Zed Candy Jawbreaker Sour 4-pack - 40 stuks

€ 19,75

€ 14,96 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Kauwgom & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zed Candy Jawbreaker Strawberry 4-pack - 40 stuks
Zed Candy Jawbreaker Strawberry 4-pack - 40 stuks
€ 14,96/1kg
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Zed Candy Jawbreaker Watermeloen 4-pack - 40 stuks
Zed Candy Jawbreaker Watermeloen 4-pack - 40 stuks
€ 16,97/1kg
€ 22,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Candyman Zure Bruiscitroentjes - 200 stuks
Candyman Zure Bruiscitroentjes - 200 stuks
€ 20,36/1kg
€ 24,43
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon - 12 x 8 stuks (12 x 17,9 gram)
Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon - 12 x 8 stuks (12 x 17,9 gram)
€ 84,19/1kg
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frizzy Pazzy Kauwgom - 50 pakjes
Frizzy Pazzy Kauwgom - 50 pakjes
€ 58,71/1kg
€ 20,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
€ 41,67/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,26
-44%
€ 1,25
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Orbit Watermeloons kauwgom, suikervrij, 21 stuks
Orbit Watermeloons kauwgom, suikervrij, 21 stuks
€ 67,00/1kg
€ 2,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie kauwgomballen, 28 stuks.
Woogie kauwgomballen, 28 stuks.
€ 15,00/1kg
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG kauwgomtabletten, 50 stuks
6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG kauwgomtabletten, 50 stuks
€ 292,50/1kg
€ 25,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Airwaves 602395 Airwaves STRONG Kaugummis 30x 10 Dragees
Airwaves 602395 Airwaves STRONG Kaugummis 30x 10 Dragees
€ 151,19/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CURAPROX 73320653 CURAPROX Black is White Kaugummis 12 Dragees
CURAPROX 73320653 CURAPROX Black is White Kaugummis 12 Dragees
€ 4.910,00/1kg
€ 4,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY PIEPRZOWEJ (10 szt.) 15 g - CHEWSY
Chewsy Pepermuntkauwgom met Xylitol, 15g
€ 95,33/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Airwaves 602589 Airwaves Cool Cassis Kaugummis 50 Dragees
Airwaves 602589 Airwaves Cool Cassis Kaugummis 50 Dragees
€ 148,29/1kg
€ 10,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
Airwaves MENTHOL & EUKALYPTUS kauwgom, 30 pakjes met elk 12 pastilles
€ 104,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
Fini Kauwgom Tennisballen 50 x 4-pack
€ 25,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen - 6 x 1 kilo
Fini Kauwgom Tennisballen - 6 x 1 kilo
€ 9,66/1kg
€ 57,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Airwaves 603022 Airwaves MENTHOL & EUCALYPTUS Kaugummis 3x 10 Dragees
Airwaves 603022 Airwaves MENTHOL & EUCALYPTUS Kaugummis 3x 10 Dragees
€ 216,43/1kg
€ 9,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
Fini Bubble Gum, bruisende kauwgom, fruitmix, 4 stuks, 20g
€ 35,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,71
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

4 zeer zure kauwgomballen omhuld met een harde suikerlaag

Productinformatie:
plm 12 cm lang x 2,4 cm breed
gewicht gemiddeld 33 gram per stuk



Array
Ingrediënten
4 zeer zure kauwgomballen omhuld met een harde suikerlaag Productinformatie: plm 12 cm lang x 2,4 cm breed gewicht gemiddeld 33 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1566 kJ/369 kcal Vetten: 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0.5 g Koolhydraten: 91 g waarvan suikers: 73 g Eiwitten: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
1320 g
Afmetingen
12.5 cm x 22.5 cm x 12.5 cm
Levensmiddelenbedrijven
Zed Candy
Verkoopbenaming
Zed Candy Jawbreaker Sour 4-pack - 40 stuks
Fabrikant
ZED
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-13-1611-40x4-pack
EAN
5011061015334

