans, mobilhomes en auto's – Zonder kunstmatige geurstoffen
€ 12,90
Gratis bezorging
Verkoper: Izaeffect
€ 43,00/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
Acqua di Parma ADP082967, Vaas, Diffuser met stokjes, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 436,33/1l
Productafbeelding van Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
Floris Hyacinth & Bluebell Aromaverspreider, 200 ml (unisex)
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 423,30/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
Acqua di Parma Osmanthus, vaas, geurverspreider met essentiële oliën, 0,18 liter
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 402,33/1l
Productafbeelding van Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
Etro Vetiver Diffuser, 500 ml
€ 97,41
Verkoper: PerfumTraders
€ 194,82/1l
Productafbeelding van Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
Jo Malone Myrrh & Tonka Diffuser, 165 ml
€ 93,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 568,73/1l
Productafbeelding van ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
ETRO Rietriet-diffusor Afrodite
€ 93,84
-€ 3,06
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 181,56/1l
Productafbeelding van Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
Molton Brown Oranje & Bergamot Kaars, 600g
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 151,30/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Mossket, geurverspreider
Miller Harris Mossket, geurverspreider
€ 90,78
-€ 5,10
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 856,80/1l
Productafbeelding van Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
Molton Brown Mesmerising Oudh Accord & Gold kaars, 600 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 84,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 141,10/1kg
Productafbeelding van Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Luce di Colonia, navullbare verpakking, stokjesdiffuser, 0,18 liter
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
Maison Margiela Jazz Club Diffuser, 185 ml
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 385,95/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
Acqua di Parma Yuzu, vaas, geurverspreider met schilgeur, 0,18 liter
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 300,90/1kg
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere Winter Tales, geurverspreider voor thuis (500 ml)
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 165,24/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
Acca Kappa Artistic Aromatic Atmosphere, geurverspreider voor thuis (500 ml), met de geur "Rive di Vite"
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,20/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Buongiorno, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
Acqua di Parma Insieme, Geurkaars in pot, Stiftvormige diffuser, 0,18 liter
€ 54,27
-7%
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 277,67/1l
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
Maison Francis Kurkdjian, geurkaars "Au 17", 280 gram
€ 71,40
-€ 2,04
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg