Spoelfles voor persoonlijke hygiëne tijdens de zwangerschap en na de bevalling – CANPOL Babies

€ 24,56

€ 49,12 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – do 15 oktober
Wees er snel bij!
Overige hygiëneartikelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Suavinex anatomische neusaspiraat
Suavinex anatomische neusaspiraat
€ 17.200,00/1l
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van FRIDABABY Neusreiniger set
FRIDABABY Neusreiniger set
€ 13,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Neuszuiger Nosiboo. Goede neuszuiger
Neuszuiger Nosiboo. Goede neuszuiger
€ 149,63
-€ 7,23
€ 142,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Senti2 Oorhygiëne-spray, 30 ml
Senti2 Oorhygiëne-spray, 30 ml
€ 530,00/1l
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tiande 659162
Tiande 659162
€ 1.000,00/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Fytofontana Adenol 50 ml - Milde neusspray tegen snurken
Fytofontana Adenol 50 ml - Milde neusspray tegen snurken
€ 761,80/1l
€ 38,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BIOLANE Reinigingspasta, 75 ml
BIOLANE Reinigingspasta, 75 ml
€ 28,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Waterstofperoxide 3%, 500 ml
Waterstofperoxide 3%, 500 ml
€ 28,11/1kg
€ 14,45
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Molicare Skin 3-in-1 Vochtinbrengende Wasdoekjes, 30 stuks
Molicare Skin 3-in-1 Vochtinbrengende Wasdoekjes, 30 stuks
€ 55,20/1kg
€ 13,80
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van AurisClean oordruppels, 15 ml
AurisClean oordruppels, 15 ml
€ 1.769,33/1l
€ 26,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AUDISPRAY ultra oordruppels, 20 ml. PZN 15251630
AUDISPRAY ultra oordruppels, 20 ml. PZN 15251630
€ 581,00/1l
€ 15,92
-27%
€ 11,62
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ICO-spuit, 5 ml, 0,8 x 40
ICO-spuit, 5 ml, 0,8 x 40
€ 13,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Crackfree strijkspray 400ml
Crackfree strijkspray 400ml
€ 8,45/1l
€ 3,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Chilly Pocket Kalmerende Intiemwasdoekjes Chilly
Chilly Pocket Kalmerende Intiemwasdoekjes Chilly
€ 16.160,00/1l
€ 16,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Draagbare vaginale douche – 400 ml, lekvrij, voor postnatale hygiëne en intieme reiniging – Wit
Draagbare vaginale douche – 400 ml, lekvrij, voor postnatale hygiëne en intieme reiniging – Wit
€ 17,83
Verkoper: THRONEDAY
Productafbeelding van InnovaGoods oorreiniger
InnovaGoods oorreiniger
€ 21,40
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Nasivent Anti-snurkmiddel (4 stuks)
Nasivent Anti-snurkmiddel (4 stuks)
€ 26,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BINGOSPA 100% extract van eikenbast en smeerwortel, 100 ml
BINGOSPA 100% extract van eikenbast en smeerwortel, 100 ml
€ 20,43/1kg
€ 6,13
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van Aurecon neusspray Junior, 30 ml
Aurecon neusspray Junior, 30 ml
€ 0,89/1l
€ 26,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LACTACYD FEMINA Intieme reinigingsdoekjes, 15 stuks.
LACTACYD FEMINA Intieme reinigingsdoekjes, 15 stuks.
€ 248,00/1kg
€ 5,10
-51%
€ 2,48
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Intieme douche voor het reinigen van intieme delen maakt de verzorging van het perineum na toiletbezoek eenvoudiger. De intieme douche is een uitstekende hulp bij het onderhouden van dagelijkse hygiëne, niet alleen tijdens de zwangerschap en na de bevalling, maar ook tijdens de menstruatie of onderweg (in veel situaties vervangt het een traditionele bidet). Regelmatig gebruik van de douche vermindert het risico op mogelijke infecties of verdere irritatie van de intieme delen. De intieme douche is ontworpen om regelmatige intieme hygiëne snel en eenvoudig te maken, waar u ook bent: in het ziekenhuis, thuis of onderweg. De lange slang van 17 cm en de twee opzetstukken met verschillende spuitmonden maken een betere aanpassing van de waterstraal mogelijk. Door de fles om te keren en in te drukken, geeft de douche een waterstraal onder de gewenste hoek, waardoor u gemakkelijker bij moeilijk bereikbare intieme plekken kunt komen. Het maakt het schoonmaken van moeilijk bereikbare delen eenvoudiger, zonder dat u zich hoeft te bukken. Vooral tijdens de zwangerschap is de douche erg handig, omdat de buik van een zwangere vrouw het regelmatig reinigen van de intieme delen kan bemoeilijken. De intieme douche is licht, zacht en gemakkelijk te buigen. Met de fles van 500 ml kunt u zich grondig wassen met slechts één vulling water.De douchekop kan worden losgekoppeld en opgeborgen voor eenvoudig transport. Het product wordt geleverd met een plastic afdekking voor hygiënische bescherming en een etui voor handig opbergen. * Verfrissende intieme douche voor een zachte reiniging van intieme delen tijdens het gebruik van het toilet. * 2 opzetstukken met spuitmonden, ontworpen om de waterstraal onder de juiste hoek te richten en aan individuele behoeften te voldoen. * Praktisch – in veel situaties een alternatief voor een traditionele bidet. * Tijdens de zwangerschap, wanneer de grootte van de buik een comfortabele reiniging van intieme delen bemoeilijkt. * Na de bevalling – voor een zachte reiniging van gevoelige intieme delen. * Tijdens de menstruatie. * Tijdens het reizen. * Na een gynaecologische operatie. * Bij pijnlijke sensaties bij dagelijks toiletgebruik. * De verpakking bevat: een grote, ruime fles van 500 ml, twee opzetstukken met verschillende spuitmonden en een handige etui. Adres van de fabrikant: Canpol Sp. z o.o. 02-884 Warschau, ul. Puławska 430, Polen Słubica B, ul. Graniczna 4, 96-321 Żabia Wola, Polen tel. (+48 46) 858 00 00 fax: (+48 46) 858 00 01 [email protected]