Ingrediënten
4 zeer zure kauwgomballen omhuld met een harde suikerlaag Productinformatie: plm 12 cm lang x 2,4 cm breed gewicht gemiddeld 33 gram per stuk
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 g: Energie: 1566 kJ/369 kcal Vetten: 0.5 g waarvan verzadigde vetzuren: 0.5 g Koolhydraten: 91 g waarvan suikers: 73 g Eiwitten: 0 g Zout: 0 g
Gewicht
1320 g
Afmetingen
12.5 cm x 22.5 cm x 12.5 cm
Levensmiddelenbedrijven
Zed Candy
Verkoopbenaming
Zed Candy Jawbreaker Sour 4-pack - 40 stuks
Fabrikant
ZED
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
V-13-1611-40x4-pack
EAN
5011061015334
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
5 x Wrigley's Big Red kauwgom – Kaneel – 5 x 15 stuks + Heartforcards verzendbescherming
€ 230,80/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,31
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Miradent Xylitol Kauwgom, Smaak: Munt, 200 stuks
Miradent Xylitol Kauwgom, Smaak: Munt, 200 stuks
€ 69,07/1kg
€ 16,72
-6%
€ 15,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
Wrigley's Big Red Kaneel Kauwgom, grootverpakking, 10 x 40 gram
€ 85,67/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,98
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
Fini Sport Balls kauwgom, tennisbal smaak, bubblegum, 200 stuks
€ 25,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van 1x Twizzlers Rainbow – 351 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
1x Twizzlers Rainbow – 351 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 26,90/1kg
€ 8,07
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Miradent Xylitol kauwgom, muntsmaak, 30 stuks.
Miradent Xylitol kauwgom, muntsmaak, 30 stuks.
€ 3,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,17
Verkoper: AbisZ-Markt
Bestseller
Productafbeelding van Original Big League Chew kauwgom, 60 gram – Klassieke, verkruimelde kauwgom + bescherming voor verzending van hartvormige kaartjes
Original Big League Chew kauwgom, 60 gram – Klassieke, verkruimelde kauwgom + bescherming voor verzending van hartvormige kaartjes
€ 57,50/1kg
€ 3,45
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Nerds Big Chewy Theater Box 120 g – Fruitige kauwgomtabletten + Heartforcards® verzendbescherming
Nerds Big Chewy Theater Box 120 g – Fruitige kauwgomtabletten + Heartforcards® verzendbescherming
€ 34,00/1kg
€ 4,08
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
Barkleys Intense Kaneel Kauwgom, suikervrije dragees, 30g
€ 282,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,46
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Smint XL Blackmint, dubbele verpakking (2x35g), verfrissende muntsnoepjes
Smint XL Blackmint, dubbele verpakking (2x35g), verfrissende muntsnoepjes
€ 35,00/1kg
€ 2,51
-2%
€ 2,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 1x Tic Tac Chewy! Fruit Adventure – Fruitige kauwtabletten – 1x80g + Hartvormige kaartjes + Verpakkingsbescherming
1x Tic Tac Chewy! Fruit Adventure – Fruitige kauwtabletten – 1x80g + Hartvormige kaartjes + Verpakkingsbescherming
€ 43,13/1kg
€ 3,45
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Apfel kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 23,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,39
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
Extra® 452034 Extra® PROFESSIONAL WHITE HIMBEERE GRANATAPFEL Kaugummis 50 Dragees
€ 159,00/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
Center Shock Monster Mix kauwgom, 100 stuks
€ 23,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 9,43
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Woogie kauwgomballen, 28 stuks.
Woogie kauwgomballen, 28 stuks.
€ 15,00/1kg
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaugummi Blaues Softeis Pulver 1 kg
Kaugummi Blaues Softeis Pulver 1 kg
€ 19,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
GUMA DO ŻUCIA Z KSYLITOLEM O SMAKU MIĘTY PIEPRZOWEJ (10 szt.) 15 g - CHEWSY
Chewsy Pepermuntkauwgom met Xylitol, 15g
€ 95,33/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van kauwgom met citroensmaak (biologisch afbreekbaar), 30 gram - CHICZA
kauwgom met citroensmaak (biologisch afbreekbaar), 30 gram - CHICZA
€ 121,33/1kg
€ 3,64
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG kauwgomtabletten, 50 stuks
6x Airwaves 602663 Airwaves STRONG kauwgomtabletten, 50 stuks
€ 292,50/1kg
€ 25,74
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Zoetwarenautomaat, rood, met ongeveer 90 gram kauwgom, 22 cm
Zoetwarenautomaat, rood, met ongeveer 90 gram kauwgom, 22 cm
€ 74,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,93
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Bestseller
Productafbeelding van Wrigley's Double Mint kauwgom, 20 pakjes met 5 stuks per pakje | 100 stuks + bescherming voor verzending met hartjesstickers
Wrigley's Double Mint kauwgom, 20 pakjes met 5 stuks per pakje | 100 stuks + bescherming voor verzending met hartjesstickers
€ 49,36/1kg
€ 6,91
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van 1x Twizzlers Aardbei – 141 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
1x Twizzlers Aardbei – 141 g – Heerlijke, vetarme snack + Verpakkingsbescherming voor verzending
€ 32,62/1kg
€ 4,60
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Fini Zure Kauwgom Citroentjes - 1 kilo
Fini Zure Kauwgom Citroentjes - 1 kilo
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Fini Kauwgom Tennisballen - 1 kilo
Fini Kauwgom Tennisballen - 1 kilo
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,55
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
Barkleys - Tin Peppermint Gum 30 Gram
€ 41,67/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,26
-44%
€ 1,25
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van CENTER™ 140805004 Kauwgom, smaak: Cola met een "splash"-effect, 100 stuks.
CENTER™ 140805004 Kauwgom, smaak: Cola met een "splash"-effect, 100 stuks.
€ 34,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
Center Shock Scary Mix kauwgom, extra zuur, 100 stuks
€ 0,08/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
Mentos Kauwgom, Pure Fresh Mint, suikerarm
€ 125,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Center Shock Mysterie Monsterverpakking (100 stuks)
Center Shock Mysterie Monsterverpakking (100 stuks)
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,38
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.