Inhoud
500 ml
Fabrikant
Canpol babies
EAN
5901691804883
MPN (Manufacturer Part Number)
1/659

Inhoud
500 ml
Fabrikant
Canpol babies
EAN
5901691804883
MPN (Manufacturer Part Number)
1/659
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van com-four® 4 stuks douche spons - Bad spons in prachtige kleuren - Was spons voor de douche - Massage spons - Douchespons [Kleurassortiment kan variëren!]
com-four® 4 stuks douche spons - Bad spons in prachtige kleuren - Was spons voor de douche - Massage spons - Douchespons [Kleurassortiment kan variëren!]
€ 87,92/1kg
€ 10,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van Tommee Tippee 5010415237705, 0,15 liter, Draagbaar, Werkt op batterijen, Wit
Tommee Tippee 5010415237705, 0,15 liter, Draagbaar, Werkt op batterijen, Wit
€ 261,47/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 162,11
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pampers Premium Protection, luiers voor pasgeborenen, maat 1, geschikt voor 2-5 kg, 180 luiers
Pampers Premium Protection, luiers voor pasgeborenen, maat 1, geschikt voor 2-5 kg, 180 luiers
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 74,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
INF Neuspads voor brillen 24 paar Transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van OTOSTICK – Oorcorrectiepleisters – Pleisters voor hangende oren – Geschikt voor baby's en kinderen tot 4 jaar – 8 stuks
OTOSTICK – Oorcorrectiepleisters – Pleisters voor hangende oren – Geschikt voor baby's en kinderen tot 4 jaar – 8 stuks
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Teva Sudocrem crème tegen luieruitslag (400 g) - EAN: 8711218979133
Teva Sudocrem crème tegen luieruitslag (400 g) - EAN: 8711218979133
€ 47,66/1l
€ 17,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pampers Baby Dry luierbroekjes, maat 6 (Extra Large), 138 stuks, artikelnummer 40710791.
Pampers Baby Dry luierbroekjes, maat 6 (Extra Large), 138 stuks, artikelnummer 40710791.
€ 5,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 164,50
-€ 55,93
€ 108,57
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Elkos vochtige doekjes met aloë, 150 stuks.
Elkos vochtige doekjes met aloë, 150 stuks.
€ 9,85/1kg
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 30x Intelligente oordoppen voor het verwijderen van oorsmeer, spiraalvormige oorreinigers
30x Intelligente oordoppen voor het verwijderen van oorsmeer, spiraalvormige oorreinigers
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 5,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van JB White 8 cerumenfilter voor hoortoestellen, vervangingsfilters, filters geschikt voor Widex Nanocare oordoppen | Oticon MiniFit | Phonak Cerustop oordoppen | Signia 3.0 | Resound hoortoestelfilters (1,3 mm)
JB White 8 cerumenfilter voor hoortoestellen, vervangingsfilters, filters geschikt voor Widex Nanocare oordoppen | Oticon MiniFit | Phonak Cerustop oordoppen | Signia 3.0 | Resound hoortoestelfilters (1,3 mm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 31,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Oorreiniger met 1080P HD-camera, USB-C oplaadbare otoscoop met 6 siliconen oorlepels, oorcamera met licht - EARSCAN
Oorreiniger met 1080P HD-camera, USB-C oplaadbare otoscoop met 6 siliconen oorlepels, oorcamera met licht - EARSCAN
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop, 1920P HD flexibele oorreinigingscamera, oorcamera met pincet, oorkamera voor oren/neus/keel, zwart
Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop, 1920P HD flexibele oorreinigingscamera, oorcamera met pincet, oorkamera voor oren/neus/keel, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Neusverwijders tegen snurken, neusverwijders voor een betere ademhaling tijdens het slapen en sporten, magnetische strips, set van 10 paar - NasalClip
Neusverwijders tegen snurken, neusverwijders voor een betere ademhaling tijdens het slapen en sporten, magnetische strips, set van 10 paar - NasalClip
€ 285,51/1kg
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van VERCO vervangingsonderdelen set voor Eufy X10 Pro Omni, 18-delig: accessoires, borstels, filters, zakken, doekjes
VERCO vervangingsonderdelen set voor Eufy X10 Pro Omni, 18-delig: accessoires, borstels, filters, zakken, doekjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van 8x Premium sklem met magneet | Innovatieve sklem voor vrij ademen en betere nachtrust | Anti-snurk sklem | sklem voor een betere sademhaling
8x Premium sklem met magneet | Innovatieve sklem voor vrij ademen en betere nachtrust | Anti-snurk sklem | sklem voor een betere sademhaling
€ 24,97
Verkoper: PS24
Productafbeelding van Geur voor elektrische luchtverfrisser TORK, citrus, type A1
Geur voor elektrische luchtverfrisser TORK, citrus, type A1
€ 279,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,30
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Satino dameshygiënepomp FemCare 333442, wit
Satino dameshygiënepomp FemCare 333442, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,46
-11%
€ 51,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pampers® 8006540711781 Baby-dry™ luiers, maandbox, maat 5 (12-17 kg), voor baby's en peuters (4-18 maanden), 160 stuks.
Pampers® 8006540711781 Baby-dry™ luiers, maandbox, maat 5 (12-17 kg), voor baby's en peuters (4-18 maanden), 160 stuks.
€ 5,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 101,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
INF Snurkband - Kinband tegen snurken Blauw
€ 303,10/1kg
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 8,79
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
INF Snurkband - Kinband tegen snurken zwart
€ 324,64/1kg
2,8Gemiddelde beoordeling: 2,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
€ 240,77/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 9,39
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Oorreiniger, verwijderaar van oorsmeer. Oorreiniger met 16 herbruikbare en afwasbare opzetstukken. Veilig en zacht, met een 360 graden spiraal van siliconen. Veilig en zacht
Oorreiniger, verwijderaar van oorsmeer. Oorreiniger met 16 herbruikbare en afwasbare opzetstukken. Veilig en zacht, met een 360 graden spiraal van siliconen. Veilig en zacht
€ 624,37/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 9,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
INF Oorsmeerverwijderaar met 16 siliconenkoppen en schroeffunctie
€ 379,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,49
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
INF Oorreinigingsset Oorsmeerverwijderaar RVS 6-delig
€ 293,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
-3%
€ 9,69
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 3 stuks zwemneusclip, duikbeschermer, plastic neusclip, blauw, zwart, geel
3 stuks zwemneusclip, duikbeschermer, plastic neusclip, blauw, zwart, geel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 5,99
Verkoper: A_und_G
Productafbeelding van Pampers Luier Baby Dry 40785133, maat 6, Extra Large, 148 stuks.
Pampers Luier Baby Dry 40785133, maat 6, Extra Large, 148 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 159,57
-€ 54,23
€ 105,34
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop met 1920P HD flexibele camera voor het reinigen van de oren, oorkamera met pincet, camera voor gebruik in oren, neus en keel
Bebird Oorwaxverwijderaar, otoscoop met 1920P HD flexibele camera voor het reinigen van de oren, oorkamera met pincet, camera voor gebruik in oren, neus en keel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van JB White 16 droogcapsules voor hoortoestellen, droogcapsules met kleurendikator voor hoorapparaten en droogbekers, droogtabletten voor hoortoestellen (elk individueel verpakt)
JB White 16 droogcapsules voor hoortoestellen, droogcapsules met kleurendikator voor hoorapparaten en droogbekers, droogtabletten voor hoortoestellen (elk individueel verpakt)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 42,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Blend-a-dent - Protheseplak Plus - 4 stuks - Extra sterke fixatie - Smaakneutraal
Blend-a-dent - Protheseplak Plus - 4 stuks - Extra sterke fixatie - Smaakneutraal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,59
Verkoper: Lemonbite
€ 134,94/1l
Productafbeelding van Cleanic Pure Effect make-updoekjes, vierkant, 50 stuks
Cleanic Pure Effect make-updoekjes, vierkant, 50 stuks
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 214,50/1kg
Productafbeelding van INF Anti-snurk siliconen band met elastische ondersteuning
INF Anti-snurk siliconen band met elastische ondersteuning
€ 15,99
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 499,69/1kg
Productafbeelding van Comformidable Anti-snurkbeugel Duopack – 2 Stuks – Verstelbaar Mondstuk tegen Snurken
Comformidable Anti-snurkbeugel Duopack – 2 Stuks – Verstelbaar Mondstuk tegen Snurken
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: DR-Commerce
€ 219,90/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
INF Magnetische neusclip tegen snurken 6-pack Transparant
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 10,49
-2%
€ 10,19
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 261,28/1kg
Productafbeelding van INF Professionele mondhygiëneset - 4 stuks
INF Professionele mondhygiëneset - 4 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 12,09
-2%
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
€ 137,09/1kg
Productafbeelding van INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 2-pack
INF Magnetische anti-snurk neusclip Siliconen 2-pack
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 10,79
-2%
€ 10,49
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 749,29/1kg